Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
A może podasz swego maila to porozmawiamy prywatnie. Ja też jestem po konsultacji i mam już symulację, to chętnie wymieniłabym się zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa po wyżej: P.Joanna?? czy się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nie mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna, napisałam Ci maila. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, dawno nie sprawdzałam poczty. Ja już Ci odpisałam, mam nadzieję że dotarła moja wiadomość. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Witam, jestem po konsultacji u dr. Krawczyńskiego, bardzo sympatyczny gość:) .Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wizytę miałam 8 maja a 12 już dostałam symulację. Operacja 3 lipca, więc terminy nie są długie. Bardzo mnie ciekawi czy efekt PO będzie taki jak na symulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to bardzo ciekawi,bo było by idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieżko odpowiedzieć na to pytanie, bo ostateczny kształt nosa zalezy nie tylko od precyzji chirurga plastyka, ale także stopnia przestrzegania zasad i zaleceń lekarskich po operacji (masaże kostniny, odpowiednia higiena nosa) a takze indywidualnych skłonności organizmu w procesie gojenia ran (osoby, ktore mają tendencję do przerostu blizn muszą się liczyć z większym ryzykiem pojawienia się niesymetryczności, nierówności) z tego powodu mało lekarzy decyduje się na wykonywanie stymulacji przedzabiegowych, bo moze on odbiegać od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orientujacych sie
Czy ktos wie, jeśli dr. nie odpisal na e-mail a przypadekm jest trudny, to znaczy ze Dr nie chce się tego podejmowac czy jak? Cienko u mnie z intuicja, wiec już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Dr też nie odpisuje wydaje mi się że poprostu nie ma czasu od momentu gdy ma swoją klinikę. Bo na samym początku gdy jej nie miał odpisywał mi cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej chyba ze tak, w takim razie to dobra wiadomość,ze facet otworzyl swoja, a nie jest jak tamci w jego wieku co załatwili tyle osob co w topiku ''zmasakrowany''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś podać maila do DR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę. Gdyby był zły to nie otworzył by swojej kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Michal Krawczynski mail@rhinoplasty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy takie przypadki jak ten zmasakrowany doktor tez operuje czy nichetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za maila do DR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie DR ma swoją klinikę, w Warszawie czy w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzwoniłam do kliniki w Warszawie i normalnie odbierają. Więc jak jest w Łodzi to nie wiem, może napisz meila. A doktor ma swoją klinikę w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że w Warszawie nadal będzie operował. A jak się kształtują ceny zabiegów w Łodzi u Dr ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie nadal będzie operował. Operację w Łodzi mogą być tańsze bo tam doktor pracuje sam dla siebie a w Warszawie musi oddać cześć pieniędzy klinice dla której pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lauralllllll widze ze wiele przeszlas i twój nos tez... Jak sie teraz czujesz, wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy ktoś wie jak długo trzeba czekać na maila od Krawczyńskiego. Miał mi przesłać symulację poniedziałek, wtorek i nic mi nie przesłał. Nie wiem czy czekać czy napisać do niego, żeby się przypomnieć. Czy ktoś zna ceny w łodzi bo w warszawie standardowa cena 10 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam symulację po tygodniu, więc szybko, ale nie wiem od czego to zależy. Mam pytanie do osób po operacjach u Dr czy te nosy są rzeczywiście takie na żywo jak na symulacji? A jeżeli nie to w ilu procentach są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dr operuje pokiereszowanych jak właśnie ten przypadek który pisze pod pseudonimem ''zmasakrowany'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
3 lipca miałam operację nosa u dr. Krawczyńskiego i do tych co się boją, to nic nie boli :) Pomimo opatrunku już widzę zmianę, nie mam na czubku okrągłego kartofla. Już nie mogę się doczekać zdjęcia opatrunku i zobaczenia reszty... A co do personelu i opieki w Krajmedzie - wszystko na najwyższym poziomie, miło, sympatycznie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do acha 15 a co miałaś robione z noskiem i jak efekt po zdjęciu gipsu, zadowolona jesteś. Ja też planuję zabieg u Dr ale w październiku, narazie zbieram kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
miałam robioną przegrodę, poszerzane ujście zatok, likwidację garba i korektę małżowin nosowych, czyli gruntowny remont :) Czy jestem zadowolona? Na razie jeśli chodzi o wygląd nosa to trudno powiedzieć, dopiero wczoraj miałam zdjęty opatrunek, nos jest mocno spuchnięty ale co najważniejsze garba brak, no i jest ogromna różnica w oddychaniu na plus. Kształt nosa zbliżony do tego z symulacji, mam nadzieję, że jak zejdzie opuchlizna będzie taki jak na zdjęciu ale potrzeba jeszcze trochę czasu. Generalnie nie żałuję i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Twój nosek jest dużo mniejszy? Bo wiesz ja bym chciała żeby Dr usunął mi tylko garbek, ale nie wiem czy to jest możliwe, no wiesz czy czubek nosa będzie pasował do obniżonego grzbietu, czy nie będzie wtedy jakiś nieproporcjonalnie długi itp. Jednocześnie chodzi mi o jak najmniejszą interwencję, bo to moja druga operacja. Poprawkowa po innym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Z tego co wiem, to Dr. robi poprawki po innych lekarzach. Tego samego dnia kiedy ja miałam zabieg, Dr. robił nos dziewczynie, która była na konsultacjach u 3 najbardziej znanych lekarzy w Warszawie i żaden się nie podjął. A jeśli masz wątpliwości co do wyglądu nosa to na konsultacji Dr. zrobi Ci zdjęcia i po kilku dniach dostaniesz symulację nowego nosa:) Mój nos na razie nie jest dużo mniejszy bo jest jeszcze spuchnięty, jedyna różnica jaką widać teraz to brak garba i że jest prosty. Mam nadzieję, że się zmniejszy bo na tym mi zależało. Na efekt woow trzeba jeszcze poczekać, chociaż różnica i tak jest ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pisaniem na priw raczej zaden lekarz nie napisze wszystkiego co mysli, zwłaszcza jak pacjent jest do poprawki, niestety trzeba pewnie jechac nawet jak brakuje kasy, a widze ze wielu nie ma teraz pieniedzy na poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×