Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny a może któraś z was miała zwężeny nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje rekonstrukcję nosa u tego lekarza , poprawiać będzie mój nos który wcześniej operowałam u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś planuje op. u Dr w nadchodzącym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja będę miała korektę 3.03.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabyś podać do siebie maila? też będę miała operację u Dr i chciałabym popytać o kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede miala korektę po tobie na poczatku lata , dlatego pytalam czy ktoś idzie teraz w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska5
dziewczyny orientujecie się ile kosztuje operacja cz. chrzęstnej w Łodzi u dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male333
dziewczyny, pilne pytanie, bo jestem w kropce i zaczynam się poważnie niepokoić - opuchlizna 10 miesięcy po zabiegu to rzecz normalna ? zaczynam się mierzyć z perspektywą poprawki, sam profil nosa został fajnie obniżony, nos został skrócony, ale jest totalnym kulfonem na końcu :D i jest to na tyle mocne, że przeszkadza, na pewno odbiega od symulacji. mówi się, że czekać na efekty do roku czasu...już sama nie wiem, umawiać się na konsultację do doktora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabym zobaczyć zdjęcia Twojego nosa? jeżeli tak to podaj maila a na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aisa3@op.pl Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czyj to mail ? na ten chcesz, bym ci wysłała, tak ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, prosiłam abyś podała mi swojego maila to wtedy się odezwę i jeżeli zechcesz wyślesz mi swoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operację u doktora. Półtora roku temu. Pytania na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tego " aisa" coś mamy pisać, tak ? dzięki wielkie z góry <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej aisa3@op.pl to moj mail, mialm robiana korete noska 3.03.2016. we czwartek jade zdjac opatrunek , powiem wam dziewczyny ze pierwsza noc po operacji jest okropna, pozniej juz jest latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wczoraj zdjelam opatrunek. Do samego konca dr trzymal mnie w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wczoraj zdjelam opatrunek. Do samego konca dr trzymal mnie w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, możecie mi napisać jak zapisać się na konsultację w Łodzi? Czy klinika w Łodzi ma stronę www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska5
hej, do kliniki w Łodzi umawia się telefonicznie, wystarczy wpisać dr. Krawczyński Łódź w google i wyskoczy numer :) to będzie nr komórkowy z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas zastanawiam się jakiego lekarza wybrać - dr Krawczyńskiego czy dr Skupina. Mam nos po urazie, jest pęknięty tylko z jednej strony, tylko z boku, bardzo chciałabym żeby wrócił do normalności. Nie chcę poprawiać całego nosa, tylko miejsce po urazie. Możecie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krawczynskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupin mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś planuje zabieg u Krawczyńskiego w najbliższym czasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , to ja asia3@op.pl Jestem miesiac po zabiegu. Opuchizny prawie wcale, nosek piekny!!! Jestem szczesliwa! Moja twarz wyglada zupelnie inaczej. Spotykam znajomych i ciagle slysze , ze tak wyjatkowo dobrze wygladam, ze tak sie wyrobilam. (Nikomu jawet do glowy nie przyszlo ze jestem po korekcie nosa) Jak sie komus przyznaje to niechce mi uwierzyć, ze cokolwiek robilam . Tak naturalnie wyglada nosek jakbym sie z nim urodzila a ma wygladac tylko lepiej. Dziewczyny ten lekarz jest super . Zawdzięczam mu nowa lepsza wersje siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze jesteś zadowolona :-) Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a28
Hej :) czy któraś z Was marzyła o operacji nosa, a jednocześnie bała się opinii ludzi? Bardzo chce zoperowac nos (jest długi, krzywy i garbaty) :/ ale myśl o ludziach z którymi widzę się na codzień jakoś mnie przeraża. Wiem że to jest oczywiste że będą plotkowac, obgadywac za plecami i może osobiście zadawać pytania ale nie jestem na to przygotowana i nie wiem czy kiedykolwiek to się zmieni. Nie jestem osoba pewna siebie, wstydliwa itd i bardzo mnie to męczy. Zastanawiam się czy po operacji by moje podejście się zmieniło czy jednak dalej będę źle się czuć z myslą co inni powiedzą. Wiem ze to głupie, bo teraz tez pewnie komentuja jaki to ja mam nochal, wiem że nie powinnam patrzeć na innych, ale taka już jestem :/ jak to już ktoś napisał, że sukces jest wtedy gdy po operacji otoczenie widzi, że coś sie zmieniło ale nie wiedzą co konkretnie.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt się nie domyśli, ze to akurat nos był zrobiony gdy na codzień widywali osobę z wielkim krzywym, garbatym nosem. Taki sukces to chyba tylko przy małej zmianie noska. Trochę się rozpisalam, ale męczy mnie to strasznie i przesuwam wiecznie wizytę u dr... była u Niego ok 3 lata temu, wysłał mi symulację na maila i efekt cudowny nawet za bardzo, bo mogłabym mieć nawet ciut większy niż na zdjęciu "po". Od tamtej pory czas tylko płynie, a ja nadal z tym nic nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem po korekcie noska u Krawczynskiego. Tez balam sie ze kadzy zauwaly i bd mi zwracal uwage , ze cos moze majstrowalam przy buzi i takie tamm... eh nikt nie zauwazyl nic! Nosek po operacji to zupelnie co innego . Nowa ja . Pieknie komponuje sie z buzia. Nareszcie fajnie wygladam na zdjeciach i czuje sie piekniejsza! Tylko my widzimy ze nasz nos jest dla nas nieodpowiedni i traktujemy to jako mankament. Inni tego tak nie postrzegaja i nie zapamietuja ksztaltu naszego nosa! Jesli czujesz ze jest Ci z nim zle . Nie czujesz sie przez to najlepiej i ciagle Cie to trapi ? To raz dwa do Dr Krawczynskiego. W moim przypadku sprawdzil sie lepiej niz przypuszczalam. Bo takie uczucie powolutku wyniszcza nas od srodka. Zabiera pewbosc siebie, wiare w swoje mozliwosci. Nagle czujesz sie brzydka i nie cierpisz zdjec albo malujesz sie i czeszesz tak aby odwrocic uwage od noska! Tak nie moze byc. Ja na zabieg moglam sobie pozwolic dop teraz, wczesniej nie mialam na to funduszy. Gdyby ktos mnie zapytal czy warto? Po sto kroc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziwne, jak o Dr cisza to nagle ktoś go znowu reklamuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto mnie widzi mowi- Alez Ty sie zmienialas . Jak pieknie wygadasz... Moze to nowa fryzura albo make up? Ja zawsze mowie,ze nic nie zmienialam co najwyzej kolor pomadki Hihi Ale nikt absotunie nie zapytal mnie o nosek ani nawet nie domysla sie ze to o to moze chodzic. Wyraz twarzy zmienil mi sie z bardzo smutnego (wygladalam na zla, zmeczona, wredna ...garbaty nos z krzywa przegroda mi nie sluzyl) Na promienny taki mily i bardzo przyjazny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×