Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
maganna1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo po operacji nie można chodzić na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , powiedzcie jakie odczucia macie po zdjeciu plasterka?? czy z tym nowym nosem wyglada sie normalnie i ludzie nie patrza na Ciebie jak na yiti tak 2 tyg po operacji czy wyglada sie jak kartofel i kazdy widzi ze cos nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos zmienia twarz... Więc większość ludzi zauważy ze coś jest inaczej... Nie martw sie, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi się z małym kartofelkiem i czeka się z niecierpliwością aż opuchlizna zejdzie. Zależy jaki kto miał przed operacja,u mnie sam czubek był bardzo skracany,wiec na pewno będzie się dlugoo goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie małe siniaki były nawet 2 tyg. po operacji. Jesli chodzi o wyglad to po zdjeciu opatrunku wszystko jest takie spuchniete i delikatne ze ciezko ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt kiedys mowil ze sukces operacji plastycznej jeest wtedy jesli ludzie zauwaza ze wyglada sie duzo lepiej ale nie zauwaza co konkretnie bylo poprawiane. To jest prawda! Tak wlasnie bylo w moim przypadku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś u Krawczyskiego robione? Mam wyznaczony termin , boję się że po miesiącu każdy zorientuje się że nos był robiony. Mam mieć zwężeny lekko i sciecie garbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 2015.10.29 16:45 Jak twój czubek nosa, zmniejszył się? Jestem juz 3 mies i nadal spora opuchlizna, oraz mam jakby jeszcze dretywy konuszek nosa. Jak to u Cb juz wygląda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 2 miesiace po i tak samo, czubek lekko opuczniety i sztywny. W miare jak schodzi opuchnizna to wyczuwam lekkie nierownosci na grzbiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 11 coś. Czubek nosa się zmniejszył ale to jeszcze nie jest to... koniuszek zaś sztywny i bez czucia nie jest na szczęście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 11 coś. Czubek zmniejszył się ale to jeszcze nie jest to.. Czubek nie jest za to twardy i bez czucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
U mnie dopiero teraz czubek nosa robi się miękki, cały czas był taki sztywny a jestem już 13 miesięcy po. Także cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 8 rano ,można wiedzieć co miałaś dokładnie robione i może chciałabyś się wymienić zdj? Oczywiście jeśli to nie problem ;) podaj maila jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy można poczuć że jest się zadowolonym z operacji? Ze nos wygląda lepiej niż przed? Czy zaraz po operacji jest już radość mimo opuchlizny czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , jaka metodą miałyście operowane nosy otwarta czy zamknieta? czy po otwrtetej sa mocne blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Doktor operuje i jakie są efekty ale konsultacja rewelacyjna, jak u żadnego innego lekarza. Doktor to chyba jednak też artysta bo jako jeden jedyny lekarz miał na mój nos pomysł i sam od siebie powiedział co można zrobić by było lepiej, proporcjonalnie względem twarzy. A nie to co u innych, jakbym kazała go odciąć to też pewnie by odcięli, zero wyobraźni przestrzennej, a Pan Doktor rewelacyjne wrażenie na mnie zrobił. Także nie żałuję konsultacji bo Dr otworzył mi oczy i zrozumiałam, że to przy czym się upierałam jest trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
do gość z 11.20 obyś to samo mogła powiedzieć po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Jeżeli ktoś ma termin na koniec kwietnia, początek maja a chce zrezygnować to chętnie wezmę ten termin. Co chodzi o wpłacanie zaliczki, bo teraz trzeba właśnie wpłacać to mogę oddać komuś tą zaliczkę jeśli tylko znajdzie się osoba która chciałaby zrezygnować z terminu operacji. Ewentualnie może ktoś by chciał mieć później operację i mógłby się ze mną zamienić, byłaby wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a może wiecie po jakim czasie dr wstawia zdjęcia noskow do galerii przed i po. 6 mies po operacji czy dłużej? Bo wizyta kontrolna po zdjeciu opatrunku to właśnie około 6 mies. Dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się boję operacji, może wiecie co można zrobić przed operacja aby opuchlizna była mniejsza lub po operacji np jakieś leki, okłady, masaże? ? Nie długo mam operacje i pani kuje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna gdzies zobaczyc nosy dr krawczynskiego?jjakas galerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie krajmed ja oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boysenberry
a podałabyś linka? Może jestem ślepa ale nie wiem gdzie na stronie Krajmedu są zdjęcia nosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś zrezygnował z konsultacji w styczniu w Łodzi to bardzo proszę o informację gdyż bardzo chciałabym w styczniu pójść na konsultacje do Doktora a teraz najbliższe terminy są na marzec :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma termin konsultacji w Łodzi na styczeń i chce zrezygnować? gdyby tak to ja chętnie przyjmę ten termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam to ja dwa razy napisałam bo mi wcześniej nie wyświetlało mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale bardzo zależy mi na Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×