Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
@joannanasia Czy znasz kogos u kogo operacja nosa u dr sie nie udala/wystepowaly ciezkie powiklania lub cos bylocalkiem zle? Czy mozesz go na prawde polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konsultacji u dr jak spytałam o powikłania, to powiedział, że u niego po operacji nigdy nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Dr mogę polecić z czystym sumieniem, wiem że miałam trudny nos bo konsultowałam z innymi lekarzami i Dr poradził sobie świetnie. Oczywiście idealny nie jest ale ideału nie oczekiwałabym od żadnego lekarza. Nos jest prościutki, nie ma nierówności, kostniny itp historii. Pozbyłam się największego kompleksu. Jeżeli chodzi o pacjentów niezadowolonych to zaloguj się na beauty i tam poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
U mnie zaraz mija rok od operacji i jeśli chodzi o oddychanie to jest super. Co do wyglądu mam kilka uwag, chodź w porównaniu z tym co było to i tak jest bajka :) Czubek nosa jest wciąż odrętwiały i po nocy trochę puchnie, przeciągając palcem po grzbiecie są nierówności i generalnie grzbiet nosa jest szeroki, ale i tak jestem zadowolona. Nie w 100% ale jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem zadowolona. Mialam okropny nos po wypadku , a teraz mam normalny. Dziewczyny nie ma idealnych nosow... trzeba o tym wiedzieć idąc na operacje.... Doktor przecież nie lepi nosa z plasteliny. Ten kto ma zdrowe podejście i nie oczekuje nie wiadomo czego bedzie zadowolony. Oddycham bardzo dobrze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szymane I jak u Ciebie? Zostałaś przy symulacji dr, czy poprosiłaś o nowy kształt profilu? Przyznam, że mi symulacja podobała się tak sobie, ale w tym przypadku nie było już czasu na zmiany, też dlatego bo była to ciężka poprawka prawie z historii ''zmasakrowanego'' :( Z wyglądu nos poprawił, ale z oddychaniem mam nadal trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joannaasia Widziałam Twoje zdjęcia i nos rzeczywiście wygląda dużo lepiej niż przed operacją, ale martwi mnie trochę to, że miałaś poprawki i asymetryczne dziurki. Wybieram się do doktora i będę mięć korektę tylko części kostnej. Z tego co czytam to problemy zazwyczaj są właśnie z nosem chrzęstnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, pomyliłam fora ^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
do gość z 16.53 narazie nie miałam poprawki po Dr, czekam aż nos się całkowicie wygoi. Też mnie martwią asymetryczne dziurki, naj bardziej to że to widać patrząc na wprost, bo od dołu , o dziwo wyglądają równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Do Joannaasia ja też bardzo proszę o zdjęcia od ciebie, mam termin zabiegu na dniach i ogromnego stracha, mój priv: kwokka@wp.pl z góry dziękuję i pozdrawiam, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Dziewczynki, Doktor zaprosił mnie na extra konsultację żebyśmy wspólnie ustalili pożądany kształt. Nie powiem, zaczynam mieć lekki stres, im więcej czytam w sieci o operacjach nosa tym bardziej się obawiam. Widziałam też różne nosy "przed i po" u innych lekarzy i efekty nie są zachwycające... A ja chciałabym żeby mój nos był ładny, a nie zwyczajny. Czy ktoś z Was jest po operacji u dr i mógłby mi przesłać zdjęcia ? Będę wdzięczna. szymane88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ,,Szymane" Operacja nosa to nie model do lepienia... Idąc na operacje miej realne oczekiwania, jeżeli ich nie masz to lepiej nie rób tej operacji... Zwyczajny nos to ładny nos... Nos musi pasować do twarzy... Moim zdaniem masz wygórowane podejście... Operacja nosa to najtrudniejsza operacja plastyczna i trzeba miec zdrowe podejście a nie ryczec po operacji nad małymi nierownosciami.... Nos to nie plastelina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaawroc
Zgadzam się z gościem powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaawroc
Zgadzam się z gościem powyżej. Moim marzeniem jest mieć ,, normalny" nie wrzucając się w oczy nos. Operacje mam w drugiej połowie sierpnia. Mam bardzo realne podejście, wierzę, że będzie dobrze i juz nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Paulinaawroc : bedzie dobrze. Doktor dobrze operuje, ja jestem zadowolona , mój nos jest normalny. Zasada z nosem jest prosta : nos ma byc takim elementem naszej twarzy , ktory nie rzuca sie w oczy!!! Jeżeli ktos chce miec ,, ładny" nos ( co to znaczy ładny nos???? , dla jednych coś jest ladne dla innych nie) lub nos znanej aktorki, modelki itp to niech nie robi operacji bo bedzie rozczarowany... Nos nawet najpiękniejszej modelki nie musi i pewnie nie bedzie pasował do innej twarzy. Nos na twarzy ma byc niewidoczny. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Dziewczynki, ależ ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że nos to nie jest plastelina. ;) Mało tego moje założenie i oczekiwania odnośnie jest operacji są dość skromne i sam dr przyznał, że cieszy się z mojego realnego podejścia. Chcę żeby nos po operacji był ładny, tzn. taki żeby pasował do mojej twarzy. I jak każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jest to kwestia indywidualna u każdej z nas. Nie rozumiem wyrażonego obrzucenia. Spodziewałam się spotkać tutaj osoby, które jak każdy, kto decyduje się na tak poważny krok ma zwykłe wątpliwości. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szymane I dobrze że powiedziałaś że nie jesteś zadowolona z symulacji. Lepiej na wstępie powiedzieć wszystko, niż później mieć pretensje. Najgorsze są różne niedomówienia, a potem Krawczyński nie wie czemu pacjent zachowuje się tak a nie inaczej...Ja tam na miejscu dr w ogóle nie brałabym niektórych poprawek. Nie jest to warte żadnych pieniędzy i stresu...Często łatwiej jest pomóc komuś po wypadku, niż wcześniej operowanego przez partacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
To gdyby każdy miał takie podejście to ciekawe co mieliby robić poszkodowani przez partaczy? Trochę empatii by niektórym nie zaszkodziło. Zawsze można trafić nieszczęśliwie, a i najlepszym zdarzają się wpadki i co wtedy jak się jest taką "wpadką"? Też byś uwazał(a), że dr nie powinien się zgadzać na poprawianie takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joaśka nie do ciebie był ten wpis;) Niech sobie operuje kogo chce, ale jak ktoś nie wytrzyma psychicznie bo po poprawce też nie jest dobrze (np. zmasakrowany i takie przypadki ), jak widać że pacjent jest już wykończony psychicznie i fizycznie po poprzedniej nieudanej lepiej nie ryzykować. Sankowski dokładnie to przedstawia na linku z youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejj, to chyba naprawdę nie jest miejsce na reklamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
hej, czy przed zrobieniem badań krwi mogę zacząć brać aescin ? Mam operację za niecaly miesiąc i chcialbym się zabezpieczyć maksymalnie pzred opuchlizną... Cy polecacie jeszcze jakieś prepararty, które pomogłyby uporać się z opuchlizną po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaawroc
Ja biorę rutinoscorbin I wydaje mi się ze to niema nic wspólnego z wynikami. Ale dobrze gdyby ktoś się wypowiedział kto jest pewny w 100 %. ,bo sama mam teraz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Ja brałam aescin przez 3 miesiące przed a i tak miałam mega sińce, ale może gdybym nie brała to by były jeszcze większe. Na dodatek trzymały mi się do końca trzeciego tygodnia po, oczywiście te największe to około tydzień po, potem żółte krechy tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czekaliście na symulacje od doktora? U mnie tydzień już minął i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
ok dwóch tygodni z tego co pamiętam. Oczywiście Dr przeprasza za zwłokę w korespondencji...ale nie ma co się łudzić, noski potem raczej nie są takie jak na symulacji, przynajmniej nie u wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Joasia, ale to dobrze czy źle, że nosy nie są po op. takie jak na symulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
To zależy czy symulacja Ci się podoba czy nie, ja bym osobiście wolała żeby mój nos był dokładnie taki jak na symulacji. Byłby moim zdaniem idealny.. Widziałam parę nosów Dr i niektóre były bardzo zbliżone do tych z symulacji, także dr napewno dąży do takiego efektu, ale jak same wiecie dużo zależy od wyjściówki, a i w trakcie zabiegu mogą wyjść przecież jakieś "niespodzianki", także efektu końcowego nikt w 100 procentach nie zagwarantuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymane
Ja też widziałam inne nosy po, rzeczywiste czasami efekt był troszkę inny niż na symulacji, ale wszystkie były ładne. Joasia, jak długo dochodziłaś do siebie po operacji ? Czy pytałaś dr dlaczego efekt jest inny niż na symulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×