Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość jastro
hotorcold wielkie gratulacje :) a buciki sa sliczne :) uwielbiam zolty kolor :) a mi sie dzis skonczyl okres i za chwile znowu bedzie mozna sie starac :) chociaz powiem wam ze mam juz dosyc tych rozczarowan, jak dostalam ostatni okres to sie nawet nie zdziwilam ale bylam zajebiscie wsciekla. mowie w pracy ze dostalam okres a ta kretynka co jest w ciazy mi brzuch pokazuje i pyta czy juz widac jej ciaze :/ no kurwa zero wyczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jastro jak widzisz niektórzy ludzie są stworzeni chyba tylko po to by dokopać drugiemu człowiekowi... nie ma co się denerwować przez takich imbecylów :) Kiedyś Ty też bd mogła pochwalić się swoim brzuszkiem i maleństwem ;) Hot- no właśnie napisz nam czy masz inne objawy,czy masz nadal ten śluz.. jestem ciekawa bo miałam taki sam jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak @ dopadl i mnie... w idealnym terminie i to jest jedyne pocieszenie, ze przychodzi regularnie. No coz kolejny miesiac, kolejne mozliwosci :) Moze pojde do wrozki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszej wizycie już nie mialam tutaj czasu zajrzeć bo jak mój A. się dowiedział to najpierw mi nie wierzył a potem pojechaliśmy na kolacje :):) Co do objawów.. to w sumie nic nie zauważyłam na razie oprócz tego śluzu :) a no i strasznie mnie na lody ciągnie cytrynowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko:P:p
ale dalej masz ten śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_91
czesc wszytskim :) Moglabym do was dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_91
A wiec staramy sie z moim przyszlym mezem o dzidzie :) Juz sporo czasu no ponad rok napewno. Za kazdym razem mam nadzieje ze jednak sie udalo ale niestety zawsze sie zawodze na tym bo w koncu przychodzi @ : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dalej mam śluz :) wczoraj jak wstałam z fotela to myślałam, że sikam :D hahah a za niam dojechałam do domu to całe majtki mokre :p dzisiaj sie uspokoiło na szczęscie ale i tak musze wkładke o pol godziny zmieniac :p a i mój mocz ma nieprzyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati_91 oj musisz wierzyć,wiele było opowieści że kilka lat sie starają aż w końcu mały bąbelek zjawia się na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold teraz trzymam kciuki za zdrowego malca :) Ja dzis dowiedziałam się, że moja koleżanka w ciązy jest. Oj starali się starali - ze 3 lata. I udało się. Natomiast ja zaczynam mysleć , że dostanę okres bo mam wypryski nie dość, że na nosie to i na udzie, ehh. Zwykle to zwiastuje właśnie @ bo tak na codzień mam czystą cerę. Piersi mam też bolesne ale tylko jak ich dotykam. Poza tym znowu boli mnie podbrzusze (boli mnie po nawet nie ciężkim wysiłku takim jak plewienie czy odkurzanie) Poza tym chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare20 a może akurat? :) Trzymam kciuki jeszcze nie wiele Ci zostało :) Symfonia ja też mam czysta cere a dzisiaj mi pryszcz wyskoczył :| pierwszy raz w życiu :| aż normalnie panikuje bo to tak okropnie wygląda.. Wczoraj jak siedziałam w poczekalni to przyszła taka babka w ciąży młoda dziewczyna :) i gadała z drugą która ma 10 miesiączną córeczke i coś tam się wypytywała o ząbki i ta ciężarna mówi, że jej syneczek też jakoś dzielnie to znosi a tez ma 10 miesięcy.. ta babka z dzieckiem tak patrzy na jej brzuch a ona na to "no wie Pani - poród, hormony szaleją i bach. Na pierwsze czekalam 2 lata a drugie po miesiącu!" :D to jest dopiero coś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooggggg
matki wariatki co za wszelka cene przeciwko bogu!!!!! chcialy teraz wyja we lzach umieraja cale bo bog mowi NIE urodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
hehe a co to za zryty moherowy beret ? :) :) :) hej laseczki gdzie jestescie? ja za jakies 2-3 dni znowu zaczynam dzialac z testami owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
helol heloł heloł :) Dziewczyny jestem 5dni po owu, leje się ze mnie rzadki biały/mleczny śluz, bezzapachowy, mam całe majty mokre :/ qrw... sory za szczegóły :) a poza tym od wczoraj okrrrrropnie kłują mnie jajniki, najpierw bolqał od wczorajszego wieczora prawy dzis daje mi popalić lewy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro 3mamy kciuki :) Agnisz jak wiesz z Hot i ze mnie też się ,,lało' i proszę Hot bd mamusią więc może jednak się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
nightmare20 a Ty kociaku kiedy testujesz? :) matko ja dopiero ok 25/07 chyba sie zabiję...:/ jaki miałyście ten śluz? a jajniki? kuły? czy co? ja zaraz zwariuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
night... a jaki ten śluz Wasz był/jest? kiedy testujesz? :P ja dopiero po 25/07... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
kurna w końcu obie się moje wyp. się wkleiły...ehhhh... stary komp... rzęch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja mam miec dopiero 20 chyba nie wytrzymam,ale sadzę że to nie dzidzi :( ja miałam na początku przezroczysty strasznie lejący się pozniej był jak ,,sperma' heh ... i było go dużo a wczesniej miałam sachare wiec to była dla mnie nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jajników ... nie zaobserwowałam żeby mnie bolały wcześniej i to tez tak jakby nowość ... no a ostatnio chyba przez tydzień bolał mnie lewy i troszkę prawy...więc nie wiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa, gratuluje pozytywnych testów przyszłym mamusiom :) Ja @ powinnam dostać wczoraj, owulacje miałam 28 czerwca. robiłam test ale nadal 1 kreska :) Z objawów to mam chyba wszystkie możliwe :) ale wiem dokładnie,że psychika napędza ciało, organizm i różne rzeczy się dzieją. Przytoczę coś co na innym forum napisała jedna z dziewczyn, że gdy ja badał gin na fotelu to powiedział,że musi być w środku "mięciutko" a nie twardo" szukając póżniej na necie doszukałam się,że to "badanie" samemu można wykonać podczas prysznicu..Moze, którejs ta inf. sie przyda:) U mnie jest "mięciutko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 witaj :) Jak widzisz niektórym dziewczyną się udało i bardzo się z tego cieszymy:P My nadal się staramy :) Mięciutko ?? o tym nie słyszałam ... :P a więc dzisiaj sprawdzę ;) życzę owocnych starań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym mieciutko tez slyszalam :) od tego cyklu zaczelam mierzyc temeprature. jakos nakrecilyscie mnie tymi swoimi badaniami i moze to pomoze... choc zawsze bylam za tym zeby kochac sie i nie myslec ze to moze byc dzis, albo ze dzis nic to nie da. teraz te mysli jednak beda sie pojawialy. dodatkowo mialam dzis pol dnia badania - krzywa cukrowa 3 pobrania, DHEA-S, testosteron i androstendion. Kilka lat temu mialam niestety podwyzszone te hormony i opbawiam sie ze nadal sa, bo mam tradzik i tlusta cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kiedyś u gin.bo miesiąc nie miałam okresu...badając mnie stwierdził że być może to ciąża bo w środku byłam rozpulchniona(nie było miejsca) heh chciałam sama sprawdzić i rzeczywiście naszczescie nie było to oznaką ciąży ale okresu:) teraz od jakiegoś czasu też tak mam... nawet mój luby stwierdził : ,,boshe jak ciasno:P'' heh także nie wiem ;) little.d może jednak wszystko bd dobrze?? zobaczysz... niedługo napewno pojawią sie 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to ze tak ciasno to chyba nie narzekal :) czekajac dzis u lekarza z tymi badaniami przeczytalam w gazecie, ze 85% kobiet ktore sie nie zabezpieczaja w ciagu roku zachodza w ciaze. sama nie wiem czy to duzo czy nie :| lekarz powiedzial, ze do jak do pazdzienirka nie zajde w ciaze, to wtedy bedziemy wspomagac. niestety okazuje sie, ze moj luby mam TSH 0,3 a norma jest od 0,4 i nie wiem kompletnie czy to moze miec wplyw na jego plemniki. Skubany srednio ochoczo podchodzi do mysli o oinnych badaniach... a o dziecku mowi juz codziennie, instynkt taciezynski ma ostro pobudzony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×