Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość Paula Wrocław
Nie będę opisywać zdarzeń mojego wypadku,bo sądzę,że nie uwierzyłbyś w to co się stało.Poza tym forum dotyczy opinii o lekarzu,a nie historii wypadku.Widzę,że za wszelką cenę próbujesz wyłuskać same negatywy.Przykro mi,że Cię zawiodę,ale Dr Krawczyński jest bezkonkurencyjny jak mnie :)Gorąco pozdrawiam anonima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrocław
Witaj Ula,to była moja pierwsza operacja po wypadku.Żaden z 4 specjalistów,u których byłam nie chciał się podjąć wykonania zabiegu. Sądzę,że bali się ryzyka związanego z końcowym efektem,bo rekonstrukcja była dość skomplikowana i potrzebna była praktyka lekarska oraz ogromna odwaga ze strony lekarza.Nadmieniam,że brakowało mi wierzchołka i skrzydełka nosa [ubytek tkanek około pół cm] Ubytek był widoczny,zwłaszcza,że nos to centrum twarzy.Dr Krawczyński był ze mną bardzo szczery i od początku mówił o wystąpieniu możliwych powikłań.Miałam przeszczep tkanki z ucha i baliśmy się,że przeszczep może się nie przyjąć.Jestem już po zdjęciu szwów i wygląda na to,że rana ładnie się goi.Efekt przerósł moje oczekiwania.Jeśli chcesz o coś zapytać, to smiało odpowiem na każde pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrocław
Ula odezwij się na priv. To mój adres mailowy :paulazaor@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy trzeba brac jakies antybiotyki po takiej operacji? i czym przemywa sie nos w srodku ?to pytanie do osob po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli polecacie Krawczyńskiego? Też myślę o poprawce u niego. Mam do spiłowania garbek, a raczej mam do obniżenia nos i czubek noska do poprawki. Myślicie że to dobry wybór? mam już termin u innego chirurga, ale zawsze mogę zrezygnować, bo czytałam że niektórzy mają po nim problemy z oddychaniem. Dlatego też pomyślałam o dr Krawczyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Jestem po operacji u dr Krawczynskiego, wykonanej w Krajmed ok tydzien temu. Polecam! Super opieka w Klinice, efekt - rewelacja - dzisiaj sciagniety opatrunek, to na co umawialismy sie przed zostalo osiagniete. Jestem happy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientujecie się jakie są ceny robienia noska u dr Krawczyńskiego i konsultacji? Dzwoniłam do Krajmedu ale pani nie była w stanie powiedzieć i zapraszała na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsultacja 160 zł, zabieg 9000 lub troszkę więcej to zależy od przypadku. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauralllllll
Polecam dr Krawczynskiego z całego serca. Świetny lekarz, trafiłam do niego po 4 operacjach przegrody w tym jednej łączonej z plastyka. Nos miałam tak spieprzony ze praktycznie nie było z czego go juz składać. Rozwalila mi go pare lat wczesniej dr Grzesiak. W nosie nie było prawie chrząstki, i na środku była rażącą dziura spowodowana ubytkiem. Dr Krawczyński przeszczepil mi chrząstki z moich uszu w miejsce tejże dziury. Obecnie jestem równo tydzień po operacji i nie ma śladu po jakiejkolwiek ingerencji. Nos wyglada swietnie, pasuje do reszty twarzy a co najważniejsze nawet przez chwile nie był niedrożny po zabiegu. Bardzo bałam sie kolejnej operacji gdyż wcześniejsze wiązały sie z dużym bólem krowotokami powikłaniami itd. Teraz nic takiego sie nie wydarzyło, nawet mnie nie bolało. Podejście tego lekarza do pacjenta jest pełne szacunku i zrozumienia. Szczerze polecam dr Krawczynskiego a dla dziewczyn ktore chcą robic plastyke z przegroda polecam duet Krawczynskiego i Krajewskiego razem. Dr Krajewski uratował prawidłowe funkcje mojego nosa których miałam nie odzyskać po wcześniejszych operacjach. Polecam obu Panów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed pyta
Do Lauralllllll Jak wyglądają uszy po pobraniu z nich chrząstki? Czy są jakieś zniekształcone? Odpisz proszę jak przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
Jestem po konsultacji u tego dr i na razie mogę stwierdzić, że podejście do pacjenta - jest na pewno na wyższym poziomie niż u - nazwę ich tutaj 'poprzednicy'. W czasie kiedy mnie oszukano już na konsultacji, na polskich forach nie było nawet odpowiednich informacji, a ofiary partaczy są jeszcze wyzywane. Jest to nie do pomyślenia np. na zagranicznych stronach. Nie wiem tylko, czy w ogóle będzie mnie stać na tę op., może niech to będzie wskazówką dla tych, którzy to przeczytają - niektórzy mieli specjalnie odłożone pieniądze na taką op, a zostało tu zniszczone zdrowie. Jest to kompletnie inna sytuacja, niż u osób np. po wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dylemat między dr.Szczyt ,a dr.Krawczynski. Jestem już zapisana do dr.Szczyta,ale to jeszcze długi czas oczekiwania :( Dr.Krawczynski również ma dobre opinię i pewnie nie tak odległe terminy. Ktoś coś jeszcze o nim słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa powyżej: Już sama nie wiem kogo wybrać. Też myślę o Krawczyńskim. Myślałam że moim jedynym problemem będą pieniądze a tu jednak jest większy problem kogo wybrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,dokładnie. Mam straszny mentlik w głowie,ale raczej się zdecyduje na konsultacje u Krawczynskiego i opisze wrażenia z rozmowy. Już marze być po operacji (noska) :) bardzo mi koliduje w życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana ;/ też mam straszny mętlik w głowie. Nie mam pojęcia kogo wybrać bo co chwile czytam o jakimś lekarzu i myślę sobie a może jednak tego wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie byłam bo jeszcze nie wiem kogo wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viky
Hej, byłam operowana u tego dr. , i jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie coś konkretnego. czyli polecacie, bo ja też mimo konsultacji trochę się jeszcze waham, ale już coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie odpowiadacie na pytania i nie piszecie w tym temacie...tylko przechodzicie na priw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Viky, a co miałaś robione z noskiem? Była osteotomia czy jakiś mniejszy zabieg. I ile jesteś po zabiegu jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaLodz
Witajcie,ja rowniez mialam operacje u Dr ,juz druga po wczesniej inny lekarz mi ja niestety spartaczyl, jestem zadwolona zmiana jest ogromna,fakt,ze dokucza mi katar,ale to juz raczej wina alergii calorocznej,podczas zabiegu mialam robiona plastyke a takze przegrode,lekarz wg mnie pelen empatii,bardzo sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie czy wam też Dr nie odpisuje na meile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, chciałam się zapisać tylko najpierw chciałam dowiedzieć się paru rzeczy od lekarza a ten od pewnego czasu mi nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operację miałam w lutym 2014, dość poważną, gdyż poprawka po nieudanej operacji sprzed laty. Nos po operacji mam piękny. Na operację zdecydowałam się po dwudziestu latach od poprzedniej i żałuję, że nie zdecydowałam się szybciej. Z całego serca polecam dr. Krawczyńskiego. PROFESJONALISTA. opieka ok, kontakt z asystentką doktora bardzo rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otrzymałam symulację mojego nowego nosa po 2 tygodniach od wizyty i wyglądam po tak jak na zdjęciu. Jeżeli ktoś ma dylemat co robić, to radzę pójść na wizytę i będziesz zdecydowana na tak. Lekarz został mi polecony przez dwóch laryngologów. Wiedzieli co mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
do gość z 14.54 może dałabyś mi maila do siebie bo chciałabym porozmawiać prywatnie. mnie też czeka poprawka po 17 latach i też myślę o zrobieniu u Dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie czy dr odpisuje na emaile czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.5 roku temu robilem u dr. Krawczynskiego nos i uszy za jednym zamachem, efekt koncowy taki jak na symulacji zatem polecam go jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak są jakieś trudniejsze przypadki,to nie odpisuje na priv, nie wiem już,bo też nie mam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak mi na samym początku odpisywał ale potem mi nie odpisywał napisałam więc do niego wiadomość dlaczego nie odpisuje, odpisał mi że przeprasza ale nie ma czasu do przeprowadza się do jego nowej kliniki myślę że dlatego nie ma czasu odpisać bo ma mnóstwo pracy. Ja osobiście zapisałam się na konsultację i teraz pozostało mi tylko czekać. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×