Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Do acha 15 ja już mam symulację i efekt jest rewelacyjny, nawet o takim nie marzę, ale bardzo mnie pocieszyłaś, że Twój nos nie jest dużo mniejszy, bo mi właśnie na tym najbardziej zależy. Ja nie chcę malutkiego noska tylko mój nos ale bez garba. Mam nadzieję że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazpasja
Witam serdecznie,mialam operacje u Dr w 2012 roku,poprawke po rzezbiarzu prof Zielinskim,ktory spartaczyl mi nos,Pan Dr Karczynski to wspanialy czlowiek ,jestem zadowolona,podejmuje sie bardzo trudnych przypadkow,zastanawiam sie jeszcze nad powiekszeniem ust u Pana Dr;-)moge sie wymienic zdjeciami po operacji;-)wiozwi@wp.pl,robilam operacje w Lodzi w Salve Medica,czy ktos wie gdzie jest Klinika obecnie Pana Dr,bo czytam,ze wlasna otworzyl,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś się orentuje jakie badania zleca do wykonania dr Krawczyński przed operacją? Słyszałam, ze niektórzy lekarze wymagają testów na obecność wirusa HIV,HBV,HCV,badań ekg,morfologii i calej innej masy rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem Dr też wymaga morfologii, ekg, przeciwciała HBS, jeżeli przekroczono 40-stkę to również rtg klatki piersiowej. Wymagania są podobne jak u innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm....powiem tak są i tacy co olewają niektóre badania, ale to ci jak określają '' kiepscy '', tyle że później mogą być takie szopki że szkoda słów. Np. Sczczyt też wymaga całej listy badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, lepiej sprawdzić sobie kondycję serca przed zabiegiem niż nie wybudzić się z narkozy:) pytałam głównie ze względów ekonomicznych, bo sporządzam wstępny kosztorys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales18
jeśli chodzi o operacje nosa + badania to spokojnie zamkniesz się w kwocie 9500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Koszt operacji zależy od tego co będzie robione i każdy nos jest "wyceniany" indywidualnie. Ja zapłaciłam 13200 + badania (ok. 350 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Przepraszam, pomyłka, nie ten guzik wcisnęłam. Nie 13200 a 11200 miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha 15a, jak teraz Twój nosek? Ładnie się goi? Zadowolona jesteś z efektu, pytam bo mnie też czeka zabieg u Dr, na dodatek poprawkowy po innym lekarzu, no i strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Niema co się bać :) to nic nie boli, nie odczuwałam bólu ani przez moment, był tylko dyskomfort bo oddycha się ustami. Jeśli chodzi o efekt wizualny to jest ok, chociaż minął dopiero miesiąc i nos się jeszcze zmienia. Różnica w wyglądzie jest duża, na plus oczywiście. Tylko mam problemy z oddychaniem nosem bo pojawiły się jakieś komplikacje (co podobno się zdarza ) i w środku coś mi tam spuchło czy się rozrosło ale rozmawiałam z Doktorkiem i podobno to nie problem, bo obkurcza się to jakimś tam prądem. Za tydzień wizyta więc będę miała to robione a póki co sterydy do nosa i maść i da się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales18
czyli ciężko będzie zrobić wstępny kosztorys jeśli są aż tak duże różnice w cenie, mój nos został wyceniony na 9200 zł do tego 210 zł badania i 80zł konsultacja z anestezjologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha 15,kurczę ale co Ci się mogło rozrosnąć? A jak nosek jest już mniejszy? No i jak w porównaniu z symulacją efekt podobny czy niekoniecznie? No i czy nosek jest szerszy po ścięciu garbka czy nie? Bo słyszałam że zawsze jest szerszy niż był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie poczyta to forum to widac ze ta osoba kobietazpasją to pisuje jeszcze na forach jako sensuelle albo ewelinałódz. Wychwala Krawczynskiego i dziwne jest bardzo ze teraz pyta o adres doktora kliniki a jak pisze pod innym nickim to podaje adres bez problemu. Ja biore pod uwage tylko Szczyta albo Kobusa. No moze jeszcze nad Bromą się zastanawism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej, ale ja mam foty tej kobiety. Pisalysmy poza forum, ona jest po poprawce.Może tyle pisala, gdyz wiele przeszla i było to dla niej trudne. Czasem tak wlasnie jest, ja jestem po konsultacjach u kilku chirurgow, i wiadomo ze Szczyt jest bardzo wiarygodny, odpowiedzialny, ale wiadomo jak jest u niego z terminami. Kobusa tez mi polecono, bo widze ze tez wymieniasz. dr Michala akurat polecil mi miedzy innymi ordynator laryngologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem ci młodsi koledzy po fachu usuwają zbyt wiele chrząstki w wyniku czego nos od środka się zapada, są problemy z oddychaniem, a potem Krawczyński czy Wysocki z Polanicy musi po nich robić przeszczepy. chodzi mi o ten temat ''zmasakrowanego''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 2 post wyzej. Jak taka zadowolona to nie musi chyba w kolko to samo pisac za 100 zachwyconych osob. E tam ja nie wierze w te opowiesci wyimaginowane chyba. Coraz bardziej o tym Kobusie mysle. Doswiadczony i mnie przekonuje co o nim pisza. On pracuje w Polanicy i tam robi naprawde ciezkie przypadki jak czytałam. Do niego tez kolejki sa. Ale nic dziwnego jak dobry to warto poczekac nawet długo a nie isc do piewrszego lepszego bo ma krotkie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cię interesuje Kobus to co robisz w temacie o Krawczyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie jest do pierwszej operacji a tutaj ludzie często szukają pomocy do poprawek po innych partakach i jakieś trudniejsze przypadłości. Czy ktoś się orientuje czy dr stosuje po operacji te okropne setony czy jakąś nowszą metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
U mnie po ścięciu garbka nos jest trochę szerszy na grzbiecie niż był, nie wiem czy tak już zostanie? Dopiero minął miesiąc, więc to jeszcze pewnie się będzie zmieniać ale póki co to minimalna różnica. Jeśli chodzi o podobieństwo do symulacji to w moim przypadku jeszcze w 100% nie jest taki bo efekt ostateczny jest po kilku miesiącach. Jeśli chodzi o setony, to Dr. ich nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zartuj. Jak szukam dobrego lekarza to pisze gdzie chce bo nie chce trafic na partaka a moj nos wcale nie jest taki łatwy przypadek. "Zmasakrowanemu" poprawki ten doktor przeciez nie robił to nie ma co sie trudnym przypadkiem znasakrowanego podpierac. Zreszta przeczytalam temacik czarna lista lekarzy i znalazlam dr Krawczynskiego tez. Takze dzieki. Jasne ze wole isc do Kobusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha 15 tak właśnie mi powiedział jeden z chirurgów, że nos będzie szerszy. Mi to nie będzie przeszkadzało bo mam dość dużą twarz, a jak nosek patrząc z przodu? Mam na myśli czy te skrzydełka nosa nie idą tak jakby do góry bo to częste po zabiegach z tego co zauważyłam na fotkach a mi się to nie podoba. no i czy bardzo Dr zmodyfikował Ci czubek noska, czy zostawił Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha15a dziś okej dzięki za info że dr nie stosuje setonów, to już dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Czy chodzi o to czy nos jest zadarty? Nie jest. A jeśli chodzi o czubek nosa, to mi właśnie zależało na tym żeby był wąski ale niestety nie do końca jest taki jak chciałam. Miałam duży przerost małżowin tzw. kartofel na czubku i choć jest węższy to mam nadzieję, że się jeszcze obkurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha 15 a dzięki to super, bo ja bardzo nie chcę zadartego, a i niekoniecznie wąski. Mi się podobają takie nieco szersze czubki noska. Dr właśnie chyba takie robi, u mnie będzie rekonstrukcja, ale mam nadzieję że sobie poradzi z moim czubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 18.05 jak szukasz dobrego lekarza to dlaczego w temacie o Krawczyńskim? Przecież to wg Ciebie zwykły laryngolog, na dodatek z czarnej listy? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamta kobieta szuka do pierwszej operacji swego wielkiego nosa, nie jest do poprawki, kojarze jej posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze niektore pacjentki nie wpisaly sie co tam u nich ''po''. Pewnie jak były to ciezkie przypadki i nie maja kompikacji to sie juz nie wpisuja, i maja spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacje mam wkrótce... po niej zdecyduje, czy zaufam doktorkowi. Fakt faktem strasznie mało jest o nim w internecie (cv krajmed) i nie ukrywam ze interesowałem się tematem ...to muszę przyznać, ze mam uczucie naganiania potencjalnych pacjentów właśnie do tego chirurga. Zdam relacje wkrótce co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sie pozmienialo i nie jest tak pisala sensuele-ewelina lodz, ze mozna wszystko zalatwic droga mailowa. moze dawniej tak bylo. Ja sie wczesniej sugerowalam tymi wpisami i musialam jechac tez jeszzce raz na wizyte, jak inn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×