Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

W domowe pielesze zlądowała Sycylijka wraz z malutką Sycylijeczką. x Radość i WIELKA ULGA dla dziewczyny. Radość dla Rodziców.Chyba przez pierwszą godzinę :( x Tak smędzimy z moim M,że chyba znowu w życiu wyszło nam lepiej. x Teraz nie ma lekko. Starzy - podporządkować się. Przygłuchy tato - telewizora nie włąvczaj,bo za ścianą spi dzieciątko, nie człap za głośno do wc,i nie po nocy, Matko - co zrobiłaś,nie dotykaj garnków dla dziecka, na dodatek przy jej uchu histeryczny krzyk - ręce Matuli sie trzęsą. Są jeszcze starzy we własnym domu,czy już nie? ech..życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domowe pielesze zlądowała Sycylijka wraz z malutką Sycylijeczką. x Radość i WIELKA ULGA dla dziewczyny. Radość dla Rodziców.Chyba przez pierwszą godzinę :( x Tak smędzimy z moim M,że chyba znowu w życiu wyszło nam lepiej. x Teraz nie ma lekko. Starzy - podporządkować się. Przygłuchy tato - telewizora nie włąvczaj,bo za ścianą spi dzieciątko, nie człap za głośno do wc,i nie po nocy, Matko - co zrobiłaś,nie dotykaj garnków dla dziecka, na dodatek przy jej uchu histeryczny krzyk - ręce Matuli sie trzęsą. Są jeszcze starzy we własnym domu,czy już nie? ech..życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Nie zniechęcaj się do rehabilitacji.Z pewnością Ci pomoże,musi!!!! Bądź dzielna:-)Kiedy następne ćwiczenia??? Godzinkę trwają,czy krócej?? Co do Sycylijki.....:-( X My jesteśmy już po matmie.Banalnie łatwa była ----powiedział synuś. Prawdziwa jazda będzie w piątek jak będzie pisał rozszerzoną:-) X Jutro angielski. X Jaki piękny biały bez w wagoniku.Luna u mnie jeszcze nie kwitnie,kasztany też nie zakwitły. X A tak w ogóle koleżanki to dzisiaj prawdziwy upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Mrówki:) po południu. xx Lunka dzięki za ...bzik.... to znaczy bez. Zapach dociera w każdy zakątek:) U mnie nic nie kwitnie , ani bez , ani kasztany:( rozkwitły magnolie. Stresa:) egzaminacyjnego masz za sobą teraz tylko miłe chwile Cie czekają więc powodzenia życzę. xx Jedyneczko xx rozumiem ,że matmę napisaliście dobrze:) tym samym ...drugie koty za ploty:) z trzecimi też nie będzie problemu!!! Czy angielski piszecie jutro:D???? xx Livio! Po przyjeździe Sycylijki dobrze ,że godzina była radości:) a reszta to jest mi skądś znana:D. Pisząc dalej to się głośno roześmiałam z wrażenia jakie odniosłaś na rehabilitacji:D.Kobieto z jeżykiem na głowie co też ty dokonujesz takich porównań:) Livio wykorzystaj wszystkie zabiegi. Zobaczysz ,że po tygodniu czy dwóch odczujesz poprawę. Nie możesz zrezygnować. xx Marylko! , Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Z kawą dotarłam dość późno. Internet się buntuje:( xx Dalszy ciąg egzaminów ...musimy zdać:( kciuki zaciskam. xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku wypijmy kawę przed angielskim:-) Wczoraj mi też szwankował komputer,w końcu się zawiesił. Wyjęłam wtyczkę i po sprawie. X Livio,a co z Twoją aktualizacją??? Pomógł sąsiad?? X Luna,pamiętam o książkach,dzisiaj postaram się je zapakować. X Marysiu czy Tobie będą przysługiwały wakacje??? :-) X Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak widzę wszystkim szwankuje net. U mnie od rana nie było połączenia. Zasiadam z drugą kawą, zapraszam. Jedyneczko napiszę @, zupełnie zapomniałam o twojej propozycji. Już ci dziękuję. U nas spore ochłodzenie i świętujemy dzisiaj. Dzień Ojca i święto kościelne. Jedyneczko trzymam kciuki za angielski. 11dni do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zawitałam z herbatką . Zapraszam. xx Wnoszę poprawkę do tego co napisałam wcześniej , dzisiaj widziałam kwitnące kasztany:) Poza tym szykuje się zmiana pogody czuje to w samopoczuciu. Wczoraj było Stanisławy. Znajomej złożyłam życzenia telefonicznie a dzisiaj muszę przypieczętować kwiatami. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi się nie chce iść:( nie wypada mi jednak zbyć wizytę. xx Do zobaczenia prawdopodobnie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie burza i popadało. Jest czym oddychać. Byłam na urodzinach brata. Przyniosłam jeszcze ciasto do domu. Częstuję : do wyboru , fale dunaju , casate, biszkopt z jagodami, albo z truskawkami. Ma bratówka rękę do ciast:) Wakacje to ja będę miała, całe 2 miesiące ale bezpłatne. Żle , nie? Dobrego wieczoru i pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tez pozdrawiam i dobrej nocy życzę. xx Burza wybawiła mnie z wyjścia do Stanisławy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. xx Marylko suto zaopatrzyłaś stół w słodkości. Potrzebna więc kawa. Zadbałam o to. Zapraszam Kumpelki. xx Jedyneczko. Podobno w testach z języka angielskiego zakradł się błąd. Słysze dyskusję w radiu. CKE jest innego zdania. xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie Globusiku:-) Powiem szczerze ,że S mi nic nie mówił o błędzie,zaraz go wypytam. Wczoraj nie słuchałam mediów,dzień spędziłam na łonie natury:-) X Marysiu,ale słodkości casate????nie znam ....to z jagodami pyszne:-) X Dzisiaj piszemy rozszerzoną matmę:-( Ostatni egzamin 22 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Trzymam kciuki:)powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Faktycznie P skarżył się wczoraj po powrocie ,że coś tam nie tak było z pytaniem,nie wiadomo było o co chodzi,w sumie najbardziej był pewny angielskiego,a wyszło mu "tak sobie" X Idę dać mu kopniaka przed matmą:-) Właśnie będzie wychodził. Dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marylko same pyszności , ale tak jak Jedyneczka nie znam casate. Może podasz nam przepis. Trzymam kciuki Jedyneczko. Globusiku jak się masz po burzy? Livciu czy rehabilitacji ciąg dalszy? Dorka co u ciebie? Dziś dzień Syzyfów, zakasuję rękawy i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagła zmiana pogody,rozpadało się i ochłodziło- - ojj odczuwam. Z rehabilitacją robie co mogę:) Sąsiad antywirusa zrobił. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zapraszam na lody.Upalnie i duszno u mnie. Livio cieszę się,że robisz co możesz:-)w wiadomej sprawie.... X Matura z matmy rozszerzonej była bardzo,bardzo trudna.W sumie jaka miała być? Łatwa już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Jeżeli zapraszasz na lody oczywiście już jestem. Dzisiaj P ma ciężki dzień...matematyka i polski , dwa poważne egzaminy. Podobno każdego roku egzamin poszerzony jest trudny , matematyka dzisiaj też. Potwierdził to mój cioteczny bratanek. Nie znaczy ,że nie będzie zaliczona. Lody pyszne:) dzieki. xx Livio xx już wczoraj czułam się ...pod zdechłym Azorkiem. Dzisiaj czuje się dwa razy ...pod zdechłym .... Jest bardzo parno i upalnie mimo,że nie ma słońca. xx Lunka xx z dużej chmury mały deszcz. Tak było wczoraj. Szkoda,że popadało krótko podobno jest sucho. Nie mogę więcej krakać:) bo czarne chmury się zbierają. Deszcz potrzebny ale grad NIE! xx Marylko No właśnie również nie znam ciasta casate? / nie wiem czy dobrze napisałam/. Jeżeli podasz przepis może się skuszę i upiekę. Dwa ...miechy ... wakacji przed Tobą. Pomyślimy o spotkaniu:) xx Dzisiaj nie mam usprawiedliwienia .Idę do Stanisławy. xx Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku P J.polski zdaje w poniedziałek.Dzisiaj miał matmę.We wtorek rozszerzona geografia.22 maja ostatni egzamin ustny z J angielskiego. X Cieszę się,że lody smakowały:-) X Koleżanki jutro przed południem jedziemy na Komunię. Pa. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Przesylam Wam deszcz :) Pada od 13 tej , ale na szczęście drobny. Dziewczyny casate to czarno białe ciasto przekładane kremem , orzechami włoskimi. Na górze owoce zalane galaretką. Przepis wezmę od bratowej , to Wam prześlę. Jedynko dobrze ,że się już nie denerwujesz maturą. Będzie dobrze. Livio dobre efekty rehabilitacji odczujesz po 2 tyg. Globus przyjemności na imieninach, a spotkanie latem jak najbardziej :) Luna zakwitła mi magnolia w ogrodzie. Na razie 7 kwiatów bo jest mała. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak pachną. Jak tam jesteś już spakowana? Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam xx Marylko do Stacyjkowa też podesłałaś deszcz. W wypiciu kawy nie przeszkadza niech więc pada. Szczerze mówiąc ,że magnolia pachnie też nie wiedziałam. xx Jedyneczko dużo przyjemności życzę. Z językiem polskim coś pokręciłam:(:D xx Pozdrawiam całe grono koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ptaki w maju . xx Przyszedł miesiąc maj. Strumyk szemrze cichutko wśród łąk umajonych . Bzy upojnie pachną, rzepaki rozkwitają. Lecz w maju , jak to w maju, najcudniej ptaki śpiewają . Z licznego, śpiewnego chóru, wybierzmy ptasząt kilka . I niechaj to będą : Słowik, szpak i wilga xx Najpierw słowik : mały, szary, w liści gęstwinę schowany. Lecz choć wygląd ma lichy, to z tego jest znany, że śpiewa przewspaniale. Słowik długo śpiewa w krótką noc majową, a piękno jego śpiewu trudno oddać w słowach : kląska, kwili, to śpiewnie zawodzi . Słowik - majowy czarodziej . xx A teraz kolej na szpaka . Szpak jest cały szpakowaty, jest wesołym, śmiałym ptakiem . który tym się bardzo chlubi, że śpiew innych ptaków naśladować lubi . Co za urwis z tego szpaka ! Tak się podszywać pod innego ptaka ! xx I na koniec wilga : piękna, żółto-czarna . Wilga woła pod lasem : Zofija, zofija . I tak śpiewająco miesiąc maj przemija . autor Jan Nowaczyk. xx wiersz na deser do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I TAK ŚPIEWAJĄCO MIESIĄC MAJ PRZEMIJA" X dZIEWCZYNY witajcie mi. x Jesteście - mogę się wyżalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza polska RZECZYWISTOŚĆ potrafi zdołować. TELEFONY - strach odbierać - a wszystkie taakie życzliwe..oh..oh.. x Noo,ale tym razem był ważny,przedłużenie umowy na moje programy telewizyjne, u mnie satelita - umowa kończy mi się z końem maja. x W międzyczasie jakieś platformy się połączyły,zmiany TYLKO KORZYSTNE DLA MNIE!! X pYTAM -jak nie przedłuże?? odpowiedż - obciążymy za wszystkie promocje!! Ale, przecież, nic się nie zmienia - oprócz tego,że dajemy dodatkowe ciekawe programy i doskonałej jakośći ..łoj..łoj.. x Umowę przedłużyłam, okazało się,że 20 złwięcej- no cóż,co zrobić Po zmianie programów - szukam moich ulubionych - ZNIKNĘŁY!! Ale nic to,mam 10 dni na nie przyjęcie WIELKIEJ NOWEJ UMOWY!! X Dzwonię dzisiaj - Owszem - miałam prawo zerwać - ALE DO CZASU,KIEDY NIE UAKTUALNIĘ DEKODERA - a ja już to zrobiłam:D:D- przestępczyni jedna - teraz już za wycofanie się z UMOWY - zabulę - co najmniej ok 1000 zł hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież WIELKA UMOWA została mi odczytana - (tempo było astronomiczne) - niczego złego w niej nie zauważyłam - ot naiwniaczka - dziaiaj powoli poszczególne akapity mi z niej tłumaczył - na język zrozumiały dla ciemnoty. x Po raz kolejny zostałam zrobiona w bambuko!! x za jedyne 1,99 zł,podłączonomi dodatkowo,jeden z ulubionych, inny - NIESTETYYY x Więc lepiej chyba śmiać się niż płakać. x A tak biorąc sparwę na poważnie,nie mam szans od tej PLATFORMY się uwolnić. Dostałam kolejne promocyjne programy - ZAB DARMO!! do szantażu,na wypadek trezygnacji. x Nie odbierajcie telefonów,chyba,że ja zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Livciu brat mojego Z też miał taki problem, tylko że on zapłacił 1000 zł kary. Tak to jest z tymi umowami czytanymi przez telefon. Nawijają tak szybko, że człowiek nic z tego nie rozumie a na koniec zawsze jakaś pułapka. Globusiku wiersz piękny, jak twoje kwiaty na balkonie się mają? Rosną? Ja korzystam z rady Livii i w konewce zawsze są skorupki jajek, działa pięknie. Kwiaty okazałe , nawet storczykom taka woda odpowiada. Marylko magnolie cudnie pachną , jedyna ich wada to , że kwitną tak krótko! Ale co tam, oko się cieszy! Jedyneczko powodzenia w podróży i mile spędzonego czasu wam życzę w gronie rodzinnym. Co do naszego wyjazdu, to część rzeczy spakowana. Zostało jeszcze 9 dni. W necie znalazłam cudne gospodarstwo agroturystyczne, okolica w samej zieleni i z dala od zgiełku. Bez wachania zadzwoniłam i wynajęłam pokój , obecność psa nie stwarza problemu. Już się cieszymy. Z jest pod wrażeniem tego co zobaczył na zdjęciach. Najważniejszy ten staw, bo ryby można łowić! Następny atut ,to odległość od siostry , tylko 3 km. Od dzieci troszke dalej, ale co tam auto jest, dojadę bez problemu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki wpadam jeszcze do wagonika , żeby życzyć wam spokojnej nocy. Do zobaczenia jutro, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. xx Kawa na niedzielne śniadanie przygotowana. Sok temperatury ...niemożebny:)... tylko 10 st. xx Lunka dobra decyzja. Najważniejsza jest niezależność. Jeśli się ma samochód odległość nie stanowi problemu iiii ryby!!!! dla Z radocha a Ty pojesz na pewno z grilla. Wyjazd już tuz tuż:) Lunka moje kwiatki zabrały się do roboty i rosną. Do bratków dosadziłam petunię. Zaczyna kwitnąć. xx Livio kiedyś podobnie jak Ty nacięłam się. Od tamtego czasu szybko się rozłączam i nie dyskutuję z namolnymi osobami. Sprawa Ci się zagmatwała. Nie mam pojęcia jak ja rozwiązać. xx Jedyneczko uroczystość za Tobą . Napisz ciut jak było??? xx Marylko hej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dziękuję za kawę. U nas temperatura podobna, chłodno i Z napalił w kominku. Przyjemne ciepełko w domu. Do wyjazdu zostało 7 dni. Miłej niedzieli życzę koleżanki moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×