Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Dziewczyny ja też kiedyś poszłam do wróżki (bardziej jak do psychologa) nie była to jakaś nawiedzona kobieta z kulą i czarnym kotem. Zwykła babka wróżąca od 25 lat z kart anielskich ale jak pisałam sama rozmowa na duchu mnie podniosła. Chyba tego potrzebowałam. Powiedziałam mi ona 1 rzecz w która mocno wierzę... nie jest tak, że co Ci powiedzą to sie stanie i koniec.... Powiedziała, że nasz los jest w naszych rękach bo wszystko się zmienia w zależności od naszych codziennych wyborów. I to co zostało nam wywróżone na dziś może ulec zmianie. Wyjaśniła mi żebym działała zgodnie z sobą bo nie można ślepo wierzyć w horoskopy. A wracając do codzienności... pies mi w nocy wymiotował, a ja razem z nim (nigdy mnie tek nie ruszały psie wymiociny jak teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwymiotowałam na widok jego wymiocin, ehhh. Pierwszy raz mnie tak ruszyło (mój psiak ma 3lata i zdarzały mu się wcześniej wymioty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu coś mnie ruszyło... dziś mam dzień częściowo dla siebie, bez całodniowego ganiania po mieście w róznych sprawach (tylko zakupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d ma racje wrozki nei mgoa mowico smierci tylko powiedziec moze ze nie wiem pogorszy sie stan zdrowia albo zeby uwazac. \ mnie dzis pobolewa podbrzusze i mam wodnisty sluz normalnie jak woda dziwne.. w sobote ma byc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to młodziutki. pies moich rodziców ma 5 lat . Owczarekk niemiecki, niestety też jest chory w sumie od urodzenia. Ma chore stawy. Ogolnie ma problem z siadaniem , i nie podnosi nogi przy siusianiu. mi też by sie przydał taki jeden dzień typowo dla siebie. Chociaż planuje z mężem gdzieś wyjechać przed zimą na tydzien ale nie wiem gdzie. Polecacie jakieś ciepłe kraje (prócz Egiptu, bo tam już byłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava moze chorwacja ? symfonia jak myslisz udalo sie czy nie ? w sumie nigdy nie mialam mokro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novnetka ja też trzymam!!!! a ja nie mam neta w domu kurde i dowiem sie dopiero w poniedziałek czy nie dostałaś @ !! ale bede cały weekend trzymać na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie nie bylam ale znajomi byli i mowili ze super co roku tam jezdza.. we francji tez jest ok ;-) a ja nie wiem czy w week zajrze do was i czy w ogole zajrze po weekendzie bo neta nie bede miec ale moze mi sie jakos uda i napisze wam co z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam (ale nie ciepłe kraje) Hiszpanię... ahhh chciałabym jeszcze raz zobaczyć pokaz tańczących fontann (tańczą w światłach i w takt muzyki, wspaniałe widowisko zakończone sztucznymi ogniami) w Barcelonie. I Włochy (konkretnie Werona, piękne stare miasto idealne na spacery we dwoje) A jeśli lubisz muzea itp. to polecam Paryż (Louvre - mogłabym chodzić godzinami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z symfoniaserca wlochy tez sa piekne mialam okazje byc na wakacjach super ! te waskie uliczki i spacery we dwoje ;-) zyc nei umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki, rozwaze każda propozycje:) novynetka nie wiem jak ale musisz nas poinformować i to koniecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej do rodzicow pojde na neta ;-) chociaz mam przeczucie ze @ jednak przyjdzie.. bo zawsze przed nia mam lekko rozstrojony zoladek i tym razem tez tak jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do miejsca na wakacje, to uwazam ze powinnas isc do biura podrozy, zeby polecili Ci miejsce, gdzie o tej porze roku bedzie cieplo. Teraz to już nawet w Egipcie powoli robi się chłodno. Choc to pojecie wzgledne i zalezy dla kogo co oznacza chlodno - dla mnie chlodno to juz 20 st (jesli chodzi o miejsce na wakacje). ja u wrozki bylam, jak juz wczesniej pisalam, wiele sie sprawdzilo i wiele nie... bo rzeczywiscie to jest tak ze w kazdej chwili mozemy zmienic swoje decyzje, a tego wrozka juz nie przepowie. Dosc czesto te polskie wrozki to bardziej terapeutki, cyganki tylko rzucaja "faktami" z przyszlosci jak z karabinu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bliższych miejsc polecam Ci z pełną odpowiedzialnością nasze Polskie góry stołowe... plus (blisko) wycieszka do Czeskiej części (Skalne miasto) Ja nocleg miałam w Kudowej Zdrój - przeurocze miasto z pięknym deptakiem, parkami i muzeum lalek. Jak tam byłam miałam wrażenie, że czas sie zatrzymał. Obiecałam sobie, że tam wrócę. Nigdy nie zapomnę tego pięknie błekitnego jeziora z Skalnego miasta (aderszpacht - nie wiem jak po czesku się pisze-dojazd jest idealny, szynobusem niecałą godzinkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze to bede ja ;-) co do wrozek to masz racje ! ja bylam kobietki ktora normalnie chodzi do pracy a po pracy sobie dorabia generalnie ona sie tego nauczyla od babci i jak idzie sie do niej to samemu sie tasuje karty samemu sie je rozklada i samemu sie je wyciaga ona tylko mowi jak..poza tym moja ciocia byla u niej i wiekszosc sie sprawdzilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskavo kuzynka była niedawno w Kenii( jesli chodzi Ci o naprawde ciepłe miejsca) bardzo sobie chwaliła i zdjęcia równie cudne. Novynetko...może, może... nie zapeszajmy (niech ta małpa nie przyjdzie) A bierzesz cos teraz Novynetko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety góry póki co odpadają. wole ciepłe kraje. Ogolnie jestem niedogrzana, że tak powiem- wiecznie mi zimno. dlatego wole jakieś ciepłe miesce :) moim zdaniem wrózki to tylko pic na wode. Nie wiem nie byłam i nigdy nie pójdę. Moze faktycznie niektore "coś " tam widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia biore duphaston od 16-25 dc jutro biore ostatnia tabletke i w sobote powinna byc@ zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do biura to kuzynka z mężem już w tylu m-cach była, że po wejściu do biura i rozmowie z przedstawicielem okazało się, że wszędzie juz byli...aż zerkła na kalendarz i zdjęcie na nim, pokazała palcem i powiedziała jadę tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nieźle :D pewnie, niech korzysta z życia, poki może. Dlatego też chce wyjechać. jesli by @ przyszła to, to byłby dobry moment, zeby wyjechac chocby dlatego, zeby nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×