Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Lunka! Pozdrowienia odwzajemniamy❤️ XX Dorka! XX postaw jutro troszkę specjałów na naszym okrągłym stole:) XX Marylko! kapuśniak czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dorka wszystkiego naj🌻 XX Jedyneczko dla Mamci również wszystkiego naj🌻 XX 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w słoneczną niedziele . Zbliża się wiosna , u mnie już widać , słychać i czuć. Jedyneczko , nie miałam wczoraj imienin. Było to spotkanie z przyjaciółmi.Pograliśmy w karty i było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dorka witaj. XX Nic to złożyłyśmy Ci życzenia już na ..zaś:) a wieczór zapewne był sympatyczne. XX U ciebie słoneczko. U mnie zaczyna się buntować:) XX Przyjemności życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Piękna pogoda , świeci słońce. Wczoraj zaczęłam porządki w ogrodzie. Wychodzą już kiełki tulipanów i żonkili. Idzie wiosna:) Czekam dziś na szwagierkę. Wpadnie na kawę. Mena już nie mam ale szwagierka została , no i dobrze bo się lubimy. Dziewczyny pozdrawiam wszystkie i miłego dnia. Podsyłam słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. X Marysiu zazdroszczę Ci tej pięknej pogody!! U mnie wiatr niesamowity, dosłownie zrywa czapki z głów. Teraz sypie gęsty śnieg,pokrył już ulice. X Co tam, w końcu i do nas przyjdzie wiosna:-) X Dorciu fajnie,że macie czas na swoje przyjemności!!Tak trzymać!!! X Pozdrawiam Was wszystkie. Robię sałatkę warzywną.No to pa.Jutro spotkanie przy kawie:-) Śpijcie spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry witam Koleżanki. Po podróży do Stacyjkowa trzeba się rozgrzać gorącą kawą.Zapraszam. XX Minus trzy stopnie, za oknem widzę trawę ..posiwiała... od szronu. Poranek chłodny ale już budzi się słońce wszystko ogrzeje , nas też. XX Miłego dnia i tygodnia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku u mnie -13. Tak,jak mówisz :słoneczko zaświeci i wszystko ogrzeje. Puki co pijmy gorącą kawę:-) Dzięki. Szkoła mi się śniła.Nie poszłam na pierwsze dwie lekcje matematyki:-) X Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! Też cuś ..WAGARÓW... Ci się zachciało:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem na gorącej kawie. U nas też oszroniona trawa ale słoneczko już od rana na niebie. Zapowiada się ładny dzień. W zeszłym tyg widziałam wracające dzikie gęsi. Jedyneczko ile to dni do maja pozostało? Dziś w planie syzyfy. Pozdrawiam i miłego dnia nam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. XX będziemy robić to samo ...syzyfy...więc do roboty się zabieram. XX pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Uff czas ma odpoczynek. Zatraciłam się w syzyfach. Zrobiłam wiosenne noooo może przedwiosenne porządki w kuchni. Po zimie naprawdę jest co robić. XX U mnie słoneczny ale chłodny dzień. Czułam to na balkonie. Wstępnie również go umyłam. Obejrzałam krzewy i bluszcz. Na szczęście chyba nie zmarzły. XX Teraz piję poobiednią kawę i wirtualnie Was odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po Syzyfach,uff było trochę tego. Pranie ładnie schnie na dworze. Spacer z piesą, sama przyjemność w taką pogodę. Globusiku mnie naleciało na kubek ciepłego mleka i do tego kawałek babki. Przysiądziesz się? Jedyneczko zrób sobie przerwę i wpadaj na babkę. Obiad mi się gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Witajcie.Słońce pięknie świeci nie tylko u mnie jak widzę:-) Dzięki za mleczko i babkę- Luna.Sama piekłaś??? X U mnie obiadek piecze się w piekarniku. Globusiku,przysiądź i odpocznij!!! X Po pracy wybieram się na spacer pt."gdzie oczy poniosą" mam nadzieję,że słoneczko jeszcze będzie świeciło. X W pracy nuda.W między czasie pranie zrobiłam.Luna,ja też suszę pranie na powietrzu.Pachnie wiosną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko. Sama piekłam ,ale wczoraj. Dziś znowu widziałam dzikie gęsi.widok niesamowity,zawsze się cieszę jak ptaki wracają. Miłego spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ja na koniec dnia wypiję z Wami herbatkę. Matko ... Jedynka u Ciebie prawdziwy mróz. Byłam dziś z małym w parku. Widzieliśmy przebiśniegi , pełno. Nie zerwałam choć miałam ochotę, Niech inni się też nacieszą. Dziewczyny już mam ząbek. Jaka miła pani protetyk, wzięła miarę i kazała przyjść po odbiór za 3 godziny. Wreszcie mogę się śmiać:) Globus, Luna , Livia , Sprawdziłam to,Dora, Jedynka pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Mała czarna lub duża czarna przygotowana. Zapraszam. XX Po syzyfach wstałam ciut połamana. Zapomniałam o ważnej rzeczy o ..SKS..:) Dziewczyny przed tym faktem zamykajcie drzwi!!! :D żeby zrównoważyć siły dzisiaj zaczynam dzień od spotkania i pogadania. XX Jedyneczko lubię i urządzam spacery ...tam gdzie mnie oczy poniosą. Oczy mnie niosą , niosą i pokazują coś na co do tej pory nie zwróciłam uwagi. Ot taki spacer krajoznawczy. Do spotkania gdzieś tam ....w połowie drogi. Będę ubrana w baranicę i z laską w ręku .Rozpoznasz mnie na pewno:) XX Lunka Na szczęście zdążyłam na babkę , co prawda zostały przylepki :) bardzo je lubię więc zjem wszystko każdą okruszynkę. Twoja babka sił mi doda:) dzięki. XX Marylko Zaniedbałam swoje spostrzeżenia:) oprócz klucza kaczek nic wiosennego nie widziałam. Muszę to zmienić, nie bujać w obłokach:) a patrzeć pod nogi. Mały Franio ma fajnego przewodnika z którym spaceruje i poznaje świat. XX Livio, Dorka XX Na rozpoczęcie dnia to wszystko. Do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Obudziły mnie dzisiaj promienie słońca.Jak miło!! Kawa czarna też podana:-) Dziękuję Globusiku.Ja wiosny nie mam co jeszcze szukać.Chłodne przedwiośnie.Na spacerze będę się oglądała za Tobą:-) W nocy -8,teraz też na minusie. X Marysiu,masz piękny uśmiech :-) i ząbek też!! Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Kawa smakuje, przeważnie jak ktoś zrobi, Globusiku dziękuję. U nas już dawno przebiśniegi zakwitły. Moje SKS wczoraj dały popalić, każda kostka u rąk i kolana bolały że zęby zaciskałam. Dziś trochę lepiej. Jedyneczko zimno u ciebie. U nas ładnie słoneczko świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Przepracowałaś się,pewnie dlatego kości bolały.O SKS na razie zapomnij!! Jeszcze się nie załapujesz:-) Częstuję Was grejpfrutem (czerwony)uwielbiam!! X Wymyłam okna w pracy,na zewnątrz jest już cieplej. Pomyślałam sobie ,że wykorzystam te chwile,a przy okazji zaczerpnę świeżego powietrza. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko moje SKSy mam od 9 roku życia , niestety odziedziczone po ojcu. Ja mycie okien planuję dopiero przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Paniusie pracusie:) już przypominają o oknach:) XX Mimo tego,że jest ciepły i słoneczny dzień po wczorajszych pracach pozwoliłam sobie na lenistwo w domu. Możecie sobie wyobrazić jak zepsuł mi się humor ..... wpadła mi plomba . Jutro na 13tą maszeruję do dentystki. Zawsze coś:( XX Lunka sprawy stawów odziedziczyłam również po Tacie:( smutne ale prawdziwe. XX Marylko zapewne dotleniasz siebie i Franusia w parku. Ząbek zrobiony możesz się śmiać ...pełną buźką :) XX Jedyneczko co dzisiaj wymyśliłaś za prace. Jeśli masz mniej pracy w pracuni:) zaczynasz drugi etat :) energia Cię rozpiera. XX Pozdrawiam do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Globusiku to szykuje Ci się kolejny wydatek i nieprzyjemna wizyta u stomatologa:-( Ja kolejną mam 20 marca.Powiedziałam swojej pani doktor,że jak zdejmie mi aparacik to wizyta u logopedy mnie czeka:-)Zaczęłam strasznie seplenić:-(Staram się dużo nie gadać!! Śmiała się!!Mówi,że wszystko wróci do normy!! X Luna wczoraj mnie pytałaś ile do maja?? Tak nie licząc dzisiejszego dnia to 56 dni.Co tam,w maju będę się martwiła,że za chwilkę lipiec się skończy!! X Od dzisiaj zbieram cebulnik.Będąc na zakupach z mamką w niedzielę kupiłam cebulę.Troszkę to zaważyło.Mama spytałam mnie czy na handel ją kupiłam:-D -Nie-odpowiedziałam!!- Na cebulnik. Troszku się zdziwiła. X Z tymi oknami to bez przesady!!Przetarłam tylko w pracy:-) Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry , wita Was słońce i ja. Zapraszam na szybkie spotkanie przy kawie. XX Wiecie o czym myślę??? wizyta u stomatologa:( XX Jedyneczko rozbawiła mnie Mama tym pytaniem o cebulę. Czy praktykowałaś farbowanie z czerwonej cebuli?? XX Marylko , Lunka , Dorka , Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak pachnie kawą.Dzięki Globusiku,dosiadam się. Globusiku farbowałam w czerwonym.Jajka były bordowe. X U mnie też słonecznie,niebo bezchmurne. Globusiku przykra wizyta,ale jak mus,to mus:-( X Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×