Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

A ja dzis robiłam crumble z jablkami :P Hmm nie mam pojęcia mnie tez powiem Ci bez powodu boli a badania wszystkie dobre:o Może to wina dupas*** chociaż nigdy go nie brałam wiec nie wem:( Zostałysmy same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję :/ Matko to co oni tam robią:o Że ich tak przetrzymują... Dobrze że chociaż masz prace to nie zadreczas sie tak tym..(chyba?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam czasu na to, jak zmęczenie odpływa przychodzi dół i tęsknota.... w tym roku oprócz tego studia on zaczyna, zaocznie... będziemy chyba jedynie spac obok siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wami... nic nie pisze bo chyba nie mam o czym... weekend minal spokojnie - pogoda piekna, w domu niewielki remont. do @ jeszcze troche, ale nie mam w sobie nawet grama nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wolny internet strasznie... to nie pesymizm - to realizm ;] troche optymizmu - oby @ nie nadeszla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca jeszcze jedno...hmm chyba mi sie owulka przesunęła bo byłam w wc i wyleciał ze mnie przezroczysty ciągnący sie sluz:/ czyli du*** zbita:/ Ok dajcie temata:/Jedyne co mi szybko działa to gg heh nie wiem co mam dzis z tym netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×