Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Sollka. Piękne masz krajobrazy.Jeśli mogę zapytać-jak długo mieszkasz w Kanadzie? Ja siedzę jak na szpilkach i czekam na tel.od mamy.Dzisiaj miał być wypis i nic nie wiadomo:-( Koleżanki M wczoraj miał mieć operację na kolano.Musiał na oddział zgłosić się w niedzielę,wiadomo wyniki itp... Wczoraj miał być operowany jako czwarty.Przygotowany do zabiegu leżał i czekał do 15 (o głodzie;-)) zdenerwowany,zniecierpliwiony poszedł w końcu do dyżurki,gdzie poinformowano go,że jednak operowany będzie następnego dnia,czyli dzisiaj- jako pierwszy.Wyobraźcie sobie dzisiaj zawrócili go z bloku:-( i dalej czeka...Masakra!! Pozdrawiam Sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,Jedyneczko,ale jazda z tą operacją:( No cóż,to nasza rzeczywistość niestety:( Lunka,wiele cierpliwości w tych urzędach bo tam też rzeczywistość daje się we znaki;) Solka,zawsze można wrócić do marzeń:) A mi dzisiaj na mózg padło:O Wzięłam się za zdzieranie starej lakierobejcy z drewnianych okien. Zabrakło mi papieru ściernego ale mąż ma mi go lada moment dowieść;) Na szczęście z jednej strony domu mam daszek,więc mogę sobie przy okazji pracy,podziwiać kaszubskie widoki:D Na obiad kaczka(już nie mogę na nią patrzeć:O)ale mąż i dzieci ją lubią...no i zupa grzybowa;) Zabieram się do pracy...komu w drogę,temu...papier ścierny:D :D :D Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime coraz bardziej mnie zadziwiasz:-) Ja dzielę robotę na męską i damską:-) za męską nie zabieram się!!! nie pokażę ,że potrafię:-)Zresztą w chacie mam trzech facetów,nie wolno mi;-) Żeby Ci było łatwiej podsyłam Ci szlifierkę mimośrodową i deltę;-) Przyjemnej pracyPozdrawiam Kaszuby i piękne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jedyneczko! Ja jestem facetem,tyle,że w kobiecym ciele;):) Ale sprzęcicho mi dałaś,dziękuję❤️ Marzy mi się taka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Dziewczyny czytam nasze listy z otwarta gębą!! Mój podziw dla was goni podziw. Sollka Nawet nie wiesz jak poruszasz moją wyobraźnię. Prawie jestem za Twoimi plecami i zachwycam się wszystkim. Nawet śnnieg wydaje się być lekko błękitny. Jedyneczko pytałam Sollkę o to samo.Odpowiedziała ,że mieszka dwa lata. x Ime Po prostu składam Ci SZACUNEK. Niezależność pod każdym względem dużo kosztuje ale SATYSFAKCJONUJE. Pozdrawiam Cię. x Sollka urzędów boje się jak ognia. Wyobraź sobie,że nawet wiem jakie słowo jako pierwsze usłyszę od urzędnika ...NIE!!! I dalej następuje mielenie językiem i przekonywanie:( x Babki ogarnęłam chałupę. Podjęłam decyzję ... od 1 marca jeśli pozwoli pogoda przystępuje do wiosennych porządków. Po tym dopiero poczuję świeżość. Ha ha zapomniałam,że niczego za wcześnie planować nie należy. x Jedyneczko Opisany przypadek nadawałby się na fabułę do filmu. Niech by obejrzeli ludzie którym takie sytuacje są obce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Masz rację.Powiem Wam co wydarzyło się. W końcu trafił na salę operacyjną,ale był strasznie zdenerwowany,skutkiem tego było podwójne znieczulenie.Oponowe nie zadziałało,znieczulono ogólnym:-( Współczuję mu,sama kiedyś tak miałam. Już sobie przypomniałam info.o pobycie Sollki,przepraszam dzisiaj taka poddenerwowana jestem. Globusiku ja też zacznę od 1-go marca:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyneczko kawa jest wyborna.Dziekuję. Zachmurzone niebo i jakoś tak ciemno na dworze, nic się nie chce. Wybieram się na spacer z sąsiadką i z psami. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę. Ime jestem pełna podziwu dla twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Miałam bezsenna noc:( liczę na kawę że mnie rozbudzi. Dziękuję Jedyneczko. x Pozdrawiam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna. U mnie też pochmurnie.Dzisiejszej nocy spałam jednym ciągiem,wyspałam się.Luna chętnie bym się z wami przeszła..ale niestety muszę siedzieć za biurkiem puki co.Piszę faktury i czekam na tel. ze szpitala. Dobrego dnia Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku.Właśnie przyniosłam czarną zapraszam. Współczuję nocy:-( Ja taką miałam wczoraj.Może kawa postawi Cię na nogi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie dobre wiadomości na dzień dzisiejszy. Telefonował mój P zdał egzamin z matmy i fizyki:-) Radości trwaj jak najdłużej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Gratulacje ..radość niech trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. x Chyba troszkę wyrównałam brak snu. Za dużo nie można żeby znowu w nocy nie być lunatykiem:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Racja:-) Wpadaj do mnie na obiad.Pieczarkowa i wątróbka drobiowa. Ime jak tam robota idzie? Ugotowałam tyle,że podzielę się z Wami. X Mamka w domu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już drugi wpis został potraktowany dzisiaj jako spam Poddaję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Witam Koleżanki Zapresium na kawę.. Noc przespałam nawet była za krótka. x Ime nie rozumiem dlaczego tak się dzieje z wysyłką postów. Mam tak samo. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku ja spałam też za szybko:-) Dosiadam się do kawy.Co do spamów nie wiem o co chodzi:-( Niektóre moje wpisy są przesłane,a potem znikają.Może za często piszę:-D Jakie plany Globusiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziękuję za kawę. Zapowiada się ładny dzień. Dziś wcześniej zaczynam pracę, mamy wizytę u dentysty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kawę❤️ Prace okienne stanęły w miejscu bo u nas pada deszcz:( Miłego dzionka wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki zostało mi czasu aby powiedzieć .. dobrej nocy:) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
wieczór x stare przytulne kąty kładą cień na ścianach x w ciszy szare komórki wyciskają źrenicami znaczenia x muszę odpocząć x przymykam powieki wsłuchuję się w wiatr po drugiej stronie .... x znaleziony w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą zapraszam. Globusiku utuliłaś mnie wczoraj....szybko zasnęłam i szybko się wyspałam:-) Mgła,nic nie widać. Spokojnego dnia nam!! Straszne jest to co się dzieje na Ukrainie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×