Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Luno Twoje imię: Anna lub Krystyna.. Maria to moje drugie imię. Zastanawiam się nad imieniem Livii. Może Jolanta? W ogole to fajna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje imię :(:( W domu było 5 dziwczynek,gdy się urodziłam. Imię wybrał TATA - podobno przed Mamą,miał panienkę o tym imieniu :D Cholera - dopiero mieli problem z wyszukaniem imienia. Kalendarzy nie było?,czy cuuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunko! Jadwiga? :) oo Marysiu, a wydawało mi się, że z Tobą jedyną nie będę miała problemu :D a więc jakie jest Twoje pierwsze imię ? ;) Livciu, bardzo ładne imię, nie narzekaj. Wyszukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku to jeszcze nie to imię! Główkuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Poszłam do sąsiadki, żeby trochę oderwać się od kłopotów. Wróciłam i uśmiechnęłam się czytając Was. Lunka Julianna to bardzo ładne imię. O nie , nie ma 7 liter, Pudło. Jowita? Ale zabawa świetna.:) Dobrej nocy. C.wysłała mi meila z indeksem.Jestem dumna. Najgorszy stopień 3 , najlepszy 5 i same czwórki. I tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Hej Dziewczynki, ostatnio duzo pracy wiec wpadam rzadko, ale czytam Was od deski do deski :) Marysiu, nadal trzymam kciuki za Twoja siostre. Moje imie? A jakie pasuje do rudej, krecone wlosy, brazowe oczy? Spokojnych snow! --- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry.Pije kawę , czekam na Was i zgaduję imiona. Coś mi mówi ,że pierwsza litera imienia LIVI to ....L , 1 2 3 ...A, MARYLKI ....M , SPRAWDZIŁAMTO...... P , PAPILOCIKA wiadomo ...K LUNKA ...J i 7 liter ????? główkuję dalej:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Chyba wiem ....może JUSTYNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj , jaka u Ciebie pogoda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gdybym była czarodziejką lub dobrą wróżką co to różdżką zmienia świat zaczarowałabym wokół wszystko w barwami tęczy lśniący kwiat ty i ja bylibyśmy jak cytrynowe motyle dotknęłabym twoich skrzydeł swoimi i zawirowałby świat przez chwilę bylibyśmy szczęśliwi i doskonali a świat miałby zapach konwalii. Na rozpoczęcie dnia urywek wiersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Mróz-10, napadało sporo śniegu. Akcja odśnieżanie. Chłopaki się tym zajęli, ja mam mokre włosy, potem nadrobię.:-) Piękny wierszyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Postanowiłam,że również odwiedzę swoje SPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku trafiłaś w samo sedno. Na imię mam Justyna,rzadkie imię i powiem wam ,że naprawdę do mnie pasuje. Marylko i co tam u twojej siostry? 123 u ciebie mróz,u mnie 6 na plusie,mżawka siąpi. Dziewczyny mam 3 dni wolnego!!! Cieszę się jak małe dziecko, każdy świętuje ostatki,w poniedziałek mamy RÓŻOWY PONIEDZIAŁEK,będzie pochód z przebierańcami i będą rzucać cukierki. Niemcy lubią się bawić. Teraz kolej na wasze podpowiedzi co do imion. Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pogoda u mnie jak u Luny - przewaga idzie z zachodu. a jak na zachodzie? Na zachodzie bez zmian. Podpowiem Wam dociekliwe dziewczyny - MOJE IMIĘ - KAWAŁEK MOJEGO JA - zaczyna się na literę K........ która pierwsza wpadnie dostanie bon na lizaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Silna osobowość to prawda. Przykładem /oprócz Ciebie/ może być nasz Justyna Kowalczyk. Przyjemne dni przed Wami , życzę przyjemności. LIVIO! Fajnie sobie ...rymnęłaś...... dalej muszę główkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu a ile liter twoje piękne imię ma? Globusiku ciebie też nie minie,nie wymigasz się,aby podać literkę i liczbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Luna ładne imię, rzadko spotykane. Karolina , to by mi raczej do Rudej pasowało, albo Kaśka? Livciu, Twoja rymowanka, prawdziwa zgadywanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No zgoda nadszedł czas na ujawnienie pierwszej litery mojego imienia .....F ... i jest na dziesięć liter. Podpowiem,że dawno dawno temu no jakieś 100 lat :) były takie pralki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - umnie taka wersja pralki na chodzie.100 lat nie ma..ale Stare,piękne IMIĘ- mialam ciocię z takim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No widzicie Dziewczynki ....fajnie jestem do dzisiaj na chodzie i potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zACZYNAM FILOZOFOWAĆ.. IMIĘ - czy miałyście ochotę je zmienić? kIEDYŚ - jak już dorosła byłam,dlaczego o tym nie pomyślałam? Zapewne dlatego,że o takiej możliwości nie wiedziałam. Jakie imię bym chciała mieć ? Dziwne - ale z żadnym innym siebie nie kojarzę. GLOBUSIK - a czy Ty masz jakieś imię,które byś dla siebie widziała? Jeżeli tak,to jakie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Tak zmieniła bym na Hanna lub Joanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×