Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Nie Babki nie uciekłam, wypiłam już ...samogona .... a zapiję płynem od Łukaszenki , niech głowa ma za swoje :) LIVIO! Również przygotowałam strój na przebranie , ale to po 12tej. Wyprasowana piżamka :) czeka, ale po tylu wypitych kielonkach dam radę ją założyć:D Na chwilę odejdę , ale powrócę tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: Podaj piwo kobieto : a może użył byś magicznego słowa : czary mary podaj browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M domaga się kompa:( ciekawe komu chce złozyc życzenia?? DOBREJ ZABAWY DO RANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samogona? W moich regionach ponoć produkują najlepszą"-) Polewam Liwio Łukaszenki:-) Żurawinki zdrowe, w połączeniu z pigwą samo zdrowie:-D Parę lat temu byłam na weselu u chrześniaka.Jego ojciec przywiózł nas pod salę weselną i zostawił mnie i siostrę jego, co by czynić obowiązki gospodarza Powitanie młodych... Budynek duży 3 piętrowy. Brat znikną. Ja z siostrą i M wkroczyliśmy na pierwszą salę, rozłożyliśmy swoje torebki po krzesełkach, żeby zająć miejsca SWOIM. Byliśmy bardzo zmarznięci. Wkroczyli młodzi. Wypiliśmy szampana , zasiedliśmy na swoje miejsca z lekkim niepokojem gdzie reszta. Ja zdążyłam nawet czymś już się poczęstować. Młodzi jak młodzi wyglądają tak samo :-) Duża odległość nie zauważyłam, że to nie nasi. Jak goście zasiadali do stołu, na salę wbiegł brat i gestem ręcznym przywołał nas do wyjścia.:-) Wstało bardzo dużo gości:-) Ubaw po pachy. Na fajce zgadaliśmy się z wieloma pomyłkowiczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MÓJ PIERWSZY SYLWESTER!!!! Był za zgodą rodziców. Przygotowywałam się bardzo starannie i długo. Koleżanka organizowała prywatkę . W gronie zaproszonych byłam ja. Wcześniej zapowiadała,że będą jej dwaj kuzyni , chłopcy w naszym wieku, nie napisała ,że jeden z nich jest cholernie brzydki:D , był sam. Drugi ciut bardziej ciekawszy przyjechał z koleżanką. Jakoś tak szybko towarzystwo się ........ podzieliło na pary, a ja taka JEŁOPA zostałam sama i przypadł mi w udziale ...przystojniaczek. A cóż to była za prywatka:D noooo było cudnie:D ale krótko. Byle pretekst mi wystarczył , że zwiałam. W nocy do domu /około 1 km/ wracałam sama. Nigdy nie zapomnę strachu jaki mi towarzyszył. Sylwester był "cudny" ale krótki. No i zdziwienie Rodziców...... już jesteś?????? co się stało?????? Na koniec Mama palnęła mi mowę , że o tej porze sama się włóczę po nocy. Na tym prywatka się zakończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Mamy coś na wesoło , pomyłka super:D LIVIO! Czy aby na pewno poszłaś zakropić oko????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne Sylwestry,nie ma co!:D:D Fajniejszy mi z Wami. M patrzy błędnym wzrokiem w TV,nie od nalewki,od zdziwienia,że takie byle cuus tam leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, Globusiku, już dzisiaj pewnie tu nie zajrzę. Bądżcie zdrowe. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych najbliższych. Dziękuję, że jesteście. Marylko. Luno. Papilociku bawcie się dobrze. Idę do Jędruli:-), ale tylko raz mnie zawołał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NOCNY MUZYK:) nie wiele potrzeba żeby się wzruszyć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja wpadnę około 12tej. WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO , ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, no to ja myślałam , że już kompa Ci odebrano:-) Globusiku, cudne wspomnienia:-) No to polewam jeszcze raz:-) Mój i tak już pewnie chrapie w fotelu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
R O K 2 0 1 2. Witam gorąco 👄 Na poranek zostawiam kwas z ogórkowy , z kiszonej kapusty i kwas chlebowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE STRZELANINA. Witam Was w Nowym Roku!! Jak sie bawicie? Bo ja uszy psu zatykam :D DoSiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę, stawiam sok, a może rosołku? Na dworzu mróz. Dobrego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tez witam i do kawy się dosiadam:) LIVIO! ale zabalowałaś:) mój kot przesiedział pod łóżkiem :) było wesoło. Dzisiaj za to ciiiiisza, po balach ludziska odpoczywają. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Oj zabalowaliśmy, do domu dotarliśmy o 4 rano. Fajerwerki były cudowne,towarzystwo przednie,jedzonko też dobre. Zgadnijcie gdzie nasza piesa się schowała? Bezpieczne schronienie znalazła w naszym łóżku,zakopana pod kołdrą. Livka nam też zabalowała,widać nalewka ma moc w sobie! Wybieram się do solarium,nie uwierzycie, mają otwarte 365 dni w roku do 22 godz. Zmykam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No czary jakieś . O północy chciałam złożyć Wam życzenia. Dosiadłam do kompa, piszę a klawiatura odmawia mi posłuszeństwa. Zaczęły wyskakiwać inne literki niż pisałam. Jeden wielki bełkot:-) S powiedział mi, że czasami tak się zdarza. Wściekła poszłam spać.Strzelali ok godziny, potem wszystko ucichło i ta cisza trwa do tej pory. A cha, z dużego pokoju mieliśmy piękny widok na fajerwerki. Na placu urzędu burmistrza była impreza, o dwunastej tradycyjnie, pokaz fajerwerków. Wszystko obserwowaliśmy z okna:-) W realu tylko kieliszek szampana :-) Z Wami popiłam sobie::-D Wszystkiego Dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie jesteście? Odpoczywacie, czy poprawiny. Zostały mi dwa szampany, wpadajcie:-) Livio, dzięki za 123.:-) Po północy dostałam śmiechawki. Nie mogłam się powstrzymać. M pochwalił, że jestem w takim dobrym nastroju. Przypomniałam mu te wesele mojego chrześniaka. Rechotaliśmy razem. Potem zaczęliśmy wspominać różne wpadki. Wspomnienia: Moja przyjaciółka ( trzy razy szybsza ode mnie ) pojechała na pogrzeb do stryjka.:-( Nie widziała go z 10 lat. Jest osobą bardzo majętną i nie skrywa tego:-) Kupiła przepiękny wieniec. Dom pogrzebowy duży a w nim kilka sal. Wparowała do pierwszej, ułożyła wieniec , uklękła i zaczęła się modlić. Głowa pokornie pochylona... Gdy skończyła , wstała i chciała złożyć ciotce kondolencje. Patrzy , nie ta ciotka, ludzie też nie znajomi Powiedziała oj przepraszam, za wianek i w nogi. Na holu spotkała rodzinę , która wskazała jej gdzie ma iść. Przypadki chodzą po ludziach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello w NOWYM ROKU ! Zabalowałam z M dp 4-tej,a dzisiaj spanko. Dla mnie bez róznicy,kiedy spać a kiedy nie:D :D:D 123 "skakały" literki,nieraz też tak mam.Przyznaj się,że to po tej Lukaszenkowej.... Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Idę z piesem na krótką przechadzkę i do wyrka,Z już śpi,więc i ja pójdę w jego ślady. Do jutra koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×