Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

o kurcze jak supr KATII GRATULACJE !!!!!!!!!!! kurcze stronka mi sie zawiesila dlateog myslalam zen ikt sien ie odezwal... JEJKU JAK FAJNIE JAK SIE CIESZE TWOIM SZCZESCIEM..,. TERAZ PORA NA RESZTE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak sie ciesze.. !! ;-) a ze mna cos nei tak... dzis w pracy mialam dziwne uczucie w piersiach nie swedzenie pieczenie dretwienie i bol tylko takie nito bol nito dretwienie.. malo tego wczoraji dzis jest mi niedobrze fuuuuuuj.. ale to pewnie efekt duphastonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii a kiedy poczułaś, że chyba się udało? ja biore póki co tylko kwas foliowy i luteine od 17dc zobaczymy. Ciekawe kiedy nastepna podzieli sie z nami dobrymi wieściami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Jej jak mnie tu dawno nie było :):) Kati gratulacje! U nasz wszystko dobrze :) Już po ślubie, teraz czekać na dzidzinke :) Prawdopodobnie chłopczyk :):) Ostatnio poczulam pierwsze ruchy :) Wspaniałe uczucie! A u Was jak tam?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak widać:P starania w toku :) Gratulacje z okazji slubu. A co do ruchów dziecka na pewno wspaniałe uczucie. Ja już nie mogę się doczekać na termin @, która mam nadzieje nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava powiem Ci, że z tą @ bywa różnie... ja miałam do 3 miesiąca plamienia takie jak okres. Zawsze jak się zaczynał to gnałam do lekarza czy wszystko jest oki. Trwał 4-5 dni :) podobno tak czasami jest :) teraz 18 tydzień i wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam miesiączki raczej obfile i bardzo bolesne, wiec jesli ewentualnie miałabym same plamienia to bymna pewno podejrzewała ciąże. No cóż narazie muszę czekać. a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie powiem Ci, że nawet dobrze :) Przyjaciółka też jest w ciąży i straszyła mnie, że wymioty, że brak apetytu, że senność, że kręgosłup, że wahania nastroju (ona ma termin na listopad)... a ja jem wszystko co jadłam przed ciążą, nudności i wymiotów żadnych nie miałam i jestem strasznie pobudzona :) wszystko bym mogła robić :) w dodatku zauważyłam, że strasznie cera mi się poprawiła i każdy mówi, że wyładniałam :) więc same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz się tylko cieszyć, że tak dobrze "znosisz" ciąże, widać SŁUŻY CI! :) jak mi się w moncu uda to też mam nadzieje, że nie bede wymiotowac, chociaż z drugiej strony tak się nie moge doczekać, że znioosłabym wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskavka dokładnie :) dziewczyny, które czekają na dzidzie wszystko potrafią znieść :) a te,które wpadają albo udaje im się od razu to marudzą (tak jak moja BF). Trzymam za Ciebie i za resztę dziewczyn kciuki, w końcu też się uda! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo hotorcold witam ! Wszystkiego najlepszego z okazji slubu :) Dawno ciebie tutaj nie bylo ale milo ze napsialas :) ja nie mam zadnych objawow wczesniej bolaly mnie piersi teraz nic nei boli... pewnie @ przyjdzie w sobote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u ciebie ? cvzytalam zer dzidzie juz czujesz ? i ze chlopczyk ? jejku jak fajnie ;-) tez bym juz chciala ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do chłopczka to jeszcze nie wiadome:) a ruchy już tak :) novynetko doczekasz sie każda się doczeka. W końcu musi się udać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka miłego dnia :* Truskava lekarz mi powiedział, że średnio co 3 kobieta przychodząca do niego i próbująca zajść w ciąże myśli, ze zajdzie od razu a zdarza się to tylko nie licznym i czas oczekiwania na zajscie w ciąże wynosi od 4 do 11 miesiecy :) Także póki co nie martw sie tylko daj na luz i do przodu :D eee.. tzn do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana gdybym mogła to z łóżka wgl bym nie wychodziła niestety mój mąż obecny jest tylko weekendami więc cięzko trafić aby był w domu w tych dniach. akurat teraz tak wypadło , że był w czasie niby płodnych więc zobaczymy. probowalismy w 8 , 9 i 14 dc przy cyklach 27-32 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje! :) dziewczyny wgl to dziękuje Wam. Na prawde czuje się dużo lepiej gdy z wami pisze. Nie odczuwam takiej pustki, gdy nie ma przy mnie nikogo. w pracy siedze w sumie sama, w domu teraz też ( nie liczac kota) i zupełnie nie mam z kim pogadać, dlatego ciesze się, że mogę chociaż z Wami tak wirtualnie ;* no i potraficie podtrzymać na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorOrCold szczęścia na nowej drodze zycia i zdrówka dla Ciebie i maluszka. Odkąd tu 1 raz napisałam (jakoś w maju) zaciążyły 2 z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×