Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Tym razem jako gość,po zalogowaniu się do poprzedniego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny, zimny i deszczowy ten Dzień Matki - macie tam coś dobrego na śniadako? Myslę o odchudzaniu - a mój organizm coś krzyczy o żarełku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia.Przede wszystkim słonecznego.Na ślasku słoneczka mamy dosyć sporo z samego rańca.Przesłać odrobine??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super już Ci zabezpieczyłem Globus Twój nick wiec nikt już nie bedzie mógł się pod Ciebie podszywać.Miłych rozmów.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu co tutaj robisz
miałeś być teraz u kochanki w łózku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział,ze mam kochanke??trzeba sobie trochę żartów z was porobić abyście mieli odrobine frajdy.Przecież kochacie mnie besztać,skakac po mnie,kopac ponizej pasa.Umożliwiam wam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za najście urocze kobiety z tego tematu lecz odpowiedziałem buraczkowi na pytanie.Więcej już nie będę was niepokoił. całuje rączki wam😘))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio!!! jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Piję szybką kawę. Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo NIEBIESKOOKIE!! Znowu poniedziałek - nadal zimno.Dzsiaj ponownie uruchomimy ogrzewanie. Kominka u nas niet, a w chacie 16 st. ech mija maj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. U mnie też zimno i ciągle pada:-) Ale od czwartku ma być upalnie Święto Bożego Ciała. Jak sięgam pamięcią to święto było zawsze upalne i burzowe,czy w maju,czy w czerwcu.... Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Rozgryzacie kafeterię widzę:D U mnie też zimno. Dzień Mamy , Zrobiłam biszkopty z truskawkami. Od razu 3 sztuki, wszyscy lubią.. Jak chcecie wpadajcie na kawkę, Jeszcze ciasto zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie bławatki:) Piję pokrzywę.Zapraszam. xx Babki czy w końcu udało się Wam zalogować na stałe??? mnie nie!!!! Nie przejmuje się tym:) xx U mnie rano było słońce w południe chmury a teraz deszcz. Baju baju ... będziesz w maju ... Również podgrzewam mieszkanie. W SPA stoi mały grzejnik a drugi w zależności gdzie jestem:) może w czerwcu choć troszkę pogrzeje słońce. Jak by tego było mało zostałam oblana przez samochód od stóp do głów. Puściłam ...wiązankę ...ale pan kierowca nie słyszał ... szkoda:D i tak oto minął poniedziałek. xx Ponieważ ciasta bardzo lubię Marylko zasiadam do stołu:) xx Na jutro mam ...plana .... oby deszcz go nie zmienił!! xx Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Witajcie wieczorkiem.Globusiku u mnie pogoda taka sama jak u Ciebie do tego burze. Wczoraj taki jeden....też mnie porządnie skropił:-) Puściłam wiązankę perskich róż,ale też nie słyszał:-( Na pasach o mało nie przejechał mnie po stopach.Szkoda,że torebka miała za małe lejce,dostał by po masce!!!! Co do logowania bywa różnie:-) Też mam to w nosie!!! Dobrze,że jest łączność z Wami:-) Marysiu ja dla swojej mamki zawiozłam mini torcik i dodatki:-) Naręcze z kilkunastu róż herbacianych....rozczuliła się...Ja też....... Mój brat zrobił mi pobudkę o 6,30 dzwoniąc do mnie ,a nie do niej w niedzielę:-( Pomylił numery. A i przy okazji nakrzyczał na mnie ,że jeszcze śpię:-( Chciał być pierwszy:-) No i był!!!! Dorcia pozdrawiam!!! Luna jesteś jeszcze w Polsce??? Całuski przesyłam dla wnusia pewnie nie możesz się nim nacieszyć. Livio,przynajmniej paprocie masz podlane.Już widzę jak buszują w dzikim ogrodzie:-) Są przepiękne!!! Jutro ciężki dzień.Takie tam.....trudne sprawy.... Powiem jutro,a Wy śpijcie spokojnie.Dobranoc.Spotykamy się na kawie:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jesteśmy jeszcze w Polsce, ale już u Z. Dopiero dojechaliśmy, cywilizacja bo mam połączenie z netem a tam nie dało się, dlatego nie mogłam pisać. Przezyłam piękne chwile z wnusiem całe 5 dni był z babcią. Jestem pod ogromnym urokiem, buzia mu się nie zamykała. Resztę wrażeń opiszę po dotarciu do domu. Jutro dalszy ciąg podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą i chałką.Zapraszam:-) Wietrzny,słoneczny poranek.Deszczu już dosyć!!!! Luna fajnie,że się odezwałaś.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry na kawie.Zapraszam. xx Zgodnie z przewidywaniami:( ..plana.. trudno będzie zrealizować. Do deszczu dołączył wiatr! xx Witaj Lunka. W takich chwilach nawet pogoda nie ma znaczenia. Liczy się szczęście. Wnusio nacieszył się Babcią i odwrotnie. Szkoda,że czas tak szybko leci:( Kiedy wracacie???? pozdrawiam serdecznie. xx Jedyneczko! Przed przejściem po pasach jestem szczególnie wyczulona jeśli widzę za kierownicą panią. Niestety nie przepuszczają przechodniów.Dlaczego??? chyba brak wyobraźni:( Mężczyźni są OK. Nawet jedną osobę przepuszczają. Smutne ale prawdziwe:( xx Livio! paprocie lubią wilgoć ale czy nie mają jej za dużo???? jak się czują?? xx Marylko Kiedy będzie następne ciasto???:) xx Dorka xx Mimo deszczu miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Oj Ty wiesz co ja lubię:) chałka z masłem raniutko ..to jest to!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jesteśmy po śniadaniu, deszcz leje jak z cebra. Noc minęła nam tak szybko , że nie wiem czy zdążyłam się wyspać. Zbieramy się pomału do domu. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! xx Witaj Lunka. Za szybko minęła mi noc i za szybko mija dzień:( Trudno oprzeć się i nie napisać o pogodzie. Jest ZIMNO,DESZCZ i WIATR. Ciemne chmury wręcz straszą.Korzyść z tego taka,że zieleń jest piękna nie przypalona przez słońce. Kości :D za to wyziębione. Pozdrawiam. xx Jedyneczko! Nie poddałam się i ...plana ...zrealizowałam. A jak u Ciebie??? xx Zapraszam na grzańca:) przed zimnym bardzo wskazany. xx Hej do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) miało być ..przed zimnym wieczorem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimny jak wszędzie, ale i tak poszłam z Frankiem na spacer. Mama ma wolne i jest w domu razem z nami. W sumie mi to nie przeszkadza, ale mały nie wie kogo słuchać : 2 kobiety w domu. Globus następne ciasto może być w piątek. Mam wolne. Luna szybko zleciało, bezpiecznej podróży. Kiedy przeniesiesz się na stałe do Polski.? Livio jak rehabilitacja , pomogło coś? Jedynko jak trudne sprawy ? Załatwione pozytywnie? Dora pozdrawiam. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×