Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość anianieblond
W uzyskaniu silniejszych doznań partnerzy poszukują dziwnych miejsc; http://alle.pl/exstaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Hej Jedyneczko, kawa wyborna. Wczoraj oglądaliśmy do póżna telewizję o tym co się na Ukrainie dzieje. Straszne , giną ludzie w walce o wolność! Globusiku wiersz ładny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję za kawę. x Znowu piątek. Zapowiada się ładny dzień. Widziałam zdjęcie z wydarzeń na Ukrainie. Nie można w to uwierzyć. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przywitałam się z Wami ale nie zostało wysłane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku,Luna:-) Znowu piątek Globusiku....wolę piątek aniżeli poniedziałek:-) Mój synek przyjechał do domku odpocząć po sesji.Jeszcze mu coś tam zostało,ale zapewnia mnie,że to formalność:-) Co planujecie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Odpoczywaj razem z Synem. Moje wnuki są pod Szwajcarską granicą. Starszy ujeżdża narty a młodszy deską. x Musze podzielić się moimi wiadomości. Czy są dobre jeszcze nie wiem. Otóż 1 czerwca dzieci zamieszkają we własnym domu ale 25 km od Szczecina:( z jednego powodu się cieszę ale wyprowadzka za miasto:(???? x Te wici zajęły mi głowę dlatego dzień mam na myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie zamartwiaj się:-) Teraz wszyscy uciekają z wielkich miast.Moim skromnym zdaniem,widzę same plusy:-) Spodoba Ci się tam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek Słoneczko pięknie dzisiaj świeci:) A ja muszę jechać pozałatwiać kilka bankowych spraw;) Globusiku...nad czym się tu zastanawiać.Przecież uwielbiasz łono natury.Sama sobie chwalę mieszkanie na wygwizdowie.Zero sąsiadów,spokój,cisza:D Pozdrowionka dla wszystkich👄 Komu w drogę temu trampki:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko,dzisiaj by£o tak pięknie,że posz£abym nawet boso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na kawę , herbatę i inkę. Do tego chrupiące bułeczki z dżemem. Tak na osłodę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Luna. Stół zastawiony,dosiadam się.Co tam Luna w planach na dzisiaj?? u Ciebie pewnie już wiosna? Ime energia Cię rozpiera:-) U mnie jeszcze przymrozki,na "zimowych " jeszcze chodzę. Sollka co u Ciebie??wpadaj na inkę:-) Marysiu Ciebie też nie widziałam kilka dni:-( X Globusiku jak samopoczucie?? Przespałaś się z nowiną:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam x Lunka dziękuję . W końcu zjem przyzwoite śniadanie. x Zapowiada się ładna sobota. Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Spałam , spałam i się nie wyspałam. Myśli obmyślone:D i odłożone. Wybieram się w długą ...komu w długa temu trampki!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Uff, wszystko co zaplanowałam, zostało wykonane. Teraz w spokoju zapraszam was na sałatkę warzywną. Mamy zwariowaną pogodę, rano słońce w południe deszcz teraz znowu słońce. Za chwilę idę do SPA, wyglądam jak 7 nieszczęść a za nie długo Z przyjedzie z pracy.Muszę jakoś wyglądać. Jedyneczko u nas widać wiosnę i słychać. Skowronki na polach tak ładnie ćwierkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pusto przy stoliku,pewnie wszystkie cieszycie się słonkiem i ciepłym dniem. Rano była mgła, teraz jest pięknie.Wpadłam do domku na obiad,a potem na spacer... Miłej niedzieli koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie też piękna pogoda, świeci słońce. Popołudniu idę do wnuka na 7 urodziny. Miłej niedzieli koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy. Dziewczyny sprawdźcie pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo. Kawa już gotowa, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Co prawda na zewnątrz jeszcze nic nie widać(mgła),wpadam więc do Was po omacku:-) i po zapachu kawy.. Dzięki Luna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki za kawę. U mnie słońce zapowiada się ciepły , ładny dzień. Oj jeszcze się nie przywitałam ... krzyczę więc DZIEŃ DOBRY:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Marysiu wszystkiego naj... dla wnusia.To najmłodszy ma już 7 lat?? Cudowny wiek:-) X Wreszcie słonko się przedarło i można żyć!! Ime co u ciebie słychać?? Może masz jakiegoś fajnego pomysła na obiad...? Planuję w tym tygodniu na tłusty czwartek smażenie pączków lub chrustów.Pączki zawsze mamka robiła,uwielbia je robić,zawsze wychodzą pyszne i piękne.Obiecała,że jak będzie się dobrze czuła to zrobi. Obieram pomarańczę,zostawiam na telerzyku.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu.Jestem z herbatką. x Jedyneczko pomarańczem się częstuję. Przyznaje ,że w tym roku smaczne są zarówno mandarynki jak i pomarańcze. x Babki więc jest tak ..machniom... i przeleciał styczeń i luty. Dzisiaj się dowiedziałam,że ten czwartek to ...tłuścioch..:D Jedyneczko Ty to potwierdzasz. Koło się kręci coraz szybciej. Codziennie wiedzę klucze ptaków wracają do nas. Obawiam się oby pogoda nie sprawiła im kłopotów. x Na tłusty czwartek zaplanuję chrust. Jeżeli macie łatwe przepisy poproszę. Zbuntuje się i usmażę.. x Ime , Lunka , Marylko pozdrawiam. x Sollka zagubiłaś się???? nic to ..pozdrawiam może się odnajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się?? Mam nadzieję,że tak:-) Można troszkę sobie dopomóc tym szybkim przepisem. Robiłam zawsze takie bardziej pracochłonne,ale prawdziwe chrusty bite wałkiem i ze spirtem.Może skuszę się tym razem na oszukane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuje za przepis. Oszukane niech będą oszukane ale własnej roboty i smak nie będzie oszukany. Prawdziwe powiadasz trzeba wytłuc wałkiem:D , a ja słyszałam,że wałek służy do samoobrony:D x Pozdrawiam wszystkie Kumpelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom:) Co prawda już za późno na porę obiadową ale dzisiaj serwowałam,fasolkę po bretońsku,flaczki i lazanię;) Wszystko zjedzone:( Któraś słusznie zauważyła,że doba jest dla mnie za krótka;) Zamontowałam dzisiaj 5 rolet,malowałam drugi raz okna,zostało się jeszcze jedno,do przeszlifowania i malowania. Widzę,że planujecie już tłuścioszka:) Ja zawsze piekę rogale drożdżowe.Są przepyszne.W zeszłym roku miałam 4 blachy a stać to ja musiałam z wałkiem nad rodzinką,żeby wszystkiego na raz nie zjedli;) Kurcze,już 20:30 prawie,ale ten dzień mi się zleciał;) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. W zeszłym tygodniu miałam klientów . Chodzą , oglądają dom a potem nawet nie oddzwonią. Strata czasu dla mnie. Myślę, że niektórzy chodzą z ciekawości a wcale nie mają kasy na kupno. X Piszecie o samych słodkościach. Planuję upiec rogale z marmoladą. Kupiłam produkty, reszta może zrobi się sama:D X Pozdrawiam, dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam kawę na stoliczku i zapraszam. Marylko najlepszego dla wnuka. Trzymam kciuki za dobrych klientów. Jedyneczko co będziesz robiła na tłuściocha? Ja zrobię faworki. Globusiku czy sroczka Grażynka cię odwiedza? Ime pracusiu nasz, co dziś w planie? A ja znowu w biegu, pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×