Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Jedyneczko👄 Globusiku👄 Lunka👄 Livio👄 Mario👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Na szczęście mam obiad właśnie się podgrzewa. Jestem bardzo głodna i zła. Zła dlatego ,że jestem głodna:) x Kosiarz się nie popisał. Livio jednak wyruszę do Ciebie z sierpem. x Jedyneczko Od tej chwili też leniuchuję :) w końcu złapię oddech:) x Ime Dzięki za całuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Globusiku wyruszam z Tobą:-)Biorę kosę spalinową.. Ime całusy rozdajesz,aleś Ty kochliwa:-) Dzięki!!! Dzisiaj kończę pracę z radosnym nastawieniem...słońce w końcu przedarło się!! Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko idzie prawdziwe ciepło!!! będę miała na co narzekać , że ... za gorąco"D"D oj dość często się z siebie śmieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana! Słoneczko już ładnie świeci, zapowiadają na dziś 30 st. Zapraszam was na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna ,a ja nie wchodziłam do wagonika,żeby Was nie obudzić ,a tu proszę:-) co za niespodzianka.Piję z Tobą kawę ,dzięki. Może banana? Jem codziennie na śniadanie.Jeśli lubisz,częstuj się:-) Co do pogody??? to sama nie wiem,chyba z tendencją na deszcz... Dobrego dnia w pracy Luna,nie szalej!!! Podnoszę roletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka pijmy więc kawę:) u mnie pogoda podobna . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ja też chwyciłam za banana:) byłaś już na bazarku?? pierwsze przebudzenie miałam o 4tej. Zasnęłam ponownie i prawie zaspałam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyjdę do sklepu. Lodówka zaczyna świecić pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Globusiku na bazarku byłam. Arbuza zakupiłam i truskawki,ponoć się już kończą,a ja smaku ich nie pamiętam:-) Zabieram się do roboty pa.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie Bananowe Dziewczyny.Ja też dziwnie ostatnio je lubię,chociaż smak w nich już nie tak,a mo,że to ja już smak straciłam? - fajki smakują nieodmiennie,więc to coś z bananami. x Wzięłam się za syzyfy,dzień dzisiaj mi sprzyja,jakieś nerwy wywalam z siebie przy okazji. Słyszę jak w zdziczałym ogrodzie trawa rośnie cooraz wyżej i wyżej. x Sierp i kosiara nie pomagają -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) :-D No nie odmawiam,a co tam!! nabzdryngolę się podczas pracy,taka okazja:-) Ty słyszysz jak Ci trawa rośnie,a ja mam wiercenie,kucie,stuki i puki....Wokół remonty... Twoje dźwięki przyjemniejsze dla ucha. Budynek,o którym wam pisałam równo rok temu,że się buduje po sąsiedzku,jest już wybudowany,wykończony i pięknie z zewnątrz wygląda.Niedługo będą wprowadzali się najemcy. Z ciekawością oczekuję i wypatruję co tam będzie się mieściło. Apteka na pewno,salon kosmetyczny,plac zabaw dla dzieci(w budynku)i więcej już nie wiem bo właścicielka nie chce powiedzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.Jestem:-) Piję z Tobą kawę,dzięki. Wystroiłam się w letnią sukienkę,upał miał być!!! ,ale raczej na deszcz się zapowiada.Niebo czarne:-( Studencik mój ma dzisiaj ostatni egzamin.Nie zauważyłam żeby się uczył.Oznajmił mi ,że wiedzę posiadł podczas wykładów i ćwiczeń:-) No cóż,zobaczymy cenzurkę... Pozdrawiam Was miło i zapraszam na banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dojechałam :) do Stacyjkowa.Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Dobrze przyjechać na gotowe:) x Jedyneczko u mnie słońce , dzień zapowiada się upalny. x Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć Globusiku. Arbuza targam do Stacyjkowa,strasznie ciężki!! Nawadniajmy się w upały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej!!! Jedyneczko cały dzień wylewałam siódme poty. Trafiłaś z arbuzem!!!!! muszę uzupełnić płyny. Podobno jaki piątek taki świątek , A WCALE NIE:D dzisiaj popracowałam i od jutra .. luz blus :D x Dobrego odpoczynku wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Globusiku tak jak ty , ja dzisiaj też wylewałam 7 poty. W domku też ogarnęłam, zostało mi tylko prasowanie na jutro. Gorąco było, na noc zapowiadają burze. A ja sama przez wekeend, Z pojechał dziś do PL. Wraca w niedzielę. Zażyczył sobie ruskich pierogów i napoleonkę na niedzielę. Czyli spędzę ten dzień w kuchni przy garach, ale to nic , jutro mam wolne i urządzam sobie domowe SPA, maseczki , peelingi, i wyleżę się w wannie. Wszystko co potrzebuję, zakupiłam. Byłam dziś w Rossmanie a sklep z napojami przechodził prawdziwe oblężenie. Nawet nie próbowałam stanąć w kolejce. Wiadomo mecz był, ludziska spragnione piwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A propos Mundialu , oglądacie??? Ja tak, raz na 4 lata staję się fanką futbolu! A się rozpisałam. Bo nie mam do kogo gęby uchylić, ha ha ha!!!! Życzę wam spokojnych senków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry .Zwołuję Panie na kawę. Ale gorąco!!!! stawiam wodę ...zimna prosto ze studni:) x Hej Lunka Może Twój Z będzie częściej wyjeżdżał :) poświęcać będziesz więcej czasu na kawie w naszym towarzystwie. Przygotowujesz pyszności na przywitanie. Ja wczoraj zrobiłam kotlety drobiowe, rosołek , dorzucę dzisiaj fasolkę i tyle!!!! x Jedyneczko Wpadaj pusto bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem,jestem Globusiku:-) Wstałam przed 6 i za szmatę się chwyciłam,żeby popołudnie mieć wolne:-) U mnie wreszcie ciepło!!!Takie prawdziwe,letnie.. Luna Z nie ma,ale widzę,że czas masz zorganizowany:-) Arbuza zostawiam ,do tego czarną porzeczkę i borówkę. Pozdrówki. Livio co tam??? Ime wpadaj Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie na kawie. Dzisiaj przypadkiem wpadłam na fajne text. "z uniesień - pozostało mi uniesienie brwi - - ze wzruszeń - wzruszenie ramion" x dobrze by było,gdyby tylko to :) ALE jak zwykle musi być ALE - dołączyć do życia musi SKS. x Tu wzruszanie ramion nie pomaga..hehe. A co chwila ten SKS coś dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prose paniom? a cipki jesce golicie cy macie takie kudłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w pewnym fajnym filmie,usłyszałam bardzo dobry sposób na to,aby toto ciągnąć. x Brzmiało to m.w. tak: "kiedy już nie będziesz widzieć w niczym sensu, -gdy życie powali cię na kolana, zrób jedno - WSTAŃ I POŚCIEL ŁÓŻKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×