Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość azzurro
Lazur na niebie i słoneczko!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pozdrawiam w niedzielę:) U mnie pięknie się zapowiada,wczoraj wiało okropnie,ale dziś niebo bezchmurne i +5 na termometrze,więc pewnie kolejny "wiosenny" dzień tej zimy.Jutro znów do kieratu,,a tu paluch boli jak diabli rogaci,zastrzał się przypałętał,moczę w roztworze mydła szarego,może pomoże:( - buziaki i pozdrowienia dla wszystkich:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
dzień dobry :D u mnie wczoraj był piękny,ciepły,słoneczny dzień dziś szaro :O to się "przypałętało" Margolko :( .po tym moczeniu to okłady z rivanolu byłby dobre,by odkazić ,tak mi się wydaje ale lepiej byś trochę się oszczędzała,a tu taki ogrom pracy przed Tobą.. ja chyba zmienię plany Sylwestrowe,bo nie dość,że już miejsce imprezy zmienia się po raz drugi,to i towarzystwo ewoluuje na coraz mi mniej znane miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...kuruj się Margolu,przykra dolegliwość,mi powróciło drętwienie lewej ręki znowu...miałam kilka miesięcy spokoju i dziś w kościele znowu poczułam znajome przykre kłucia:(życie chociaż wiem że boli.Ivuś co do wcześniejszego wpisu to zawód mama jest ciężki i trudny fizycznie i psychicznie...ja swoje pociechy od najmłodszych lat uczyłam że kłamać nie wolno nawet najgorsza prawda jest lepsza od na super kłamstwa...nie chwaląc się obcy ludzie mówią mi że dobrze wychowałam dziec**proszę,dziękuję,przepraszam nie jest im obce...mam porównanie w wiosce i okolicy rodzice nie wszyscy ale są i tacy którzy nie zwracają uwagi na zachowanie i słownictwo swoich pociech zresztą sami nie są wzorami:)dziś odpoczywałam w miarę bo jutro znowu do lasu,skoro mąż po wypadku z jeszcze podpuchniętą nogą może jeździć to ja tym bardziej,ale DZIĘKUJĘ za troskę Ivuś:)👄ściskam dziewczyny na wieczór i kilka dni co zostały tego roku:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za uściski,mi też drętwieje ..lewa! to jakaś epidemia :P plątałam się teraz po necie bo mam sporo spraw do ogarnięcia,szukam też dla młodej dobrego lapka,a ceny mnie o zawal przyprawiają :O ogólnie nie było,i nie ma z nią problemów,tak jak np. z mojej koleżanki córką,którą po nocach już jako nastolatkę szukała po miescie(a to nie żadna patologia,koleżanka spokojna bardzo,dobry człowiek),piła,paliła i ciort wie co robiła...kawał 'zgagi" z tej jej młodej :O, tylko "naszej" plany się zmieniły,i nie zdążyła nikogo o tym poinformować, .. czuje się już taka dorosła,że kto by tam pamiętał,by zadzwonić i powiedzieć kilka słow.nic zmykam i też gorąco ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściskałam ja :D Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie buziaki bo padam na pysia jak to mówi Ivuś.idę kolację robić bo caluśki dzień w lesie,ale kolejna fura do przodu:)piękna pogoda to trza korzystać...ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
Aniu a Ty nie chadzaj do lasu w czerwonej aby czapeczce,bo jeszcze nam Cie porwie jakiś wilk!ale jak gdzieś wypatrzysz chatkę z piernika to daj cynk,każda złapie swoją miotłę i trymiga zjawi się na słodki żer :D!tylko,za jakiś czas,bo słodkości mam dość,a i boczki muszą pójść sobie gdzieś precz! tradycyjnie padam centralnie na nos :P,dziś szajbnięta klientka nas we 3rzy wykończyła,stwierdziłam,że muszę odreagować i jak sie zaszyłam w Empiku,tak...drogo mnie to kosztowało :),ale choć ducha nakarmiłam deko,pięknie śnijcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kochane! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę, aby się szczęściło i zdrowie było 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to najsmutniejsza wiadomość dla mnie w tym roku :(,zmarł Andrzej Tuski,którego podziwiałam za klasę,humor,,,świetny dziennikarz z pięknym głosem ,który łącząc wielką kulturę osobistą z umiejętnościami zawodowymi,wzbudzał w widzu,słuchaczu ufność,że w tym "szalonym" świecie jest jeszcze szansa na normalność .... ...wpadam też z życzeniami Dobrego Nowego Roku,zdrowia i pomyślności! Iva 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ivuś dzięki za ostrzeżenie z tą czapeczką,ale wilki mi nie straszne bo ja ze swoja security po lesie chodzę,co do chatki nie widziałam jeszcze dziś znowu cały dzień po lesie pląsałam się,ale komórkę mam zawsze ze sobą więc jak coś to od razu smsy rozsyłam i namiary daję...a ten teges leśniczy,podleśniczy też interesują?namiary dawać?:P leśniczego co prawda nie polecam,mały łysiejący ale podleśniczy mmmmhhh ciasteczko,eklerka..uuupppsss toć ja mężatka,nic nie mówiłam cicho sza:) szkoda tego dziennikarza,fajny był..cóż życie:(dobra trza kolację trzaskać dla stada:)Drogie dziewczynki Wy moje wszystkiego Najsłodszego,najfajniejszego spełnienia marzeń,snów zdrówka i dalszych naszych spotkań tu na kafe:)buziaczki👄dla wszystkich razem i każdej z osobna...cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ :)wstawać śpiochy mamy już 2014 rok:)Margolu jak wypoczniesz to daj znać jak było:)Ofiu,Ivuś,Alia19,azzurro,Emmi,goście👄🌻ściskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
nie śpiochy,nie śpiochy :),bo słabo coś dziś spałam i od rana już się plątam :P Jeszcze raz najlepszego na ten Nowy Rok!!!! .....że podleśniczy eklerek ,,,,mniam ....nie drażnij Aniu mych kubków smakowych,bo odpalę rakietę i będę w 3 sekundy :P;):D tylko skompletuję strój Czerwonego Kapturka,czy innej Sierotki Marysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też życzę sobie i Wam kochane aby ten2014 nie był gorszy od 2013.Ja skonczyłam na mopie i zaczełam, pozdrawiam i dalej jadę ,bo moje stado taki burdel zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofka63
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! Oby ten rok był lepszym od poprzedniego. Znaczy że można zakończyć świetowanie a stanąć na wadze:) Zwłaszcza że podobno w lesie można spotkać ciasteczka:):)A ciasteczka spotyka się niezaleznie od stanu cywilnego:) Ściskam cieplutko i odmeldowuję się chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej wadze tego nie zrobię!schowałam ją do szafki ...na lepsze czasy :) dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzurro
Szczęśliwego 2014 roku! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba955
wszystkiego najlepszego na 2014 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam i dziękuję za życzonka:)tera muszę się wyżalić...stało się to czego obawiałam się od 4 lat,mój najmłodszy dorasta:)paranoja,za 2 tygodnie skończy 4 lata a szkodnikuje więcej niż wcześniejsza dwójka...do tej pory włączałam mini mini i wiedziałam(o ja naiwna)że niby ogląda,więc szłam na dół gotowałam,prałam wychodziłam na podwórko do roboty..do czasu...siedzimy sobie na dole po kolacji a mały na górze ogląda tizor,przychodzi i znacząco patrząc mówi że on nic nie zrobił...aha znaczy się problemy:)mąż mówi że jakiś wyperfumowany jest mocno,dopadliśmy obwąchiwać go a on ratunku!!!pomocy!!!i pod stół:)dawaj na górę pędem po szafkach dezodoranty ok,perfumy ok więc czym on tak pachnie????nadal słychać ratunku!!!pomocy!!!złość mi przeszła zaczęliśmy się zalewać ale nadal jak wyjaśnić zagadkę...coś mnie tchnęło do łazienki szafka wysoko ale przecie mógł stanąć na sedes...a jak pianka do golenia dziwnie mokra,ale odstawiona na miejsce,po rodzinnym obwąchiwaniu stwierdziliśmy że to to,ale po co mu?okazało się że nasz mały chciał już mieć wąsy i brodę tak jak tata i postanowił się pomazać pianką coby przyśpieszyć porost:)od wczoraj nie spuszczam go z oczu,okazało się że moja szuflada z albumami i dokumentami doszczętnie wybałuszona do góry nogami,kiedy???agent teraz siedzi ze mną na dole dopóki nie skończę gotować.niby śmiech mnie bierze ale nie wiadomo co taki maluch wymyślić jeszcze może?teściowa oczywiście zamknięta w swoim pokoju albo kuchence i wszystko ma w d...e.teraz muszę czekać aż starszaki wrócą o 15 i dopiero mogę iść do osypki i kukurydzy a rąbać to chyba będę ze świecą jak wszyscy pójdą spać aby mieć pewność że wsio na swoim miejscu zostanę:)latem to pasłabym na podwórku przy sobie ale zimą marne rozwiązanie...pamiętam jeszcze pranie mojego pierworodnego...jak odsunął szufladkę w automacie i wszystko płyny,balsamy,szampony powlewał.później pozakręcał i na miejsce po odstawiał od tamtej pory wszędzie zaszczepki:)idę polukać co w salonie tworzy:)pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telli dziękujemy fajne efekty...a może tak dołączysz do naszego grona?ale się panoszę po temacie:)soreczki Margo:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofka63
Poważna sprawa Aniu:)Wyobraziłam sobie takiego małego krasnalka z zarostem i wesoło mi:) Ivus, bo podejrzewam że tobie żal wagi:) mnie wcale jej nie szkoda , pokazuje bestyjka jakies kosmiczne liczby a nie moją pożądaną wagę.:):) Z racji powrotów z Zakopanego na naszej słynnej korkostradzie maskara, tempo jazdy 10km\h a co za tym idzie żaden tubylec nie zmuszony ostatecznie nosa\auta z garażu nie wyściubia. Cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ania ubawiłam sie tym twoim opowiadaniem,no cóz na stworki nie ma rady.Mój 2letni wnuk jak przyjeżdza to mówie że tornado przeszło.Wczoraj np wylał cały zmywacz na podłogę, a u siebie w domu domestos na dywan -no oczy wokół głowy .Inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
dzień dobry! o jak mnie Ofcia rozpoznaje:) chyba po nadwadze :P:):D? Aniu...zanosi się,że przez długie lata będziecie mieli sporo rozrywki,a z wiekiem ..najmłodszy słodziak może stać się jeszcze bardziej kreatywny!:) Troszkę "zaniedbam" cafe,bo mam urwanie gwizdka jakieś,ciepłe pozdrowienia pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ... tak tak śmiejcie się z ani:)ja na samą myśl o Jego kreatywności już 2 siwe włosy znalazłam...bbbuuuu,zanim się odwróciłam na sekundkę zdążył już zdjąć klapkę z mojej komórki,jak?skoro nawet ja ledwo potrafię:)albo na minutę mojej nieobecności zdążył wymienić końcówki w odkurzaczu który zostawiłam w salonie i odkurzyć pędem pół pokoju...szok...dziś zrobiłam sobie dzień lenia,ogólnie źle się czuję jak nie mogę pracować już trochi mnie znacie ale to przymus,muszę mieć agenta 004na oku:)mąż pojechał do lasu beze mnie...bbbuuuu...chlip chlip:(ale pocieszam się że nawiezie mi gałązek do rąbania i jutro kiedy to starszakom podrzucę małego kreatywnego brata odreaguję:)hura:)życzę miłego dnia WSZYSTKIM👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutny początek roku w moim miescie-wczoraj 39latek rzucil sie z wiezowca,poniewaz stracił prace,dzis 35latek rzucił sie pod pociąg.Smutne,ze nie zwrocili sie do kogos o pomoc..przeciez to zadne rozwiązanie-samobójstwo,tak czy siak problemy zostaly a mlodzi ludzie odeszli...na zawsze .. Margo zaginęła w 'akcji' cosik!Ciekawe jak udala się impreza?Jakie menu?Ja o mało zęba nie straciłam na Sylwestrze u znajomych-w czekoladowym ciescie były wiśnie a ja jako ta szczęsciara trafiłam na pestke :O mhh moze to dobra wróżba na Nw Rok?dobrej nocy pa Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...to smutne co piszesz Ivuś...ale ja takich ludzi nie osądzam nie potępiam...sama miałam w życiu dużo różnych zakrętów i myśli i wiem że impuls,chwila wystarczy aby posunąć się o jeden krok za daleko:(mam dzieci i to dla nich żyję,wierzcie lub nie ale moje życie to nie kolorowa bajka,zresztą podejrzewam że każda z nas mogłaby napisać książkę przy której inne wylewałyby litry łez.kilkanaście kilosów od mojej wsi jest inna wieś niepozorna ale to co się tam działo i dzieje to chyba nie ma nigdzie.na przestrzeni lat powiesiło się tam od 20 do 30 ludzi,mąż nie potrafi zliczyć konkretnie bo wszystkich nie znał,to dopiero ewenement na skalę krajową,praktycznie w każdej rodzinie coś takiego się stało...na dodatek tydzień temu znaleźli kobietę z tej wsi z obciętą głową,ale nie tam tylko w lasach koło mnie...aż mnie ciary przechodzą po plecach...bbbrrrr...zmieniam temat bo ten nie bardzo na kafe...no właśnie MARGOLU HEJ GDZIE JESTEŚ????zobaczysz bo wdrożę swoje ostrzeżenia że jak nie będzie gosposi na temacie to skrzyknę dziewczyny,zrobimy zrzutę i takie party after party zrobimy że będziesz nas cuciła czy szukała tygodniami:)hihihi...okazuje się że wcale ja taka grzeczna to cyba nie jestem prawda?żebyście wiedziały że jeszcze miałam zaprosić striptizerów na te party to pewnie byście mnie zakrzyczały:)...mam teorię na temat zniknięcia Margo...albo odpoczywa nadal...mhmmm albo trzeźwieje ale to nie wchodzi w rachubę(żart)..albo zakochał się w niej jakiś bogaty książę z balu,porwał naszą zdolną i piękną Gosię i wywiózł na wyspę gdzie nie ma netu...jakieś jeszcze pomysły?:)w każdym bądź razie tęsknimy okrutnie,po cichu zbieramy pieniądze :)i czekamy....czekamy....ściskam i przestaję w końcu truć bo chyba przeginam już:)cmok cmok cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,Aneczko;) Jestem ale trza mnie "napompować"helem,bo flak ze mnie po tym sylwestrze kompletny,ale mogłam jeszcze trochę poczekać,bo fajna perspektywa z tymi striptizerami,załapałabym się na coś wreszcie szalonego.Anuś cały czas jak mnie nie było - byłam grzeczniutka jak aniołek,zaczesałam włosami rogi i miód ,cud:) - zabalować się nie dało,drinki też 0 - nic tylko turbo napęd włączałam i do roboty,w ostatniej chwili obraziła się jedna z dziewczyn na nową szefową( a zresztą nie dziwię się,bo ta ostatnia to zwykła chamka),prawie wszystkich naobrażała ile weszło:p - i takim to sposobem robotę trzeba było przerobić i za siebie i za dezerterkę:( nogi wchodziły nam nie powiej już w co!Gotowanie,mycie,szatnia itp itd wszystkiego żądała na raz a ja ciężko się jakoś klonuję:p a zresztą same po co to narzekać - zabawa była wyjątkowo udana,wszyscy zachwyceni i co najgorsze od razu zamówienia składają na zabawę karnawałową,a żeby ich tłusta świnia powąchała,ja jeszcze po jednym szaleństwie dojść do siebie nie mogę ,bo 30,31 grudnia po 19 godzin na nogach i to biegiem a 1.01.14 17 godzin,wyglądam jak kapeć i czuję się jak kalosz.Dziewczyny to przerażające co piszecie o tych samobójstwach,nie wiem co to się dzieje.U nas też w przeciągu niedługiego okresu powiesiło się kilka osób,ale one wyraźnie dawały znaki bliskim,że odbiorą sobie życie - jedna 32 latka ubzdurała sobie,że ma raka i powiesiła się zanim przyszły wyniki biopsji- tydzień później okazało się ,że jest zdrowa,zostawiła 3 synów,ale rodzina zlekceważyła jej ciągłą gadkę,że się zabije,to sama starszy facet.Jeszcze dziś słyszę wycie psów w całej wsi ach szkoda słów,sama podobnie jak Ania miałam takie sytuacje,że żyć się odechciewało,a to ciężka choroba i śmierć mamy,nagła śmierć szwagierki,a to pożar ,w któtym bardzo dużo straciliśmy i to rok po roku,to był czas że nie parami a trójkami nieszczęścia się zawzięły i gdyby nie maleńki synuś i potrzeba wsparcia brata,bo był w dużo gorszym stanie niż ja, to kto wie czy nie zrobiłabym coś durnego.Ale dość smutków,jest nowy rok,mam nadzieję,że dużo lepszy będzie,czego wszystkim Wam kochane życzę - samych dobrych rzeczy,uśmiechu,żadnych smutków,żadnych chorób,pociechy z dzieci i wszystkiego czego sobie wymarzycie:) Aneczko cudny ten Twój golący się synuś,ale cóż taki los faceta:) wąsy trza golnąć i już.Mój to w wieku Twojego syncia kazał do siebie mówić pan,a w wieku 5 lat już się ożenił:):)Buziaki dziewczyny na ten Nowy Rok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×