Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Taak,to nie dobre serca - to zważniałe serca :D x ale co tam...nie będę małostkowa,niech im się wiedzie. x Moja C po 3 tygodniowym pobycie w OBCYCH KRAJACH -na Sycylii,zobaczyła trochę życia od kuchni - wczoraj zadzwoniła z pytaniem -JAKI TO WSZYSTKO MA SENS? sAMA nie wiem,kochana Ty moja. x Zobaczyła sens życia u sycylijczyków. Kobieta - bambino - dom, Men - fura,szybka jazda,za to wszystko pozostałe bardzo powoli - jest czas,nie dziś to jutro..dowcipni sa jak diabli. Np - wracała z wycieczki na Etnę.Upał 40 st - parking autobusowy - ' tylko który autobus właściwy? Co chwilę inna informacja - tłum biega więc z jednego końca na drugi.co dobiegnie do autobusu,kierowca ze śmiechem mówi - to nie ja tam jadę.Wskazuje nainny oddalony autobus..nic tylko się śmiać.Ale jest wesoło,jak to wszystko spocone gania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Witaj Globusiku Witaj Livio Co do zamienników Livio masz rację...W małych opakowaniach jest lepsze,już się przekonałam.Czy to proszek do prania,czy kawa... jest droższe,ale inaczej smakuje i działa:-) Mam miłe sąsiedztwo.Częściej wybiegam za drzwi pracy,tam spotykam się z panią ,która ma sklepik z maszyną do kręcenia fajek...Wczoraj przyjrzałam się jak toto działa.Sprytnie... Globusiku zapachniały mi smażone truskawki:-) Może i ja się skuszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkałsmy się w drzwiach Jedyna. x pani kręci papierosy koło Ciebie,ciekwy sposób na biznes. kupiłam kiedyś mechaniczna nabijarkę,ale to było cudo - 100 fajek migiem. Jedna wada - tak zrobione papierosy zachowywały się jak zimne ognie,:D Strzelało toto iskrami we wszystkie kierunki. spróbuj od niej zapalić - tez tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wspomnień mojej C. - jedzenie. Nie pozwoliła sobie Sycylia na europejskie wtrącanie. Podobno cos niesamowitego.Zarzuciła wszelkie mrzonki o odchudzaniu i napawała się smakami. W wielkim mieście jak Katania,tylko jeden niewielki market niemiecki. Ze też u nas,mafia musi działać na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio nie próbowałam. Maszyna jak szafa,duża.Można wybrać ulubiony ? tytoń,który wsypuje się do maszyny,gotowy skręt z filtrem nasadza się na rurkę,przez którą ładuje się tytoń... Dużo ludzi korzysta,interes opłacalny.Najmniejsza ilość to zakup 10 sztuk. Cała paczka 6 zeta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kończy się chleb,lodówka też pustoszeje - CUKIER - potrzebny od zaraz - porzeczki dojrzały - a ja jakaś do d......y.Utknęłam w Wagonie WM z oddali woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleanki Wy tak o fajeczkach gadacie aż popędziłam iiiiiiiiiiiiii:D dotleniłam się:) x Bardzo niedawno u mnie niebo lało wiadrami wodę na szczęście zdążyłam do domu przed ulewą. Na szczęście wiadra się skończyły a zostały konewki z sitkami:) a niech sobie pada co mi tam:D x Jedyneczko truskawki mi leżą na sercu!! myślę,że zdążę zrobić. Co do ceny za fajeczki oj!!!! ponętna. x Wszystkie koleżanki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. Dziewczynki moja torba spakowana. Jutro raniutko o 7 muszę się stawić do szpitala. Idę na operację. Jestem trochę poddenerwowana. Jaka noc mnie czeka...... chyba nie zmrużę oka. Dziś spędziłam parę godzin na ostatnich badaniach i rozmowie z anestezjologiem. Pobrali mi 5 strzykawek krwi. Pozdrawiam was, odezwę się jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Luna powodzenia, trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze. Jedynko cena fajek ponętna, szkoda ,że tak daleko mam do tego sklepu.:) Globus u mnie pogoda też listopadowa, lato zabłądziło:) Ime zdrówka życzę. Livio przemeblowanie wskazane, cieszy zmiana mebli. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna trzymam mocno kciuki!!!! Czekamy na Ciebie❤️ Zapraszam koleżanki na kawę. Marysiu wakacje przed Tobą:-)Zasłużony odpoczynek!!! Globusiku u mnie też wiadrami wczoraj polewali:-( Dzisiaj budzę się,a tu słoneczko świeci:-) nie wierzę.... Mam wizytę u dentysty.... Ime pomachaj chociaż łapką... Dobrego dnia Wszystkim,zaciskam kciuki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , razem z Wami pije kawę. x Lunka Musi być dobrze i będzie dobrze.Przesyłam Ci serduszko❤️ Pozdrawiam i trzymam kciuki. x Miłe koleżanki do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do was z telefonu. Dziękuję za slowa wsparcia. Operacja o godzinie 13. Leze i czekam. Chyba pojde na dymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. LUNA - nie ma to jak dymek na nerwy.Trzymaj się,aby było lepiej - zawsze musi być troche gorzej. Zaśniesz sobie - a jak się obudzisz,leć na dymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w WM po ten chleb powszedni. A jak już byłam- to pełen kosz sklepowy,załadowałam do taxi.Spokój?na jakieś 2 tygodnie - a tu już leki się kończą. x potem ten cały majdan pownosiłam do chaty,jak już chwile odsapnęłam,Pedro w kącie pod ławą dostał ataku padaczki.wyci,ągnąć,ratować - potem zmiana opatrunku - już wiem,kim jestem Jestem święta livia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Święta Livio:-) Biedny ten Twój Pedro:-(Dobrze,że byłaś przy nim. Lodówkę masz zaopatrzoną na jakiś czas,możesz odsapnąć... A ja jestem po wizycie u stomatologa.P. doktor zdjęła mi aparat z dolnych zębów.Przy następnej wizycie zdejmujemy górny,ale fajnie:-) Luneczka,jeszcze półtora godz.i będzie po wszystkim.Bądź dzielna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Lunka i już po wszystkim!!! dzisiaj odpoczywaj a od jutra chwytaj siły pełnymi garściami i wracaj , wracaj do nas❤️ x OOOOO Matko ...ŚWIĘTA LIVIO..... ale się uśmiałam , proszę Cię nigdy nie strać cierpliwości być świetą:D x Ime u Ciebie tak cichutko, jak się czujesz???? wpadnij chociaż na kakao:) x jak po wizycie u dentystki??? czy aparat jeszcze nosisz??? x Marylko u Ciebie wakacje tuż tuż. Myślę,że będziesz miała czas na ble ble z nami:) x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie.Jestem z kawą.Luna Ty pewnie jeszcze nie możesz? Wracaj szybko do zdrowia!!! Coś na deszcz się zbiera:-( Po tych ulewnych dniach komary atakują jak nigdy,odechciewa się wyjścia do ogrodu... Pozdrawiam,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko. Piję kawę i odganiam komary od siebie:) Przypomniałaś mi o uciążliwych owadach.Co prawda jeszcze mnie nie pogryzły ale trzeba być przygotowanym na odsiecz:D x Lunka Jak minęła noc. x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć Globusiku. Ja już mam kilka ran po ukąszeniach:-)Fenistil szybko goi. Zabieram się do roboty.Koniec miesiąca tuż,tuż... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie kawowe Dziewczyny. x Lunka sobie odpoczywa - dzisiaj dla niej gotuję kompot jabłkowy....... x pamiętacie dni odwiedzin w szpitalach?/jak to tłumy ze słoikami pędziły do chorych? Jak gęsto było w tych szpitalnych salkach,biedni chorzy oddychać czym nie mieli. x wspomnienia..a kysz.. tyle,że ten kompot jabłkowy,był lepszy niż z pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na życie "KOŁKIEM W ŁEB" x Pamiętacie pewną niewolnicę? Piszemy ze sobą nadal.Wczoraj przekazała mi motto swojego teścia. Schorowany,po operacji na jelicie grubym,chemii,snuje się po otoczeniu i wszystkim tym kołkiem grozi :D x tak,to jest metoda na przepędzenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Livciu dziękuję za kompot jabłkowy, uwielbiam! Wzruszyłam się. Jestem już w domku. Powiem tyle, zadowolona jestem ,że już po. Boli, ale w domu szybciej do zdrowia się dochodzi. Przede mną jeszcze jedna operacja i na tamtej chyba już się zakończą moje problemy zdrowotne. Mam taka nadzieję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio.Dobry pomysł z tym kompotem:-) Na ozdrowienie!! Cześć Luneczka.Już po wszystkim,jak dobrze!!Szybko Ciebie wypuścili.Zdrowiej nam!!To dzisiaj masz leżaki:-)? Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Bileciki do kontroli proszę!:D Nie pisałam bo przygotowywaliśmy się do dzisiejszej uroczystości naszego najmłodzsego syna Koniec VI klasy :D Najpierw była msza św. Dzieciaki przygotowały dla rodziców przedstawienie i gdy przyszła pora na piosenkę "Cudownych rodziców mam ",wszyscy,dosłownie wszyscy się popłakali.Z czego nasz syn najbardziej :( Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge do was dolaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie sie tu wszyscy? Ja pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
LUNKA- Teraz to rach,ciach i już dom.Ale z Ciebie Dziewczyna Błyskawica. I tak po kolei,wszystkie przeszkody życiowe są pokonywane. GOŚCIU - zapewne nikt tutaj nie będzie miał nic przeciwko - o ile ta deklaracja na poważnie. Tu same fajne Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×