Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Staram się jak mogę,zaakceptować RZECZYWISTOŚĆ - od czasu do czasu,jednak mnie ponosi. x OBOJETNOŚĆ......to moje dążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niemiecką rodzinę,nieraz naprawdę jest mi ich żal. Jak stoją finansowo? Mogę tylko przypuszczać..ja się nie umywam. x dohtorr zabronił krewniaczce jeść tłuszcze... dokumentna dieta od dawna.Kiełki,sałata,szczaw!!!! Jej M podporządkowany - żadnego mięska,które uwielbiał. x zdrówko? - nic nie lepsze a wręczna odwrót. starzeją się,jak ja. ALE - ja jak mam ochotę,wcinam golonkę,może jestem bogatsza? a najważniejsze,że nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu Pan od Pani już nie strzela za stary już jest. Za to dokarmia je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śnieg sypie od rana , świata nie widać. Skąd to się bierze? Chyba poproszę o melisę :) Zamiast kawy. Luna fajnie , że mogłaś popatrzeć na las i przyrodę. Tęsknię za tym. Pozdrawiam i miłego wieczoru dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Marysiu,pijmy melisę.U mnie to samo co u Was.Zamieć śnieżna. A taką miałam ochotę wyjść wreszcie z domu po pracy. Luna przyjemna ta fucha była:-) Co słychać u Twojego wnusia?? Zdrowy jest?? X Idę załadować lodówkę.Wróciła z naprawy.Dziwi mnie to wszystko.Lodówka ma niespełna 3 lata,a już taka poważna naprawa.Płyn wyciekł?? X Melisa stoi w dzbanuszku,polewajcie sobie koleżanki:-).Pa. Dorcia,jak zdrówko??? Livciu,Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w zawianym Stacyjkowie. Czas zacząć dzień kawą. Zapraszam. xx Jestem prawie na wylocie ...gdzie???? ..wizyta u dentystki. Miało być tak .. rach ciach .. i po sprawie:) a tu końca nie widać:( nic to muszę dać radę. xx Lunka rozśmieszyłaś mnie ,że Pan Dziadziuś już nie strzela:D .Co było minęło:) na pociesznie został domek myśliwski do odpoczynku. Samo życie:) xx Marylko wyobraź sobie,że mi się śniłaś. Byłam u Ciebie. Bardzo chciałyśmy sprzedać motor:) udało się:) odjechał nim młody mężczyzna. Skąd się biorą takie sny???? xx Jedyneczko lodówka zrobiła Ci bardzo nieprzyjemną niespodziankę. Dobrze,że można było naprawić. Życzmy sobie jak najmniej takich niespodzianek. xx Livio postanowiłam Cie obudzić. Wstawaj i przybywaj na kawę. xx Dorka pozdrawiam. XX Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiuk:-) Dziękuję za kawkę,pyszna!!!Od dwóch dni wyjątkowo mi smakuje,przez tydzień byłam na odwyku:-) Przykrą wizytę masz przed sobą:-( Trzymaj się za kieszeń Globusiku:-) Za oknem zimowo.W dalszym ciągu sypie śnieg ,na szczęście już tak nie wieje. To zabieram się za papierki.Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Cię Jedyneczko. Tak sama prawda kieszeń opustoszeje:( u mnie również wiatr ucichł ale śniegu moc. Popiłam melisy:) i daje sobie na wstrzymanie. Pozdrowionka hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A u nas znowu deszczowo. Jedyneczko wnusio zdrowy , mowa mu się dużo poprawiła. Przed wczoraj oglądał tv i zobaczył panią , która była podobna do mnie i mówił mamo to baba Tina!!! Cały wieczór mówił o mnie. Co ja uśmiałam z tej sytuacji. Globusiku powodzenia u dentysty. Pozdrawiam pozostałe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - już wiem,co nie pozwoliło mi na dłuższe wylegiwanie:) uśmiecham się,Dziadziuś się nastrzelał..ajakże. x jesteśmy jakimś Narodem? - nasi sportowcy poniżani w ewropie i nie tylko. x "Patrzcie polacy skaczą - a tu niema kto płytek kłaść" - dowcip pewnego skoczka, nie wspominając już co skandowano Siostrom Radwańskim. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...tak wygląda,że zło i przemoc na tym najpiękniejszym ze światów - TO JEST TO !! A WE mnie jakiś bunt i sprzeciw - po co się przejmować? x Wczoraj wieczorkim telefon od C.nowości o Wnusiu. x Przy stole podczas posiłku zaskoczył wszystkich sentencją JESZ - ŻYJESZ!! :D:D x moja krew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus sen był pozytywny:) Wczoraj do moich drzwi zapukał młody mężczyzna z prośbą o wsparcie. Był taki chudy,żal mi się zrobiło, dałam pieniądze. A on : pani pomogła mi , ja odśnieżę przed domem. Może nie chciał nic za darmo, dałam mu łopatę. Odśnieżył i poszedł do sąsiadów. Ludzie nie mają pracy , łapią się wszystkiego .Luna , Livia wnuki sprawiają Wam wiele radości:) Jedynka wczoraj wyszłam tylko o chleb, wróciłam biała jak bałwan. Dora 🖐️ Pozdrawiam. Idę na pocztę po znaczki i wysłać pocztówki świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie po południu. Melisowa herbatka czeka. xx Oj Livio na fotelu u dentystki do śmiechu mi nie było. Ale co tam jeszcze może tylko jedna wizyta:) Powiedziałam pani doktor ,że siedzenie na jej fotelu dla mnie jest rozrywką. Może pomyślała,że zwariowałam :) ale mówiła,że jest jej bardzo milo:) i zaprosiła na następną środę. I tym sposobem jest miło mnie i pani doktor:). XX Marylko ten mężczyzna faktycznie był w potrzebie:(Zaskoczona jestem na plus jego zachowaniem. Ja również nie odmawiam. Czym mogę tym wspieram potrzebujących. Smutne to wszystko:( xx Wyobraźcie sobie Panie takie zjawisko. Szłam po grubej warstwie śniegu a nad głową śpiewały ptaki. Fajne uczucie. Natura robi swoje mimo zimna. xx Ślę popołudniowe pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Stacyjkowo odśnieżone,a ja czekam na Was z kawą i gorącymi bułeczkami,świeżutką chałką,a do tego biały serek z miodem. X Ptaszki pięknie śpiewają.Dzisiaj pierwszy dzień wiosny:-) Co prawda tylko w kalendarzu,ale bliżej już niż dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj wpadłam pierwsza i szybko podaję kawę . Na stole stawiam żonkile . Może ta wiosna w końcu przyjdzie. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka , witaj Jedyneczko. XX Za żonkile , kawę , bułeczki , miód i spotkanie dziękuję.Wstałam na ...NIE.. kawy nie:), ble ble nie , wystarczyło doczłapać do Stacyjkowa i nastąpiła zmiana:) xx Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorciu:-) Lecisz do pracy?? Ja dzisiaj wstałam o 5. Wczoraj chodziłam jak nieprzytomna,położyłam się o 19 i szybciutko się wyspałam:-) owocnej pracy Dora!!!Pakuję Ci chałkę na drogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj!!!!! Gapa ze mnie. Rozglądałam się za Tobą i nie dojrzałam. Skoro jesteś już na tak,wypijmy razem kawkę:-) X Młodszy pomaszerował do szkoły.Właśnie dowiedziałam się,że pisze dzisiaj próbną maturę z matematyki rozszerzonej.Trzymam kciuki. X Dobrego dnia koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem prószy drobniutki śnieg! Chłodno. Jedyneczko za kawę i chałkę z miodem dziękuję, dawno chałki nie jadłam. Globusiku możemy podać sobie ręce, ja też wstałam na wielkie Nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ja wstałam o 5,30. Chyba za wcześnie jestem jakaś rozlazła. Trzymam kciuki za egzamin. Jak poprzednio będzie OK. Znowu muszę wyjść ...jednak muszę:D... zabrakło suchej karmy dla Pusia. xx Lunka staram się ...Nie... oddalić. Przywarło jak rzep do psiego ogona:) i ani go rusz!! Może przymusowy :) spacer dobrze mi zrobi. xx poza tym wsio po staremu ..... zima trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABECZKI - NIC TYLKO ZYJEMY W NARNI. x Zła Czarownica zapanowała nad naszym KAWAŁKIEM ŚWIATA. Klimat ocipiał - jak mówi mój M. x ASLAN -???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu,Luna Mówiło się o ociepleniu globalnym,a to epoka lodowcowa:-) X Widziałam przez okno jak przedszkolaczki spacerują z zielonymi wstęgami w poszukiwaniu wiosny.Może im się uda coś wypatrzyć:-) X Nic to ,Grechuta nam pięknie zaśpiewał:-)Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
u mnie przedszkolaki zrezygnowały ze spaceru , pada śnieg więc leżakują:( xx Wyobraźcie sobie ,ze znowu idę na urodziny .Tym razem trzy latka. Książka / była zamówiona/ kupiona do tego zajączek z czekolady. xx Zbieram się do wyjścia. xx Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wiosny nie widać, ale przedszkolaki na pewno przywołają ją piosenką:) Ptaki śpiewają ile wlezie... Zastanawiam się co jedzą biedaki, wszystko zakryte śniegiem. Uparłam się dzisiaj i wyszłam na spacer z małym.Na szczęście nie padało. Przydałyby się wózkosanki, Część chodników odśnieżona, część nie. Pozdrawiam i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×