Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość paulinaawroc
Dziękuję za odpowiedź.☺ jak się czujesz? Ile już czasu minęło,since schodzą. Ja planuje po 10 - 12 dniach wrócić do pracy. Mam nadzieje,ze juz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnosnie badan przed operacja. "Przeciwciala HIV" ??? Czy to jest konieczne? U mnie pani asystentka doktora podkreslila wszystko co jest na ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, nie jest to konieczne, ja nie robiłam i było OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam bo mnie też wskazali. A co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaawroc
Jeśli chodzi o operacje,wynik przeciwciał HIV jest obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo zmienia się kształt nosa ? Mi kurczę jeszcze mocno puchnie , mimo że 4 miesiące od operacji, jednego dnia fajny, drobny, innego spuchnięty na słupku i końcówka, taki kartofelek :-( No i rano obowiązkowo. Też tak macie/ miałyście ? Osobiście już jestem z zabiegu bardzo zadowolona, lekarz wspaniały, fajne podejście do pacjenta, dobrze oddycham po zabiegu, profil już jest 1000 razy lepszy, ale ten, jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, " efekt kartofelka" trochę niepokoi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem 4 tyg po operacji i też mnie wkurza ten kartofelek jak u Tomasza Karolaka:) A profil niezły Czy ten kartofel zniknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło 9 miesięcy od operacji usunięcia garbka i prostowania przegrody. Z***biscie zadowolona to nie jestem, bo teraz kiedy nos trochę opadł opuchlizna zeszła zarysowała się delikatna kostka, pozostałość po garbku. Drazni mnie to, bo to dosłownie 1 mm lub 1,5. Robić poprawkę... za duzo zachodu o taką maliznę... do tego patrząc na wprost - nos nie jest idealnie prosty. no i problemy z puchnącymi małżowinami- blokuja oddychanie. Jestem juz po zabiegu obkurczania falami i czekam na efekty czy bedzie lepiej ... Dr bardzo porządny człowiek, lekarz z powołania, ale moja satysfakcja nie jest 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
ja podobnie, ogólnie lepiej ale jedno skrzydełko nosa nieco niżej niż drugie, a co za tym idzie lewa dziurka też nieco mniejsza niż prawa. Ogólnie profil fajny, ale z przodu nos z lewej strony jest jakby minimalnie dłuższy niż po prawej. Też się zastanawiam czy zawracać sobie głowę i to poprawiać, ale zaakceptować tego też jakoś nie dam rady. Kurczę niby kilka mm, a tak psuje całość. No i z oddychaniem różnie też tylko po lewej stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przed zabiegiem można jeszcze spotkać się z doktorem? Czy od razu na sale? Sale są jednoosobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz się spotkać zadzwoń do p Burkot i naciskaj usilnie wtedy zaoisze! Ja miałam salę 1osob. Warunki super!! Śniadanko z karty do wyboru..Serwis w Krajmedzie robi wrażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem umowiona na korekte nosa (sciecie garbka i zwezenie) u Krawczynskiego. Lekarz wydaje sie w porzadku czekam na symulacje. Pytanie do dziewczyn po korekcie: Jak postepowalyscie po zabiegu, cwiczylyscie po jakim czasie ? Kiedy nos wyglada tak , ze mozna juz zapudrowac i sie go nie wstydzic? Mocno widac ingerencje chirurga? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U różnych osób to rożnie wygląda. niektórzy w ogóle nie mają siniaków na twarzy (pod oczami zwłaszcza), inni - tak jak ja np. - mają ogromne siniaki i opuchliznę wokół oczu. Schodzi po 2 tyg, ale u mnie nastąpiły jakieś przebarwienia po tych siniakach i mam problemy ze zlikwidowaniem tego. Co do nosa, to kształt podobno dopiero po ok 10 mies. widać. Ja miałam reoperację pod koniec lipca (prostowanie przegrody, ścinanie garba, skracanie nosa) i cały czas jeszcze mam końcówkę kartoflowatą.. jakiej przed operacją nie miałam. W poczekalni widziałam inne osoby kilka tyg. po operacji i wszystkie miały dość szerokie jeszcze nosy.. Tak więc puder tu niewiele pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd znaliście godzinę zabiegu? Ktoś z Krajmedu dzwoni przed zabiegiem czy trzeba dzwonić samemu i pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonią wszystko Ci powiedzą. Czekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo utrzymywały się u was problemy z oddychaniem? *To moja pierwsza operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety trwają do dzis pomimo juz dwóch zabiegów obkurczania małżowin FR. Przed operacja nie myślałam o tym ze oddycham a teraz ciagle musze pamietać o kroplach w razie jakby złapało mnie przytkanie, najgorzej jest rano.. Jestem 9 miesięcy po operacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
U mnie z oddychaniem też średnio, a jestem 11 miesięcy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po operacji 11 miesięcy i wszystko super. Fakt z oddychaniem nie mialam problemu w ogóle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
ja wcześniej też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam problem z węchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie napisać coś więcej o problemach z oddychaniem? Po operacji się pogorszyło? Czy to była wasza pierwsza operacja? Co na to doktor? Mój zabieg już blisko i trochę mnie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćakkkalalalalalalala
Szczyt jest bardzo kiepski, spartaczył mi nos Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
U mnie z węchem też nieciekawie...niewiele czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dr, na pewno Ci pomoże. Ja tam nie wiem czy to ma coś wspólnego. U mnie wszystko na prawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest jakis sposob , aby ta opuchlizna zeszla szybciej?? Kiedy mozna juz normalnie oddychac po korekcie? Dostalam stmulacje i bardzo mi sie podoba . Boje sie , ze tylko tak sobie wymarze moj nos a bd wygladal tak sobie... Slyszalam , ze dr nie naklada gipsu ani sentonow tylko platerki sylikonowe na nosek i w srodku wkladki sylikonowe. Jak sie to u was spisalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że dostałaś symulację nie stymulację:). Nie używa rzeczywiście setonów tylko sylikonowe wkładki. Powoduje to, że zdejmowanie opatrunku jest zupełnie bezstresowe. Opuchlizna utrzymuje się podobno do wielu miesięcy. Ja jestem po 2 mies. Nos nie jest wciąż idealny. Czubek ksrtoflowaty. Dr mówi, że to się zmieni...zobaczymy. No i węch nie wiem czemu upośledzony się zrobił. Czy to minie? Wie ktoś może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że masz jeszcze spuchnięty nos w środku. Powinno puścić. U mnie przez kilka tygodni też trochę tak było. Był też taki nieprzyjemny zapach... Dr mi usunął kilka strupów (?) całkiem dużych, bo podobno się zrobiły po korekcie małżowin w nosie. I potem przeszło. Będzie dobrze, nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×