Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej :) Jedyneczko! Dzisiaj skończyłam zupę ...dyżurną :D jutro będą gołąbki. Jeszcze potrzebuję zrobić uzupełniające zakupy. Dzisiaj wyszłam na krótko. Uważam jeszcze na ucho:( Luzik w egzaminach jest potrzebny. Oddychajcie całymi:) piersiami. xx To jakiś horror co napisałaś o pijanym narodzonym dziecku!!!! xx Lunka Staram się niby:) odpoczywać ale bezczynnie nie potrafię siedzieć. xx Teraz wiadomość z ostatniej chwili!!!:) xx żeby bez długo stał w wazonie należy z gałązki oberwać liście zostawić tylko kiście. Wstawić do wazonu kwiaty bzu i oberwane gałązki z liśćmi. Nie zmieniać wody , tylko dolewać. Taka ...receptę ... otrzymałam od znajomej podobno długo stoi i nie więdnie. xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie spokojnie !!! I długo!! Wszystkim dużo zdrowia życzę.Zwariowany dzień dzisiaj miałam:-( nie tylko w pracy:-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w połowie maja.Noc była za krótka. Wielki ..kawowar.. dla ospałych parzy szatana dla wyspanych blondi. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dzięki za kawkę.Jak zwykle pyszna:-) Zgadzam się,że noc była za krótka:-( Jak tam Twoje ucho??? Czarne chmury nad moim niebem,może cuś spadnie?? Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za kawę globusiku dziękuję, pycha, nadal piję blondi. Dzis dobrze spałam, dzwonek o 6.10 był. A ja już od 5.30 na nogach. Pogoda bez ziam, pada z przerwami. W kominku pali się ogień, Z stwierdził że będzie mi zimno i napalił. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Kumochy!!:) x U mnie sezon pokrzywowy trwa. do obiadku d popicia - napar ze świeżutkiejmłodej pokrzywy serwuję. x Wybieram się na te pokrzywy,jak na wielką wyprawe. Krzesełko rybackie,jakieś ciuchy pod kolana,bo i tak nieraz przymuszona jestem zrywać,kosz,nożyce. x Kiedy już dotarłam w pokrzywowe pole,rozsiadłam się w środeczku,szukam - nie zabrałam rękawic!:D x Do wyboru -zrywam gołymi ręcamy... wracam..a moje nogi,krzyczą NIE!! x ech..pośmiejmy się. x Wziełam pod te kolana,stare dresy przemienione na szmatę, wciągnełam nogawki na obie ręce - i tak przez dość grube spodnie,rwałam..rwałam..aż narwałam ech..życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień dzisiaj. x 43 lata temu,był ten dzień przepiekny. Tyle lat jestesmy razem z moim M. zrobiłam mu dzisiaj z tej okazji śniadanko - -paróweczki na ciepło,sałatkę warzywną i napój pokrzywowy :D x Spi sobie teraz biedaczysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś upalnie. Jestem zmęczona ... !0 godzin z maluszkiem, 3 x w tygodniu. Nawet nie mam siły na internet. Czekam na klientów. Będą oglądać dom. Potem poczytam co u Was słychać. Na razie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! xx Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa I szczęścia - nierozłączni! 🌻🌻🌻 xx dzisiaj tez jest piękny dzień ...powtórka tamtego. Życze Wam aby wszystkie takie były. STO LAT!!!! xx xx Livio grunt to pomysłowość , pokrzywy pokonałaś:) a wywary samo zdrowie. Moja "B" coś się zaniedbała , nie dostaje pokrzywy:) xx Marylko po takim maratonie trudno nie być zmęczoną . Zobaczysz czy finanse zostaną na tym samym poziomie?? Odpoczywaj. xx Jedyneczko , Lunka , Dora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Livio piękny gest z Twojej strony z tym śniadankiem:-D Żyjcie w zdrowiu i w zgodzie przez następne 43 lata❤️ A z pokrzywami:-D podziwiam pomysłowości!!!! Napój życia,zdrowia:-) X Marysiu,maraton:-( U mnie też:-D Trzymaj się!!!! X Globusiku zakupiłam dziś sobie piękną hortensję w kolorze lazurowego nieba.Siedzę i patrzę......Cudeńko.Jak zdrówko???? X Luna już straciłam rachubę w odliczaniu,to lada chwila??? Ściskam!!!Wysłałam do Ciebie priorytet,mam nadzieję,że się spotkacie. X Dorka co tam??? Pozdrawiam!!! Hejka. Dzisiaj przepaliłam patelnię:-( Ciągle coś przepalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu gratulacje, o śniadanku pomyslałas, pytam tylko czy twój M pamiętał o rocznicy? Bo z zasady chłopy nie pamiętają. Pokrzywy narwane, teraz tylko suszyć! Masz głowe pełną pomysłów. Marylko kiedy planujesz urlop? Jej zmykam do pracy. Spokojnej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Witam ze słońcem i kawą. xx Livio czy możesz postawić dzbanek z napojem życiodajnym?? xx Jedyneczko! te kwiaty są piękne. Niebieski kolor jest wyjątkowy. Ja poszłam w petunie. Za rada Marylki dwie w różnych kolorach posadziłam w jednej doniczce stoją w domu. Jestem zadziwiona. One rosną i pięknie kwitną. Całe życie się człowiek uczy:) xx Lunka! wyjazd tuż tuż:) jeśli prognozy się sprawdzą będziesz się opalać:) xx Marylko! kiedy zakończy się maraton ??? xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Słońce A czym jest słońce? Jak nie początkiem dnia, źródłem światła i radości. Wylewa gorący żar otula szalem miłości. A światu śle promienie, rozgrzewa stęsknioną ziemię. Niesione z wiatrem ciepło daje wiarę i nadzieję. xx autor Isana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzika róża Za Dzikiej Róży zapachem idź na zawsze upojony wśród dróg - będzie cię wiódł jak czarodziejski flet i będziesz szedł, i będziesz szedł, aż zobaczysz furtkę i próg. xx Dla Dzikiej Róży najcięższe znieś i dla niej nawiewaj modre sny. Jeszcze trochę. Jeszcze parę zbóż. I te olchy. Widzisz. I już - będzie: wieczór, gwiazdy i łzy. xx O Dzikiej Róży droga śpiewa pieśń i śmieje się, złoty znacząc ślad. Dzika Różo! Świecisz przez mrok. Dzika Różo! Słyszysz mój krok? Idę - twój zakochany wiatr. xx Konstanty Ildefons Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieony napój w Wagoniku czeka. x Dzień Dobry! x dziękuję Wam za tak serdeczne zyczenia - wzruszyłam się. Za słowami Grechuty.. ..przyszła dziwna pora mojego życia... x M pamiętał - tyle,że dni mu się pomyliły :D Znak czasu i lat..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne wiersze Globusiku. x zapach dzikiej róży i wiatr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jak ja zazdroszczę wam pogody, u nas pochmurno i chłodno. Rozgrzewam się gorącą kawą i napojem pokrzywowym. Globusiku poszłam za twoja rada i bez wstawiłam bez lisci do wazonu. Zobaczymy jak długo postoi. Już czuję lekkie zdenerwowanie przed wyjazdem. Pozdrawiam was wszystkie. Jedyneczko dziękuję ci z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. xx Napiłam się pokrzywy , wstępuje we mnie życie. xxLunka jestem bardzo ciekawa jak długo bez postoi. Nerwy przed wyjazdem, znam to uczucie:) xx Dziewczyny Moja "B: dzisiaj o 7,45 została znowu Babcią:D urodził się Leonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Dziś byłam do 13 tej. Zaliczyłam już fryzjera, farbowanie. Kończę obiad, ale jestem głodna. Liv wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:) Za cierpliwość! Globus życzenia dla B. Każde dzieciątko to radość. Cieszę się ,że petunie Ci rosną. Mi też , ale to był eksperyment. Luna lekkie zdenerwowanie przed podróżą dobrze robi.Niczego nie zapomnisz:) Jedynko odpoczywaj. Pogoda i wekend sprzyja. Taki maraton mam do 29 maja. W zamian za to nastepne 2 piątki wolne. Wolałabym kasę, ale trudno. Trzeba cieszyć się z tego co jest. Dora 🖐️ Przepis na casate już mam. Napiszę wieczorem. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynko miałam niebieską hortensję, od 3 lat kwitnie na biało. Oni je farbują nadmanganianem potasu.... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry .....kawa świeżo zaparzona , częstujcie się. xx Słońce i wiatr... tak zaczyna się sobota. xx Marylko eksperyment baaaardzo udany. Petunia kwitnie. Co do barwienia kwiatów masz rację. Koleżance kupiłam niebieskiego storczyka. Szybko zaczął kwitnąć biało. xx Dużo przyjemności miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Globusiku jak zwykle jesteś niezawodna.Dziękuję za kawę. Słońce i wiatr u mnie również.Lipa pyli,mam zapalenie spojówek,wyglądam jak Frankensztein:-) X Marysiu pani kwiaciarka powiedziała mi ,że kolor hortensji można zmieniać przez odpowiednie zakwaszanie gleby.Zobaczymy co z tego wyniknie. Globusiku na bez nie podziałało,może dlatego,że dostałam podwiędnięty?? X Dobrego dzionka wszystkim.Zabieram się za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jestem na pół przytomna, co 2 godz pobudki były. Budzę się kawą przez ciebie Globusiku przygotowaną. Marylko wszystko prawie przygotowane co chce zabrać, zostały tylko ubrania i kosmetyki do spakowania ale to dopiero jutro, dziś muszę zrobić przegląd walizek i je odświeżyć. Maraton masz prawdziwy! Globusiku mój bez w wazonie zaczyna więdnąć. Pogoda bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko u nas lipy jeszcze nie zakwitły, ale za to rzepak już przekwita i zmniejsza się ilość pyłku, z czego się cieszę bo wszędzie go pełno! Pewnie masz alergię skoro oczy ci zapuchły.Współczuję. Miłej pracy ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) xx Jak widać ...magia na bez nie podziałała.U mnie aż siwo za oknem takie pylenie. Całą grupa wybieramy się w odwiedziny narodzonego Leonka. Oczywiście do mamy i małego wejdą tylko najbliżsi. xx Jedyneczko! niby nie jestem alergikiem , a oczy również mam królika:) xx Lunka! Na drogę będzie przygotowany termos z wagonikową kawą. O tym nie myśl. Marylko nareszcie zregenerujesz siły!!!! xx Livio po południu będę w paprociach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×