Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livciu:-) Ach, może nie pada, ale minus 12 jest. Młodzieńcy moi informują mnie - mamo wychodzę - dobra, nałóż czapkę - odpowiadam - nie wiem gdzie jest I tylko trzask drzwi słyszę. Drugi to samo, i taka sama odpowiedź. Upiorne zachowanie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zrobiłam kawę, zapraszam. Jak się cieszę, że dziś piątek. Chyba pójdę spać jak wrócę z pracy:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroner
ale zes morde rozjebala na forum az mnie kurwa rozbudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mrożno u nas,choć chmury deszczowe na niebie! Marylko kawa jak zwykle smakuje. Wczoraj zasnęłam nawet nie wiem kiedy,dziś wstałam z bólem głowy. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Sprawdziłamto specjalnie dla Ciebie herbatka pomarańczowa z czekoladą, bez taniny, lubisz takie smakowe? Ja się jak zwykle rozbudzam kawą.:-) Miłego dnia kobietki, wpadacie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dosiadam się do Waszego towarzystwa. Pije kawę. U mnie mróz - 10 st. świeci ostre słońce. Dzień mam pełen wyzwań. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Mamy prawdziwą zimę. U mnie cisza, tak jakby miasto jeszcze spało. Nawet samochody nie jeżdżą. Dzisiaj znowu do mnie pewnie nikt nie zajrzy:-( Tak to już jest w mojej pracy , sezonowa:-) Dobrego dnia Globusiku. Livio, gdzie jesteś? Teraz Twój czas antenowy:-) Gorącą kawkę podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to mój czas. 123 Dzięki za kawkę. U mnie też zima - 5, To,że nie znacie klipy - to nic dziwnego,trochę czasu innego ta gra dotyczy,niż Waszego dzieciństwa. Było - pamiętam, koło na piasku,zaostrzony patyk i drugi do wybijania tego pierwszego z kola,lub do koła:D Zrozumiałyście?? hehe No tak - Waszą zabawką bylo chyba skakanie przez gumy. Pamiętam też jakieś zabawy z scyzorykiem,noo i najważniejsza gra -PALANT. Zapewne fajniejsze dzieciństwa mieliśmy bez zabawek,netu i telefonów. Mama niegdy nie widziała gdzie nasza lokalizacja. Co najwyżej potem bylo kazanie lub od taty lanie.:D Ech.. wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu. nie znałam tej zabawy, ale pozostałe owszem:-) Zaraz południe? jak ten czas szybko leci. Dobrego dnia Livciu, pa, do wieczorka. No chyba, że wybierasz się na narty do Wisły:-D Mamy zaproszenie:-)od Papilocika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tez bardzo chce z wami na narty do Papilocika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, przecież nie pojedziemy bez Ciebie:-) Ostatnie przygotowania w wagoniku, przed daleką drogą. Przejedziemy przez całą Polskę. Papilocik nas Wszystkie zaprosił. Ucieszy się na Twój widok:-) Dzisiaj testuję herbatki. Herbaciany dzień:-) Zapraszam Globusiku: Japońska Wyspa- Ładna nazwa, pięknie pachnie. Zielona tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, hej Upiorny> Potrzebuję herbatki na uspokojenie. Albo czegoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku i tak trzymaj,bądż z nami! Marylko co cię tak znerwiło? 123 ja wczoraj piłam super herbatkę,tureckie jabłko,no smak niesamowity! Livciu nie znam tej zabawy,my często bawiliśmy się w podchody! Na pewno znacie. Idę do garów bo pewnie już wszystko się ugotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
No to upiorności nastał czas bez zbędnych ceregieli Więc http://img704.imageshack.us/img704/8097/2358b1ddec5a50d4a6b978c.gif Więc był wieczór zimowy. Szalała śnieżyca. Wiatr po ciemnym niebie ciężkie chmury gonił. Mały płatek śniegu, samotny wśród tłumu zapragnął pociechy- ciepła ludzkich dłoni. Padł na moje ręce i usnął szczęśliwie spragniony uczucia płatek śniegu mały kołysany do snu uśmiechniętą myślą, że czyjeś przyjazne dłonie go ogrzały. I tak k'urwa rozpłyną się cały. Jak my w tym upiornym świecie, się rozpływamy. Wiec otwórz dłonie i wyjdź, chociaż do nas Upiorzyco! Tak jak Ewa śpiewa... ...Głowę zwracam powoli nie opuszczam powieki Stoję jak ten słup soli tak stać będę przez wieki Jestem solą tej ziemi która ginie w płomieniach Jestem drogi początkiem drogowskazem sumienia Więc bądź nam taką na wieki;) Ot takie moje upiorności Wobec Upiornej G. Więc myk, myk... Co Ciebie tak upiornie z upiorzyło???? Więc??? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Liv... Tu upiornie mnie z upiorzyło http://youtu.be/Hae1MQuk6B8 bo podobne jest do Enigmy, Schulze, Kitaro, T.Dream, Moricone i takie tam upiorne. Oczywiście jeżeli chodzi o klimat upiorny bo czy to może wyrwać z deprechy??? Livio??? No chyba, że już dłużej nie można znieś tych upiorności i trza coś... ruszyć d'upę;) Upiornie mi pomogło http://youtu.be/n0_NS_M0-Pc Przy zaliczaniu... nadganianiu zaległości, ale co komu pomoże zwalczyć upiorności niech używa z upiorem tego, aż do skutku.;) O upiorne moje zdrowie nie warto pytać. Mój upiorny rocznik, a raczej zużycie materiału, nakazuje grzecznościowo zapytać jak jeszcze daję radę;) Ale dzięki. Uwielbiam każdą upiorną pogodę i dlatego Także czasami wychodzę bez czapki bo... nie wiem gdzie jest;) Więc przeziębienie rzadkie:) Więc myk, myk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj UPIORNY! upiorna wrazliwość w Tobie jest. Na tak piekno-upiorny apel,nasza Gospodyni zapewne zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D -Tekst utworu--- NIE PRÓBUJ NIGDY IŚĆ POD PRĄD NIE PRÓBUJ NIGDY SZUKAĆ PRZYCZYN Z SZEREGU NIE WYŁAMUJ SIĘ BO JESTEŚ NICZYM , NICZYM NIE PRÓBUJ NIGDY MÓWIĆ NIE NIE PRÓBUJ NIGDY SZUKAĆ PRZYCZYN JEDNOSTKA WSZAKŻE ZEREM JEST TY RÓWNIEŻ JESTEŚ NICZYM REF. NIE PO TO URODZIŁEŚ SIĘ BY Z GÓRY PATRZEĆ NA TŁUM SZARY JESTEŚ NIEWIELKIM ELEMENTEM Z NUMEREM W AKTACH ZAPISANYM IDŹ POD PRĄD ! NIE PRÓBUJ NIGDY IŚĆ POD WIATR WIATR ZAWSZE GŁUPCOM WIEJE W OCZY WŚRÓD TŁUMU UKRYJ SWOJĄ TWARZ BO WYŻEJ DUPY NIE PODSKOCZYSZ NIE PRÓBUJ GŁOWĄ WALIĆ W MUR BO TYLKO WŁOSY SWE OKRWAWISZ JAK BALON CZASZKA PĘKNIE TWA I ŚLAD PO TOBIE NIE ZOSTANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....... zadanie do wykonania,przemyślenie tekstu:D - jak się to ma do rzeczywistości A jak się ma do ciebie Upiorny? Bo jakieś sprzeczności w nim siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
I oto właśnie chodzi Liviu(()) Tylko niech to przeczyta Globusikowata:) Upiornie uwielbiałem grę w gumę. Upiorne, ale jednak prawdziwe. Siedziałem i Upiorzyce obserwowałem;) Ale ten patyk? Livio w noża grałaś? To Cię Upiorzyści uwielbiali:) Sto dwadzieścia trzy Herba moja kupowana była na kg.a raczej na dkg. Faktycznie te mieszanki robią do dzisiaj upiorny zachwyt. Szkoda tylko, że nie mają takich Upiornych nazw. Byłyby jeszcze smakowsze;) No to chlup w upiorny dziób. Ja piję upiornie czarną, po kakao dla rozgrzewki. Więc chlup, chlup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny,nigdy głoewą muru nie przebiłeś? Mur często złudą jest,może być papierowy i dajesz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka,stwierdzam,że na poczet kawy,zaniedbałam herbatę:( chyba cuuś straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana, jakieś upiorne ciary po mnie przeszły. Wzruszenia też. Witajcie koledzy i koleżanki wieczorową porą:-) Może za mało mrozu macie? Mogę troszkę podrzucić. Marysiu co tam? Opowiadaj. Luna po sąsiedzku mam herbaciarnię, spróbuję jutro twojej herbatki. Upiorny, a Ty jaką lubisz? Jutro zaparzę:-) Czapka, leży zawsze na swoim miejscu:-) Przynajmniej powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Qrdę, ale Ty masz tępo. O jaką rzeczywistość upiornie dopytujesz Livio? Nie ma tak, aby nie było upiorniej. Kombinejszyn!!! Czasami trzeba zboczyć z obranego kursu. Obecnie tak mam:) Ale cel mam wytyczony i jak zdrowie pozwoli to dopadnę swoje upiorności:) Herbatę pijesz, a kawą upiornie się delektujesz. chyba, że masz odwrotnie;) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×