Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Panie !! x Gościu x błądzić nie jest grzechem:) . Przyjmujemy i dziękujemy za upiorne pozdrowienia. Tobie również upiorności życzymy:) x Ime jesteśmy już po wizycie:) recepty mamy w garści i zaczynamy się leczyć. Najpierw jednak upłynnimy ciut kasy na piguły. Oby tylko pomogły. x Jedyneczko CÓŻ TO :D znowu wesele??? tym razem tez nie popuszczę i wpadnę na oczepiny:) x Witaj MARYLKO! do licha z wirusami!! wszędzie i różnych ich pełno. Tęp je i wpadaj na kawę. x Do 14 tej dzień spożytkowałam jak należy...na zakupach. Jutro będzie zupa owocowa. Niesamowicie prześladuje mnie jej smak. Od 15tej ..planuję przekładańca w szafie. Grube swetry do kąta lżejsze pod ręką. x Pozdrawiam . x Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Globusiku;) Recepty już nie mam w garści,widzisz? Piguły już kupione i łyknięte:D Jestem lżejsza o stówkę:( Zupa owocowa...znowu smak dzieciństwa,moja mama ją uwielbia.Robi z własnych czereśni i wiśni.Ja natomiast nie przepadam za tą zupą.Wolę pluć pestkami stojąc na maminych drzewach;) No właśnie Marylko,wytłucz te wszystkie wirusy i wpadaj do nas:D A gdzie Lunka,Sollka też się zapodziała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Cyferki skaczą mi przed oczami:-) Liczyłam czy stać mnie na nowy żyrandol:-) No i jaki ma być, na bogato???? Żartuję oczywiście, niemniej jednak wybieram się dzisiaj na zakupy. X Upiorny witaj.Teraz już wiem kto się upiornie zakradł,żeby mnie nastraszyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime prawda za stówkę leki to samo zdrowie:D x Jedyneczko oczywiście na bogato:D i pięknie. x Jedna szafka zrobiona ...uffff jak ja to kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry.Za oknem pięknie słonecznie. Przygotowałam kawę. Zapraszam. x Będę miała gości , syna i wnuka. Po wypiciu kawy zacznę się krzątać w kuchni. Wiadomo zupa owocowa dla gości nie przystoi:) x Miłego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Za oknem troszkę pochłodniało, ale to nic słoneczko nas przywitało, a to już coś. Marylko dawno cię nie było, witaj! Ime przykra sprawa z tą chorobą, doświadczyłam na własnej skórze. Półpasieć dawał mi się we znaki przez pół roku, ból niesamowity miałam lewej cześci ciała ale to już trochę lat temu. Upiorności nas odwiedziły, no nie może być, a że kochane jesteśmy to upiornie witamy! Globusiku ha ha razem zaczęłyśmy robic porządki w szafach. Jedyneczko czy zakupy udane? Wesele masz 7 czerwca ,tak jak córka Ime mój syn ma też w tym dniu urodziny , w tym roku 17. Jej jak ten czas mi szybko leci. Zapraszam was na kawkę, otwieram okna w wagoniku i niech aromat was budzi! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku co za spotkanie! Cieszę się że razem z tobą! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Przyszłam z piekarenki do kawy stawiam koszyczek z chrupiącym pieczywem. Globusiku dla takich gości zupa owocowa rzeczywiście nie przystoi:-) Może coś bardziej treściwego???Samych miłych chwil życzę!!! X U mnie nareszcie zapowiada się ciepełko.Słonko dzisiaj wcześnie wstało w całkiem dobrym humorze,będzie świeciło cały dzień jak przystoi na pierwszy dzień wiosny... Dobrego dnia wszystkim,pozdrawiam. Ime jak się czujesz?? Luna żyrandol zakupiony:-) Teraz musi nabrać mocy ,żeby go ktoś łaskawie zawiesił:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Też sie cieszę ze spotkania. 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Witajcje, nie bylo mnie tutaj jakis czas, ale przeczytalam wszystkie posty i wiem o zurawiach na lace i o jodzie w Lebie i balandze 8 marca. U mnie aktywny czas - ciekawe projekty zawodowe, na tyle, ze zaproszono mnie do kanadyjskeij telewizji jako experta. Mialam obawy ze wzgledu na angielski, ale taki program to przede wszystkim dobra reklama, wiec wzielam w nim udzial. Oprocz pracy na razie nic ciekawego sie nie dzieje. Tutaj ciagle Zima. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sollka w klubiku Nareszcie jesteś:O Gratulacje:D Zdradzisz coś więcej na temat tego występu w telewizji? Jak długo jeszcze ta zima u Ciebie będzie trzymać,u nas wiosna w pełnej krasie.Cieplutko,milutko,aż chce się z domu wyjść:D Luna Ja Ci ten żyrandol powieszę.Powiedz tylko w jakim pokoju;) Sama sobie wieszałam w werandzie.Z bębna pralki zrobiłam lampę;) A tak się kiedyś zarzekałam,że prądu nie tknę:D Jedyneczko Czuję się...tak samo;) Za szybko na poprawę ale daję radę;) Dziękuję za troskę❤️ i całuję wszystkie,bez wyjątku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Mam tylko chwilkę na wypicie kawy.Lunka bardzo dziękuję. x Sollka Gratulacje. Twoje życie nabiera rozpędu. Pozdrawiam. x Ime Bez kokieterii , masz ..złote ręce. x Jedyneczko , Marylko x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime jesteś złota rączka. Sollka gratulacje dla ciebie. Jedyneczko jaka pogoda u ciebie? No i jak się ma twoja mamka? Globusiku , Marylko pozdrawiam. Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem dziś z opóźnieniem -praca,rozumiecie.... Ime ,a dlaczego Ty mój żyrandol chcesz zawiesić Lunie :-D Nie oddam!! tym bardziej,że wisi już na swoim miejscu. Od wczoraj leżał na widocznym miejscu,czyli na stole kuchennym:-) Rano M zawiesił.Ale będę miała na uwadze,że i to potrafisz:-) Sollka pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. U mnie ciepło ok 15 stopni,ale pochmurnie. Mama czuje się lepiej.Szmery w płucach są pojedyncze ,ale idzie ku zdrowiu,mam nadzieję. Dzisiaj idziemy na impr. z M. Zaległe imieniny Bożeny. Pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Jedyneczko No ha ha ha:D Ja Cię sory za tę pomyłkę,leki mnie ogłupiają:O Wieczorem przyszła burza,wiatr zmiótł mój ulubiony leżak.Połamał się:( I nijak nie da się go naprawić,nawet moje zdolności tu nic nie pomogą;) Pozdrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Hi, dzien dobry. Siedze sobie z kawa (prawdziwa!) a za oknem bialo ( wnocy znow padal snieg). Wyjatkowa dluga zima w tym roku tutaj. Co do pracy, dzieki. Moj***adania dotycza wplywu dlugotrwalego stresu na zdrowie czlowieka, a szczegolnie na zdrowie psychiczne. Program byl na temat depresji u osob w przemocowych zwiazkach. Pozdrawiam, S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli :) kawa czeka. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Znowu poniedziałek , do pracy czas się zabrać. Na termometrze tylko 2 st. , deszcz i wiatr. Czas uruchomić Wagonik. Zapraszam na kawę. x Chłopaki wyjechali. Pozostała cisza i zapach, syzyfy też. x Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawusia czeka! Zapraszam. Deszczowo u nas od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzięki za kawę Luna. U mnie też pada.Niech pada,zmyje kurz z ulic i co najważniejsze nawodni roślinki. Ja jeszcze dzisiaj dochodzę do siebie po imprezie:-( Pozdrawiam Was poniedziałkowo,dobrego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Luinka i Jedyneczko. x A co to była za impreza????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Goście odjechali . Zostało ogarnięcie chatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×