Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedz膮 i do艣wiadczeniem

Polecane posty

Go艣膰 KAYLY MINOOK
margolka kub inne dziewczyny podzielcie sie dobrym przepisem na tort>>>>>>>>>>>>>.....?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no wiecie dziewczyny:(((((((
takie pyszno艣ci odchudzaj膮cej si臋 kobiecie pokazywa膰:) Faktycznie babka ma pomys艂y:)Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki 偶ycz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KAYLY MINOOK
Pyszniutko -pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja to ciekawa jestem gdzie
si臋 margolcia podziewa?Odezwij si臋 autorko,bo mam do ciebie pytania:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Margolcia 馃憚 i dla wszystkich 偶yczliwie pisz膮cych 馃尰 U mnie ci臋偶ki by艂 ten miesi膮c z powodu r贸偶nych obowi膮zk贸w, ale ko艅czy si臋 i mam nadziej臋, 偶e odetchn臋 troszk臋. Wszelkie prace ogrodowo- domowe stan臋艂y pr贸cz tych g艂贸wnych. Nawet po raz pierwszy m膮偶 musia艂 wykopa膰 dalie... rzecz niebywa艂a dla mnie. Wczoraj w ostatniej chwili zabra艂am kaktusy z balkonu... okropny ten miesi膮c dla mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witajcie !!!!!!!!!
pozdrawiam wszystkich tu pisz膮cych,z ch臋ci膮 podczytuje ten topik,korzystam z rad i przepis贸w.Jestem m艂od膮 mam膮 i m臋偶atk膮,s艂abe mam do艣wiadczenia kulinarne,a z tego co si臋 zorientowa艂a pisz膮 tu dobre gospodynie.Mam zatem pro艣b臋 na 艣wi臋ta planuj臋 ugotowa膰 smaczny bigos.Podpowiedzcie jak go robicie,co dodajecie i czym go zag臋szczacie?B臋d臋 zobowi膮zana za .POZDRAWIAM:) - Asia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwer07
Dziewczyny do艂膮czam si臋 do w膮tku. Od jakiego艣 czasu zacz臋艂am zwraca膰 uwag臋 na zu偶ywan膮 energi臋 i musz臋 przyzna膰, 偶e strasznie j膮 marnowa艂am, co mia艂a odbicie na moich rachunkach. Ma艂e rzeczy, kt贸re sporo kosztowa艂y. Na przyk艂ad gotowanie z przykrywk膮, wy艂膮czanie 艣wiat艂a, zmiana na 偶ar贸wki energooszcz臋dne czy wy艂膮czanie trybu stand by w elektronice. Polecam wszystkim, kt贸rzy chc膮 p艂aci膰 mniejsze rachunki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 te偶 m艂oda mama i 艣wie偶a 偶ona
Ja bigos gotuj臋 z s艂odkiej i kwa艣nej kapusty,po po艂owie tej i tej.Gotuje go przez minimum 3-4 dni,wtedy jest najlepszy.S艂odk膮 kapust臋 gotuj臋 na 偶eberkach surowych,kwaszon膮 na 偶eberkach w臋dzonych,gdy s膮 ju偶 mi臋kkie oba mi臋sa oddzielam i kroj臋 na ma艂e kawa艂ki,podsma偶am sporo cebuli,pokrojonej w ma艂e kostki, mieszam z ni膮 obie kapusty i powolutku je dusz臋,dodaj臋 kie艂bas臋 w kostk臋 pokrojon膮,dodaj臋 pokrojon膮 w kostk臋 i uduszon膮 do mi臋kko艣ci kark贸wk臋 lub 艂opatk臋,suszonych(ugotowanych i drobno pokrojonych)grzyb贸w le艣nych,nieco wina czerwonego,s贸l pieprz i s艂odk膮 papryk臋 mielon膮 do smaku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ydommmmna
A ja jeszcze troch臋 przecieru pomidorowego dodaj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klaudia bigos
A ja listki laurowe, cebul臋,ziele,ja艂owiec,kminek,pieprz,s贸l,grzyby suszone(gotuj臋 oddzielnie i wywar po nich wlewam do kapusty),-mi臋sa to 偶eberka,艂opatka,dziczyzna,dodaj臋 艣liwki suszone ,powid艂a sliwkowe,czerwone wino,troch臋 przecieru,gotuj臋 tylko z kiszonej .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no wiecie dziewczyny:(((((((
A ja podobnie jak pani powy偶ej 艣liwki dodaj臋 suszone i albo suszone grzyby albo pieczarki,boczek,kark贸wk臋 i dobr膮 kie艂bas臋.S艂ysza艂am o tym,偶e niekt贸rzy grochem zag臋szczaj膮.Ciekawe jak to smakuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 witajcie !!!!!!!!!
Dzi臋ki dziewczyny za odzew,mam jeszcze pytanko??????? A kapusty surow膮 i kwaszon膮 to gotujecie razem ?Czy osobno?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klaudia bigos
osobno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Henia z bia艂ego domu
oczywi艣cie,偶e osobno,no i podoba mi si臋 ten spos贸b z dodaniem do kapusty bia艂ej 偶eberek surowych a do kiszonej w臋dzonych - pozdrawiam:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wy艂膮cznie osobno:D
Bo inaczej si臋 nie dogotuj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobietki czy wy co艣 jeszcze
przetwarzacie na zim臋?Wczoraj zakisi艂am gar kapusty z du偶膮 ilo艣ci膮 marchewki i kminkiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KaylyMinok
Czy u was te偶 jest zwyczaj wypiekania rogali marci艅skich?Znalaz艂am taki przepis,mo偶e macie wypr贸bowane??????????? Przepis na rogale 艣wi臋tomarci艅skie CIASTO 1 kg m膮ki pszennej 6 jaj 0,5 kostki mas艂a 2 艂y偶ki cukru 50 g dro偶d偶y 1 szklanka mleka MASA 1,5 szklanki cukru pudru 200 g migda艂贸w i orzech贸w 100 g bia艂ego maku 艣mietana Dro偶d偶e rozpu艣ci膰 w niewielkiej ilo艣ci mleka. Jajka utrze膰 z cukrem i po艂膮czy膰 ze stopionym mas艂em. Nie przerywaj膮c ubijania, dodawa膰 porcjami przesian膮 m膮k臋, mleko oraz wcze艣niej przygotowane dro偶d偶e. Ciasto wyrabia膰 do chwili, gdy zaczn膮 pokazywa膰 si臋 p臋cherzyki i wtedy pozostawi膰 w ciep艂ym miejscu do wyro艣ni臋cia. Migda艂y, orzechy i mak zaparzy膰, zemle膰, utrze膰 z cukrem i 艣mietan膮 a偶 do uzyskania g臋stej masy. Wyro艣ni臋te ciasto rozwa艂kowa膰 i pokroi膰 na kwadraty. Na ka偶dy z nich na艂o偶y膰 porcj臋 wcze艣niej przygotowanej masy, uformowa膰 rogaliki i pozostawi膰 w ciep艂ym miejscu do wyro艣ni臋cia. Wstawi膰 do gor膮cego piekarnika i piec w temp. 220-250 stopni na z艂oty kolor.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kobietki czy wy co艣 jeszcze
Wg mnie to przepis z pierwszego linku,drugiego wpisu jest ok:)Warto spr贸bowa膰,bo bardzo lubi臋 te rogale,tylko sk膮d wzi膮膰 mas臋 marcepanow膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja mam ch臋tke
na smakowit膮 ale nietrudn膮 w wykonaniu szarlotk臋,wrzu膰cie kochane sprawdzony przepis:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Proste ciasto na szarlotk臋:)
maki krupczatki 3 szklanki jajo 1 szt. margaryna lub mas艂o 25 dkg 艣mietana g臋sta 8 艂y偶ek cukier 3/4 szklanki cukier waniliowy 1 ma艂e opakowanie Wszystko dok艂adnie zagnie艣膰 i w艂o偶y膰 do woreczka i do lod贸wki na 1-2 godziny.Rozwa艂kowa膰 na to daj utarte jab艂ka ok 1 kg i mo偶e by膰 wi臋cej wymieszaj je z cukrem i odstaw na 15 minut.Odci艣nij z soku.Wymieszaj z 1 opakowanie sypkiego,cytrynowego kisielu.Na艂贸偶 na spodni膮 warstw臋 ciasta,przykryj drug膮 warstw膮,Wierzch ponak艂uwaj widelcem do艣膰 g臋sto,piec a偶 b臋dzie 艂adnie zrumieniona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Proste ciasto na szarlotk臋:)
zapomnia艂am o 1 艂y偶eczce(czubatej) proszku do pieczenia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja mam ch臋tke
Dziewczyny serdecznie dzi臋kuje za odzew - wypr贸buj臋 obie wersje - buzaki馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi臋ki meggi:))))):)))))
skorzysta艂am z twoich przepis贸w i m.in. z prtzepisu na szarlotk臋 - jest wspania艂a:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sprawdzony przepis na szrlotk臋
no fajny ten blog maggie i przepisy naprawd臋 sprawdzone, bo wychodz膮. tylko troch臋 wi臋cej s艂odko艣ci mi tam brakuje. mo偶e przed 艣wi臋tami co艣 wi臋cej b臋dzie. a ta szarlotka to jest wspania艂a, lepszej naprawd臋 nie jad艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi臋ki meggi:))))):)))))
Znalaz艂am tu na tym topiku przepis na szarlotk臋 "pod pierzynk膮"-chyba magroli ale gdzie艣 go zasia艂am, bardzo prosz臋 o ponowny :) A mo偶e zaczniemy wymienia膰 si臋 przepisami od dzi艣,do 艣wi膮t nazbiera si臋 i b臋dzie jak znalaz艂?????????????????POZDRAWIAM:)))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzi臋ki meggi:))))):)))))
Znalaz艂am tu na tym topiku przepis na szarlotk臋 "pod pierzynk膮"-chyba magroli ale gdzie艣 go zasia艂am, bardzo prosz臋 o ponowny :) A mo偶e zaczniemy wymienia膰 si臋 przepisami od dzi艣,do 艣wi膮t nazbiera si臋 i b臋dzie jak znalaz艂?????????????????POZDRAWIAM:)))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×