Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Anulo :) Tu jest moje miejsce- przypomina mi Rodziców .Jak często ją tańczyli w domu, śpiewając przy tym :) Jeżdziłam na rowerze przez dwie godziny żeby wygonić smutek. Zmęczyłam się, zjadłam kolację.S. nie ma, pewnie znowu wróci o 3 w nocy. Na razie dziewczyny, marna ze mnie dzisiaj koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula jesteś boska ,to nic że kilka kotlecików przepaliło się.Musiałam to przeczytać. Skąd Ty się wzięłaś? Pozdrawiam serdecznie i dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest? Odłożyć proszę natychmiast prosze te butelki od ust. a zresztą jak sobie chcecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkwiłam jak ta durna na poprzedniej stronie.......i czekałam na Was, zdarzyło się to Wam już? a tu pół strony zapisanej i balanga w najlepsze. Anula - zejdż mi z odciska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Cień plotkuje pod plotem. Kiełbaskę na patyku...proszę bardzo dla Pana Globusa, i pianka w kufelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - nie uciekaj,w furtce do ogrodu stoi Wielki Strach, zatrzyma Cię, pobaw się z nami. Anula takie fajne pościelówy wkleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja też chcę kiełbaskę i może jakiegoś drinka/piwa niestety nie lubię/.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ależ proszę bardzo. Weż kiełbaskę na patyku i w lampce,czestuje Cie "krwawa Mery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko dla rozmarzonej Anuli. Nawet nie zauważyła,że moją stope już prawie całą w błocko wdeptaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale balanga , nie ma to jak we własnym gronie:D DORA jasna sprawa,że cuś się znajdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio mam butki gumowe nic nie poczulam :D a nwet jak wdepne to nic to.... najwazniejsza jest zabawa a gdzie te nasz dziewczyny czyzby pozasypialy ile nalewalas tego winka ? Witaj Dorciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak pójdzie dobrze,kiełbasy zabraknie , czy dorzucisz kotleta, nic to,że stały się ciemne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przygotowujemy legowisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to Panie proszą Panie ....białe tango:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj pilnujmy kiełbasy i piwa dołącza mój Cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,dzięki.Dobrze,że wpadłam.Tego mi było potrzeba.Mieć Was wszystkie razem.Super.Anulko,ja się wybrałam wystrzałowo i cosik mnie nogi bolą.Jestem w szpilkach i dopiero baluję. Globusiku,teraz wywijamy razem. Livio,gdzie przygotowałaś spanko?Ja bym chciała na sianku.Oj to by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Grek Zorba ..... zakładamy ręce na ramiona..... iiiiiiiiii życie to są piękne chwile❤️ MARYLKO! Potrzebna jesteś , 1 2 3 też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,proszę Twojego Cienia do tańca.Nie masz nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×