Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Jedyneczko No zmiłuj Ty się ;) Sos z torebki? Fuuuujjjj :D A od czego macie wujka Google? Nie mam czasu teraz pisać przepis... Zaraz jadę z mamcią do szpitala,zapisać ją na operację Pozdrowionka dla reszty❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Ime masz rację:-)Zapytam staruszka.... Globusiku ja też nie lubię takich wizyt,zresztą kto lubi??? Zabieram się za robotę,toż to koniec miesiąca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko i znowu koniec miesiąca:( x Ime czekam na przepis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Globusiku ;) 1 mały słoik żurawiny 1 cytryna Chrzan w słoiku-2,3 łyżeczki 5,6 łyżek majonezu 3 łyżki jogurtu naturalnego Żurawiny przecieramy przez sitko,skórki wyrzucić Dodajemy majonez,jogurt,chrzan i sok z cytryny Jeśli ktoś lubi pikantny,można dodać więcej chrzanu Proste? Proste ;) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime dziękuję rzeczywiście proste do zrobienia. Ponieważ nie mam żurawiny sos zrobię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
maczy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywnym pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
MONI ! WSZYSTKO JEST MOŻLIWE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jestem z GĄSEK...... A TU JEDYNA - pyta skąd ją wziąśc :D x aklimatyzacja przebiega przy przerobie roboty - skąd to dziadostwo się bierze. Moj M w obecnej chwili POWINIEN być u paskudy w MM P.Czekam na wieści. x Wyjechał już 2 dni temu ,przeżywać katusze w mieszkaniu C.:( NIE MA TO JAK DOM!! X mam więc podwójny odpoczynek. Pytam C czy rzuca"mięsiwem" - ależ skąd!! a jak tylko mnie zobaczył..to leciało,gęsie mieso tyyż.S zatykał uszy Wnusiowi. Ech..życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Sobotnia kawa przygotowana. Zapraszam. x Witaj Livio! x Zapowiada się ciepły dzień. Pozdrawiam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku kawa stawia na nogi, dziękuję! U nas trochę po chmurno i wietrznie. Syzyfy mnie dziś czekają. Na obiad kluchy z tartych ziemniaków ( takie zielone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. U mnie kropi:-( Zabiegana jestem od rana,ale grzechem byłoby nie wpaść do Was na kawę.Dzięki Globusiku. Livio z Gąsek:-) witaj!! Gdzieżeś Ty była jak Cię nie było??? Od rana pichcę..sałatka warzywna,ciasto Murzynek,a na obiad babka ziemniaczana. Luna jakie zielone kluski?? ze szpinakiem? Jak zastawię stół to Was zawołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry ponownie. Częstuję wszystkich indykiem i sosem myśliwskim. x Ime Bardzo , bardzo smaczny sos. Moja "B" zapytała co ja takiego zrobiłam:) i nie wiedziała,że jestem taka zdolna:D wciągam go na listę dań. x Lunka no właśnie co to za zielone kluski??? takie ufoludki???:D x Livio nic nie kapuję , gdzieś Ty jest??:) x Babki przygotowuje się do wyjścia. Będzie kino , kawiarnia i festiwal. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Ja tez dostawiam dania na stół!!!! wołam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Wróciłam, było pięknie chociaż pogoda nie za bardzo dopisała. Teraz syzyfy domowe... Pozdrawiam serdecznie koleżanki. Wpadnę jutro na kawę. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie w sobotę. Byłam w Gąskach nad pięknym morzem naszym,Bałtykiem,ok 10 km od Kołobrzegu. x KOŁO bRZEGU - byli nasi sąsiedziz ośrodka - rodzina z 2 dziewczynkami - jak poinformował nas mój Wnusio:D Oni byli KOŁO a my na brzegu :D x To były najpiękniejsze kilka dni od daaaawna. x pogoda też była w sam raz,jak dla mnie. Dzisiaj wrócił z poznania mój M - wraca szara rzeczywistość,chociaż jej się nie poddaję. Właśniejestem niezbędna - nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio. Już kapuję gdzie byłaś. Czy nazbierałaś gąsek?? Co tam gąski najważniejsze,że wypoczęłaś. x Kukam dzisiaj ponieważ rano mogę nie zdążyć. Przygotowuję naczynia , wodę do zaparzenia kawy. Życzę smacznego. x Przez cały tydzień miasto żyło do późnych godzin nocnych. Wszystko jednak mija ...festiwal również. Pożegnałam się również i kto wie może za rok znowu się pojawię. Na zakończenie obejrzałam film ..IDA... dobry choć mnie nie porwał. Dużo się na jego temat mówi. Oceny będę różne bo każdy będzie go odbierał inaczej. x Babki wysłałam pierwszego @ na drugi koniec świata do KOCHANEGO JUNIORA❤️ Posmutniałam:( Życzę wszystkim miłego rozpoczynającego się tygodnia. x Wszystkim rozpoczynającym szkołę powodzenia!!! x Tery mówię do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko skryłaś się , że Cię nie zauważyłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Globusiku Bardzo się cieszę,że sos Ci smakował Na Kaszubach robi on furorę na weselach,często podawany do dzika :D Livio Niedaleko Gąsek pracowała moja córka,byliśmy tam na początku lata Fajne strony ;) Byłam dzisiaj na grzybach z samego rana Trafiły się p r a w d********** Będą na kolację :D W ostatniej chwili udało mi się przyodziać Juniora w strój galowy i buty...jutro idzie do I gimnazjalnej :D Padam dzisiaj na...pysk Marylko Witaj ponownie Lunka Jak tam szpinakowe kluski? Tery giedum-do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykropkowali... No dobra Trafiły mi się borowiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
poniedziałkowa kawa smakuje tak samo jak niedzielna. x Wczorajszy HIT u mnie,to wybuchający komputer M.. aby było przy tym smiesznie,odszukałam dokumenty zakupu - data - 31.08.2010 r - zrobił dowcip w swpje 4-te urodziny :D x mam więc znowu zgnębioną istotę,przez przedmiot nieożywiony - laptopka pożyczę - proponuję,nic z tego - TO NIE TO. Wszystko pasuje,właśnie spłaciłam ostatnią ratę z karty kredytowej.Zycie jest DOBRE,nie dobija do końca...zawsze jest jakaś furteczka.:) Dnia miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio dzięki za kawę. A to Ci heca z komputerem,nie wytrzymał 5 lat:-( wedle nowej polityki gospodarczej powinien:-) Livciu na laptopie to już nie to samo, przerabiałaś to już.Można??? można:-D No cóż nowy wydatek Was czeka. Ja wczoraj też upłynniłam troszkę miedzi.Młodszy S zabrał mnie na zakupy do WM niby to w trosce o mnie ,że nic sobie nie kupuję itp...W sumie wyszło tak jak zwykle ,byłam sponsorem:-D X Marysiu witaj w domku Za oknem smutno i ponuro.Dzieciaki dzisiaj wystartowały,niech się wszystkim wiedzie... Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. ! Zapraszam na rozpoczęcie dnia przy kawie. Ktoś pokradł mi sen:( liczę ,że czarnula pomoże i przestanę ziewać. x Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,zasiadam do kawy.Dzięki. Ja spałam dobrze i długo.Wczoraj nachodziłam się,także bardzo dotleniona usnęłam szybko:-) M jak m....oglądało tylko jedno oko:-) Zapowiada się słonecznie,chociaż raniutko na term. było 4 stopni.. Mam więcej pracy ponieważ majster jest chory. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Tobie również dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
"Może wiem najlepiej dlaczego tylko człowiek potrafi się śmiać: tylko on cierpi tak bardzo, że musiał wynaleźć coś takiego jak śmiech. — Fryderyk Nietzsche" x pozwoliłam sobie Globusik na wklejenie Twojego motta - w gruncie rzeczy,pozostaje tylko śmiech. x kierat w którym się kręcimy,doprowadza do takiego zawrotu głowy,że ryczysz ze śmiechu. x jadę do WM do paskudy..miłego dnia. Uśmiechnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki. Mój laptop coś szwankuje. Sam się wyłącza , potem zawiesza się, że nie można nic zrobić. Livio cos mi się wydaje, że obie będziemy już nie długo na zakupach. Dziewczyny zielone kluski nazywam zielonymi choć w rzeczywistości nazywają się szare. Robi się je z tartych surowych ziemniaków. Do tego mąka, sól, jajko i ciasto gotowe. Ja podaję do klusek kiszoną kapustę , oczywiście ugotowaną. Na patelni smażę boczek z cebulką , okrasa do tych klusek. To smak mojego dzieciństwa. Nic moja przerwa dobiega końca, lecę do pracy. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x Livio taki śmiech jest gorzki ale śmiech:( x Lunka Dołączam do Ciebie i Livi .Komputer również się buntuje. Będzie nas trzy na zakupach:). x Jestem napracowana jak diabli. Umyłam lodówkę. Co za fajna robota;) myślę,że znacie taką przyjemność! Do końca dnia nie ruszę nawet palcem. x Ime , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Ja zalatana :O Junior do gimnazjum...ja po urzędach :( Przyszedł pierwszego dnia ze szkoły i cała litania papierków Zażyczył sobie aktu...zgonu :D Tak mi to utkwiło w głowie,że o mało nie poprosiłam urzędniczki o ten akt ;) Chodziło oczywiście o akt urodzenia ;) Dziewczynki Jeśli Wasze laptopy mają więcej niż 10 lat,to rzeczywiście powinnyście zainwestować w nowy sprzęt Ale... Czasami wystarczy zmienić zasilacz do laptopa Lunka U Ciebie widzę taką przyczynę,choć może wina leży w systemie ;) Kiszona kapusta powiadasz ;) Dzisiaj ukisiłam 5 główek kapuchy Nie ma to jak swoja :D Globusiku Dołączam do Ciebie Lodówka czeka :( Jedyneczko❤️ Marylko🌼 Livio🌼 Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×