Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka przed snem!!! X Globusiku myjesz okna,u mnie też by się przydało,ale jeszcze nie da się!!! Upały ponad 30 notuję od paru dni. Oknom nic się nie stanie:-) Chociaż sąsiadka moja najbliższa poinformowała mnie dzisiaj,że jej jedna szyba w balkonowym oknie pękła,czyżby od upałów?? X Marysiu planuj i czuwaj nad pogodą:-) Walizkę miej w zasięgu ręki!!! Fajnie Ci,że masz tak blisko do morza. X Livio torba podróżna spakowana.....jutro towarzyszyć Ci będę w podróży:-) Pomacham Ci na peronie!!! Wszystko będzie ok. miłych chwil i dobrego samopoczucia.....Trzymaj się!!! X Luna spokojnego dyżuru!!! X Dorka pewnie szczęśliwie dotarłaś już do celu!! Miłych chwil!! X Globusiku kogut ma jutro wolną sobotę!!!:-) Wyśpij się i Ty!! Dam radę jutro mam na 8,00. Dzięki,że proponujesz:-) Rozpływam się !!! Straszliwy upał.Idę pod zimny prysznic. X Śpijcie długo i spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu u nas nic się nie dostaje!! Trzeba zakupić.Zrezygnowałam z segregacji.U mnie nie da się!!! Nie mam posesji,a w kuchni nie będę trzymała worków!!! Jakoś to będzie przyzwyczaimy się do nowych wymogów....nie mamy innego wyjścia:-( Dzisiaj w pobliskim bloku śmietnik został zamknięty na kłódkę!!! Tam wrzucałam do wyznaczonych pojemników plastik i szkło. X I tak będę segregowała,po swojemu!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Skradam się po cichu,jeszcze odpoczywajcie!!! Zostawiam kawę. Nie dało się pospać dzisiaj dłużej.Głośno na zewnątrz. W nocy też wybudziła mnie burza.Grzmiało,ale nie spadła kropelka deszczu:-( X Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynaczko. Za kawę wielkie dzięki. Noc była spokojna, ranek też przyjemny. Taka pogoda sprzyja podróżom. x Wagonik wyruszył w różne kierunki. Wszystkim miłej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ręcznik i kapelusz spakowany. Jadę pociągiem nad morze:) Wieczorem z powrotem , mam blisko 5o km. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Zaplanowałaś już pakowanie ogórków w słoje?? Ja dzisiaj zapakowałam na małosolne. X Miłej soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko! życzę Ci słoneczka:) wracaj opalona i odreagowana. Poproszę o muszelkę:) x Jedyneczko! robiłam małosolne. Kiszenie jeszcze przede mną. Zupa ogórkowa z własnych ogórków smakuje inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Miłego wypoczynku.Wygrzej plecy:-) X Globusiku dałaś mi pomysł na dzisiejszą zupę.Dawno nie było ogórkowej...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Słońce dopisało, nawdychałam się jodu, aż chce się spać . No i opaliłam za mocno jedną nogę ::D Ludzi na plaży sporo, ale kąpiel zabroniona. Pełno zielska w wodzie. Globusik chcesz muszelkę? Niestety żadnej nie było. Następnym razem , "masz jak w banku " . Jedynko , Luna, pozdrawiam. Reszcie pań miłych wrażeń na wyjeździe. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem. Marysiu:-D masz dwie nogi innego koloru:-) Co tam, wyrówna się!!! Szkoda,że nie zanurzyłaś się w Bałtyku.Nic to,następnym razem. Masz tak blisko!!Nawdychałaś się jodu,to też ważne!! X Skończyłam smażenie i pakowanie w słoiczki wisienki. Co roku zaprzysięgam sobie : nigdy więcej..... Teściowa na mnie wymogła....Drzewka owocują i co z tym zrobić??? Trzeba się napraszać ,żeby ktoś zerwał-mówi. Zerwałam,przerobiłam,ale po co mi to???Będę oddawała. Dwa słoiczki no może trzy.....Aj tam.Po robocie:-) Zrobiłam tyle,że dla każdej z Was po słoiczku przesyłam:-) X Dobrej nocki!!!! Jutro moja niedziela:-) Śpię do 10-tej:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spijcie straż czuwa nad bezpieczeństwem. Gdyby było zapotrzebowanie na kawę, zapraszam. x Marylko! Nie pamiętam gdzie ale widziałam tysiące martwych żuków na plaży nad Bałtykiem. Z tego powodu odeszli od sprzedaży od sprzedaży biletów:D i co z tego średnia przyjemność oglądać taki widok! Ponieważ jesteś ...jodowana ... na pewno spało Ci się dobrze:) x Jedyneczko! Dziękuję za dżemik .... ostrzegam ,że jeśli odkryję schowek ze słoikami opróżnię go!:D x Miłej niedzieli wszystkim. biletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapach lata to jaśmin na wsi pod płotem to powietrze po burzy, co straszy łomotem Zapach lata to siano suszone na łąkach i zielona fasolka w strąkach Zapach lata to plusk wody pod nieba błękitem to majestat róży mieniącej się rubinem i złotem Zapach lata to owoce na drzewach i wolność we wróblach i w mewach Zapach lata gdy ubieram letnie sukienki to także widok przestraszonej sarenki zapach lata to chwila ulotna jak letnia mżawka przelotna. ❤️ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...biletów ...słowo niepotrzebnie zaplątało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 55 lat :( nad wode bym sie wstydzila w stroju kompieliwym wystapic....oj juz to cialko nie to :P Nic mi sie nie chce,ale uwielbiam lato pelne czeresni, owocow....no i SLONECZKA i zaczynam sie chyba robic stara. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Witam was w ten słoneczny i cieplutki poranek. Dziś niedziela, dzień odpoczynku i celebrowania dnia z moim Z. Miałam dziś miłą niespodziankę. Wjechałam na podwórko a tu już stół nakryty i wszystko przygotowane do śniadania,nawet jajko ugotowane , śniadanie na świeżym powietrzu inaczej smakuje. Globusiku kawka pychotka. Co masz dziś w planach? Jedyneczko pośpij sobie, zachowujemy się cichutko. Marylko nic że jedna noga mocniej opalona, posiedzisz na słoneczku i druga też się opali na równo. Livciu co u ciebie? Pozdrawiam serdecznie i wszystkim życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pięknym ,słonecznym niedzielnym porankiem. Globusiku,pewnie ,że chcę kawy!!! Jestem gotowa do wymarszu:-) Jeszcze tylko oko zrobię...... X Gościu,co powiesz jak będziesz miała 80 lat:-) Życzę dobrego samopoczucia i nie poddawaj się starości!!!!,jeszcze za wcześnie!!! X Dobrego dnia wszystkim,pędzę do mamki.Pa. Globusiku,wiśnie stoją w kuchennej szafce po prawej stronie od okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dzięki za kawkę i nastrój niedzielny. Jedynko poproszę dżem i kompot wiśniowy na śniadanko. Nie martw się nadmiarem, my to opracujemy.:) Piękne powitanie miałaś Luno. Jedzenie na świeżym powietrzu w dodatku przygotowane przez Z. Fajnie:) Dobrej niedzieli dziewczyny. Gościowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Zapowiada się piękny dzień. Trudno nie skorzystać z takiej aury. Każda z nas pójdzie tam gdzie zaprowadzą nas oczy. Przed wyjściem wypijmy kawę.Zapraszam. x Czeka mnie odsiadka w instytucji:) chcę pomóc sąsiadce i załatwić odpowiednie druki. Na .....odsiadkę ...jestem przygotowana:) x Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,wypijmy kawę:-) Ja już byłam na rynku poniedziałkowym.Kupiłam wielką kapustę,gotuję dzisiaj bigosik. Globusiku wielkie poświęcenie:-) Załatw wszystko pozytywnie!!! Cierpliwości i dobrego nastawienia. Pa,pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Po powrocie popędzę do Ciebie na bigos:). Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie ma to jak kawa z rana:) Zaplanowałam dziś zapłacenie rachunków, poczta , urząd... Same nudy, ale trzeba załatwić. Powód do wyjścia , jak pisze Globus. Powodzenia dziewczyny na cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Kumpelki. x W urzędzie nie było tak źle , tylko godzinkę patrzyłam sufit:) ale co tam załatwiłam sprawę. Szczerze mówiąc ciesze się ,że choć tak mogłam komuś pomóc. x Jedyneczko! Głodna jestem jak wilk. Jeżeli bigosu podjem za dużo :) już przepraszam:) x Marylko! Też muszę odwalić rachunki. Zrobię to jutro. Niech się dłużej nacieszę miedzią:) x Masz ci babo placek. Chciałam popisać i nici z tego. Idą kumoszki na ble ble. Może wieczorem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadam na króciutko. Przeczytałam co napisałyście. Jedyneczko ja poproszę o bigos, uwielbiam i mogę jeść i jeść. Globusiku sprawy załatwiłaś a ja dziś byłam z sobą u lekarza i potem pojechałam do sąsiada do szpitala do całkiem innego miasta. Łącznie dziś zrobiłam około130 km samochodem. Zaraz do pracy i tak się kręci u mnie już drugi tydzień. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! x Oj taaak , poproszę wielkiego obwarzanka:) x Nareszcie napiję się dobrej kawy. Coś ostatnio dużo ...śmigam...:) energodajny płyn jest mi potrzebny. Wczoraj tak śmigałam , że zabłądziłam:D ale co tam ..po nitce do kłębka .... zawsze się dojdzie. Miłego dnia Paniuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj będziemy miały siniaki .. bliskie spotkanie tak zaowocuje:) x szkoooda,spóźniłam się z prośbą o obwarzanka:( zjem chałkę z łaciatym:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×