Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
No to helllo w Nowym Roku. 1 2 3! OOOO Matko :D przypadki chodzą po ludziach , a złośliwości natury martwej po komputerach:) Ale co tam ...stało się nic:D życzonka złożyłyśmy sobie kilka razy. Jutro podobno dzień pracy więc zawijajmy rękawy już dzisiaj. LUNKA! Czuje się , że ...sylwek ...był udany. Nich no teraz cały rok będzie taki:) MARYLKO! Czy odsypiasz domówkę????? na rosołek wpadłam , co prawda długo nie balowałam ale jakoś takoś głowa ciężka. LIVIO! Czuję,że nad ranem uśpiłaś pieska, a piesek uśpił Ciebie:) PAPILOCIUKU! Jak po balu??????????????? U mnie cały dzień pada deszcz, pada tak równo:D Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 aromat kawy mnie obudził,pycha,tego mi trzeba było. Fajnie pospałam. Zaczyna się szara rzeczywistość,nie wiem, ale jakoś tak jestem na wszystko optymistycznie nastawiona. Pozdrawiam was koleżanki i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna . Tak trzymaj:-) U mnie mokry śnieg leży. Za to wczoraj, Nowy Rok przywitał nas pięknym słońcem i lekkim mrozem. No to wracam do rzeczywistości, w tej chwili to papierki na moim biurku. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry , dosiadam się do kawy. LUNA , 1 2 3 jesteście w drodze do pracy. Zaczynamy powielać to co było każdego dnia. Pozdrawiam poniedziałkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Leniuchowałam wczoraj:) Dziś mam urlop. Dzięki za kawkę, muszę się obudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ta gorąca kawusia! Dzisiaj o 4-tej mój pies poczuł zew natury. Deszcz pada a bestia stoi gdzieś na posterunku:) Więc szara rzeczywistość trwa:( Niedługo kolejne święta,jest dobrze. Miłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na poobiednia herbatę. Nasz Krzyś już w domu. Dojechał szczęśliwie. W domu pusto , ożywił się kotek. Ponieważ nie przepada za chwytaniem go za ogonek nie tolerował Krzysia . Ukrywał się w kątach. Solidnie dziś popracowałam. Jeszcze mam prasowanie i nie mogę odpuścić:D więc chwycę za żelazko. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku widzę ,że sumiennie podeszłaś do obowiązków. Krzyś opuścił już wasze progi,więc wraca wszystko do normy. Livciu zew natury, nic nie poradzisz. 123 skończyłaś już papierki? Papilociku zajrzyj do nas i opowiedz jak było. Dziewczyny czekam na wiadomość od C,mieli dziś wizytę w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki. Możecie się ze mnie .śmiać:-( Ale dzisiaj znowu ten sam problem z literkami, bez napitku Łukaszenki:-) Dobrze, że starszy syn wrócił, pokazał mi jak problem naprawić. Wystarczy nacisnąć dwa przyciski:-) Ale ze mnie ciemniak. Jeszcze wiele muszę się nauczyć. Ale, dzięki Wam nauczyłam się szybko pisać. Trening czyni mistrza.:-D Rano śnieg teraz leje deszcz, ta pogoda może zabić. Papilociku czekamy na Ciebie. Jak wrażenia z sylwestra? opowiadaj. Marysiu, a jak Ty się bawiłaś?, jak tam młodzież? dziewczyna S wyjechała już? Luna ma piękne wspomnienia, cieszę się. A my tu sobie z Livią i Globusikiem odrobinkę zaszalałyśmy:-D Obejrzałam Polsat, Liwio, Maleńczuk wymiatał:-) Kora, też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna papierki jeszcze przez jakiś czas będą mi towarzyszyły :-) No, ale co tam u Ciebie? Też się martwię. Napisz proszę jak będziesz już wiedziała co tam z wnusiem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z C,mały ma mononukleozę. Pomalutku wszystkie objawy się cofają,wartość białych krwinek znacznie się obniżyła. Odetchnęłam z wielką ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk..puk.. jesteśie w Wagoniku? Mija 2-gi dzie tego Nowego Roku. Do wiosny coraz bliżej. a niebo nademna pochmurne i płaczliwe.Nadrabia zaległości z suszy letniej i jesiennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna cieszę się, że z małym okej:) Dziewczyna syna leci w czwartek do Anglii. Zgadnijcie co dziś robiliśmy? Piekłyśmy kruche ciastka, poprzednie zjedzone. To rozsądna dziewczyna, ma dobry wpływ na mojego s. A tak w ogóle, nie wykańcza Was pogoda? Nic mi się nie chce, gdzie usiądę, zaraz bym spała. Nawet kawa nie pomaga. Dziś cały czas pada deszcz. Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze na chwilę wpadłam. Tak tak MARYLKO! pogoda faktycznie wykańcza. Do pogody dołączyły się syzyfy ... ale już po robocie. Fajnie,że masz wspólny język z ewentualnie przyszłą synową. Jak dobrze pamiętam to młodzi znają się dość długo i związek trwa więc łączy ich silne uczucie. Nie przeszkadza nawet odległość jaka ich dzieli. Fajnie niech miłość kwitnie. LUNKA! Kamień z serca ..... po leczeniu Wnusio wróci do pełnego zdrowia. Pisałaś o optymistycznym nastawieniu na ten rok , widzisz to pomaga w życiu. 1 2 3! Krzyś starał się mnie również podszkolić w opanowywaniu nowych rzeczy na komputerze.Czy będę pojętną uczennicą się okaże:D Starałam się mu wytłumaczyć , że ... takiej babinie jak ja tyle co wiem i umiem to aż za dużo:D LIVIO! Wpadłaś do Wagonika jak ...do apteki po zapałki:D wpadłaś i wypadłaś. Tak sobie myślę czy Pedro wróży wiosnę??????? PAPILOCIKU! Przecież leje deszcz , a Ty dalej na stokach szusujesz ????? U mnie leje deszcz. Lubię słuchać jak krople stukają o szybę. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sen... Sen tak łatwo cię usypia A mnie znów omija! Chociaż czekam godzinami Wypatruję go w oddali Może przyjdzie, może nie? Za godzinę albo dwie? I tak nastaje ranek świeży A ja nawet nie zmęczona! I tak marzę , że sen nadejdzie Gdy następny wieczór przybędzie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Wiem ,że ciężko się wstaje , ale już czas !!! powoli ściągam Was z łóżek:) na rozbudzenie przygotowałam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - dzień jest też dobry do spania( Dzień Dobry. Kawę dzisiaj ja zrobiłam.Włąsnie ją popijami i czekam na WAs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny u nas tak wieje wiatr ,że mało głowy nie urwie. Piesa zrobiła co swoje i uciekała mi do domu,nie chce być długo w taką pogodę na dworze. Wczoraj nawet było fajnie po południu ,słoneczko na krótko wyjrzało,a dziś???!!!!! Nie fajnie. Marylko ja również zmęczenie odczuwam. Cieszę się,że z moim wnusiem ok. Pozdrawiam was i całuski ślę,lecę do pracy,dziś może trochę krócej,nie wszyscy jeszcze z urlopu wrócili. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Co tu tak pusto? Luna nie załapałam się na poobiednią kawę, ale melduję, że zbliżam się do mety:-) Remanent zakończony, podliczone. Można zaczynać od początku. Co tam u Was? Livciu odsypiasz jeszcze Sylwka?, czy kompa masz w niewoli? Globusiku, Krzyś pewnie do sesji się szykuje, ale i tak pobył z Wami troszeczkę.Marysiu Ty to masz złote serce. Teściową taką chciała bym mieć. To miło,że dogadujesz się z dziewczyną Twojego S. Powiedz jak się czuje Zosieńka? Papilociku, zaginęłaś nam, list gończy piszę:-) Wpadajcie na herbatkę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123! Herbatki się napiję z przyjemnością,cały dzień wieje,żaluzji zewnętrznych mało nie wyrwie. Brr nie lubię takiej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po pracy:) 123 dziękuję za miłe słowa. Czy zięć mnie lubi nie wiem. Czasem mówi do mnie mamo, czasem mała , to ja do niego duży. Synowa ? też nie wiem, ale dostałam od niej na gwiazdkę moje ulubione perfumy. A Sandra, myślę, że lubi. Ocena mnie jako teściowej? Staram się nie wtrącać. Mówię do nich dzieci,chwalę, daję buziaka na przywitanie. Sama zresztą miałam wspaniałą teściową:) Ale się rozpisałam... Zosia ma 2 razy w tygodniu rehabilitację przez 3 miesiące, potem neurolog oceni, czy potrzebna będzie operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda w miarę . Co prawda nie wieje, ale podmarza po deszczu. Szykuje się niezłe lodowisko. Za to dokonałam dziś wielkiego odkrycia:-) O godz.15 widniutko. Dzień jest dłuższy o 9 min. Ale rano?:-( masakra. W nocy trzeba do pracy wstawać:-) Zostały mi jeszcze pierogi. Lubię takie gotowce. Zapraszam. Luna, lubisz pierogi, z kapustą i grzybami ? Kto ma jeszcze ochotę? Wpadajcie kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam serdecznie! Oj moje Panie, zaraz się biorę za czytanie wszystkiego. Wróciliśmy przed wczoraj, ciężko jest się przestawic na normalny tryb życia, oj ciężko.. Zaraz zobaczę co się tu działo pod moją nieobecność. Pewnie mam wiele do nadrobienia. Serdeczne zyczenia w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×