Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

jest jeszcze parę takich stronek - jak będę miała chwilkę to podam linki :) lecę zmywać bo takiego bałaganu narobiłam w kuchnie, że łoj! P.S. Przepraszam za tego hoooja w poprzednim poście, no ale już inaczej nie mogę o nich pisać :( Miłego wieczorku Wam życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko margolusia nic sie nie dzieje wiem ze to podszyw co ja wykminilam to nie wiem :( lece na chwile do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze służbą zdrowia to ja miałam tyle przejść,że tak jak ciebie nerwy biorą na same wspomnienie.Jak syn miał 2 lata i kilka miesięcy to go pani "doktor" z zapaleniem płuc w szpitalu dziecięcym przyjąć nie chciała , bo powiedziała,ze na nocnych dyżurach tylko do 2 roku,życia przyjmują.Mój brat (wyjątkowo spokojny na co dzień)nie wytrzymał i mało babie nie przywalił.Zima , noc a ona dziecka nie chce przyjąć , a następny szpital 40 km dalej. Dopiero jak wezwałam policję, to szybko zmieniła zdanie.Chamstwo, za nasze pieniądze.Od tej pory nie chodzę po przychodniach i innych państwowych placówkach,przeniosłam się do prywatnej placówki ,tam szanują każdego pacjenta.Jeden telefon i lekarz do domu przyjedzie lub natychmiast przyjmie w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia lśni, ciasto już pachnie (choć to jeszcze o niczym nie świadczy, bo zawsze, gdy chcę żeby wyszło ładne to jest na odwrót...) Dokładnie - i to wszystko za nasze pieniądze! Liczą się przepisy i kasa a nie pacjent :( a prywatna placówka raczej kosztuje... Chociaż w sumie nie wiem, nie dowiadywałam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacę nic ,mają umowę z NFZ , także wszystko jest tak jak w tych państwowych - tylko opieka o wiele wiele lepsza.Jutro moją babulke przepiszę do tej prywatnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j wrocilm z tatra dla meza reedsem cytrynowym dla siebie i z rafaello :) Po drodze spotkalam hiszpana ktory pracuje w knajpce obok mnie doradzilam mu ze piwo tatra lub zywiec jest the best popatrzyl na mnie cmoknal w reke kupil co polecalam i odprowadzil mnie pod drzwi klatki :) dżentelmen :) strasznie fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka - warto, rozejrzyj się w swojej okolicy za taka placówką.U nas to ponad pół naszej miejscowości już się przeniosło,niedługo ta państwowa pustkami będzie świecić.Przestaną się cwaniaczyć.Na specjalistów to na rok wcześniej trzeba było się zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zachodze w glowe ...." - moim zamiarem zawsze było podzielenie się przepisami,wymienianie się poglądami, miłe pogaduchy.Może po drodze ktoś mnie źle zrozumiał lub źle odebrał radę i za cel życia obrał sobie dokopanie mi.Tylko nie wiem co ta kobietą kieruje.Taka silna nienawiść to już choroba.Dlatego tej osobie współczuję.I przepraszam jeśli niechcący ją uraziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolko nie przejmuj się! Głupoli wszędzie pełno. Nienawiści też. To powoli staje się naszą cechą narodową. Przykro tylko, że zaatakowano właśnie Ciebie - naszego kochanego gołąbka pokoju. ❤️ Tej złej, pomarańczowej osobie ostrego pstryka w nos robię. A wszystkich dobrych ludzi na łyk porannej kawki zapraszam. \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ podobno na tym forum są moderatorzy, ale wystarczy wejść na jakikolwiek topik, by przekonać się o tym, że tutaj bezkarnie można pisać co się tylko chce. Margolka 🌻 dla Ciebie, ze potrafisz nie zwaracać uwagi na głupie wpisy Twojego podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanta - kochana przyjaciółko - dzięki !!!!!! Wcale się tymi złośnicami nie przejmuję,jest mi ich zwyczajnie żal, nie mają radości z życia tylko zawiść do wszystkich i wszystkiego.Muszą być zgorzkniałe,stąd tyle zła w nich siedzi.Współczuję!! Ale jedyne dobre rozwiązanie to nie zwracać na te panie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, wczorajszą zmiksowaną kalafiorową zupą mąż był zachwycony. :) Bardzo mu smakowała. Trochę tej zupy zostało, więc będzie dla mnie. Ślubnemu podam pierogi. Oczywiście nie są one moim dziełem, a tzw kupne. :D Mamy takie jedno ulubione miejsce, gdzie robią prawie takie jak domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się z Wami solidaryzuję :D 👄 Czy u Was też taka Afryka? Mnie już wywiało do domu... wszystkim stworzeniom podwórkowym nalałam wody , zjem śniadanie i pomyję podłogi to będzie tak w sam raz, chociaż i tak dom mam chłodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantanamera - cieszę się,że zupka smakowała!!!!!Trochę popracowałam w ogrodzie,dosiałam pietruszkę,bo nędznie poprzednia powschodziła.Truskawki wyplewiłam i podlałam w tunelu pomidory a w gruncie sałatę,ogórki i szpinak.Uciekłam bo jest już bardzo gorąco - 27 stopni.Teraz czas na prace domowe i obiad dla nas i babuli,drugą miałam odebrać dziś ze szpitala,ale pan doktor chce jeszcze do jutra ją zostawić.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - dzięki - jesteś super.U nas też tak gorąco .Jak już wspomniałam 27 stopni o to dopiero 10,30 co będzie dalej?Skoczę zaraz podlać kwiaty ,które wczoraj wsadziłam w ogródku koło domu.Bo może je ten upał wykończyć 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj ja zrobię kalafiorową. Poczytam o Waszych przepisach, ale na ten upał to chyba będzie dobra taka ze śmietaną ... i koperkiem. Mięty musze narwać, zaprzyć i będzie w sam raz do picia ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie w tej chwili boli mnie głowa,nie chce brać prochów.Słyszałam,że kawa z cytryną pomaga!!!! Wiecie coś o tym? A może macie jakieś inne "beztabletkowe" sposoby - poratujcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Ale wy tlusto i niezdrowo jecie. Zamiast opychac sie takimi obiadami zjedzcie lepiej cos lekkiego i zdrowego :) Polecam moja zupe pomidorowa a nie takie badziewia ktore wy jecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia//:) Okład zimny na czoło i skronie i może połusz się na chwilę. Długo byłaś na słońcu? Takie nawet 15 minutowe poleżenie z zamkniętymi oczami i z okładem potrafi cuda zdziałać. Ja dzisiaj znalazłam link, że powody migreny potrafią być w złym odżywianiu, z głodu, albo jak zje się coś na co jest się uczulonym. Jak Cię to interesuje to wejdż na mój topik, tam podawałam, tylko gdzieś odstęp trzeba skasować aby się otworzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mi się udało. Swego czasu słowem z kołdrą zabłysnęłam :P Oczywiście chodziło mi o połóż się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Emmi - zrobiłam sobie okład na głowę z wody i octu, a może faktyczne z tym jedzeniem to tak jest.Dziś mnie jakiś wściekły pęd wziął , od rana latam, a to do ogrodu a to w foliaku się nagrzałam , bo plewiłam , w gródku prtzy domu kwiaty sadziłam, a jeść to jem w locie, kanapkę ,jakiś jogurt chapnę ,miseczke zupy.Od stary człowiek a durny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Miłego dnia zyczę odwiedzającym ... Margolka//:) Jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobrze,ale jeszcze trochę obolała.Rzadko mnie głowa boli,ale jak już boli,to boli za wszystkie czasy.Dzięki Emma za troskę.Witaj z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! to tak jak u mnie i potrafi nadejść z nienacka z taką siłą, że ścina mnie z nóg. U mnie piękna pogoda od samego rana i zaraz ruszam w plener... a Ty jakie masz plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×