Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej, witajcie kobietki. Livciu, dzisiejsza noc u mnie też nie przespana jednym ciągiem. Co i rusz się budziłam. Koleżanka zadzwoniła rano, skarżyła się że nie mogła spać w nocy, cuś w tym jest:-) Luna Tobie miłego wolnego.:-) Globusiku, udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - koniecznie zamawiam cukierek czekoladowy. Choinka - przez wiele lat w wieku 123,słodycze mi wisiały, a teraz? Samodestrukcja - słodycze i cukrzyca ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - proszę o radę. wczoraj zadzwoniła moja siostra z propozycją wspólnego wyjazdu. Bardzo mi się to uśmiecha A L E cholera..zawsze musi jakieś być. Wiadomo - kasy mało!! Znacie jakiś wyjazd,gdzieś za darmochę:D Nie jestem rozeznana w temacie - dotychczas to Dziki Ogród zastępował wszelkie potrzeby. Zajrzałam na propozycje -:( niczego poniżej mniej więcej 3000 nie widzę. Liczę w tym swoje kieszonkowe. co ciekawe, czy to wylot samolotem na Majorke - czy Sfornegacie - ten sam koszt :( Zostawiłabym na trochę tego mojego Smutasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKO! Ja też poproszę cukierka może być lizak:) LIVIO! Nie rezygnuj , szukaj w kieszeniach do samego dna a znajdziesz. Nie mam doświadczenia w wyjazdach zagranicznych więc poradzić Ci nic nie potrafię. Obie z Siostrą coś znajdziecie NA PEWNO. 1 2 3! Moja noc podobna. Byłam troszkę lunatyczką. Baaaardzo nie chce mi się wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, świetny pomysł z wyjazdem. Kurde, trzeba skołować kasę. Globusiku, raz, raz , wychodzimy:-) Słoneczko świeci, będę niosła torby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdej z was posyłam po cukierku,tulipany tez mi się dostało. Zmarzłam zapraszam na kawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio u mnie też zakwitły przebiśniegi:) Pięknie świeci słońce.Idzie wiosna. W pracy dzieci mało, jakiś wirus! Globus mam włosy ulizane spod czapki, mogę z Tobą do fryzjera.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna poproszę "Michałka", moje ulubione. Tulipany też mogą być:D Kupiłam w piątek w kwiaciarni, świeże niby a już mają żółte liście. Dostalam smsa od siostry, już jest po badaniu, żyły okej.Potem zadzwonię, jak odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No widzisz MARYLKO! jest OK. Cieszę z Tobą. A włosy??? to temat oddzielny. Ja również nie mogę się połapać, każdy idzie w inna stronę. To własnie sprawa czapek. OCZYWIŚCIE MARYSIU ....środa godz. 14 spotykamy się w zakładzie. Więc do zobaczenia. LUNKA! Bardzo dzięki za cukieraska ....a tulipany , czuję pachną. Więc dzień minął przyjemnie. LUNKA na wiosnę zmienisz fryzurkę Wyrażam zgodę:D życzę wytrwałości byś nie zmieniła zdania :) Hej. LIVIO! wiadomo już w Dzikim Ogrodzie jest pięknie , jest na co popatrzeć i co powąchać:) 1 2 3! Nie mogło być inaczej , była komenda ...raz dwa trzy i poszłam z torbami:) pustymi a wróciłam z pół zapełnionymi. Najważniejsze, że jest co jeść. PAPILOCIKU! Pozdrowionka RUDA! Dla Ciebie też pozdrowienia i uśmiechy. Mimo późnej pory postawiłam wodę na kawę. Jestem śnięta jak ryba. Chętne Panie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DO ESSAYBLOG! Przeczytałam bardzo pobieżnie Twój blog. Dowiedziałam się,że jesteś zakochana w kotach. Ja tez od dziecka. Cały czas w moim domu kręci się takie zwierzątko. Jeżeli czas pozwoli będę Cię czytać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minął mi przyjemnie,ale moja nerwica mnie dziś trzęsie. Właśnie zdecydowałam się na tabletkę,myślałam że dam radę bez, nie udało mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marylko cieszę się że u siostry OK. Częstujcie się cukierkami i każda dostaje ode mnie po tulipanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Wróciłam z pracy, zrobiłam sobie spaghetti, mój szczęśliwie dojechał, jutro z Katowic do Sosnowca, z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej, z Dąbrowy do Częstochowy i dopiero w piątek do domu.. Zrobiłam sobie kurację na paznokcie, zaraz wstawię pranie. Co się dzieje u Was? Zapraszam na herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna, dzięki za cukiereczka, tulipany uwielbiam. Kupiłam płaty śledziowe małosolne.Moczą się,a potem je przyprawię. Lubisz Luna śledzie? A Wy kobietki? To nasz przysmak.Jak starszy S był w wieku przedszkolnym, będąc na zakupach pytałam go co mu kupić. Odpowiedź była jedna :Śledzia:-) Pozdrawiam wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bal - bardzo chętnie! Szkoda, że jutro praca.. A gdzie Twoje dzieciaki? :) Pewnie randkowac poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 lubię śledzie a szczególnie te ze śmietaną,jabłuszkiem i cebulką. Kiedyś miałam taki czas,że codziennie je jadłam,aż w końcu mi się przejadły. Ja w ogóle lubię ryby,pod każdą postacią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wszystkie ryby, właśnie prócz śledzia. Dlaczego? Nie wiem. Mam do niego jakieś uprzedzenie, jadłam ostatni raz może 10 lat temu. Słuchajcie, dzisiaj w pracy dowiedziałam się, że moja koleżanka z działu, na której weselu bawiliśmy się pół roku temu, od 5 miesięcy jej zdradzana przez swojego lubego. Po prostu brazylijski serial.. Teraz tak siedze i analizuje, dlaczego oni się pobrali.. Szkoda kobitki, bardzo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku , moje dzieciaki? Młody się uczy, a starszy, jest w drodze do domu:-D trasa mu się wydłużyła. Dzisiaj miał obronę licencjacką. Jestem z niego bardzo dumna:-) Pierwszy etap studiów zakończony.Z bardzo dobrą oceną. Jakie to miłe uczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do siostry, ale nic więcej nie wie. Na noc zostaje w tym szpitalu, gdzie miała badanie. Dostaje jakąś kroplówkę i żle się czuje, może to nerwy? Zapłaciłam rachunki na poczcie i kupiłam zieloną herbatkę o nazwie kaktusowa.Zapraszam na spróbowanie. Dzięki Luna za cukierka i tulipana. Globus do spotkania u fryzjera.:) Sprawdziłamto w końcu nie zdradziłaś nam swojego imienia?:) 123:) Livio a może na wycieczkę nad morze. Do mnie , albo we trzy latem do Włoch:) Papilocik🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku czyli tajemnica Poliszynela. Nasunęły mi się słowa piosenki Niemena DZIWNY JEST TEN ŚWIAT.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywaliłam się po drodze do domu. Jest ślisko.Zrobiłam prawie szpagat, upadłam na ręce.A w głowie miałam, tylko nie dysk proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Lunko, bardzo jej współczuje, wiadomo - wiadomosci szybko się rozchodzą, szczególnie w pracy. Dziewczyna jest teraz bardzo skrępowana, aż chciałabym jej coś powiedziec, wyciagnac ją gdzieś, ale nie wiem jak ugryźć temat, może lepiej to przeczekac, ona sama musi to przetrawic.. A na ślubie, weselu? Wpatrzeni w siebie jak w obraz! Co to się dzieje.. Kiedy nadejdzie wiosna? Tak na nią czekam. U mnie dziś powróciły śnieżyce, jutro temperatura znow ma spasc lekko ponizej zera. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem 123 -GRATULACJE !!!! sledzie u mnie się moczą .W sumie z Twoimi będzie dosyć dla wszystkich. Moje dziecka śledzi nie trawią :( i nawet nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - Nerwica mówisz :( Wiem o czym mówisz !! byłam disiaj w wielkim M. bez procha..dumna jestem."Wariat" przegrał. Dzięki za posłodzenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII KOBIETĄ UPADŁĄ JESTEŚ !! ćałe szczęście -że kręgosłup ocalał. Nasza Rudka o ile dobze pamietam to Paulina? tak? wyjazd do Włoch LATEM ? Nie będzie za gorąco? Tak myślałam o kwietniu,maju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - pobyt na dobę po tym badaniu w szpitalu - to norma. Zapewne podłączona do monitora.Nie wszyscy dobrze po tym badaniu się czują. dobrze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×