Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

to ja tez zapraszam na garnek, musze sie pochwalić jak zrobiłam w końcu kącik w przedpokoju :) tylko brakuje mi pomysłów na wykończenie samego przedpokoju...chciała bym kilka rzeczy na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, piszę, jak potłuczona - u nas kolektury nie ma! a mąż nie chce cudzych milionów ;) ale jakbym wygrała, to by się nie pogniewał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, śliczne! Jestem pełna podziwu dla Waszych zdolności. Misiu, Twój mąż ma rację. Niestety, taka jest prawda. Czego nie wypracujesz, tego mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji, czy któras z was wie gdzie można kupić takie naklejki jakby sosnowe? takie żeby zakryć gwoździe albo ewentualne dziury...kiedys to widziałam u kolegi ale on miał gratis do szafy i wszystkie wykorzystał bo śruby chował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, mam takie do kuchennych mebli. Pan stolarz mi w zapasie kilka zostawił, bo niektóre przy czyszczeniu mebli wypadały. Jak chcesz chętnie się podzielę. :D Jej, Qantanamera, spadaj do kuchni! I w gary! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, a jak je na allegro znaleźć? bo jak wpisuję naklejki sosnowe to nie ma nic Quan, dzięki kochana :) ale ja potrzebuje tego bardzo duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od jakiegos czasu szukałam ale że to się zaślepki nazywa to na to nie wpadła bym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dzięki Dziewczyny ale przesadzacie. A kto przedwczoraj wyrzucił cały placek do kosza bo nie wyszedł?? :D także to nie jest tak, że zawsze wszystko się udaje! :) a i w tym torcie jest parę błędów, ale następny wyjdzie lepszy i ładniejszy :) a tymczasem zapraszam na obiadek, jakby ktoś jeszcze nie jadł :) Dziewczyny, lepiej przestańmy z tymi typami, bo jakby się tak okazało, że trafiliśmy 6 to nawet nie chcę myśleć jakbyśmy się czuły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, byłoby... 😭😭😭 Ja bym pojechała te parę przystanków. Ale tam będzie wielka kolejka, a ja mam jeszcze szwy nie niezdjęte i jak by mnie tam ktoś rąbnął... A może męża namówię... Zobaczymy, co on na to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
5,13,9,29,47 -jeszcze jedna liczba od Emmi .Czekamy .Jutro wyślę :-)Chata na błysk wysprzątana ,no jeszcze został do umycia kosz na smieci ,zrazy zrobione ,pieczeń uduszona ,leczo dochodzi .Jutro upiekę chleb ale to Pikuś i może skuszę się na jakieś ciasto z Waszych przepisów .Ale ja nie znoszę jabłek w kawałkach w cieście,szczególnie w biszkopcie.Może Margolki szarlotka ? Idę pogapić się na garnek.Emmi podaj liczbę od 1-49 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joela, dobrą koleżanką jesteś! :) Do Emmi telegram wysłałam. Może się odezwie. No, to się Joelcju napracowałaś.... ale jutro będzie spokój. A gdzie jesteś w domu dużym, czy tym plenerowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś - jakby to jakaś różnica była :D Joelci plenerowy to jak moich 3! :) Dzieciaczki moje już śpią - ale ciiiiiiszaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Atramko-plenerowy (fajna nazwa ) wcale nie jest duży -parter i poddasze .Za to ten miejski -szkoda gadać .Na szczęście sprzątania bieżącego niewiele ,bo wszystko ma swoje miejsce ,nic nie jest poupychane a pokoje stoją pozamykane i czekają na przyjazd dzieci.Quanto -jutro wybieramy się własnie w plener ,bo pogoda ma być super no i "jeziorowe " towarzystwo zjeżdza na wekeend do swoich domków .Stąd to moje dzisiejsze gotowanie ,żeby potem nie stac przy garach.Jak ja lubię jak w domu jest swieżo posprzątane i nikt choć przez moment nie kręci się .Moje dzieci mówiły ,że po porządkach to bym je najchętniej trzymała na tarasie ,żeby nie bałaganiły .Święta prawda.Teraz jest tak ciepło na dworze ,że mam drzwi na taras i okna szeroko pootwierane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wymyśliłam sobie pączusie na wieczór... po co? na co? ale niech tam mają jutro Maluchy, jak my będziemy na weselu :) Joelko - podziwiam! Utrzymać w porządku dwa takie kolosy... :) Nawet niech chcę sobie wyobrażać mycia okien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze moje 25 dopiszcie!!!To mój szczęśliwy numer:D Musi być przecież chata dla syna i autko dla mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak musi to musi :) w takim razie jeszcze 25 od Margolki i czekamy na kumulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jak przeglądaliśmy zdjęcia Joelci, to powiedział że takiego porządku w życiu nie widział w domu, i czy tam na pewno ktos mieszka :) i jeszcze zapytał się mnie czy u nas też tak mogło by być :( Atrami, zwariowałas! znowu pączusie...a ja od godziny siedzę i smarzę naleśniki i zawijam krokiety, strasznie dużo farszu mi wyszło, ale puki nie zrobie wszystkiego nie idę spać! a siły mam dzisiaj i energii sporo :) aha, czy wy tez macie tak mądrych mężów jak ja? otórz szłam na maliny i mówię do męża że na stole w miseczce ma kiełbasę i jajko, na piecu jest barszcz biały, to jak będzie głodny niech barszczu sobie naleje i zje. przychodzę i co widzę? mąż jadł widelcem :) oczywiście kolacja mu smakowała, bo zjadł tylko jajko i kiełbasę i o taka kolację prosi częściej. no myślałam że zwariuję, to ja dla niego robię pyszności mimo diedy, a on wpiernicza samą kiełbase i jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
No to mamy -5,9,13,25,29,47 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko święta!!!
Jestem tolerancyjna i bardzo lubię czytać Wasz topik, choć momentami jest przesłodzony do granic, ale nauczcie się proszę do cholery!!! pÓki co smaŻę otóŻ to tylko z ostatniego postu, ale *puki jest powszechne u wszystkich, błagam :o Wychowujecie dzieci, a takie byki sadzicie... Może czasami zamiast przy kafeterii warto spędzić popołudnie z książką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko święta!!!
z ostatniego tzn. z 19:50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×