Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Pochmurno i deszczowo. Jak zwykle w wekend:) Upiekłam sernik, będą dzieci i wnuki. S. ma dziś 21 lat. Czas tak szybko leci . X Livio niestety robią nas w "bambuko" z tymi umowami . Te na papierze są pisane takimi literkami ,że potrzebna lupa :D X Luna super pomysł agroturystyka. Swojsko, niezależnie i do rodziny niedaleko. X Globus też kupiłam petunie. Postawiłam w kuchni na oknie. X Dora pozdrawiam. X Jedynko trzymam kciuki za S. X Miłej niedzieli koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka ! za chwile włączę włączę elektryczny kaloryfer. W domu wilgoć i chłodno. Miłej niedzieli. xx Witaj Marylko! Wszystkiego naj dla Syna. Czas nabiera tempa prawda:( Dobry pomysł z petuniami na oknie. Zamieniłam surfinie na petunie. Ładnie kwitną i z wodą też nie przesadzają. Surfinii wody nigdy za dużo. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...Opowiem Ci bajkę ......o smutnym kamieniu ...co leżał samotny ......przy drodze gdzieś w cieniu ...i o tym jak marzył ......by ktoś go przytulił ...lecz nikt go nie widział ......był szary i bury ...czasami ktoś przysiadł ......odchodził nie wracał ...a kamień wciąż czekał ......i tęsknił...i płakał ...był taki samotny ......i pragnął bez przerwy ...należeć do kogoś ......kto dobry i wierny ...czas mijał ulotny ......zmieniała się ziemia ...niestety nikt nie chciał ......szarego kamienia ...aż kiedyś porankiem ......gdy rosa błyszczała ...tęcza usiadła ......odpocząć gdzieś chciała ...i gdy poczuła ......moc uczuć kamienia ...po kropli kolorów ......na niego kapnęła ...łąkami polami ......szła sobie dziewczyna ...zwyczajna przeciętna ......samotna niczyja ...gdy kamień ujrzała ......zmieniony przez tęczę ...wiedziała poczuła ......i wzięła go w ręce ...wzruszona szepnęła: ......iść dalej nie muszę ...bo kamień znalazłam ......i piękną w nim duszę... xx znaleziony w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry .Kawa czeka. Czas się rozbudzić. xx Jedyneczko trzymam kciuki ..za powodzenie. xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku kawa pycha a wiersz piękny, wszyscy mamy swoje przeznaczenie i bez względu na to co byśmy robili i tak nas nie ominie. Jedyneczko trzymam kciuki, wpadaj i opowiadaj jak było u rodziny. U nas pogoda deszczowa i chłodno. Wyjazd za 6 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jesteśmy z powrotem.Przyjechaliśmy wczoraj późnym wieczorem. Jak dobrze w domku. Zapraszam na kawkę,herbatkę i komunijnego sękacza. Jestem w pracy,wieczorkiem napiszę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. P. egzamin miał o 14,20 Oczekujemy na wyniki,które będą ok.-17-stej. Dzisiaj przeżywam okrutnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dzięki za kawkę i wierszyk. Jedynko nie denerwuj się, będzie dobrze. Luna mało dni zostało do wyjazdu. Pewnie już się cieszysz:) Livio , Doro 🖐️ Idę na spotkanie autorskie do biblioteki. Będzie nowa pisarka M. Jędrzejewska. Napisała książkę :Marzenia nie bolą". Nie czytałam , ale dostałam zaproszenie od pań bibliotekarek . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie panie zapracowane, zaganiane, znerwicowane wesołe ,smutne ...dosłownie wszystkie. xx Nie wiem jak i nie wiem gdzie i nie wiem kiedy byłam w przeciągu. Skutek ...bolące ucho.Pognałam do lekarza.Udało się , niestety mam antybiotyk. Po pierwszej tabletce czuje ulgę. Może będę miała normalną noc. xx Jedyneczko Trzymaj stres na wodzy. Przecież musi być dobrze!!!!!!! xx Marylko Masz zapewniony przyjemny wieczór. Takie spotkania zawsze coś wnoszą. xx Livio jak u Ciebie. Zrezygnowałaś z kawy??? i z ...cygaro ...też??? xx Lunka Wyjazd tuż tuż. Przyjedziecie na prawdziwie letnia pogodę jeżeli prognozy się sprawdzą:) U mnie dzisiaj chłodno bez kurtki nie odważyłam się wyjść. xx Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz o kamieniu przepiękny. przeczytałam rano przy kawie - Globusik - bez Was nie ma kawy. Aja zajeta po prostu jestem,co za kara - codzienne wyjazdy do WM. Dzsiaj połączyłam rehabilitację z ryneczkiem - oj,połaziło się sporo - Na rehabilitację się nie załapałam:( Jakis nalot ludzki dzisiej mieli x 46/9 Przygody przy tych wyjazdach ciagle się trafiają .. humor mi się poprawił....... starszy Pan czekał ze mną na autobus. Gadka-szmatka na wesoło, ni stąd ni zowąd podał mi nr swojego mieszkania i ulicę...hehe... x wysiadałam wcześniej,jeszcze wołał ten adres - przyjdziesz??? echo niosło....... x łot życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Na kawę czas:) xx Livio! Nie lubię wyjazdów poza granicę mojego domu....oj nie lubię!! łażenie po ryneczku to i owszem:) Livio ..kurde mol .. w starym piecu diabeł pali.... to ci ciacho:) nie lubi samotności:D adres może się przydać tak na wypadek :D:D xx Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na kawę czas. xx Pierwszy list poszedł w siną dal..... xx Livio nie lubię wyjazdów poza granicę mojego domu. Połazić po ryneczku to i owszem!! Livio ...kurde mol ... w starym piecu diabeł pali... a to ci ciacho:) nie lubi samotności !! Adresik na wszelki wypadek może się przydać:D:D xx Jedyneczko co dzisiaj zdajecie????? xx Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Polski zdaliśmy na 85%. Młody obraził się na komisję egzaminacyjną,za mało dali:-D Dzisiaj zdajemy rozszerzoną geografię.Egzamin o 14,20. Straszne te godziny:-( X Globusiku,życzę zdrówka!!!! X Livio:-D a to Cię spotkało:-).... Marysiu,jakie wrażenia ze spotkania w bibliotece?? Luna odliczamy z Tobą!!!! Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kobitki wpadam na malutka chwilę, robie łyk kawy i znikam. Wybieram się na zakupy. Jedyneczko połamania pióra dla syna życzę. Zajrze poózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! a nie mówiłam:) że będzie OK. Oczywiście dalej zaciskam kciuki za geografię! i również wiem,że będzie OK:) xx Lunka przygotowania do wyjazdu trwają :) powodzenia w zakupach. xx Siedzę w domu i leczę ucho. Wypełniam czas syzyfami. Dziewczyny czy robiłyście już gołąbki z młodej kapusty??? Ja przymierzam się na jutro. xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Ktoś,kto zaczyna coś robić, już zrobił połowę...:-) Nie przemęczaj się!!! Jesteś chora masz prawo nie robić NIC!!!! Co do gołąbków,jeszcze nie robiłam,ale też się przymierzam. Na razie po głowie chodzi mi takie cudo,które jadłam na Komunii. Udka bez kości, faszerowane i panierowane w sezamie.Pychotka. X Szwagierka zatrudniła kucharza,młody chłopak po szkole gastronomicznej,pracuje w "drogiej" restauracji.Jest jej sąsiadem zza płota....przygotował wszystko tak pięknie i smacznie:-) Jedyne co nam nie dopisało to pogoda.Paskudnie zimno i mokro było. Nasza mała Komunistka uatrakcyjniła nam gościom czas po mszy: zgubiła się!!! X Chciała zrobić niespodziankę mamusi i odnaleźć ją pierwsza.:-) Ksiądz nakazał,żeby dzieci stały w kolumnie i czekały,aż rodzice do nich podejdą.K.się dłużyło:-) Poszukiwania trwały jakiś czas,przemarzliśmy.Zapłakaną zgubę odnalazł tatuś.Wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! xx O jej ale Komunistka miała przygodę:) a pogoda wszędzie była fatalna. Na przyjemną atmosferę nawet zła pogoda nie wpłynie. Udka faszerowane kiedyś robiłam były smaczne. Nie panierowałam w sezamie. Jeżeli zdobędziesz przepis podziel się. Ponieważ obie przymierzamy się do ...ptaszków... zrobimy je. Mimo,że jest przy nich troszkę pracy ale własnie z młodej kapusty najbardziej lubię. Smacznego więc :D Pozdrówka:) hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tymi ptaszkami. troche repertuar łobiadowymi sie powiekszył dzieki Wam. x Jedyna - sezon Komunijny masz już za sobą? maj jeszcze trwa. Ja nie narzekam,że mnie omijają juz te uroczystości. x Rok temu byłam nad morzem,naszym kochanym Bałtykiem,planowałam i w tym - wyszukałam w necie http://www.trojmiasto.pl/kamery/kamera.php?id=93 namiastka,szczęsliwców pooglądać na żywo można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku ale mi smaku narobiłaś na młoda kapustę, uwielbiam bigos z kiełbaską. Aż ślina mi się toczy! Gołabki też pycha. Jedyneczko jak poszła geografia? Udka z sezamie jeszcze nie jadłam. Również proszę o przepis, jak to możliwe. Marylko nie opowiedziałaś nam jak było na spotkaniu w bibliotece, dawno tam nie byłam, lubię zapach starych książek. Zakupy w połowie zrobione, jutro ciąg dalszy. Planujemy co i jak! Dzień wyjazdu się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Livio!!! Nie dręcz:-) Jak ja bym chciała tam być!!!W takim właśnie tłumie:-D Dzięki !! X Globusiku tak jak Ty ,ja również nie lubię wyjazdów po za granicę swojego terytorium,ale....nad morze dałabym się namówić. X Livio,może w przyszłym roku?? Teraz kuracja,rehabilitacja,zaplanujesz sobie wyjazd na przyszły rok.Życzę zdrowia i pogody ducha:-) X Mój S napisał dziś geografię.Wrażenia????Dałem z siebie wszystko:-) Trudne było..........Poszedł w długą:-) Będą analizować z kumplami:-D X Luna zakupy po części zrobione tak sobie myślę,że nie ostatnie.Co tam dla wnusia wymyśliłaś??? X Dorcia,co tam u Ciebie??? Masz jakiś ogród do obrobienia?? Ja kupiłam dzisiaj sobie w prezencie(na pocieszenie,że tak przeżywam maturę) Hortensję.Piękna!! niebieska,takiego cuda jeszcze nie widziałam.Będę o nią szczególnie dbała. X Marysiu,co tam? Całuski dla S.Co tam u niego słychać?? X Dobrej nocki koleżanki.Śpijcie spokojnie.Ja jeszcze podleję kwiatki na tarasiku.Wpadajcie,będzie mi bardzo miło.Przepraszam Was Wszystkie za moje nie wysłane @Jestem z Wami każdego dnia❤️ Nerw maturalny niech mnie opuści:-D Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam. X Jest słonecznie i ciepło Dobrego dnia koleżanki!!! Globusiku jak się czujesz???Śniłaś mi się:-) Zajadałyśmy parówki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) xx Kawa przygotowana :) na szczęście. Dziękuję. Parówki?? tak po jednej zjedzmy :) Czuję się już lepiej choć antybiotyk nie jest obojętny i troszku:) mnie osłabił. Dzisiaj już wychodzę po maluteńkie zakupy. xx Czy dzisiaj coś zdajecie?? na wszelki wypadek kciuki zaciskam. Z geografią będzie tak jak z językiem polskim.xx 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! xx Jak dobrze,że jest kawa , dziękuję. Parówki?? po jednej możemy zjeść:) xx Czuję się już lepiej ale antybiotyk nie jest obojętny i troszku:) mnie osłabił. Postanowiłam dzisiaj wyjść po maluteńkie zakupy. xx Czy dzisiaj coś zdajecie?? na wszelki wypadek trzymam kciuki. Z geografią będzie jak z językiem polskim ...dobrze!!! xx 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pierwszy liścik błądził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko u ciebie ciepło a u nas w dalszym ciągu chłodno i pochmurno, choć dzisiaj troszkę słońce zaczyna wyglądać zza chmur. Globusiku nie przemęczaj się, daj sobie wyzdrowieć. Pozdrawiam was wszystkie , dziś w planie syzyfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Musiałam przełożyć wizytę u dentysty na jutro. Dziewczyny mamy ciepłą Zośkę:-)Rzadko się zdarza. X Globusiku robisz gołąbki??? Ja na dzisiejszy obiad wymyśliłam pieczarki faszerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana,co ja słyszę:-( Pijana matka urodziła pijane dziecko,które ma 4,5 promila alkoholu we krwi. Noworodek walczy o życie.24 latka zasłabła w sklepie monopolowym:-( X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×