Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie Luna,Globusiku. U mnie też chłód i też czekam do maja:-) Lubicie szyszki ryżowe??? Moi chłopcy uwielbiają.Zrobię na święta. 0,5 krówek 0,5 kostki masła 2 paczki ryżu preparowanego Rozpuszczamy na małym ogniu krówki z masłem,mieszamy... Jak przestygną,dodajemy ryż,mieszamy... Zmoczoną ręką w zimnej wodzie formujemy szyszki. Sprawdzony przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko O jej ale fajne szyszki. Nie robiłam i pierwsze słyszę ,że tak można pokombinować. Ponieważ nie wymagają dużo pracy chętnie je zrobię. x U mnie finisz z porządkami:) x Marylko jak buźka , ból minął?? x Ime czas nas odwiedzić:) x Lunka , Sollka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzisiaj już trzeci raz jestem w wagoniku,ale mnie nie wpuszczają.Spam.... Kawa czeka na Was.Pa. Słoneczny aczkolwiek bardzo chłodny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Oj tak bardzo chłodno tylko 2 st. Gorąca kawa mnie rozgrzeje. Jest bardzo smaczna. x Zbliża się niedziela palmowa. Mam zadanie:) zrobić palmę. Zbieram kwiaty, gałązki wszystko co macie pod ręką!. Będzie kolorowa i bardzo piękna. x Zabieram się do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,dobra zaraz się rozejrzę co tu mam! Dla mnie też jedną palemkę poproszę.Ale fajne zadanie:-) Pan B wróciła już z sanatorium??Jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Za kawę dziękuję Jedyneczko, muszę się obudzić. U nas też chłodno i pochmurno. Globusiku masz fajne zadanie, już widzę tą palmę! Mam ogromny problem, unieruchomiło mi prawą rękę, od łokcia po nadgarstek. SKSY nie żle mi dają popalić aż spuchła mi dłoń.W nocy ból był nie do zniesienia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Nie B jeszcze odpoczywa przyjedzie tuz przed świętami 18go. przyjedzie na gotowe świeta. Taka to pożyje :D prawda!!!!! x Nie ma sprawy palemek zrobię więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka witaj. PKP , wiesz co znaczy ten skrót:) prawda ......wa prawda :DSKS nie odpuszcza. Ale Twój SKS jest jeszcze młody:) Ja ostatnio jadę na Woltarenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna to wszystko przez syzyfy...tyle złego mogą nam zrobić:-( Zdrowia życzę!!! X Globusiku zdobyłam gałązki wierzby i mam bukszpan:-) Podsyłam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko super... bardzo lubię bukszpan jest zawsze zielony. Dzięki. x Odganiam kolegę:0 bardzo jest uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie Przepraszam,że się nie odzywałam ale jak coś sobie zaplanuję,to nie ma bata.Muszę skończyć i już. Zrobiłam od nowa ścieżkę ogrodową z polnych kamieni.Musiałam je wszystkie wykopać,pogłęcić ów wykop,potem nasypać żwiru.Na koniec robiłam podsypkę z cementu i żwiru.Na to kładłam kamienie,polałam wodą.Potem jeszcze na wierzch żwir...i już;) Umordowana jestem jak nie boskie stworzenie,mój kręgosłup dostał po doopie ale jestem zadowolona z rezultatu:D Tak więc wiem dlaczego kolega leń siedzi u jedyneczki na kolanach,spryciarz jeden:D Pozdrawiam wszystkie serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się szczególnie z Tobą Ime. Imponujesz mi. Uruchomiłam wyobraźnie i widzę rezultat pracy. Wiem to nie łatwe zadanie ale masz satysfakcję. Będzie to po prostu trwały chodnik. Wybacz ale teraz wysyłam do Ciebie mojego kumpla....czas na relaks👄 x Jedyneczko Ha ha uśmiałam się , mój kumpel nawiedził Ciebie. On ma bardzo duże rodzeństwo więc gdzie jest potrzebny stawi się natychmiast:D x Wiesz,że mnie też przydałby mi się pindelek do kluczy. Daj znać jeśli sprowadzisz:) x Poza tym u mnie nic nowego. Wieczorem skończę palmy. x Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej napisałam,że korzystam ze SPA iiiii uznano to za spam. A jak będzie teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki przepraszam ...gość... to ja. Teraz spam nie było:D x to jakieś szaleństwo czy CUŚ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na sobotniej kawie.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagonikowy stolik przystrojony palmami. x Zasiadam do robienia pisanek.Czasu mało muszę się spieszyć. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu gość przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku widzę,że kolega poszedł sobie:-) Dziękuję za kawę z przyjemnością popijam... Ime zainspirowałaś mnie:-) tak sobie myślę,żeby przy skalniaczku moim zrobić taki "cuś" pozdrawiam Twój kręgosłup.... X Jestem już po porannych zakupach.Raniutko zawiesiłam firany na część okien,z porządkami jestem na półmetku. Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem i ja na kawie. Jedyneczko u mnie dzisiaj jest dzień mycia okien i wieszania firan. Ale że moja ręka nie jest sprawna, moja kochana koleżanka przyjedzie do mnie i mi pomoże. Ime czarodziejka z ciebie, potrafisz z niczego cuś zrobić. Kapelusz z głowy!!! Globusiku ja farbki już zakupiłam będziemy razem z Z malować pisanki. Pozdrawiam was i miłego dnia. Uff ale mi czasu zajęło to pisanie, lewa ręka ciężko się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.To coś poważnego z Twoją ręką,współczuję. Może do doktorów trzeba???Życzę Ci zdrówka!!! X Ja jajka w cebulniku farbuję.Nie mam zdolności manualnych,nie zabieram się za pisanki,ale Globusik mi piękne prześle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie zapracowane koleżanki. x Idę na bazarek po jajka i koguta. Zamiast dzwonów bedzie piał kogut. x Do uzdrzeni. x Ime jak kręgosłup??? mój walczy ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed południem Lunka Może Ty masz z tą ręką to co ja... Cieśń nadgarstka? Z tym żartów nie ma,bo potem boli coraz bardziej:( Do dochtorów proszę idź... Globusiku Po koguta poszłaś...takiego prawdziwego? ;) Kręgosłup trochę boli ale wskakuję na orbiterek i będzie dobrze.Tobie też radzę,wskakuj,pedałujemy razem:) U Was już pisanki,porządki a ja daleko w tyle:( Na poniedziałek zamówiłam w dodatku elektryka,więc trochę będzie mi przeszkadzał...wiadomo,jak facet plącze się po mieszkaniu to... :) Jedyneczko Fajnie,że mogłam Cię zaispirować.Tylko do dźwigania kamieni zatrudnij mężczyznę,choć ja musiałam sama:( Pozdrawiam Was kochane i życzę...do uzdrzeni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ime. Minęłyśmy się w drzwiach.... Do roboty pędzę swoich chłopaków,niech się uczą pracować:-) Do kuchni ich tylko nie dopuszczam,ale powiem szczerze,że do garów się garną:-) Studencik potrafi zrobić naleśniki,omlet,spaghetti i takie tam podgrzewane kanapki:-) Starszy jajka w koszulkach...tylko zabawne jest to ,że wszyscy mi się plączą po kuchni jak ja coś pichcę:-) Ime znając co nieco Twoje zawzięcie w pracy,myślę,że ze wszystkim uporasz się na czas,zdrowia Ci życzę!!! To do uzdrzeni,zaraz zamykam i zmykam do mamki,zaniosę jej palemkę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x Piszemy pół żartem pół serio a wszystko z przyjemnością czytam. Prawda jest taka,że jesteście koffane❤️ x Jajka kupione , kogut zamówiony , po niedzieli będzie dostarczony:D x Ime tak będzie najprawdziwszy kogut!!! x Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie się kłaniam :D Globusiku...no ja nie wierzę! Prawdziwy kłyrk ;) Mam jednego na stanie,ze styropianu ale pióra ma prawdziwe...skubany :) Kupiłam go w zeszłym roku na Wielkanoc,stoi sobie na belkach(mieszkam na poddaszu),baterie mu się wyczerpały bo oczyiwście piał. Teraz wydaje z siebie jedynie...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Czasami mam ochotę zdzielić go w łeb;) Jedyneczko Chłopaki na schwał Ci rosną :D Mój 13-latek też się garnie do gotowania,muszę go często stopować bo nadwagę ma.Nie wiem po kim.U mnie wszyscy szczupli,u męża też :( Tylko 19-letni syn...ech,szkoda gadać.Leń,obibok,cwaniak Brzydko tak o własnym dziecku ale nie będę się za niego wstydzić.Twierdzi,że dorosły jest.Owszem... dowód osobisty ma...i tyle z jego dorosłości:( Córka jutro zjeżdża ze studiów.Stęskniła się...za psem :D Dziękuję za życzenia zdrowia,odwdzięczam się tym samym❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznali to wyżej za spam ale ich przechytrzyłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×