Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Mam na 16 bo moja ukochana 17 była już w maju zeszłego roku zajęta:( Ale nic 16 też ok. A co do poprawin to my mamy na około 50 osób, to głównie dla miejscowych i tych co będa nocowali, aby po opuszczeniu hotelu o 12 wpadli na poczęstunek i dopiero ruszyli w drogę. A ponieważ zespól mam znajomy więć grają za friko w niedzielę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja mam na 17 ceremonie ja sie boje ze bedzie zbyt goraco, a mam pytanie czy na fryzure probna macie w planach zabrac ze soba kogos do pomocy np. przyjaciolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
obraczki cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne obrączki :) Oryginalne ;) A co do fryzury próbnej to ja raczej sama pójdę, ale mam zaufaną fryzjerkę i wiem, że mi coś fajnego wyczaruje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę sama, bo w czym przyjaciółka by mi niby pomogła. Jeśli spodoba mi sie fryzurka to poprasze fryzierkę aby zrobiła mi zdjęcia z każdej stronki i idę z samego rana, aby zobaczyc czy fryzurka wytrzyma cały dzień, bo w końcu jest na całą noc. Monika obrączki śliczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka84 jak u Was jest od 14 to do ktorej goście wytrzymują na weselu, czy to takie wesele do 24? Ostatnio znajoma była na weselu króre kończyło się o 24 a na drugi dzień wszyscy spotykali się o 13. Podobno było bardzo fajnie, tylko że nikt jej nie powiedział, że tak wczesnie się kończy bo w tym rejonie taka tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Obrączki super My jeszcze nic nie wybraliśmy, kiedy najpóźniej można się za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia22222222222
Nha my mamy na 18 bo od godziny 15 juz byly zajete termuny.Witam wszystkich ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My musimy czekac na obrączki miesiąc. Są robione na zamówienie. Będę miała w swojej obrączce złoto z obraczki mojego dziadka i dlatego też nie można ich było poprostu kupić. Ale jak mój brat zamawiał w zeszłym roku w aparcie to babka mu opowiadała, że na pytanie "kiedy ślub" rekordzista odpowiedział " za godzinę " :) i też dali radę coś dobrać. U nas na śląsku ludzie się bawią do upadłego. W zeszłym roku u szwagra msza była o 13, a wesele zakończyło się o 6 rano :) u mojego brata o 3, ale było mniej gości. Mamy jeden dzień, więc pewnie bedą balować do 5. o 24-tej to się dopiero impreza rozkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja wlasnie zamowilam ciasta, tesciowa przesadzila 10 blach na 50 osob,ale goscie dostana na wynos:)no ja na probna zabieram przyjaciolke heh sama sie wkrecila wiec juz niech bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zamowiłam 12 blach na 100 osób , ale spodziewamy się 70-80 więc jak to się sprawdzi to nie domawiam ciast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
Czyli średnio liczycie 10 os na blachę? Trochę dużo, chyba że z poprawinami albo z opcją dla gości do domu Kurcze ja jeszcze nie zamówiłam A podali Wam już jakieś ceny przybliżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mi podala kobieta 40-60 zl za blache zalezy jakie ciasto tylko ja sie tez zastanawiam jaka blacha ale mamy sie spotkac na poczatku sierpnia to dogadamy wszystko. ja tez myslalam ze blache na 10 osob no ale sila wyzsza :P(tesciowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ok 10 osób na blache bo dajemy gościom na odchodne i trochę na małe poprawinki zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ciasta pieką znajomi mamy i tylko za prdukty sobie liczą ale coś tam im w podziękowaniu kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez ciasta w menu. Ale na śląsku jest taka tradycja, że przed slubem piecze się kołocz. Pakuje ładnie i roznosi po sąsiadach i rodzinie na jakiś tydzień przed ślubem. My będziemy potrzebowali tego ze 40 paczek czyli jakieś 10-12 blach :) Byłam wczoraj na pierwszej przymiarce - masakra. Sukienka była za duża. Wciagu tego miesiące schudłam 5kg, po 4 cm w tali i w biodrach i 2 cm w biuście. Okazało się, że jak jeszcze schudnę, a taki mam plan ;p to nie da się tej sukienki zwężyć, żeby dobrze wyglądała. Po naradzie z Paniami doszliśmy do wniosku, że umówimy się na 12 lipca na mierzenie i one uszyją mi nową sukienkę, a tą już za dużą bedą miały jako wzór :) cieszę się, że takie fajne te babki i tak to wymysliły, bo nie chciałabym w wiszącej kiecce iść do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciasto będzie zamawiać szefowa restauracja, także nawet nie wiem jak to wygląda nawet cenowo. Będziemy rozmawiać w połowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka trafiłaś na super kobietki;) Ja mam zwężanie na 27 czerwca ale postaram się zmienić na początek sierpnia, bo tez się boje utraty wagi. ja zamawiam cisato bo mam kucharki, niestety lokale z cateringiem jak szukałam sali były na dobre 3 lata zajęte, więc wziełam salę i oddzielnie kucharki ale to dobre i przetestowane znajome więc się nie martwię i już z nimi ustaliłam, że ja pomagac nie będę i one wszystko zamówią tam gdzie trzeba ja tylko podjade opłacić a towar dostarcza na miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
dziewczyny a jak sie czujecie w tych sukniach?,wiem moze dziwne pytanie lub zle zadane. Bo ja sie tak zastanawiam czy ja w niej sie odwaze wyjsc heh na codzien nosze jensy,nigdy spodnice,sukienki. Przerazona jetem tym troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, troche czasu was nie odwiedzalam. Dzisiaj przezylam szok u gin dowiedzialam sie ze jestem w 5 tyg ciazy, chociaz nie staralismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
hehe super gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a jak z suknia? ale brzyszek jeszcze nie powinien urosnac do sierpnia tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frycia gratulacje, fajny prezent sobie sprawiliście z okazji ślubu;) aniutek co do sukni to ja tez raczej jeansiara jestem, choć w kiecki też czasem siew bijam, a w swojej czuje się cudownie, ale też obawiam sie tremy np podczas wchodzenia do kościoła kiedy wszystkie pary oczu są zwrócone w stronę młodych, ale to chybanaormalne, wszyscy jakoś dają radę to i my damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mam nadzieje ze zadna z nas nie potknie sie lub nie zacznie jakac z tego stresu,teraz juz go czuje a co bedzie jak nadejdzie ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×