Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

MARII- Wszelkiej pomyślńości dla S na dwudziestkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Wszystkiego NAJ dla S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIOVIO! Wrona jest dobrze wychowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..pośmiejmy się Mama z synkiem idąc ulicą zauważyła leżącego w kałuży pijaka. Pokazując na niego palcem, mówi do synka: - Widzisz synku, jak się nie będziesz uczył, to tak skończysz. Na to synek oburzony: - Ależ mamo, to jest nasz wspaniały aktor i literat, Jan Himilsbach. Na te słowa Janek wynurzył się z kałuży i z charakterystyczną chrypką przemówił: - I co, ku**wa, głupio ci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech........ Przed barem "Zodiak" w Warszawie, gdzie robotnicy układali chodnik: - "Tyle dróg budują, tylko, kurwa, nie ma dokąd iść!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bóg mówi do Adama: - Adam daj żebro! - Nie dam! - No Adam daaaj!!! - Nie dam! - No proszę Adam daj!! - Nie dam, mam jakieś złe przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! ha ha tyle budują , a nie ma dokąd iść??? też mam z tym problem idę tam gdzie poniosą mnie oczy:) Zapraszam na sobotnia poobiednia kawę. U mnie był rosołek:) zjadłam i dalej jestem głodna. Fajny wyjazd przed Tobą. Poproszę o muszelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku dosiadam się do popołudniowej kawy. Ugotowałam bigos z młodej kapusty. Marylko wszystkiego naj dla S. Livcia dziś sypie kawałami,ha ha uśmiałam się z tej kałuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! witaj. Podpowiedziałaś mi ..będzie bigos i ptaszki / czytaj gołąbki/ nie wiem co pierwsze. A co mi tam będę hojna i mój Cień niech wybierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki jesteście? Globusiku,Ty to tak młodzieżowo się dzisiaj rozrywasz? Livciu cieszę się ,że jodu troszkę łykniesz:-) Oby Ci pogoda dopisała!!!! Laptop jedzie z Tobą??? Jakoś tak długo bez Ciebie będzie:-( Lunka, jeszcze nie gotowałam młodej kapuchy.Ale smaku narobiłaś:-) Marysieńko ,wszystkiego najlepszego dla Twojego synka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Livio możesz zdradzić gdzie jedziesz nad morze? Może niedaleko ode mnie ? Zaproszę na kawkę:) Dziewczyny dziękuję w imieniu syna za życzenia, Chłopaki jeszcze siedzą, ale jakoś za cicho. oglądali Pudziana na kompie.Zrobili grilla na balkonie a siedzą w pokoju, na dworze zimno i wieje. Pogoda jak zwykle na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przygotowuję Wagonik na spotkanie. Jak to w niedzielę. Inne tempo dnia , bez pośpiechu. Po wybudzeniu wpadnijcie na kawę (_)>🌻(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. kawa z Wami - to najwazniejsze. Marii - miedzyzdroje -za zaproszenie bardzo dziekuje. cały czas nie bylo wiadomo,czy jedziemy.w końcu z siostrą sie dogadałam. pogoda może byc nie bardzo - ale mi wszystko jedno. Napisz jak bylo,gdy bylaś - brac duzo ciepłych ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek. Kawa mi zapachniała,więc wstałam. Zapowiada się piękny dzień. Livciu kiedy robicie ten wypad nad morze? Tak sobie pomyślałam ,że ostatni raz nad morzem byłam 23 lata temu. Ech.... życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie radykalna zmiana pogody. Deszcz zatrzymał nas w domu i dobrze , tak lubię. Mieliśmy w planie wyjazd do znajomych zapoznać się z TOLĄ. Tola to suka bokserka. Kiedy ze starości również bokserka Sara odeszła było postanowienie ,że trzeba odpuścić i żyć bez psa. Wytrzymali pół roku :) i jest . Co ważne gospodarz jest zakochany w tej i tylko w tej rasie:) Nic to z Tola jeszcze się zapoznamy. BABKI jestem świeżo upieczona tancerka:D byłam wczoraj na nauce salsy:) a działo się to na Starówce. Śmiechu co nie miara , kto mógł i czym mógł to tańczył:) Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Słoneczko powędrowało do Ciebie. Fajnie niech będzie ciepło.Dobrego odpoczynku życzę. LIVIO! Upału nie będzie , a na spacery i łykanie jodu pogoda w sam raz. Zabierz wygodne buty. MARYLKO! Pudzian wygrał:) Cień też oglądał . 1 2 3! Dobrego odpoczynku wśród kwiatów na tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chociaż zimno i pochmurno ale niedzielnie:) Ptaki śpiewają, okno w kuchni otworzyłam, wpada zapach bzu. Livio zabierz kurtkę ciepłą, wieczorem jest nad morzem bardzo zimno, jakiś polar, a reszta tak, żeby ubrać się na "cebulkę". Globus ,aż żałuję, że kurs salsy odbył się beze mnie:D Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! wszystko przed nami , kur tańca powtórzymy:) mam również małe pytanko do Ciebie:D czy pelargonie zaglądają do kuchni jak w roku ubiegłym???? LIVIO! Ale zrobiłaś radochę mojemu Cieniowi :D oboje się śmieliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki:-) Widzę Globusiku,że zaszaleliście sobie:-) Mnie od tygodni namawia znajoma na kurs SALSY:-) Może w końcu się skuszę!!! Livciu,wpadnę za godzinkę do Ciebie i pomogę Ci się spakować:-) Koniecznie ciepłą piżamkę należy zabrać ze sobą!!! Kurtkę z kapturem!! No i oczywiście olejek do opalania:-D Przybędziemy do Międzyzdrojów w odwiedziny do Ciebie:-) Tam jest przecudnie!!! Lunka,musimy kiedyś to wszystko nadrobić!!!! Marysiu,odpoczywasz dzisiaj? Pozdrawiam Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,jestem!!! Co my tu mamy w tych walizkach? Poradnik NURKA??- odrzucamy,płetwy też, to do Egiptu zabierzesz:-) Koło ratunkowe,jak najbardziej, tylko powietrze trzeba spuścić, będzie więcej miejsca!!! Kreacja na wieczór? -jak najbardziej,szpileczki też:-) Maseczka do twarzy??? nie trzeba,to po powrocie. Cała reszta się zgadza!!! Bagaż do 3 kg!!! Jutro raniutko spotykamy się w Stacyjkowie!!!! Wagonik gotowy do podróży!! Teraz wypijmy pożegnalną herbatkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No możemy być spokojne , LIVIA spakowana.Ja dorzucam jeszcze koszyk na muszelki:) i OTWIERAM SKRZYNIĘ po to byś Koleżanko LIVIO wszystkie troski w niej zostawiła. Jedziesz lekka, wolna i uśmiechnięta. O troski się nie martw , zajmiemy się nimi:D Nakręcam koguta, nie mogę zaspać , przygotuję termos z kawą i kanapki. Życzymy Ci miłych wrażeń i pamiętaj WRACAJ do nas!!!!! W moim domku ... Motoarena... sam żużel:) za chwilę będę miała embargo na kompa. Mecze oczywiście oglądane są w telewizji a na skype wymiana zdań :D GŁOŚNA wymiana zdań. Idę w drugie miejsce , zamykam drzwi i oglądam swoje programy. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę do zobaczenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!:D ale jesteś praktyczna , wiesz co należy zabrać :D i robisz to z takim wdziękiem,że cały czas się smieję:D:D LUNKA, MARYLKO, 1 2 3! wszystko przed nami. Zjazd nad morzem też. Hej. Nikt mnie nie przepędza więc pisze sobie dalej!!!!!:D ! OO wymówiłam chciałam to mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,no to Masz wieczór:-) Męskie sprawy:-) Bardzo ważne zresztą:-) Wklejamy nosy zatem w TV!!! Dobrej nocki koleżanki:-) Moja niedziela jak zwykle zabiegana była,ale odpoczęłam!!! Pa,do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, moja mamka ma przeznaczoną półeczkę w segmencie na muszelki i muszle!! Ma niezły zbiór:-) chociaż nigdy nie była nad morzem:-( Przykładając taką do ucha słychać szum...Wyobraźnia robi swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Twoja recepta na bagaż godna opatentowania:) Globus myślałam dziś o Tobie:) Turniej żużla w Twoim mieście:) Jak znam moich sąsiadów:D pewnie tam siedzą! Livio spakowana jesteś? Kłopoty zostaw w domu i na podbój morza... Tylko szkoda , że tak daleko ode mnie do Międzyzdrojów. Globus jeszcze nie kupiłam pelargonii. Przez okno widzę biały bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dpakowanie zakończone..uf 123 - dobrze,że mi doradziłaś - co niec z torby wywaliłam.A dzięki Marii dorzuciłam,ciepłych reform:) A tak ogólnie dziękuję za Wasze serducha i troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wagonik wyruszył w trasę i my razem z nim. Zapraszam na kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×