Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość i ja też i ja też was
witam wass kobitki i biegne do ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka ale jesteś!Teraz to już na pewno wezmę się za malowanie:o Też chcę mieć tak pięknie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny tak się zastanawiam: Mam dwa takie kwiatuszki (przepraszam Qantuś, ale posłużę się Twoim zdjęciem, bo nie che mi się wklejać swojego a nazwy tego kwiatka nie pamiętam...) http://www.garnek.pl/jokam/16081303/z-okna Otóż mam dwa takie kwiaty, początkowo stały również na parapecie, ale teraz już są za duże. Chciałabym je przesadzić w jedną doniczkę i ustawić na kwietniku - myślicie, że nie zaszkodzę im sadząc je w jednej doniczce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffff
nic im sie nie stanie,spokojnie mozesz sadzic w jednej doniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfff... -dzięki :) Chciałabym, żeby, gdy urosną, stworzyły taką fajną, gęstą kępę :) ciekawe tylko kiedy takie urosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramuś :) nie przepraszaj, wcale nie gniewam się. :):) Wręcz przeciwnie, miło mi. :):) A tu wkleję Ci nazwę kwiecia i podpowiedzi hodowlane. http://rosliny.wymarzonyogrod.pl/baza-roslin/doniczkowe/zamiokulkas-zamiolistny,1_25/ Oj, patrząc na Toje piękne mieszkanie w jeszcze większe kompleksy wpadam. :(:( Moje już nie woła, ono wyje do malowania...! Margo, Atramko, z moim Qantanamerem ślubnym tak się nie da... Z nim jakoś inaczej muszę... Ech...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
atramko-ja tak je posadziłam i teraz bardzo urosły a nawet kwitły (biały kwiat troszkę podobny do anturium ale bez szału ).Jak są spore to łodygi potrzebują podpórki ,ja ich nie lubię więc swobodnie zwisają na wszystkie strony .Poszukam zaraz zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - już mam :) A mi się te kwiatuszek nawet podoba :) Siostra ma właśnie taki już duży i fakt - ma podpórkę, ale nie kwitł jeszcze z tego co wiem... A ma już dobre 5-6 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taka ja
Prawdziwe przyczyny chorob jakich nie znacie bo koncerny farmaceutyczne wraz z rządem to ukrywają i wasze kochane PIS i wasze kochane PO od str 19 http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata temtat brzmi odzie sie swoja wiedza wiec sie dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramko, ja jakichś tam wielkich salonów nie mam. Ot, zwykłe blokowe M5. Pokój duży, męża średni i dwa małe do mojej dyspozycji - w jednym śpię, w drugim mam komputer. No i oczywiście jest jeszcze kuchnia (ta jak na blokowe warunki wyjątkowo duża) łazienka i wc. I to koniec. Jak na dwie osoby + pimpek to zupełnie wystarczy. A kiedy źle się czuję, a sprzątać przecież muszę, to pomstuję, że zamiany chcę. Dwa małe pokoiki i kuchenka wystarczą z powodzeniem!! Jednak lokalizacja naszego osiedla ma wielki, ogromny atut. Mieszkamy na samiuteńkim końcu miasta. Po jednej stronie ulicy kilkadziesiąt bloków, a po drugiej łąki i lasy, lasy, lasy... Mam gdzie z moim ukochanym pimpuśkiem codziennie biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że się wtrącę
Quantanamera - śpicie z mężem osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię z "obcymi" rozmawiać, ale tym razem wyjątek zrobię. Tak - osobno. A znasz ogromną przyjemność umawiania się na randki? Nawet wieeeele lat po ślubie...? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś - jakich salonów?! Skarbie ja mam nawet mniej pokoi od Ciebie, bo tylko dwie sypialnie i salon! Oczywiście kuchnia, łazienka itd, ale tego nie liczę :) Na razie też w zupełności mi wystarczą, ale gdy Dzieci podrosną chciałabym, żeby każde z Nich miało swój pokoik - dlatego zamienimy taras na pokój (naszą sypialnię). Póki co tak jak jest, jest mi wygodniej. Dzieci zasypiają razem, mają wspólne zabawki itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramko, ale to chyba Ty przed południem powiedziałaś: widzę, że jakieś salony macie... Dlatego napisałam, że ja nie mam. :D:D:D Teraz lecę z psem na wieczorne siku... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
ile masz lat?sorry ze pytam, ale to dla mnie ważne. Ja mam 26 lat i jestem rok po ślubie. jak powiedziałam męzowi, że dwie sypialnie to całkiem fajny pomysł jak dla mnie to sie niesamowicie obraził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mam? Dużo. :D Powiem tylko tyle, że moje dzieci są starsze od Ciebie. Osobne sypialnie mamy od momentu wyprowadzenia się córki, przedtem razem lulaliśmy. ;) Nie dziw się swojemu mężowi. Dobrze pamiętam kwaśną minę :( mojego Qantanamera, gdy kilka lat po ślubie zamawiałam takie duuuże małżeńskie łoże. I słowa: to ja ciebie teraz będę musiał szukać w tym łóżku!!! No pewnie, w porównaniu do naszej poczciwej wersalki, to hektary pościeli nagle się zrobiły. :D Powiem Ci jeszcze, że takie rozwiązanie jest dla nas optymalne. Mąż czasem musi w nocy troszkę popracować, albo jakiś strasznie ważny mecz z innej półkuli właśnie nadają. Wtedy działa bez skrępowania, że mi przeszkadza. Ja z kolei,bardzo lubię do późna TV oglądać, tylko nie mecze, o nie! Był czas (gdy jeszcze dzieci z nami mieszkały) że dla siebie mieliśmy tylko telewizor w tym dużym pokoju. Uuuu... walka o pilota iskry wywoływała... :D:D:D Teraz każdy ma w swoim pokoju, plus ten wielki w gościnnym i spokój jest. Dobrze, to tyle. Jeśli masz ochotę częściej na nasze forum wpadać i pogadywać, to bardzo Cię proszę - zmień kolor. Pomarańczowe osoby często nieprzyjemne bywają i ja w zasadzie z nimi nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
a to niespodzianka!:) myslalam, ze masz duuzo mniej. To pewnie ten Twoj radosny styl bycia tak mnie omamił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czarny kolorek?? Na prawdę nie chcesz?? Wiesz, ja podobno całe życie zachowuję się jak nastolatka!!! :D:D:D Słyszę że burza nadciąga. :(:(:(:( Chyba maszynę wyłączę. Dobrej, spokojnej nocy...! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
ooo burza....:) mieszkam w uk i chcialabym doswiadczyc tych zdarzen kiedy burza nadciagala z 4 stron ale tak z daleka oczywiscie! i siedzielismy na balkonie i bylo duszno a w kolo blyski z daleka i jakies burczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łamię swoje zasady i z Panią Pomarańczową gadam... :P:P:P To Wy tam w UK nie macie porządnych burz...? Nie wiedziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
niestety nie mamy :( zdarza sie kilka grzmotow raz na jakis czas i tyle. A wiesz, ja sie tutaj nie boje niczego bo dom i tak nie moj wiec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
Qantanamero, nie wszystkie osoby piszace na pomaranczowo trzeba skazywac na banicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz, UK od PL nie jest aż tak daleko, a jednak... U nas ostatnio i upały i ulewy iście afrykańskie, a i burze też ostre! Wiem, wiem, nie wszystkie pomarańcze wredne,,, ale czasem czytam takie rzeczy przez nie wypisywane, że skóra cierpnie... Dobrej nocki Ci życzę, a jutro miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PL czy ja dobrze piszę? Chyba epoki pomyliłam! RP chyba się teraz nazywamy...! O matko, jaki wstyd nie wiedzieć...!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
Dobranoc Qantanamero. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quanty
Pl dobrze piszesz gluptasie kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×