Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Zadowolona Livia wita Was po powrocie do domu. przyjechałam godzinę temu.Ztorbą wielką się wlokłam do Wielkiego Miasta,z jeszcze większą i cięższa wracałam. Wszystko byłoby fajnie, ale..schodząc po schodach z peronu z tą ciężką gramotą,na schodach sobie "usiadłam":D Nie powiem,życzliwość była, dostałam pomocną dłoń do wstania i znalazła się męska dłoń do tej ciężkiej torby. Nawet taxi na mnie czekało:D:D Zadowolona jestem baaardzo.Fajnie było,wesoło, a jutro cią dalszy. Goszę u nas ST i jej Syna. Nie przesadzajcie z żarełkiem:) Napitki owszem - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym myśleć czekając na pierwszą gwiazdkę z nieba? Co dac - żeby dać naprawdę? Czym zastawić stół, żeby nie przykryła go pycha? Na kogo czekać zostawiając wolne nakrycie? Komu spojrzeć w oczy, żeby patrzeć szczerze? Czym się podzielić,żeby nie dzielić się tylko opłatkiem? O czym pamiętać, żeby nie zapomnieć o najważniejszym? Co powiedzieć, żeby powiedzieć więcej niż - wesołych świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie1 Dora - taki prawdziwy wiersz wpisałaś na dbranoc. miło,że o nas pamiętasz:) A ja stwierdzam,że nie ma to jak w domu!! Swoje łóżko,swój komputer,własna kuchnia - własna cisza!!! Są nowe fakty do przemyśleń:( niestety nie tylko wesołe te moje mysli. Jakby co,to Swięta jeszcze trwają.Więc miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w świąteczny poranek. Doro dziękuję za wiersz.Skłania do refleksji. Jak trudno jest być dobrym na co dzień... Livio pewnie , że w domu jest najlepiej. Piję kawę i psuję sobie humor planem zajęć, który muszę napisać a bardzo mi się nie chce. Dzieci w szkole mają wolne a dlaczego w przedszkolu nie? Jutro znowu muszę wstać o 5.30 ale póki co jeszcze są święta więc świętujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam:) została jeszcze świąteczna kolacja i będzie po świętach jak każdego roku. Piękny wiersz, przywołuje refleksje. U mnie jedna część rodziny pojechała , Synowa z młodszym wnukiem. Starzy ma jeszcze przerwę świąteczną i został z nami. Bardzo się cieszę. Miłego wieczoru dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniła mi się dziś tesciowa.Nie żyje od 12 lat. Byłyśmy razem pekesem na wycieczce nad morzem. A potem w hotelu, poplamiła bluzkę i stwierdziła, że musi kupić nową. Wybierałyśmy razem, białą bluzkę z falbanką. Wiedziałam we śnie , że ona nie żyje. Powiedziała: porozmawiam z nim.Niby z moim eks mężem. Obudziłam się. Co znaczy ten sen? Poszłam na cmentarz, zapaliłam znicz. Może Was to rozśmieszy, ale nie mam z kim o tym pogadać. Bardzo lubiłam teściówkę i wiedziałam , że ona mnie też:) Sen mara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie koleżanki. Jesteśmy już w domku,przed godzinką weszliśmy. Fajnie było,poznaliśmy nowych ludzi,pogadałam sobie z I. Wszędzie dobrze ,w domu najlepiej. Pozdrawiam was i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, takie sny zawsze skłaniają do refleksji.. Podobno jak ktoś zmarły nam się śni to znaczy, że za nami tęskni, ile w tym prawdy nie wiem. Zapaliłaś znicz, pomodliłaś się za nią, dobrze, że zobaczyłyście się chociaż we śnie :) Moje Drogie, my skończyliśmy pakowanie, Barni odwieziony do rodziców i wyruszamy jutro w góry :) Już Wam życzę szczęśliwego Nowego Roku, bo później nie będę miała okazji. Całuje Was mocno i mam nadzieje, ze wszystko opowiecie mi jak wrócę. Marylko, 123, Globusiku, Lunko, Livciu, jestem z Wami. Serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą:) Papilocik dobrej podróży i miłego odpoczynku. Śpicie jeszcze , więc po cichu wychodzę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I PO ......... Jak zwykle,jak zawsze jest nowe dzisiaj. moi goście wczorajsi,wpadli na 2 godzinki:) przedłużyło się do 6-ciu. więc akcent zakończenia był fajny. Miłej codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - Twój sen,miałaś wg mnie piękny. Tak naprawdę nic nie wiemy o otaczających nas siłazh róznych energii,my składamy się też z emergii. Czyje pragnienia i zyczenia do nas docierają, w jakiej formie w jakim stanie naszej świadomości? Jaki mają wpływ na nasze zycie? Enrgia terażniejszoći,miesza się z energią przeszłości i zapewne przyszlości? Zapewne mnie wysmiejecie - pozwalam.Szukając sensu w tym bezsensie trochę zabrnęłam http://davidicke.pl/forum/zwierciad-a-prze-ama-przysz-o-t8304.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Marylka już w pracy,ja za chwilkę też wyruszam. Poczytam was jak wrócę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milicjant Grzegorz
a czy jest tu ktoś , co oszukuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak dobrze być znowu z Wami. Dzień dobry. Witam, pozdrawiam, dobrze, że już po:-) Muszę Was poczytać, mam zaległości. Widzę,że Livia wróciła, to dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milicjant Grzegorz
Od dziesiaj cenzuruje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 jesteś w pracy?Zapewne dzisiaj luzy - chociaż papierzyska spokoju Ci nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Jestem w pracy, o dziwo ludziska przychodzą. A ja ledwo żywa:-( Wczoraj świętowałam. Byłam u Ewy na imieninach. Matko kochana, działo się. Uwielbiam imprezy u niej Prawdziwa rodzinka PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie:) No własnie i już PO!!!! Nowy tydzień i nowe obowiązki. 1 2 3, MARYLKA i LUNA pracują. LIVIO my też choć trochę inaczej. PAPILOCIKU! Wam życzę dużo białego puchu i szczęśliwego szusowania w górach:) wracajcie szczęśliwie. Tym razem ja mam założony szlaban na kompa. Wnuk na nim pracuje. W wolnych chwilach wpadać będę. Życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Wiem,że Luna i Marysia są w pracy . Pytanie moje było skierowane do Ciebie i Livi. Globusiku mam nadzieję ,że czujesz się już lepiej. Przeziębienie przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - pobyt u dzieci to zawsze dużo wzruszeń.Różnorodnych.:( radości miałam najwięcej w piątek z C.A do syna i Królewicza zawitałam w wigilię - krótko przed uroczystoą kolacją.Po 24 godzinach wyjezdżałam. Czas spędzony z Krolewiczem - to czas bezcenny. Dostaliśmy w prezencie ksiązkę - album,ale fajna sprawa -wszystkie zdjęcia małego od urodzenia do teraz. To "prawie"tak,jakby był z nami na codzień. W piątek polatałam po pewexach,trafiłam na fajne malutkie pluszaki. Kupiłam ich sporo za grosze.Wrzuciłyśmy z C.do pralki.Nadziałyśmy potem toto na patyki do szaszłyków i w pierwsze święto,zrobilyśmy Małemu teatrzyk. Tak jak podpowiedziała Marii. Ubaw był niezly,nie tylko dla małego,dla nas tez. Wnusio pojechał z nami na dworzec.Odprowadził mnie i posiedział trochę w wagonie,a na koniec pokazalam mu trzeci palec - odpowiedział mi tak samo:D może pochwalił się mamusi z nowej umiejętności.:D Zdolny jest,zdolny - to muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dobrze , że już koniec świętowania. Lodówka pełna, kto to zje? 123, Livio, Papilocik, fajnie wytłumaczyłyście mój sen. Nastraja pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio cieszę się, że miło spędziłaś czas. Bezcenne są te chwile , może dlatego, że nie są na co dzień.Chociaż jak nie widzę wnuków tydzień, tęsknię:) Muszę wtedy chociaż na godzinę wpaść, popatrzę na uśmiechnięte buzie, trochę pogadam i sama się uśmiecham. Globus to masz areszt na kompa, ale w szczytnym celu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dzień dobry:) Jeszcze śpię...może w drodze do pracy się obudzę,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Marylko ja również jeszcze śpię. Wczoraj dostałam w kość,padłam wieczorem. Pozdrawiam was kochane i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie zdążyłam wypić z wami kawki. Liczę na Globusika i Livię, zapraszam koleżanki o ile nie śpicie. Marylko ,fakt lodówki pełne, na jedzenie szczerze powiedziawszy patrzeć nie mogę, chociaż nie przejadłam się na Święta.Samo to szykowanie,zakupy itd.. Dobrego dnia Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - jestem. 123 - dosiadam się do Ciebie. Lodówki u Was pełne..:) a u mnie tym razem nie za bardzo. Zastanawiam się,co dzisiaj na obiad? M pyta -może jakąś zupę ugotujesz? Może ugotuję !! sama nie wiem. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn_
Donek srał goły na rogu stodoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio Ja też powinnam ugotować zupę. Mam skrzydełko z indyka , ugotuję rosołek z lanymi kluskami. U mnie 8 stopni na plusie i bardzo wietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×