Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Marylko same pyszności! A ja jestem łasuch na ciasta domowe! Dobrej nocy,spotkamy się na kawie jutro rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Dzisiejszą noc przespałam nie budząc się,na dworze przymrozek i lekki wiaterek. Kawa zaparzona,dla każdej taka jaką lubi! Pozdrawiam was i zmykam pomalutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa zapachniała tak mocno,że nie sposób nie wypić z Wami. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Rozdrażniona jakaś jestem. Dzien powitał mnie głośnymi wiadomościami -M dzieli się tym co znalazł w necie na temat cen leków,nowinami politycznymi - nie ma jak od tego donosnego głosu uciec. Powiedziałam mu,co wczoraj glądałam w tv - o rezygnacji z jedzenia,można żyć tylko światłem. WIDZIAŁAM TYCH LUDZI. nie jedzą nie wydalają:( niektórzy tylko piją.Leków też nie potrzebują,bo nie chorują. Chyba muszę zażyć cuuś na spokojność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Programten był na PLANET Planete Doc: Hot Doc: Na początku była światłość (3) program publicystyczny Odcinek poświęcony alternatywnym metodom odżywiania. Pawel Felis rozmawia z dziennikarzem Pawłem Bravo oraz Martą Kołodziejską, doktorantką Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. 22:50 Filmowe dochodzenia: Na początku była światłość film dokumentalny, Austria 2010 Próba analizy breatharianizmu. Zjawisko to polega na zaprzestaniu przyjmowania pokarmów i płynów oraz zastąpieniu ich przyswajalną energią świetlną, tzw. praną. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pokpiwam z sytuacji w naszym biednym Kraju:( Zawsze to jakieś wyjście.:D Noo,tylko co z pul[ecikami,kluseczkami,knedelkami,budyniem z sokiem malinowym,szarlotką z budyniem,omlecikami..itd Rezygnacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki zapraszam was na gołąbki, szykuję na jutro,moje kochanie przyjeżdża! Livciu i co tak można żyć,ja bym się nie podjęła! Za dużo dobrych rzeczy jest,aby odmawiać sobie. Przecież i tak kiedyś odejdą z tego świata,obojętnie czy będą jedli czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Święta racja, przecież żyjemy po to, żeby umrzeć. Livciu, wpadaj . Ej tam:-) Jadę na gołąbki :-) Mam już auto:-D Jestem w połowie lektury, taki tam Harlequin. Dobrze się czyta, szybko, ot takie tam. Ale wciąga:-) My też nie mamy lepiej :-) No , może trochę:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja byłam na kawie i wpadam na kolację. Piszecie o o nie jedzeniu , a odżywianiu się energia słoneczną. Zaczęłam oglądać ten program ale nie dokończyłam, był dla mnie za straszny. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 akurat miałam pytać co z twoim autem. Wpadaj serdecznie zapraszam. Może kieliszeczek winka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Globusiku, fajnie, że jesteś. Nerw chodzi po mnie wieczorową porą:-), ale jutro o tym Wam opowiem. Lunka, zaczęłam swojego M szantażować:-) Jak mu powiedziałam do ilu miejsc ma mnie zawieźć, samochód się naprawił:-) W południe był gotowy :-) Aj tam obeszło by się, ale: do mamy mogę jeździć w każdej chwili, mieszka ode mnie jakieś 3 km. Jak kończę pracę jest już ciemno. Boję się nogami:-( Tyle się teraz dzieje. Zakupy, też same się nie zrobią , i takie tam ... Coś tu naszej Livci brakuje:-( Marylki też nie widać od rana. Ja się już żegnam, jutro ciężki dzień. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Sorry , że rano nie wpadłam. Przyszedł fachowiec z firmy eksa. Zaczęły odpadać mi płytki w kuchni. Zostawiłam panu kawę, klucze i instrukcje. Naprawione.Ale bardziej brudno. Dziewczyny muszę w piątek posprzątać. Mam zamiar już być zdrowa. Wnuki przyjdą i będą się bawić w kurzu? Livio bez jedzenia nie da się żyć:D Niech sobie mówią co chcą. Na gołąbki jestem chętna. Pozdrawiam Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Livio za kołysankę. Posłucham drugi raz przed spaniem.:) !23 nie denerwuj się , masz naprawiony samochód:) A wiesz w przyrodzie musi być równowaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, fajnie, ze się interesujecie moją pracą, ciesze się :) wszystko co miałam oddac - oddałam. Jutro się dowiem co z poprawkami, przełożonego dziś nie było. Wielka panika w pracy, kampania duża, o zanieczyszczaniu środowiska. Jutro zapewne dowiem się, że mam do poprawienia dużo rzeczy i na pewno się z tym nie wyrobie, ale nie przejmuje się, rozważam zmianę pracy. Co u Was kochane? Co w kuchni, jakies nowe pomysły? :) Ja kuchnie odwiedziłam dopiero dzisiaj, zrobiłam kolacje. Do tej pory czas mi na to nie pozwalał. W domu bałagan, mój stara się ogarniac po powrocie z pracy, ale wiadomo, ja musze miec wszystko poukladane po swojemu, mam nadzieje, ze nie bedize zadnych poprawek i w piatek będę mogła posprzatac.. Całuje Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety! Kawa gotowa,ok godz 8 jadę po moje kochanie na dworzec. Dzień przywitał mnie deszczem,dziwna ta pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna, Dzięki za kawę. U mnie zima w pełni. Sypie śnieg, lekki mrozik. Globusiku, Marysiu, jesteście? Livcia siedzi po nocach, pewnie jeszcze śpi:-) A mojemu młodszemu S wczoraj telewizor się przepalił. Nie da się naprawić, był na czas określony:-) 10 lat minęło. Papilociku, miłego dnia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem z Wami na kawusi. U mnie zima na szczęście łagodna. Śniegu jest nie wiele. Czeka mnie robota , powinnam odśnieżyć balkon:). Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawę. jeszcze trochę ciepła:) Wczoraj zawitał do mnie mokry śnieg,już po nim ale za to nadal pada deszcz. Pochmurno i ponurawo. M pojechał do dohtora i marketu.Chata wolna do sprzątania. Muszę tylko jeszcze na dobre się obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 cieszę się, zdać prawko to jak wygrana w totolotka. Jestem dziś śpiąca i zmęczona . Wpływ pogody? Śnieg leży i pada deszcz, też ponuro. Wychodzę do sklepu, muszę zrobić coś dobrego dla wnuków.Przyjdą jutro w gościnę:) W pracy jutro goszczę babcie i dziadków moich maluchów.Będą występy, o ile dzieci nie będą się wstydzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na podwieczorek,a może na kolację? M zrobił zapasy w markecie,w lodówka już nie jest pusta. Co Wam przygotować? A może tak wpadniecie..ple...ple.. 123 - moje gratulacje dla S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×