Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość
Jestem jestem kochane......byłam u lekarza na kontroli po operacji, wszystko Oki, wyniki histopatologiczne super, nie ma raka.... Czyli jeden rozdział zamknięty.... Moje plany na święta to miały być same nowości, ale dzieci zachciały córka 3 bit to zrobię, chłopcy słonecznikowiec a ja zrobię oczy carycy bo jeszcze nie robiłam.... Z mięsa to rolade ze schabu, karkówka i tu mam dylemat albo roladki z pieczarkami lub zapisałam sobie przepis na karkówka z kiszona kapusta, muszę pomyśleć..... Chciałam kupić kaczkę w biedronce ale już nie było... Więc nie wiem co jeszcze..... Może mi podpowiecie trochę? Co jeszcze zrobić z mięsa fajnego (piersi kurczaka odpadają, jakieś francuskie ciasto tego nie jemy).... Ściskam najmocniej i pozdrawiam... Czekam na pomysły Ania 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzięki kobietki za wypowiedzi na temat ciasta z fasoli - nie upiekę. Upiekę wobec tego tylko makowiec oraz śmietanowiec(kruche placki przekładane bitą śmietaną). W święta można zaszaleć ;P Z mięs zrobiłam już (i zamroziłam) roladki z polędwiczki z czeską musztardą, suszonymi pomidorami oraz serem brie. Pozdrawiam Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, cieszę się, że wyniki ok. Dbaj o siebie, nie powinnaś zbytnio sie forsować. Nie wiem jaką miałaś operacje, ale pamiętaj, że szwy w środku goją się dłużej niż te na zewnątrz. Zdrowia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Pyszne ciasto .biszkopty przekładane po 500 ml śmietanki ubitej i 500g serka maskarpone,i roztopiona biała czekolada i druga warstwa z 2 mango rozgotowanych z 1 łyzka cukru i zbledowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam piec ciasteczka i jestem trochę niezadowolona z nowego pieca.Piekłam ze starych sprawdzonych przepisów,a ciasteczka wyszły inne niż zwykle - mam nadzieję,że będą smaczne. Aż boję się piec makowce.Jutro jeszcze małe zakupy i dalsze przygotowania.Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych świąt!A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Wesołych Świat dla odwiedzających topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam inny piekarnik,ale wolałam stary :O,powiem szczerze. Ostatnio piekłam kilka razy w jeszcze innym,i już dwa ostatnie ciasta wyszły super,ale piekłam w tem 150 C,a zazwyczaj w moim piekarniku ustawiałam 180 C Też zaraz jeszcze coś sobie przygotuję na jutrzejsze wypieki,i na dziś dość! Radosnych,rodzinnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Pozdrawiam 🖐️ Iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim piszącym i czytającym ten topik życzę zdrowych,radosnych i spokojnych świąt bożego narodzenia babcia63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych, radosnych i pogodnych Swiąt Bozego Narodzenia, pokoju w sercu i duszy, ciepła i rodzinnego spokoju...sat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych pogodnych świąt Bożego Narodzenia.wszystkim zapracowanym koleżankom życzy -gość znad morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowia,radości,spełnienia marzeń ,niech się Wam kochani spełni wszystko co najlepsze w nadchodzące Święta Bożego Narodzenie,samych cudownych dni życzę,spokoju i odpoczynku.Pozdrawiam gorąco.margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmi
Z życzeniami świątecznymi nie zdążyłam to wszystkiego najlepszego na Nowy Rok życzę kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego po świętach :D i najlepszego na Nowy Rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampańskiej zabawy :D Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończy się rok, dla mnie był straszny. Usiłuję normalnie żyć, podobno tak trzeba ale jakoś ciężko mi to idzie. Ok, nie będę zanudzać swoimi sprawami, każdy ma jakieś problemy. Idzie nowy rok, dni robią się dłuższe to i optymizm sie znajdzie. W Nowym Roku życzę Wam zdrowia, pomyślności, wzajemnego szacunku do drugiego człowieka i zwykłej normalności w naszej kochanej Polsce. Udanego Sylwestra Off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech taneczny, lekki krok, będzie z Wami cały rok, Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! pozdrawiam🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego roku wszystkim piszącym i czytającym, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń tych dużych i małych, grzecznych i nie grzecznych, życzy Ania 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim piszącym i czytającym życzy babcia63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkiej pomyślności w 2018 roku życzy Azzurro.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości ,spokoju i zrozumienia. Kochane koleżanki życzę Wam,by Nowy Rok 2018 był dużo lepszy,by dopisywało nam wszystkim zdrowie,szczęście i spokojne życie - samych serdeczności i uśmiechu.margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Ręce opadają,też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo cią ęenia, ot co :) wszystkim opadają nie tylko ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak mało się dzieje,gdzie jesteście kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Pyszny sernik-wypróbowany 1 kg sera u mnie gotowy w wiaderku 5 jajek 3/4 szklcukru 1 cukier waniliowy 2 budynie waniliowe ( bez cukru i na pół litra mleka każdy ) 150dag masła lub margaryny 20 dag masy krówkowej kajmakowej Pianka: 330 ml śmietanki kremówki 30 % 20 dag masy krówkowej kajmakowej 1 lekko kopiasta łyżka żelatyny spożywczej niewielka ilość gorącej wody ewentualnie cukier puder do smaku biszkopty do wyłożenia spodu Masło ucieramy z cukrem, cukrem waniliowym i żółtkami na puszystą masę, następnie wsypujemy budynie w proszku, dodajemy masę krówkową i ser i dokładnie ucieramy. Następnie białka ubijamy na sztywną pianę, przekładamy do masy serowej i delikatnie mieszamy, wykładamy w równych rzędach biszkopty i przekładamy masę serową. Sernik pieczemy w temperaturze 160 stopni przez około 60min Żelatynę rozpuszczamy w gorącej wodzie i studzimy. Dobrze schłodzoną śmietankę kremówkę ubijamy na sztywno, dodajemy masę krówkową i dokładnie ubijamy, dodajemy cukier puder do smaku i ubijamy, na koniec dodajemy przestudzoną i płynną żelatynę i dokładnie ubijamy. Piankę wykładamy równomiernie na zimnym serniku.Po schłodzeniu mniam,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
no gdzie tyle masła 150 g!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haniu a czy jest on bardzo słodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość hania sama pisze, sama krytykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby gość powyżej czytał ze zrozumieniem,toby skapował,że Hania w przepisie pomyliła się a następnie poniżej błąd poprawia,ale do tego trza łepetynkę mieć światlejszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOP,HOP!!!!!!!!!Monika,co tu takie pustki,bo się rozryczę za wami koleżanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×