Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Ojej nie denerwuj się tak bo Ci żyłka pęknie :P. To ja z 22.11 :P Źle mnie zrozumiałaś, dr jak na mój gust robi fajne nosy, tylko nie zawsze może stworzyć takie, jakie pacjent sobie wymyślił. Bez odbioru ''niesiu'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam i niestety nie jest taki jak na symulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś a jaki jest? ogólnie jesteś zadowolona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał być z profilu lekko " zagłębiony" a jest prosty. Plusem jest brak dużego garba i to tylko tyle. Patrząc z przodu nos jest szeroki , co wygląda średnio. A największym minusem jest tzw. kartofel na końcu nosa a bardzo zależało mi na zmniejszeniu czubka. Minęło już 3,5 miesiąca od operacji a czubek nosa jest twardy jak kamień i nie mam w nim czucia. Ciekawe czy to wróci do normy. Generalnie jest dużo lepiej niż było przed ale nie jest to mój wymarzony nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 22.15 nie denerwuj się taki czubek nosa utrzymuje się bardzo długo, nawet rok jak nie dłużej. Ciesz się że nie ma garba, a to że jest szerszy, to niestety tak musi być. Mi kiedyś inny chirurg powiedział że nos po obniżeniu czy usunięciu garba zawsze jest szerszy. Dr Krawczyński jednak na konsultacji tego nie potwierdził. Ciesz się że jest lepszy, ja po pierwszym zabiegu mam gorszy niż miałam i teraz będę poprawiać u Krawczyńskiego właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pocieszenie, czyli jest nadzieja, że czubek nosa wróci do normy i zmięknie. Może orientujesz się czy się również zmniejszy? i jak długo to może potrwać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak u mnie czubek był twardy bardzo , bardzo długo, ale mój ówczesny lekarz zalecał masowanie. Masowałam więc aż mi zbrzydło, jak przestałam o nim myśleć bo po prostu zwątpiłam to się okazało że jakoś zmiękł, ale to trwało na pewno rok albo i dłużej. Niektórym ponoć zostaje taki na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha , no i zeszczuplał niewiele, został w zasadzie taki jak był po zdjęciu gipsu. Co prawda u mnie byłoby lepiej gdyby opuchlizna została, wtedy nie byłoby widać tych wgłębień które mam na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak , ale to lekarz powinien ocenić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Jestem PO operacji nosa u Dr Krawczyńskiego i cóż mogę powiedzieć : nareszcie mam to o czym marzyłam - delikatny ,kobiecy nos. Z przodu jeszcze nieco opuchlizny, ale profil piękny w takim lekkim łuczku. Zabieg nie był łatwy bo poprawkowy po profesorze, honorowym członku PTCHPiR, także tytuły to jedno a umiejętności to drugie. Dr Krawczyński poradził sobie rewelacyjnie. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robiłas? W Krajmedzie? Napisz coś wiecej.... Bo mnie za pare dni tez to czeka. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubek nosa nie będzie miekki jesli po operacji jest jak kamień taki zostaje! w takiej sytuacji podaje się sterydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań kretynko z godz 2014.10.10 pierniczyć farmazony,odrętwienie czubka nosa nie występuje normalnie jest to pewien rodzaj komplikacji i w takiej sytuacji podaje się sterydy! po 2 jeśli nos jest szerszy na końcu po usunięciu garba tzn że ktoś ci nos POPSUŁ.Powinnaś domagać się powtórnej korekty nosa! tak się kończą operacje u lekarzy polecanych przez bandę naganiaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty co tak piszesz z wykrzyknikami, jesteś obcykanym znawcą tematyki? tylko bez nerwów, niektórzy dosyć już przeszli... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie niektóre niemiłe wpisy i brak zaufania są reakcją na dawną reklamę partaczy (jak się okazało słusznie ), którzy są zaliczani do wieku 40-50 lat. Właśnie przez to ludzie nie mają później do nikogo zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Do gość z 10.20 tak miałam w Krajmedzie, opieka bardzo dobra także nie denerwuj się. A co byś chciała wiedzieć konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.40 nie odmierzaj wszystkich własną miarką- to że Ty jesteś kretynką to nie znaczy że ja też. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Joannaasia Kiedy mialas zabieg? Jak funkcjonowalas po zabiegu? Kiedy zaczelas pokazywac sie swiatu , kiedy wrocilas do pracy? Czy cos Cie bolalo? Kiedy zaczelas oddychac? Czy byl to Twoj pierwszy zabieg czy poprawkowy? Dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Zabieg miałam 2 tyg temu, w opatrunku oddychałam prawie cały czas ustami, jedynie w nocy mogłam oddychać lewą dziurką. Teraz oddycham już normalnie, czasem mi się przytyka prawa dziurka. Do pracy jeszcze nie wróciłam , mam wolne do 8 listopada, mam jeszcze resztki sińców, nos opuchnięty zwłaszcza z przodu ale szczupleje z każdym dniem. Operacja była poprawkowa po innym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Joannaasis. Czyli zrobilas sobie 4 tyg wolnego od pracy. Ja tez tyle planuje. Czy cos Cie bolalo? Masz spuchnieta buzie? Funkcjonujesz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Dokładnie zaplanowałam sobie 4 tygodnie wolnego , bo nie wiedziałam jak przez to przejdę, chociaż generalnie goi się na mnie jak na ' przysłowiowym psie". Po zabiegu pierwsza noc była dla mnie ciężka, bo to oddychanie z zatkanym nosem , ale cały czas dają środki p- ból, także nie czujesz bólu. U mnie nos się zatkał całkowicie, no i bardzo mi pulsował tak jakby szarpał czy kłuł, nie wiem jak to opisać ( ale tylko lewa strona). Później też mnie tak szarpał i też tylko po lewej stronie. Nie jest to ból tylko takie pulsowanie nosa. Miałam korektę przegrody, która była skrzywiona w lewo, to może ma to jakiś związek. Teraz funkcjonuję już normalnie, czasem coś zaboli, czasem się przytka ,ale to niecałe 2 tygodnie także ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ze specjalizacją dr Krawczyńskiego, bo czytałem na innym wątku, że doktor nie ma specjalizacji z chirurgii plastycznej tylko jest delegatem jakiegoś europejskiego towarzystwa chirurgów plastyków? I jak tam zoperowane przez doktora nosy? Wierzę, że funkcjonują normalnie skoro jest laryngologiem, ale jak wygląd, blizny widoczne bardzo czy wszystko ładnie wygląda? Proszę napiszcie, bo mam już mętlik w głowie od czytania na forach a chciałbym zoperować w końcu mój wielki nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Joannaasia. Napisz mi proszę czy przed operacja rozmawiałas z doktorem? Kto ściągał Ci opatrunek po tygodniu czy doktor Krawczynski? Cz jak byłaś juz po operacji w domu to mialas jakieś dolegliwości np. czy leciala Ci krew itp Czy po takiej operacji człowiek moze sam funkcjonować w mieszkaniu? Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Do gość z 11.19 Dr przed zabiegiem nie widziałam bo On operował, po zabiegu jak mnie wybudzili to słyszałam jakiś męski głos ale co mówił i kto to był to nie wiem taka byłam zamroczona. Ktoś mnie pytał " jak się czujemy?", ale ja taka byłam zmęczona że nie mogłam nawet oczu otworzyć. Opatrunki po tygodniu zdejmował mi Dr Krawczyński no to chwilę porozmawialiśmy. Później w domu jest ciężko samemu, przynajmniej u mnie tak było bo odczuwałam jakieś takie nienaturalne zmęczenie, prawie cały tydzień leżałam w łóżku ( oczywiście z przerwami, wstawałam ale po chwili znów się kładłam). Po tygodniu było znacznie lepiej a dopiero teraz prawie po 2 tygodniach funkcjonuję już normalnie. Z nosa nic mi nie leciało, leki dostałam z Krajmedu i stosowałam wg zaleceń. Jeszcze teraz czasem nos mnie szarpie z lewej strony ale nic nie cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Do gość z 10.53, ja na wypisie od Dr mam na pieczątce Specjalista otolaryngolog, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej twarzy. To myślę że DR nie posługiwałby się tytułem którego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje. A jak nos po operacji? Efekt taki jak chciałaś mieć? Taki jak ustalałaś przed operacją? Ile w ogóle doktor robi operację nosa (chyba u mnie byłaby totalna bo mam krzywą przegrodę też)? I ile kosztuje jeżeli można wiedzieć taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma specjalności rekonstrukcja twarzy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Na efekt ostateczny to trzeba jeszcze trochę poczekać ( ok pół roku). Narazie tak -profil mam bardzo ładny, taki delikatniutki łuk, a przód nieco opuchnięty, trochę jak avatar, chociaż to nie najlepsze porównanie, bo więcej obrzęku jest na części chrzęstnej niż pomiędzy oczami. Jeśli chodzi o specjalizacje to Dr się kształcił w Stanach, a ja zacytowałam to co ma na pieczątce. To że jest specjalistą " od twarzy " mi akurat pasowało, bo ja miałam do zabiegu nos, a nie kolano np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Aha, no operacja trwała ok 2,5 godz. Koszt w zależności od zakresu, u mnie całościowa korekta ( poprawka) wyszła 10200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×