Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyna w klubie:) XX no właśnie ....mus ...mnie przymusił:) zbieram się po woli. XX Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś już po pracy i spacerze. Jedynko umyłaś okna w pracy:) Ja na razie myślę o myciu okien w domu:D Globus powodzenia u dentysty. Oby na jednej wizycie się skończyło. Luna zmiana pogody żle wpływa na stawy. Współczuję. Dora co tam w pracy? Livia jeszcze w gościnie? Pozdrawiam dziewczyny. Wybieram się popłacić rachunki i na manicur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zapraszam na popołudniową herbatę.Pogodę mamy cudną,słoneczko i 15 st ,w domu nie chce się siedzieć. Właśnie, ze względu na pogodę , wymyliśmy nasze autko z zewnątrz i wewnątrz,olej wymieniony. Pojechalismy rowerami do sklepu po mięso na grilla, sezon rozpoczęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . To Ci zazdroszczę Luna.Chociaż nie mam co narzekać!! U mnie też na plusie było i przez cały dzień świeciło słonko. X Ani rusz nie mogłam usiedzieć za biurkiem,wyszukiwałam sobie zajęć na powietrzu.Jestem dotleniona i z lekka zmęczona. X Po pracy zafundowałam sobie jeszcze marsz po mieście:-) Ruch niesamowity.Ludzie ożywieni,wszędzie ich pełno!! X Globusiku jak tam po wizycie?? Skończyło się na jednym ząbku,czy ciąg dalszy nastąpi?? X Marysiu wstrzymaj się jeszcze z tymi oknami:-) Ja to tak tylko symbolicznie!!! X Livio,wracaj szczęśliwie do nas!!! X Dorciu co u Ciebie?? Dużo pracy w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. XX A już ci !!! dopiero się zaczęło .Na dzień dobry zapłaciłam 50 zł. Reszta następnym razem pod warunkiem ,że następny raz będzie ostatni:) XX Dzień był piękny. Klucze ptaków ozdabiają niebo. Nie chce słyszeć,że znowu pcha się mróz. A kysz !!! idź stąd!! XX Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
(_)> kawa rozsiewa zapach. Dobra kawa nigdy nie jest zła:D musicie same posmakować. Ja tak gadu gadu a jeszcze się nie przywitałam ...dzień dobry. XX Jakie mamy plany na dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za kawę. Pachnie nieziemsko. Słońce na niebie od rana. Będzie dobry dzień dziewczyny. Luna jak grill ? Udał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Marylko:) XX No właśnie Lunka było grillowanie??? Jedyneczko Gdzieś Ty???? XX Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ja z poślizgiem dzisiaj na kawkę.Ruch się zaczął:-) X Pozdrawiam Was moje koleżanki. Będę zaglądała w miarę możliwości. Słońce pięknie świeci -1. Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie, Globusiku jak zawsze w wagoniku wszystko smakuje. Grill wczoraj się udał, smakowało że hej. Livciu witaj ,siadaj i opowiadaj. Marylko lecisz już do Franusia? Jedyneczko ruch u ciebie z samego rana. Co dziś gotujesz? Dora wpadnij do nas w miarę możliwości oczywiście. Plany na dzisiaj , muszę pogadać z siostrą i przyjaciółka przez skype. Mój wnusio na zapalenie oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym wspaniałym KOZIM WYSTĘPEM zaczynam powitanie z Wami.:D x moje akumulatory ładowałam ile wlezie,nicmnie nie obchodziło,ani zakupy,ani obiady,tylko w mojej głowie ambitnie układałam plany,OD CZEGO TO JA NIE ZACZNĘ - po powrocie do domu!!!!!! x zaczęłamzgodnie z planem - OD LAPTOPA I OD WAS:D X teraz w planie,po kolei,było wywalenie z mieszkania wszystkich gratów,które zestarzały się razem ze mna. Zapewne zostały by puste pomieszczenia - Wywalenie wszystkich zasłon i firan,a także koców narzut itp.... x tak w mojej głowie to się układało. x po powrocie stwierdzam jednak - TO SĄ MOJE MEBLE I RZECZY,dobrze mi wśród nich, awięc zacznę od okien - po staremu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - koniecznie odsłuchajcie tą piosenkęco wkleiłam na wstępie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrzed nosem mam piękny artystycznya malunek,zrobiony dla babci i dziadka,koniecznie ramkę do niego potrzebuję. Wzruszenie trochę mnie poddusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu piosenkę odsłuchałam od razu!!!Uśmiałam się z kozich chórków:-) X No tak,po wizycie teraz będą wspomnienia i wzruszenia. Podrósł Królewicz??/ więcej rozmawia??? X Na obrazek ramka bardzo potrzebna! Coś wykombinujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Pusto w wagoniku:-( X Przychodzę z herbatką . Nerwówkę dzisiaj w pracy miałam od rana.Jak się zaczęło tak i skończyło. Wyglądam przez okno.Śnieg sypie,zimno. X W piekarniku piecze się mięsiwo na kanapki,zapach roznosi się po całym domu.Zaraz zlecą się głodomory:-) X Co porabiacie wieczorową porą?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwsza zasiadłam tutaj. Kawę przygotowałam , mleczko i słodkości. Oczywiście dla Was pęk tulipanów stoi i uśmiecha się pięknie. 8 marca z kalendarza nie znika gdyż z natury wynika , że kobietki sens życia nadają i w każdej chwili się przydają. Wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Święto Kobiet M.Maleńczuk XX W tym dniu nieistniejącym święta kobiet A jednak właśnie ten dzień się pamięta Doprawdy składam tę wiązankę tobie Z wyrzutów sumienia Niech że na gorsze nic już nigdy się nie zmieni I nikt nie każe ci być twardą i bez wad Miej zawsze dużo dobrych rzeczy do jedzenia Bezpieczny własny świat Cóż jeszcze tylko bukiet szczerych chęci Co nie jest więcej wart niż ćwiartka w bramie Niech nic już nigdy złego się nie święci Święte niech - święci się Nie telep się samotnie w czterech ścianach W każdy odgłos się nie wsłuchuj jak ten pies Niech tylko słońce w twoje okno skośnie wpada Nie tylko ciągle deszcz A życie twoje niechże będzie żywe I pełne miłych żywych niespodzianek I nie bierz dobrych monet za fałszywe Mimo że mimo że Ubieraj się w kolory - nie na czarno I niech telefon dzwoni bodaj cały dzień I nie trać wiary - niech na twoja przyszłość cała Nie padnie nigdy cień. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Dorka.Dzień dobry wszystkie Koleżanki. XX Tulipany , kawa i słodkości. Dorka sympatyczne powitanie.Dłużej sobie posiedzę ...miło tu. XX Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 🌻 🌻 Kochane koleżanki,pięknie napisałyście:-) Ja przychodzę z goździkami i życzeniami Wszystkiego najlepszego,radości szczęścia moc...... Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W Stacyjkowie miło od rana. Kwiaty , wiersze i kawa:) Życzę Nam słoneczka dzisiaj, i uśmiechu na twarzy, i kwiatka od mężczyzny. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj same dobre rzeczy u nas w wagoniku. Najpierw za moim pośrednictwem Z składa wam najserdeczniejsze życzenia i uśmiechu na twarzy, każdej z was przesyła wirtualnego kwiatka. Globusiku wiersz piękny M Maleńczuk potrafi napisać cos z sensem, czasem lubię posłuchać jego piosenek. Jedyneczko Dorka przyniosłyście goździki i tulipany a ja przyniosłam hiacynty. Marylko kwiatki od mężczyzn sprawiają nam tyle radości , mała rzecz a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Dziewczyny,dziękuję Z. - piękne kwiaty,życzenia od Was przyjmuję i Wam z całego serca,życzę wszystkiego najlepszego.:) x tak prawdę mówiąc,uświadomiłyściemi,co DZISIAJ ZA DZIEŃ. x dZIEŃ GOŻDZIKA,PĄCZKA,RAJSTOP LUB POŃCZOSZEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesiemy kwiaty... Ryszard Przymus X Niesiemy dziś kwiaty do każdego domu, niesiemy życzenia, podziękowania... W każdym bukiecie wyrazy wdzięczności, szacunku, uznania. Im, Kobietom Całego Świata, Dziewczętom ze wszystkich stron za Ich serca, umysły! Za trud Ich rąk... x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to Swięto, mam okazję z tej okazji odpuścić sobie dzisaj ambitne plany.uf......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jak dzisiejszy dzień? Ja tak naprawdę nie przywiązuję wagi do dzisiejszego święta ale zawsze jest miło jak się dostanie kwiaty, Patrzę właśnie na wazon z tulipanami i jest mi tak miło w sercu. Mała rzecz a cieszy. Tak to z nami kobietami jest. Jestem sama . Mój M pojechał na pogrzeb a ja siedzę i rozmyślam . Tak mnie jakoś wzięło. Życie przelatuje tak szybko,dzieci się nam starzeją a my ciągle młode. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą w wagoniku.Do tego świeże,chrupiące bułeczki. Zapraszam. X Byłam w piekarenace.Mróz-10 i wiatr.Mam nadzieję,że się ociepli!! Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Szaro, buro,deszczowo. Jedyneczko dziękuje za bułeczki, mniam pycha. Kawa do tego i więcej nic nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×