Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Może mi ktoś podać maila do DR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z gwarancją, czy jest w ogóle jakaś ? Nie interesuje mnie moze się uda, jak dla mnie to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wkleiłby zdjęcie choćby noska żeby zobaczyć efekt pracy DR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście samego noska, poprawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę podać meila ale zdjęć narazie nie mogę wstawić bo operację będę miała gdzieś lipiec, sierpień więc wtedy mogę wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proszę podaj bo ja w tym czasie też chciałabym mieć zabieg, to byśmy porozmawiały prywatnie. A masz już symulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieć konsultację w lipcu a pisałam do krajmedu i czeka się na operację gdzieś trzy tygodnie dlatego napisałam że będę miała operację lipiec, sierpień. Mogę Ci podać meila, ale Dr nie odpisuje. Mi na początku odpisywał, ale to było już dawno teraz tylko ktoś odpisuje z recepcji że w celu umówienia się na wizytę proszę zadzwonić tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o Twego maila, nie DR..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, może masz rację źle zrozumiałam z tym meilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój meil agata3123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos wczesniejsych wpisow, wlasnie sa bardzo zle opinie o chirurgach plastycznych w wieku mniej wiecej dr Krawczynskiego, ze sa po nich same poprawki,nic dziwnego, ze potem sa takie tragedie jak opisuja na temacie korekta nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na mysli, ze wielu w wieku przyblizonym do Krawczynskiego to partacze, a nie Krawczynski :P , tak gwoli scislosci jakby ktos nie zrozumial :P wystarczy poczytac chocby na tym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To według Ciebie Krawczyński jest dobry czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata my już pisałyśmy prywatnie. Ja byłam na konsultacji 9 stycznia a pierwszy wolny termin zabiegu był 6 marca, to nie wiem czy teraz się terminy skróciły? A propos lekarzy w tym wieku, mnie wcześniej operował profesor w wieku około 55-60 i co z tego nos jest do poprawki. Zrozumcie że wiek około 40-50 lat jest najlepszy dla lekarza. Można robić coś i 50 lat i robić to może nie źle, ale nie najlepiej, bo trzeba mieć to coś, ten talent w ręku.. Krawczyński robi bardzo ładne nosy, tylko może trochę za mało je zmniejsza, no ale jak się nie chce mieć kłopotów z oddychaniem to przecież nie można go zmniejszyć o połowę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu 18:33:53 w jego przedziale wiekowym ,czyli 40+ j, wydaje się najbardziej w porzadku, czyli nie jest klamczuchem, w przeciwienstwie do jego kolegow po fachu, nie sa to tylko opinie z tego forum, ale z opisow innych pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: Nie wiem czy się skróciły ja pisałam do krajmedu i odpisali mi że operacja jest trzy tygodnie po konsultacji chyba że jest dużo chętnych wtedy termin się wydłuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jaka jest cena operacji nosa u dr Krawczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi napisał 9200 ale to zależy inwidualnie od każdej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 10200 bo to poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest u ciebie do zrobienia przy poprawce? I po ilu latach chcesz robić? też mnie to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejj
Bo do Kr najlepiej trafić od razu-za pierwszym razem.. a nie żeby musiał on poprawiać po innych początkujących konowałach... tak mi powiedział inny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, potrzebuję Waszej porady:) zastanawiam się nad wykonaniem całkowitej korekcji nosa u dr Krawczyńskiego. martwi mnie tylko jedna rzecz, mam skłonność do bliznowacenia ran, po każdym zabiegu chirurgicznym który przechodziłam mam pamiątkę w postaci dosyc szerokiej blizny. boję się, że po operacji nosa, nawet jesli nie bedzie nic cięte "na zewnątrz", to powstaną mi wewnętrzne zrosty i bliznowce i nos będzie bardzo asymetryczny.Czy jest tu ktoś, kto tez ma skłonnosc do bliznowców a i tak zdecydował się na operację i jest zadowolony z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 10.38. Ja miałam robiony 17 lat temu czubek nosa, nos jest węższy, ale przez to ma lekkiego garbka patrząc z profilu. U mnie byłoby więc obniżenie nosa i rekonstrukcja czubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroka blizna to nie bliznowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, szeroka blizna to nie bliznowiec.W moim przypadku wykonywane były precyzyjne cięcia chirurgiczne, które po zdjęciu szwów najpierw ładnie się goiły, po czym stopniowo traciły spójność, krawędzie rozszerzały się a powierzchnia uwypuklała. W efekcie powstały ślady dużo szersze niż pierwotne rany. wszystko wskazuje na to, że mam do czynienia z bliznowcami. Powracając do mojego pytania, czy jest tu ktoś, kto ma podobną tendencję i zdecydował się na chrzęstno-kostną korektę nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięcie miałaś na mostku czy w okolicach barku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna na szyi, a druga w okolicy pępka. ale to wciaż nie jest odpowiedz na moje pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lokalizacja prawie zawsze daje szerokie blizny - nie masz dziewczyno żadnych tendencji do bliznowców. Możesz się spokojnie operować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem po konsultacji u Doktora.... i co mogę powiedzieć. Jest to bardzo życzliwy człowiek,poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka. A z symulacji jestem bardzo zadowolona. Termin wyznaczam sobie na wrzesień,napewno napisze po operacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×