Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość joannaasia
Nie pytałam Dr bo jeszcze u niego nie byłam, wybieram się jak nos całkowicie się zagoi. Wiem, że Dr nie miał łatwo z podstawą mego nosa, bo sam mi to powiedział przy zdejmowaniu opatrunków. Inni na konsultacjach przedoperacyjnych też mówili że to trudny nos. Mi zależało na pozbyciu się garba i obniżeniu nosa i dr to zrobił bardzo dobrze, natomiast część chrzęstna długo się goi i dr kazał mi czekać na efekt końcowy około roku, także jeszcze mam czas...Ogólnie jestem zadowolona, nie chciałabym żeby ktoś zrozumiał inaczej, nos jest bardzo fajny tylko inny niż na symulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś miał robiony lifting twarzy u Doktora Krawczyńskiego ? jakie są efekty ? czy polecacie Doktora do tej operacji ponieważ wszyscy piszą tylko o nasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest wątek pod tytułem "operacja nosa u dr Krawczyńskiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Joasia, czy dr operuje metodą otwartą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
ja miałam otwartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam otwarta, taka jest lepsza...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Operującemu na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Ja czytałam, że także dla pacjenta jest lepiej jeśli chodzi o efekt. Czy u którejś z Was dr przeprowadzał resekcję skrzydełek nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
metoda raczej nie wpływa na efekt, ale znacznie ułatwia pracę operującemu, bo "widzi" z czym ma do czynienia. Pacjent ma bliznę na słupku po otwartej w ramach efektu, mało widoczną , ale jednak...ja swoją dobrze widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Joasia, a czy Ty jesteś zadowolona ? Czemu zdecydowałaś się na dr. Krawczyńskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Zdecydowałam się czytając to forum i inne pt. Korekta nosa. Pisałam też z pacjentką Dr, której poprawiał nos po innym lekarzu i tak uznałam że to dobry wybór. Dopiero po swojej operacji dowiedziałam się że ten nosek poprawiany ma niesymetryczne dziurki, skręca w prawo itp. Nie wiem czy to zmieniło by moją decyzję, ale ja właśnie dlatego staram sie napisać o tym co wyszło dobrze, ale też o tym co jest nie tak, nic nie ukrywam. Może to komuś pomoże. Mój nosek jest szerszy niż był chociaż Dr zapewniał że nie będzie, ma nierówne dziurki i dwa różne profile, nie jest taki jak na symulacji reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
a co z oddychaniem ? Dobrze Ci się oddycha ? Girls, czy ktoś jeszcze ma podobne uwagi co Joaasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
oddycha mi się nieźle, prawą dziurką tak jak przed operacją, ale z lewą jest problem. Narazie czekam aż minie rok i wtedy wybiorę się do Dr zobaczyć jak On to oceni...ale jeśli to Twoja pierwsza operacja to chyba nie ma co się bać, Dr dobrze sobie radzi, gorzej z poprawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
a Ty Joasiu miałaś pierwszy raz czy poprawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na udroznienie nosa pomaga kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
poprawkę, wczesniej o tym pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie mozna normalnie wyjsc do ludzi, tak ze raczej nikt nie zauwazy opuchlizny itp? 2 tygodnie od operacji wystarcza? Jak dlugo nie mozna nosic okularow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg ok.. potem idzie juz zatuszowac.. ale to zalezy od predyspozycji do gojenia siniaków.. ja wygladałam strasznie smarowałam sie roznymi wspomagaczami na krwiaki , ale po 2 tyg juchodziłam juz na ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po 3-4 tyg wychodzilam na ulice. Siniaki mialam masakryczne!!! Każdy przechodzi to inaczej, trzeba byc cierpliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znaczenie mają predyspozycje organizmu do regeneracji ale też wiek (ja 30)... ale brałam duzo wit c juz miesiac wczesniej a do tego te leki z Krajmedu na minimalizowanie opuchlizny, siniaków... plus zel z arniki , heprain i jakies inne mascie kremy na siniaki, kilka razy dziennie wcierałam.. moze dlatego u mnie w dwa tygodnie zeszło do zakrywalnej zółci... ale w pierwszym tygodniu wszystkie kolory tęczy na pande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez zależy ( siniaki) od rodzaju operacji. Ja mialam bardzo łamane nos ( tak powiedział Doktor) i dlatego siniaki mialam dluuugo!!!! Ale spoko, nic nie bolało, do przeżycia, a efekt: normalny nos. Oddycham bez problemu. Mam 38 lat i to była moja jedyna operacja nosa( nos po wypadku) Ja polecam Doktora i Krajmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulinawroc
Witam dziewczyny. Teraz przyszedł czas na mnie,jeszcze niecały miesiąc****ewnym krokiem ruszam do stolicy.Póki co, nie mam żadnych obaw,jestem mocno nakrecona,ze sie spelnia moje marzenia! :D Szymane jesteś już po operacji? Jak się czujesz? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie... pisałam tu jakiś czas temu... Jeden z moich wpisów - do ktorego chce sie dzis odniesc - był zamieszczony 2015.02.26 Chodziło o problem z oddychaniem po operacji. Dr zalecił stosowanie kropel i tak stosowałam w nadziei, że defekt sam ustąpi do półrocznej kontroli (nos robiłam 27.11.2015). Niestety krople pomagały tylko doraźnie. Na ostatniej kontroli dowiedziałam się ze mam bardzo powiększone małżowiny i stąd ten problem. Czasami tak się zdarza po operacji. Dlatego dr zgodnie z obietnicą obkurczył je prądem. Spokojnie! nic nie bolało, a bardzo się bałam. Minęło 1,5 tyg - jest lepiej ale nie idealnie, jeśli będzie taka konieczność dr powtórzy ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
hej, ja ostatecznie zrezygnowałam. Z przyczyn rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
do gość powyżej, a czy zaglądając do nosa widać te powiększone małżowiny? czy jama nosowa jest wtedy mniejsza, węższa, czy tego "na oko" nie widać? Pytam bo mam nieco problemu z lewą dziurką ,takie wrażenie jakby coś tam było i mi przeszkadzało w tym nosie, i zastanawiam się czy to właśnie nie są te przerośnięte małżowiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po operacji nosa u dr Krawczyńskiego, kilka dni temu, a dziś miałam zdjęty opatrunek. To była tzw. wtórna operacja, trochę poknocona poprzednio, nie wyprostowano mi przegrody nosowej. Miałam prostowaną przegrodę, operację części chrzęstnej, części kostnej z redukcją małego garba. Nos przekrzywiony był na lewo, łącznie z przegrodą, która poprzednio miała być wyprostowana, a jednak nie była. Stan na dzień dzisiejszy jest następujący: profil praktycznie taki jak na zrobionej symulacji, z przodu znaczna opuchlizna i na środku i na czubku, ale liczę na poprawę w czasie najbliższych miesięcy. Mam ogromne siniaki jak miś Panda. z innych drobiazgów, też jestem pod wrażeniem serwisu Krajmedu, niby nie jest to najważniejsze, ale jednak się liczy:) Reasumując - jestem zadowolona z efektu i polecam dr MK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Joannaasia - pamiętam jak pisałaś ze mną o tym kłopocie kilka stron wcześniej dlatego zgodnie z obietnicą pisze co dr powiedział mi na ten temat. Niestety gołym okiem tego nie widziałam. A dr spojrzał i od razu wiedział o co chodzi. Oddycha mi się dobrze, ale nie perfekcyjnie jak przed opercją. Ale dr uprzedził, że jeszcze tydzien dwa po tym obkurczaniu małżowin będzie gorzej a potem wszystko ustąpi,wiec dam sobie jeszcze tydzień czasu, a potem zapytam dr czy mogę podejść jeszcze raz na poprawkę. Obiecał, że już tego nie policzy. Jeśli na tą Twoją przytykającą dziurkę pomagają krople to prawdopodobnie puchnie Ci małżowina tak jak u mnie. Nie ma sensu się męczyć, lepiej podjedz na konsultację i wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaawroc
Przeważnie o której godzinie ma się operacje. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Dzięki za pomoc, ja do tej pory nie stosowałam żadnych kropli, więc nawet nie wiem czy by pomogły...a ile Dr liczy za takie małżowiny oprócz wizyty oczywiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dr polecił krople Nasivin ale one nie sa tanie w stosunku do wydajności, więc później z polecenia aptekarza kupowałam XyloGel i faktycznie lepsze... Za ten zabieg dr nic sobie nie liczy, traktuje to jako konsekwencję operacji (oczywiście nie u wszystkich to występuje) więc nie bierze za to pieniążków. Bardzo miło z jego strony. Tak powinno być. Lekarz z powołania, bo kiedy słyszę o innych znanych nazwiskach jak zdzierają z pacjentów przy kazdej nadarzającej się okazji to w moim uznaniu od razu wydają o sobie opinie co do umiejętności. Dobry lekarz nie musi zdzierać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×