Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Hej ja go nie reklamuje. To watek o osobach ktore mialy op. Ja miala i chcialam sie wypowoedziec? Moga sie wypowiadac tylko nie zadowolone dziewczyny na wszystkich forach? Bo jak cos jest na plus to nalerzy przemilczec?! Sama zdecydowalam sie na niego czytajac opinię dlatego daj te szanse innym i nie podwazaj kazdego komentarza ktory jest pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko ze piszesz tu od od dlugiego czasu i ciagle to samo pod roznymi nikami :-) Wystarczy sprawdzic ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nic do tej rozmowy nie wnosisz. To watek dla osob po operacji. Jesli Cie nie interesuje to nie hejtuj i go opusc. Jesli chesz o cos zapytac odnisnie op to Ci odpowiem chetnie ale nie zamieniaj sie w negatusa !!! Rozmawialm z wieloma dziewczynami i pokazywalam swoje zdjecia. Nie robie nikomu reklamy!!!!sama wachalam sie miedzy skupinem a krwaczynskim dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażesz fotki? Będę Ci wdzęczna. Ja planuje op , może u tego Dr. Właśnie sama nie wiem do kogo iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem tu nowa. Planuję zrobic korekte nosa i mam dylemat jeśli chodzi o lekarza. Znajomy powiedzial mi , że jego koleżanka zrobiła nos u dr Krawczynskiego. Gdzie on operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata3123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lodzi lub krajmedzie w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na konsultacje, jak z nim pogadasz to zadecydujesz czy to ten wlsciwy dla Ciebie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informacje. Jak któraś z Was robiła nos u dr Krawczynskiego, to naprawde bylabym wdzieczna za zdjęcia na maila mmsz35@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziesiaty miesiąc po operacji. Nos mam nadal spuchniety, ale z każdym miesiącem smukleje. Wchodzę tu od czasu do czasu i napewno nie robie reklamy , szczerze polecam Dr Krawczyńskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisa85
Pan Doktor Krawczynski jest świetnym specjalistą. Bardzo kompetentny, rzeczowy i przede wszystkim świetny fachowiec. Nie napotkałam jeszcze na tak miłego doktora w tej specjslizacji...A pragnę nadmienić, że miałam doczynienia już z kilkoma w tej dziedzinie. Jestem po operacji już prawie 2 tyg. Zmiana diametralna, widoczna nawet z tą opuchlizna i obrzekiem który nadal się utrzymuje. Jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym już zobaczyć ostateczny efekt, ale jak narazie wszystko jest na dobrej drodze i muszę uzbroić się w cierpliwość...Nie miałam żadnych siniaków tylko pooperacyjny obrzęk, który w moim wypadku jest cudem bo myślałam że będę wyglądać gorzej. Przyjechałam specjalnie z innego kraju i gdybym miała wybierać jeszcze raz, z zamkniętymi oczami wybrałabym Dr Krawczynskiego. Mój przypadek nie był najłatwiejszy z tego względu, że niestety Pan Doktor poprawiał mój nosek po dość znanym chirurg plastycznym z Polanicy..Robić poprawki po innych to jest dopiero sztuka...Dlatego też dziewczyny zapisujcie się i bądźcie spokojne bo będziecie w świetnych rękach. Pozdrawiam. L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły PR Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromna prośba do dziewczyn które operowały sie u doktora o przesłanie zdjęć przed i po . Z góry dziękuję :) halbesara@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda ktoś tu jeszcze na forum? :) Z wielką uwagą przeczytałam Wasze wpisy o doktorze, operacji itd. Sama odkąd pamiętam również nie potrafię do końca zaakceptować swojego wyglądu a wszystko przez ten profil i jak dla mnie okropny nos (który uważam że nie pasuje do reszty mnie). Mam z tego powodu duże kompleksy. Moim marzeniem jest poprawić swoje rysy twarzy jednak mam też pewne obawy czy podołam odnośnie bólu. Jak to było w przypadku Was? Czy stając przed wyborem operacji ponownie zdecydowałybyście się na taki sam krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos ma wizyte u niego w kwietniu lub maju i nie skorzysta? Ja chetnie przejelabym termin, odwdziecze sie:) bo dopiero na lipiec sa nowe terminy moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiczka
hej!Jestem już 11 dni po operacji u dr w Warszawie, w Krajmedzie i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli mogę komuś pomóc w podjęciu decyzji to piszcie na maila losiczka71112@gmail.com . Efekt wizualny, jak dla mnie, super:) Jest to proces, trzeba być cierpliwym ale warto! ja zbierałam się do operacji odkąd byłam nastolatką (już dawno niestety nie jestem) ;) cieszę się, że już nigdy nie będę czarownicą z wielkim gargulcem, zdecydowanie operacja odjęła mi lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr akrawczyński NIE JEST chirurgiem plastycznym tak dla przypomnienia.Jest laryngologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiczka
No tak, dla mnie to był powód dla którego go wybrałam. U mnie były to przede wszystkim kwestie zdrowotne (chore zatoki, polipy, przegroda i chroniczne infekcje). Operacja była więc poszerzona o operację zatok. Kwestia garbatego nosa była na drugim miejscu (choć wiadomo, od dziecka marzyłam o zmianie estetycznej i chciałam mieć normalny nos). Pewnie czas pokaże ale w tej chwili wszystko wyczyszczone w środku, przegroda prosta, oddychanie lepsze. Co najdziwniejsze: od dnia operacji nie musiałam inhalować się na astmę! Tego się nie spodziewałam a przecież regularnie brałam sterydy w inhalacjach od dawna. Czy to się utrzyma, nie wiem, chciałabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, widzę że wątek dawno nie odwiedzany a ja chciałam zapytać czy może któraś z osób zapisanych na konsultacje do dr nie chciałaby odstąpić terminu, zależy mi na czasie a najbliższe terminy dopiero na koniec kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa pacjentka dr
Jestem 4 dni po operacji. Nos nadal w gipsie, w czwartek zdjęcie opatrunku. Umieram z ciekawości co tam jest pod spodem, ale końcówkę nosa widzę i nareszcie mam prostą przegrodę! Poza tym sińce jako liner na powiekach w kolorze burgunda i zmniejszający się z każdym dniem obrzęk. Wrócę tu napisać, jaki jest efekt. W każdym razie wszystko było idealnie: lekarz, opieka medyczna w Krajmedzie, miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa pacjentka dr może powiedzieć jaki jest efekt operacji? Jesteś zadowolona? Co miałaś dokładnie robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiałam się nad tym specjalistą, chociaż finalnie wybrałam dra Nawrockiego i naprawdę wszystkim mogę polecić właśnie tego lekarza. Warto zajrzeć na jego stronę http://www.drnawrocki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam tego Pana....

W 2011 r dr Krawczyński wykonał mi operację złamanego  nosa. Od tego czasu nie było roku bez zapalenia zatok nosowych. 2-4 razy w roku choruje, przedtem nigdy nie miałem z tym problemów. Nie poinformował mnie przecd operacją o jakichkolwiek ewentualnych powikłaniach. Przez ten cały czas czyli  8 lat żałuje że się podjąłem tej operacji, zapomniałem o nartach, basenie itp gdzie sa zmiany temperatury. Odradzam wszystkim tego chirurga.

Kontakt: stanis72@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się umawialiscie do Krawczynskiego? Terminy konsultacjiw krajmedzie  są na lipiec 2022 a w Łodzi nikt nie odbiera telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×