Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
DORA dziękujemy za odwiedziny:) Tobie życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku na Wyspy Kanaryjskie też bym chciała:-) Czyli wszystkich po troszku widziałaś;-) Junior mam nadzieję nie przejmuje się zbytnio maturą?Młodzi są zahartowani, tyle już egzaminów przeszli...My za nich się umartwiamy:-) Wreszcie wyszło słonko,ciut cieplej. Ime maluj się i zdawaj relację.Jakby co będziemy radzić;-) Co tam, o jedną blondynkę więcej:-D (ja też blondi) X Gotuję pomidorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ooo tak Junior maturą się nie przejmuje. Ja i owszem:) ale nie on. Zadaję sobie pytanie co to będzie????:( U mnie pochmurno i mimo 11 st. jest chłodno. Pognało mnie opłacić rachunki te które już są. Miedzy innymi energię. Pilnuję żeby nie wyłączyli światła.Nie mogłabym pić z Wami kawy:D Ime no właśnie czy już jesteś blondi???? x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dziewczyny :D Wy jesteście bardziej niecierpliwe niż ja ;) Na zostanie blondi,muszę poczekać do...sierpnia Farba się musi trochę wypłukać Potem dekoloryzacja,no i farba Wytrzymam.Muszę ;) Dobrze,że moje włosy są tylko ciut jaśniejsze od tej schodzącej czerni :D Globusiku Toć Ty nic nie odpoczęłaś podczas tych świąt ;) Ale mam wrażenie,że zmeczęnie był na prawdę miłe :D Zwłaszcza pierwsze pożegnanie syna było emocjonujące! Cieszę się razem z Tobą ❤️ Jedyneczko Wymieniamy się garnkami? ;) Ja mam ogórkową... Co Ty na to? :D Blondi przybije -tkę drugiej blondi w sierpniu,może być? ;) Pralka nam się zapsuła Czwarta w karierze małżeńskiej ;) Czy ja mam jakiegoś pecha,czy teraz tylko takie barachło robią? Ostatnią ja spłacałam na raty.Wytrzymała 2 lata Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kukam i na kawę zapraszam. Dzień dobry. x U mnie zadomowił się mróz. Zimno jak licho. Może słońce zrobi swoje i przepędzi intruza. x Dziewczyny znowu wojuję z gołębiami. Co one wyprawiają!! od lat chcą zbudować gniazdo w skrzynce. Nie mogę do tego dopuścić ze względu na nieporządek. x Ime Masz rację wróciłam zmęczona i to bardzo. Wiesz jak to jest! przeważnie męczy siedzenie za stołem:) nic to po woli wchodzę w rytm normalności:) Ime podobno nowe urządzenia przewidzianą żywotność mają na pięć lat. Twoja Frania się nie spisała:D x Jedyneczko czekamy cierpliwie do sierpnia na koleżankę blondi:) x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ja również mam robotę ale mam również kolegę. Nie wiem czy dam radę go zwyciężyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . No i po robocie.Papierkowej... Za oknem niektórym przygrzało:-D Obserwuję i widzę jak kilku śmignęło z krótkim rękawkiem...Ech,młodość... Ime masz jeszcze tą ogórkową?? Podmianka,pomidorowa mi wczoraj nie zeszła:-D Co prawda mówiłam młodym,żeby wpadli na obiadek,ale ponoć sami sobie ugotowali;-) Nie wiem kiedy przywyknę do pustego pokoju K:-( To dopiero trzy dni... A ja myślałam,że mnie to jakoś obejdzie,ale nic z tego. Dzwonią do mnie ,zapraszają,ale nie chcę im zawadzać... Niech się sobie ogarną w nowym domku,na odwiedziny będzie czas. Globusiku odsapnęłaś już z wrażeń i podróży? Trzymajcie się /Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jedyneczko Mam jeszcze ogórkową.Też mi się jej ostało.Częstuj się proszę ; Mnie też to niedługo czeka.Tylko,że ja już planuję generalny remont w pokoju córki ;) A młodzi wynajęli mieszkanie,żeby ktoś inny nie sprzątnął im go sprzed nosa ;)Na razie płacą połowę Mi również dzisiaj trochę przygrzało,choć i też powiało ;) Sypałam ziemię kawiatową do donic/y,na balkonie Sama nie wiem jak to nazwać,bo ma jeden ciąg po trzech stronach balkonu Takie jakby koryto,ale bardzo efektowne :) Zostało już tylko posadzenie kwiatów,ale poczekam chyba do maja Chciałabym zasadzić lobelię,w dwóch kolorach bo to sprawdzony,wytrzymały dosyć kwiat Globusiku Jak tam? U mnie też z rana był spory mróz,za to w dzień +15 stopni :D I wiesz...gdyby to była Frania,to pewnie by jeszcze sprawna była ;) :D :D Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczne:-) Pięknie zapowiada się dzień,zapraszam na kawę i uśmiech:-) X Ime ja też się wstrzymuję z sadzeniem kwiatów do maja. Mówisz o remoncie,śmieję się,mój S prosił,żeby jeszcze się wstrzymać i nie remontować po nim,bo ma zamiar wpadać od czasu do czasu:-D No dobra,jeszcze chwilkę odczekam;-) Globusiku,wstałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Dziękuję za kawę. x Jedyneczko wstałam ale bardzo leniwie:) czuję ,że po kawie poderwę się do życia. Piszę się na zupę ...zabieram pomidorową:) wpadnę z trojakami. Po wyprowadzce dzieci musisz kupić mniejsze garnki:) x Ime oooo tak Frania była niezawodna:) długo miałam ja w piwnicy. x Piszecie o kwiatach. Ja również / choć tylko na balkonie/ posadzę w maju. Wypraktykowałam,że posadzone wcześniej szybciej nie zakwitną. Wszystko ma swój czas. x Jeszcze się nie... rozpisałam...:) wiec na rozpoczęcie dnia wystarczy ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Pisałaś któregoś dnia o gołębiach... Mam ten sam problem z kawkami:-( Olbrzymie te kawki jak kurczaki odhodowane:-) Niesamowicie brudzą i hałasują. Na dachu urządzają sobie wyżerkę.Dziobami walą w dachówkę,hałas niesamowity... Muszę jakiegoś strach na nie postawić:-) Do pomidorowej nie zachęcam dzisiaj piekę babkę ziemniaczaną.Zapraszam. Pa.Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko w dalszym ciągu mam problem. W miejsca gdzie robią gniazda wstawiam różne rzeczy żeby zając im miejsce. Niesamowicie uparte . Nawet kota się nie boją. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Piję z Wami kawkę. Słonko na dworze, jestem już zdrowa. Idę do sklepu po chlebek, potem przyjdzie Kacperek. Dzień jak codzień:) Miłych wrazeń i uśmiechnietych ludzi po drodze życzę nam wszystkim. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marysiu. fajnie,że się wykaraskałaś:) ja uśmiecham się do Ciebie , na ulicy o uśmiech trudno:( może w twoim mieście jest inaczej. Miłego dnia Ci życzę. x Babki jaki piękny dzień. Po kawie nabrałam chęci na spacer taki związany z zakupami. Poszlifowałam bruk , obejrzałam obcasy...całe...:) x Jedyneczko może wynalazek na gołębie będzie skuteczny.Na razie się wyniosły. Ime x ... jak siemasz kochanie...?:) zapytałam Cię słowami piosenki:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gwiazda filmowa zgłasza na komisariacie kradzież. - Co pani skradziono? - Naszyjnik z pereł. - Jak wyglądał? - Jak prawdziwy!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko x Zajęta byłam na maksa.Stokrotki posadzone,jakieś innne kwiatki posiane,warzywka również Papryka wołała do mnie...honotu,jak restauracja w Łebie :D Dla odmiany,jak idę spać,to łóżko mówi...jedziemy do Honolulu :D Marysia nas odwiedziła :D Cieszę się,że już Ci lepiej❤️ Ja mam zapalenie oskrzeli,kaszlę jak stary gruźlik.Junior zostawił mi to w spadku ;) Jedyneczko Ponoć dobrym strachem na ptaszyska jest naklejka na okno lub figurka jastrzębia albo kruka Na ile to skuteczne,nie wiem ;) Globusiku Odpowiem Ci słowami Marka Grechuty...:D Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni Zdjąłem z niej zmoknięte palto,posadziłem vis a vis Zapachniało,zajaśniało,wiosna,ach to ty Wiosna,ach to ty 🌼 Zbliżają się urodziny mojego Tatka.Okrągłe...70-te Zostałam zobowiązana do kupna prezentu w postaci krzaków borówki amerykańskiej i czarnej porzeczki Ciekawe po kim ja to mam ;) :D Bo Mamka też nie zgorsza ;) Padnę ale ryć w ziemi dalej będę...;) Pozdrowionka,moje miłe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak tu poetycko i romantycznie:-) Dzień dobry witajcie:-) Słonecznie,bajecznie,zapraszam na eliksir: czarny,bo taki ma być,ale kopa daje co najmniej na pół dnia:-) Marysiu Dobrego i przyjemnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry :) dziękuję za eliksir. x Jedyneczko u mnie również piękny dzionek. Cieszmy się . podobno poniedziałek i wtorek będzie ciut gorszy. Ale kto to wie? x Ime ...wiosna , wiosna , wiosna ach to ty... odpowiedziałaś mi pięknie ❤️ pięknego i dobrego samopoczucia Ci życzę . Przegon oskrzele nie czas na kaszel:) x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pamiętacie mnie jeszcze? Mam nadzieję że tak. Po wielu perypetiach w końcu dziś rano włączyli nam internet. Pozwólcie że najpierw was wszystkie serdecznie pozdrowię i prześlę po całusku. Mieliśmy trochę problemów ale pomału jakoś wychodzimy na prostą! Mieszka nam się tu bardzo dobrze. Na samym początku miałam problemy ze snem. Jednak człowiek się musi do nowego przyzwyczaić i oswoić z nowymi kątami! Nasza piesa bardzo przeżyła przeprowadzkę. Tak się zestresowała że mało nam nie zdechła. Wzięłam wolne na 3 dni i siedziałam z nią w domu i co godzinę podawałam jej leki. W mieszkaniu jeszcze ciągle coś zmieniam, przemeblowuję , dokupuję nowe. Wczoraj skończyłam szyć firany do sypialni no i oczywiście je od razu zawiesiłam. Pochwalę się że wyszły mi na prawdę ładnie. Z zaniemówił jak zobaczył efekt końcowy. No to na początek tyle. W wolnym czasie poczytam co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Coś mnie ciągnęło do Stacyjkowa. Już wiem co!!!! x LUNKA bardzo ale to bardzo serdecznie Cię witam . Pytasz czy Cię pamiętamy??? znamy się w końcu parę latek jak można by było Cię zapomnieć:) Przyznaję,dużo myślałam i dopuszczałam myśli ,że może zrezygnowałaś . Z drugiej strony nie sadziłam ,że bez uprzedzenia machniesz na nas ręką.Wszystko to nic ważne ,że jesteś:) Lunka wyobrażam sobie ile kołomyi mieliście. Przeprowadzka to poważna decyzja. Ważne ,że jesteście zadowoleni i szczęśliwi to się czuje. Czy w związku z powyższym musiałaś zmienić pracę?? Lunka jeżeli dojrzeję do przeprowadzki będziesz mi służyć radą:) zgoda??? Zastanowiła mnie reakcja pieska. Biedne zwierzątko :( aż tak było ze stresowane. Ogólnie mówiąc jest fajnie .Życzę Wam dalszej akceptacji wszystkiego co nowe i stabilizacji. Oczywiście życzę zdrowia domownikom i pieskowi. Do zobaczenia Lunka na porannych kawach i ble ble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kawę stawiam dla was! My już po spacerku , śniadaniu i kawie! Leżakujemy i oglądamy TV. Zastanawiamy się czy gdzieś wyruszyć! Pogoda zachęca do spacerów. Globusiku dziękuję za serdeczne przywitanie. Praca ta sama, nic się nie zmieniło. Dzisiaj odbywają się komunie u nas, a w związku z tym ,że mieszkamy obok kościoła jesteśmy na bieżąco. Kościół jest protestancki. Dzwony biją , nie potrzebujemy zegarka. Miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka w końcu mogę wypić poobiednią kawę wspólnie z Tobą. x Dość wcześnie są komunie. U nas prawdopodobnie się zaczną pod koniec kwietnia ale nie jestem w temacie i dokładnie nie wiem. Lunka jak dla mnie to macie ciekawe miejsce zamieszkania. Możesz słuchać bicia dzwonów. Na mnie zawsze dzwony robią wrażenie. Biją i coś oznajmiają, miłe uczucie. Może dlatego mam trzy bijące zegary. Wiem, to nie to samo ale również biją i przypominają o godzinie. Przesyłam Wam pozdrowienia. x Koleżanki / wszystkie/ miłego niedzielnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Blondi i czarna czeka,zapraszam... Luna Witaj :-) Twoje miejsce w wagoniku było strzeżone,zadbane możesz śmiało zasiadać:-) Cieszę się,że jesteś z powrotem. Globusiku zimno u mnie,zmarzłam w uszy na porannej zaprawie:-) Ty już jesteś gotowa do wyjścia? Musiałam zwrócić firany do poprawki,to wymagało wyjścia na wielki targ. Niestety ja nie mam takich zdolności Luna jak Ty:-)muszę prosić o pomoc fachowca...Ale Ciebie podziwiam. Ime co tam na Kaszubach? Ponoć mocno wieje.A cha i jak się ma Twój kręgosłup???Taka ja ciekawska:-D Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. Dziękuję za kawę. Pozostało mi czasu na jeden łyk kawy:) x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lunka No nareszcie jesteś! :D Przeprowadzki są niestety męczące dla ludzi a co dopiero dla naszych pupili :O Wiem coś na ten temat Ale Twoja piesa wraca do zdrowia,więc wszystko skończyło się dobrze :D Mam nadzieję,że dobrze Wam się mieszka ❤️ Jedyneczko Mało powiedziane,że mocno wieje... Chyba halny się pomylił i zawędrował nad morze :( Wyrwało jedną płytę w szklarni A z soboty na niedzielę,o 4 w nocy biegałam do niej,bo wyrywało okna Co ja z nią mam nerwówki Globusiku U nas komunie są najpóźniej w całej gminie Moja córka na ten przykład miała 8 czerwca Ale bicia dzwonów z tak bliska,to bym chyba nie wytrzymała ;) Zegary,to co innego :D Aha....Jedyneczko Kręgosłup raz lepiej,raz beznadziejnie Idzie z tym żyć...;) Trzeba sobie wyrobić nawyk pewnych ruchów,zwłaszcza przy pochylaniu i podnoszeniu ;) Pozdrawiam Marysieńkę I życzę Wam duuuużoooo słońca🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime cześć A to Ci z tym wiatrem.U mnie też szaleje.Dzisiaj moja parasolka poszła w plener:-D nie było co zbierać,prosto do kosza. Ze szklarnią rzeczywiście masz biedę:-( Praca idzie na marne... Buziaczki,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć dziewczyny co za szaleństwo. Cyklon ...Stefan... szaleje. Wygląda to wszystko bardzo groźnie. Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko kochana ❤️ Apogeum ma nadejść w środę :( Nie wiem czy mam się żegnać ze szklarnią czy jednak nie ;) Męża twierdzi,że wytrzyma...a ja to taki niedowiarek jestem ;) Parasolkę kupisz sobie nową.Przynajmniej humorek Ci się poprawi ;) Globusiku Stefan...to wujek mojego męża.Mieszka nieopodal :D Już ja mu nagadam za moją szklarnię! ;) :D Mam nadzieję,że do jutra ;) Jak mnie zdmuchnie,to wyląduję na podwórku u Jedyneczki ;) I zachaczę o Globusika :D Do witerka! (do jutra):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×