Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

ach, 15-20 osob. To w sumie niewiele. Mysle jednak ze bedziesz potrzebowala pomocy, sama nie dasz rady tego zorganizowac. Jedzenie pewnie zostanie z wesela ale kwestia zastawy, sprzatania, odgrzewania...Pytanie, czy bedziesz miala na to sile i ochote tuz po najwazniejszym dniu w Twoim zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiemy jak to wszystko zorganizowac. Wiem, ze mama będzie chciała mnie we wszystkim wyręczyc, ale będę się źle z tym czuła. Może zrobimy te poprawiny.. Może zaprosimy gości do nas, a może w innym lokalu, a może nie wiem... Każdy doradza nam co innego i nie wiemy co zrobic :) Ale wszystkie rady są dla mnie naprawde ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, ale do tego też się trzeba przygotować. Jeśli będą osoby, które całkowicie wyręczą Ciebie i Twoją mamę, to czemu nie? Lokal darmowy:-) Jeszcze zostało troszkę czasu. Przemyślicie to jeszcze wiele razy. A co Ty tak dzisiaj na bezrobociu byłaś? Mój czas pracy nieco się wydłużył, ale jestem na miejscu, nigdzie nie muszę się spieszyć. Obiadek nastawiony, w domku czyściutko, jest ok. A prasowanie nie zając:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisz wszystkie rozwiazania i rozpisz plusy i minusy kazdego z nich. Potem zastanow sie co jest dla Ciebie wazne i wybieraj rozwiazanie :) Im szybciej tym lepiej, bo potem zawsze w praniu moga wyjsc jakies rzeczy. Jesli zaczniesz wczesniej dzialac w kierunku jakiegos rozwiazania to w razie problemow bedzie czas na zmiane decyzji :) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paoilocik teraz poprawin młodzi nie robią. Byłam na weselu jesienią i poprawin nie było. Zrób jak uważasz:) Macie ochotę na placki ziemniaczane? Właśnie pod moim nadzorem s. je usmażył. Dobrego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Marylko placki ziemniaczane uwielbiam,podrzuć trochę.Narobiłaś smaku. Papilociku jeżeli możesz liczyć na pomoc,to ja bym na twoim miejscu robiła w domu poprawiny,choć jak Marylka pisze,poprawiny nie muszą się odbyć koniecznie. Wasz wybór. Livciu ale załatwiłaś panie urzędniczki,zemsta była słodka,co??? No i dobrze im tak,jak mają bałagan,same sobie winne. Co do pigwy,wspaniały owoc,muszę ja się rozejrzeć po sklepach. 123 ty to masz dobrze,na miejscu praca,wyskakujesz do domku kiedy ci pasuje. Globusiku pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, u nas poprawiny to drugie wesele:-) Powiem szczerze, czasami lepsze niż wesele. Oj wszystko prze de mną. Mam dwóch synów :-) Starszy zapiera się, że nie ożeni się. Wolę konkubinat, mówi. Nigdy nie mów nigdy ...Młody kochliwy, że hej. Dzisiaj koleżankę przyjmuje, błysk w domu:-) Witamy nową panią :-) Twoje rady są całkiem mądre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy już śpicie,ale mimo wszystko, życzę wam spokojnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poranną kawę. Zachowuję się po cichutku,śpicie jeszcze,wyśpijcie się w końcu jest niedziela! Idę szykować śniadanko,Z pojechał po bułeczki z sezamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ :D LUNKA - cześć,smakowite będzie to śniadanko. Dosiadam sie do Was. Reszta jeszcze wypoczywa - ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Dołączam do was obolała. Byłam wczoraj na pogotowiu, chyba znowu wypadł mi dysk. Zastanawiam się co zrobić. iść jutro po zwolnienie do przychodni czy zadzwonić do szefowej o urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marysiu:-( Życzę zdrowia. Mam nadzieję, że pójdziesz na zwolnienie. Zresztą z tą przypadłością nie da się iść do pracy. To już nie pierwszy raz? Pozdrawiam Cię serdecznie. Co z pozostałą ekipą? Livio widzę, że wskoczyłaś dziś na pyszne śniadanie:-) Luna wcześnie wstajecie w niedzielę. Jak Twoje gardło? Globusiku, pozdrawiam. P{apilociku, Ty pewnie u mamy na obiedzie niedzielnym .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 123 gardło lepiej,dziękuję,teraz katar mnie męczy. Marylko myślę ,że zwolnienie,jest najlepszym rozwiązaniem. Choroba nie wybiera,nie miej oporów. Livciu myślę ,że śniadanko z nami smakowało. Byłam dziś trochę na solarium, mam już fajny kolorek. Pozdrawiam was i nasza wspólną koleżankę Globusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna . Solarium w niedzielę też czynne? Super, łyknęłaś odrobinę słoneczka.:-) Zaczęłam podawać swojemu do kataru CIRRUS, po trzech tabletkach, ulga. Katar zniknął. Polecam. Dzisiaj mam prawdziwy urlop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasuwa ten nasz Wagonik przez ciemny mokry grudzień. Kontrol nad nim sprawujemy jak potrafimy. BABECZKI - mam prośbę o pozytywną energię o pozytywne myśli w stronę miasta T. Nasza Szefowa potrzebuje4 wsparcia,tak czuję!! GLOBUS - ❤️❤️,jesteśmy z Tobą!! Co to ma znaczyć,nie pozwalam Ci na znikanie.Masz się zmusić na napisanie chociaż jednego smutnego zdania,masz się zmusić.Wywalaj z siebie. Taki sens ma nasz topik. Napisz o smutku który w Tobie siedzi.Potrafisz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek Nocą klękasz i znaleźć chcesz Boga potem w oczach strach nosisz i łzy- na dalekich, rozstajnych gdzieś drogach ktoś się zbłąkał i płacze jak ty. ks.Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - zgadza się, niedzielny obiadek u mamusi :) a z jakiego rejonu Polski jestes, moja droga? że te poprawiny u Was taakie huczne :) Jak spędziłyście dzień? Był niedzielny rosołek? :) Lunko, dzisiaj już prawie podjeliśmy decyzję, że zrobimy małe popołudniowe przyjęcie po weselu. Tzw poprawiny :) Dziękuje Wam bardzo za rady, naprawde. Teraz niestety trzeba będzie dokonac okrutnej "selekcji" kogo zaprosic, a kogo nie, bo wiadomo.. nie zaprosimy wszystkich niedzielnych gości. Dziś mała niespodzianka od mojego, po obiadku kino. Przyjemnie. Marysiu, dziś moja mama przypomniała mi, że jako dziecko bardzo chciałam być przedszkolanką, ustawiałam kilkanaście maskotek wokół siebie i je "niańczyłam" :D 123, hohoho, jak syn taki kochliwy to pewnie dużo dziewczyn już poznałaś :D BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym klubiku - jak w życiu. Mieszaja się sprawy tych dojrzałych z młodym pokoleniem:) Papilociku - nie potrafię Ci nic doradzić,teraz inne czasy,niż kiedy moje pokolenie brało slub. ale co tam.Na poprawinach u Ciebie będziemy. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ślemy pozytywne myśli do Globusa.❤️ Idę rano do lekarza, dobrze ,że do przychodni mam ze 30 metrów bo poruszam się jakbym miała z 80 lat. Ale nic to:) Dam radę.Szefowa przysłała smsa z numerem Nipu i poleceniem. Przysłać plan pracy. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Livciu wiersz piękny,daje do myślenia. 123 robię inhalacje na ten katar. solarium mają otwarte również w niedzielę,mi to odpowiada,bo w spokoju mogę sobie pojechać. Papilociku no to już decyzja podjęta,teraz tylko selekcja i po kłopocie. Globusiku wpadnij do nas choć na krótko,daj znać co u ciebie! Mój wnusiu w szpitalu,biedny ma biegunkę i wymiotował. Tak płakał jak robili mu wkłucie,żeby kroplówkę podłączyć. Znowu jakiś wirus do niego się przyplątał.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Kawa pachnie,częstuję się. Za chwilkę do pracy,dziś jestem na NIE. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×