Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
a ja byłam na konsultacji w styczniu, z pierwszego terminu zrezygnowałam, teraz mam ustalony na październik i nie muszę jechać na powtórną konsultację. Tamta jest aktualna, także nie wiem od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od przypadku -_- Kobiety sa jednak glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ameryki nie odkryłeś ^^ Bóg chciał ukarać mężczyznę, więc oddał go w ręce kobiety ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jest tylko dwóch, góra maksymalnie trzech facetów którzy operowali sobie nosy...zresztą z marnym efektem. Nicki to ''fuksik ''coś tam i ten ''zmasakrowany''. Reszta to kobiety, więc to mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po komentarzach wyżej też inteligencją nie grzeszycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze ty obejmujesz swoja inteligencja nas wszystkich. ^ gość 2014.08.26 Pan Bog nie ma z tym nic wspolnego. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny gust, jednym podobają się nosy małe i krótkie a innym bardziej naturalne. Mnie akurat u kobiet podobają się mniejsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Dr Krawczyński niekoniecznie robi małe noski z tego co zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia po konsultacji. Na początku po 10 nieudanych tel. w końcu odebrała ta jego żonka, wiec umówiłem sie na konsultacje. Wcześniej kilka maili ale "doktorek" odpisywał kiedy mu sie chciało, zbywczymi odpowiedziami i w sumie żadnych konkretów. Oczywiście po kilku wiadomościach kontakt sie urwał. Postanowiłem że pojade do Łodzi (450km) ;/ Myślałem że przedstawie swój problem i doktorek wszysto mi wyłoży jak na tacy, oceni, doradzi itp... troche sie pomyliłem bo na każde zadane przez moja osobe pytanie była krótka odpowiedź w jakims stylu bełkotu lekarskiego. Straciłem kasę, czas i wiare w tego pana, który przecież był tak zachwalany na jednym forum. Pomijając że nie należy do stowarzyszenia chirurgów w Polsce (ma kurs powiedzmy na chirurga, więc jak cos pójdzie nie tak to trudno dochodzić swoich praw ..po podpisaniu tym bardziej dokumentów wystosowanych przez niego przed oper.) to mimo że wydawał się na miłego, nie zaufałbym mu. Bardzo lekceważące podejście do przyszłego "klienta". Ciągła gadka że nie ma czasu i praca... to w takim razie miałbym zostać jego "hobby" ? Może i jest dobrym larygologiem i zrobił kilka udanych operacji plastycznych... ale ciekawe ile mu się nie udało. Generalnie nie polecam...jeśli ma takie podejście na tym etapie.... to wole nie myśleć jakby to wyglądało gdyby spaprał zabieg...raczej nawet nie odebrałby telefonu. No i ta jego żonka w Łodzi....jak święta krowa... ludziom nawet dowidzenia nie raczy odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
Obawiam się że w dzisiejszych czasach gdzieś około 80 % chirurgów ma taki stosunek do pacjentów z tym że; zależy kogo taki doktorek ma przed sobą. Jeśli stwierdzi że jesteś statystycznym, prostym zjadaczem chleba, który być może wzioł kredyt na operację to należy się spodziewać takiego właśnie traktowania ludzi. Z drugiej strony zaś jeśli przyjdzie jakaś super ładna pani albo gosć pod krawatem, albo jakiś właściciel firmy to zawsze będzie lepiej traktowany. Ot niby nie powinno się dyskryminować ale diskryminacja pod jakąkolwiek postacią jest, była i będzie i nie należy się łudzić iż kiedykolwiek zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej tylko że bogaci zawsze byli traktowani lepiej, więc Ameryki nie odkryłaś:D a czy dr faktycznie tak robi tego nie wiem :D Faktem jest że czasy cholernie się zmieniły i nic już nie jest tak jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 19.09 a co niby miał Dr robić na konsultacji czerwony dywan rozesłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie zrozumieliście mojego przesłania.... doktor generalnie bardzo miły i sympatyczny.... ale podejście bardzo lekceważace i kalające. Powinien chociaż uszanować fakt, że ktos postanowił przejechać pół Polski aby z nim porozmawiać i czegoś się dowiedzieć.... w końcu poprzez pacjentów zarabia na życie.... najwidoczniej już się dorobił a jego podejście jest ostentacyjne na "widzi mi się" Jak można zdecydować sie na zabieg jesli już sama konsultacja daje dużo do zyczenia. Ciekawostka... na kafeterii był mega zachwalany... choć w internecie poza jego zyciorysem trudno cos znależć...zero faktów...na beauty 2-3 osoby są zadowolone z zabiegu i kilka udukomentowanych przypadków haniebnego zaniedbania.... sprawa w sądzie..ale zapewne mu się upiecze. Moja osobista opinia... lepiej poszukac renomowanego chirurga z prawdziwego zdarzenia niż oddać się w ręce kogoś kto na początkowym etapie olewa pacjenta i mało profesjonalnie podchodzi do sprawy.. tym bardziej że nie posiada dobrej renomy. Ot to moje zdanie ..i zapewne wielu innych. Doktorkowi moge zyczyc tylko powodzenia ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.09.29 , gość dziś Jeśli można spytać, jesteś do operacji poprawkowej, czy pierwszej? Jeżeli chodzi o forum beauty, to widzę tam tylko jedną dziewczyne, i nie wykonywał jej dr, tylko raczej Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to,że ten brzydki wklejony operowal też Krajewski. Pytam, bo mam tez ciezki przypadek, a dr chyba nie podejmowałby się tak sobie, gdyż jak dla mnie sprawia wrażenie człowieka bardzo odpowiedzialnego. Chyba że o czyms nie wiem. Odpisz jak przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę od jakiegoś czasu fora o noskach , opinie o lekarzach... I juz sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć . ... Każdy lekarz ma jakieś pacjentki , które po operacji nie sa zadowolone z nosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te kilka przypadków to skąd bo na beauty jest mowa o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego od konsultacji,skoro wiedziales,o jakis rzekomych nieudanych zabiegach,to po co wybrales sie tyle km i jeszcze jestes az tak mocno zniesmaczony?troche to zenujace moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem się na konsultacje by mieć własny zarys co do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją opinie przedstawiłem. Fatalne podejście do pacjenta jak i kontakt. W zyciu nie zaufałbym takiemu lekarzowi. Każdy z dostepem do google mógłby przeprowadzić takie konsultacje, zrobić sobie kurs "chirurga" nagonić potencjalnych pacjentów gdzie się da i potrenować.. może sie uda i zostanie chirurgiem ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie zabrałem się do swojego problemu od podstaw..znalazłem osobę która nie jest chirurgiem...ale przygotowuje osoby do operacji dwuszczękowej lub jedno. Wszystko mi wyjaśnił na pierwszej wizycie, jaki widzi problem, jakie moga być jego przyczyny...jakie widzi rozwiązania. Wszystko przedstawił rzeczowo i profesjonalnie. Diagnostyka, zdjęcia, plan leczenia..... miły i budzi zaufanie. Wiele lat praktyki, popartej faktami, zdjęciami i mnóstwem pacjentów zadowolonych. Takich osób trzeba szukac. Którzy zawsze odbiorą telefon lub oddzwonią jak najszybciej. Odpowiedzą na każde pytanie najrzetelniej jak potrafią... dobrego lekarza łatwo jest poznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle w temacie. Moja własna osobista opinia jak wielu ludzi na beauty którzy nie polecaja Kraw. i maja wiele zastrzeżeń..do których się przyłączam. Opinią naganiaczy nie warto się sugerować... bo tym samym można iśc do stomatologa zamiast to chirurga. Efekt bedzie taki sam... a zapłacimy dużo mniej. Jeśli chirurg to znany i rekomendowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Twoim zdaniem do jakiego dobrego i znanego chirurga plastyka należy sie wybrać? Bo ja czytając opinie o tych wszystkich lekarzach nie znalazłam żadnego ktory ma tylko same dobre opinie. Więc u kogo sie operowac??? Podaj nazwisko lekarza. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się. każdy ma jakąś negatywną opinię...ale są tacy którzy mają negatywnych opinii mnóstwo, a nazwiska pojawiają się często i tych należy unikać! są to 2 baby z wawy, jedna z łodzi, ten co oszpecił zmasakrowanego',

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dr . Krawczynski nie należy do lekarzy których należy unikać...? Mówi sie tylko o jakiejś doktor z Łodzi o jakiś lekarkach z Waw i o lekarzu od Zmasakrowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi byłe pacjentki Dr mówią że na bank będzie dobrze, a zabieg mam za 10 dni, to się przekonam na własnym nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.10.03 ale napisz czy byles w sprawie operacji do poprawki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedoszły pacjent jednak więcej szczegółów już nie dopisał :P Mnie ciekawi jaki gust mają pacjenci...ja lepiej nie będę wklejać swoich typów, bo dr i tak nie bierze tego pod uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że Dr robi wg własnego widzimisię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:11 : Niektórzy to mają mózg chyba w d...upie! Skąd wiesz jakie doktor robi nosy? co zrobił Ci nos? nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×