Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Która reflektuje na późną kawę, to zapraszam! Muszę dychnąć bo padam na pysk. Globusiku, pewnie już po zakupach na świąteczny obiad. Marylko pomidorki stoją bezpiecznie w doniczkach pod dachem. Nie posadziłam , cieszę się bo wczoraj mieliśmy ulewy i grad. Nic by z nich nie zostało. Troszkę odpocznę i biorę się za obiad. Dziś nadziewana papryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko , Witaj Lunka. x tak zakupy zrobione i przygotowany obiad na jutro. Pozostało doprawienie i wykończenie. x Marylko jak paluszek??? pamiętasz to przysłowie ...paluszek i główka to szkolna wymówka:).... mam nadzieje ,że już lepiej!!!! w chwili wolnej zadzwonię do Ciebie więc do usłyszenia. x Lunka wczoraj padał deszcz cały dzień na szczęście bez gradu. dzisiaj zimno. Tak na niczym mija ten maj. W domu podgrzewam się koza:) Jak tak będzie dalej to to sadzonki pomidorów zostaną w doniczkach:D...oby nie!!!! x Ime jak tam u Ciebie , czy wszystko posadzone ???? w cieplarni ciepełko więc nic nie zmarznie!. x Jedyneczko widzę ,że kolejka się skończyła:) x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kawa zaparzona, więc zapraszam! Globusiku co dziś w kuchni czarujesz? Mam nadzieję że jutro moje pomidorki zasadzę w ogródku. Na razie zapowiadają dobrą pogodę. Pozdrawiam i lecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku przyjmij serdeczne życzenia,jeśli dzisiaj jest Twoje Święto,tak zachodzę w głowę od rana i jest mi głupio ,że nie pamiętam:-( same serduszka dla Ciebie bez względu na okazję❤️ i samych miłych chwil w gronie najbliższych... Luneczka delektuję się kawądzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej dziewczynki. Wpadam na kawę. Lunka dziękuję. x Jedyneczko na miłe życzenia zawsze jest czas i bardzo dziękuję. Wiesz jak to jest jeśli dzieci są oddalone to przychodzi czas,że wszystkie okazje biorą w garść i wpadają. Bardzo się cieszę. x Lunka na dzisiejszy obiad będą polędwiczki wieprzowe. Obiad szybki i smaczny....tak myślę. Różne mięsa mam w zamrażarce i w zależności od chęci będę pichcić. x Nie śmiejcie się ale nie piekę ciasta. Zamówiłam tort bezowy ponieważ jest wypróbowany i bardzo lubiany. Właśnie po wypiciu kawy idę odebrać. x Pozdrawiam serdecznie i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku 👄 mam nadzieję,że na porcyjkę tortu załapię się;-) Nie wiem co się dzieje,ale wszystko się we mnie poprzestawiało:-( Nigdy nie jadłam słodkości, teraz nadrabiam:-D I wiecie co??? duuuuużo straciłam....:-D Globusiku samych przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ziemniaki wstawione na malutki gaz. Goście dojeżdżają. Oczywiście,że zapraszam Ciebie i wszystkie koleżanki na tort. Jest duży i dla wszystkich wystarczy. x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzień doberek:-) Jestem z kawką ,zapraszam... Robię gałganki kawowe służące jako pochłaniacze zapachów...polecam. Włożę je do lodówki,szafy,samochodu i będzie aromatycznie,kawowo jak w KF. Pozdrawiam .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam na grillu u brata na działce. Najpierw upał, a potem "lodówka". Co za pogoda? Co 2 godziny zmiana? Nawet drink nas nie rozgrzał! Do domku i pod kocyk. Starzeję się czy co? Dobrego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam miłego popołudnia , do zobaczenia na porannej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Słoneczny poranek przy kawie zapowiada dobry dzień. Zapraszam wszystkie Panie. x Było minęło wracam do codzienności.Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam zapytać Jedyneczko o co chodzi z tymi szmatkami, jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku jestem na kawie. Jak tam wizyta dzieci minęła? U ciebie słonecznie a u nas zachmurzone niebo. Dziś mamy jeszcze wolne. Nikt nie pracuje! Cieszymy się ogromnie. Wczoraj mieliśmy fajny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Jestem na kawie i z chęcią piję z Wami. I cieszę się,że tu cicho i spokojnie,bo mi od tej polityki głowa pęka. X Globusiku robię ze skarpetki malutki woreczek i wsypuję do niego 3 łyżki kawy naturalnej.Woreczek związuję i używam go jako pachnidło,pochłaniacz zapachów(do lodówki np.) Kawa wchłania i oddaje piękny aromat....W samochodzie pachnie kawowo:-D Luna łykaj wolne chwile na wytchnienie;-) Marysiu u mnie tak samo z tą pogodą,kapryśna... Dobrego dnia koleżanki. Jeszcze wpadnę;-) Ime gdzieżaeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie:)x Lunka wizyta oczekiwana ale również owocna. W wolnych chwilach napiszę wszystkim @. Mam trochę spraw do załatwienia więc wizyty na kawie mogą być krótsze. x Jedyneczko co za przedni pomysł z ta ..skarpetką:) x Ime czy masz kłopoty zdrowotne??? x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kofffane❤️ Oj dzieje się u Was,dzieje ;) Globusiku Jak wizyta? Udana? I czyżbym coś przeoczyła? :O Zdrowa nie jestem...ale jeszcze nie umieram ;) Dziękuję za troskę 👄 Marysiu Nie ma czego podziwiać,tak zostałam wychowana ;) Chyba na własną zgubę :D ;) Masz rację z tym zimnem.W dzień jeszcze ujdzie ale za to wieczorem,brrrr :( Jak tam Twój paluszek? Jedyneczko Komu podkradłaś skarpetki? Bo mi ostatnio ubyło kilka par ;) Z tego pomysłu również korzystam,zwłaszcza w lodówce ;) Lunka Jak rozumiem,Twoje pomidory to gruntowe? Sadzisz bez osłony,tak? Wczoraj zrobiliśmy sobie wypad do zoo Do Gdańska Oliwy....Ludziów jak mrówków! I zmarzłam.Niby ciepło ale taki zimny wiatr wiał Obeszliśmy chyba wszystko.Mój mąż jak dziecko... Ja chcę do lwa i ja chcę do lwa Ja mu na to,że przecież lew idzie obok! :D Junior jest spod tego znaku zodiaku :D W ogrodzie mnóstwo pracy na mnie czeka.Pomidory ruszyły,co mnie cieszy :D Idę siać żagwin :D Pozdrowionka i całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Imusiu pracusiu:-) Najważniejsze,że żyjesz,a z resztą się uporasz;-) To nie ja podprowadzam Ci skarpetki:-D Ale fajny sposób na zapach... Wyobraźcie sobie,bezpański kot zrobił sobie podczas zimy noclegownię w moim garażu.Wiedziałam o tym i nie zamierzałam go przeganiać;-)Chłopaki wymieniając drzwi garażowe zostawili niewielki otwór,bo chyba im blachy zabrakło,mieli dokleić,ale..... ale przejdźmy do meritum sprawy.Kot przytargał sobie pożywienie:ptaszka i zajadał go pod maską przy silniku.Resztki zostały no i zaczęły się rozkładać.Dosłownie fetor:-(Nie mogłam dojść skąd się bierze,o samochód dbam,sprzątam nigdy nie zauważyłam,że coś nie tak.Aż tu nagle olśnienie i niespodzianka:-( Karcherem wypłukałam pozostałości,kilka dni wietrzyło się auto i w końcu "skarpetki"z kawą zniwelowały zapach:-) Już jest dobrze:-) To pa,koleżanki zaraz zamykam i zmykam. Tak pozazdrościłam Wam tych pomidorków jaszcze jest czas,zasadzę sobie na tarasie w skrzynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Otwieram jedno oko, oj ciężko mi idzie budzenie! Jakoś kawka ma słabe działanie. Globusiku powodzenia w załatwianiu spraw! Miłości kiedyś byłam tam w Zoo, bardzo mi się podobało! Zdrowiej nam! Z tymi pomidorami chcę spróbować tak na wolnym powietrzu , zobaczymy co z tego będzie. Jedyna a to miałas niespodziankę, wyobrażam sobie ten fetor. O kawie słyszałam ale jakoś nigdy nie wypróbowałam, wiem że soda również pochłania zapachy w lodówce. Miłego dnia kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam klub wagonikowi i klub pracusiowy:). x Lunka dziękuję za przybycie podpisanie listy obecności i przygotowanie kawy. Mnie również wstaje się ciężko . Jak pomyślę,że cały dzień mam do ...zamiatania :) nie jestem szczęśliwa:) x Jedyneczko a to Ci heca !!! czy koteczka oprócz ..taszków ...goni również myszki??? x Ime z Miłością Widzieć ....lewa...:D to nieczęsta okazja. Dobrze dedukujesz !!!!! :) zrobiła się mała karuzela. Dobre i tyle. Ime ale te pomidorki maja dobrze , tyle ....kele ...nich:D chodzenia:) Odwdzięczą się owocami , już to widzę!!! wielkie czerwone owoce. x Marylko pozdrawiam x Miłego dnia do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa pachnie,dzięki:-) Ja też mam trudności z przebudzeniem się dzisiaj. Pogoda daje się we znaki.Całą noc padało,teraz też. Globusiku pytasz o kota,tak to jest wspólny kot podwórkowy:-) W poniedziałek łapie u nas,w pozostałe dni u sąsiadów:-D Prawdziwy kot dachowiec,łowca gryzoni;-) Luna wnioskuję,że wypoczęłaś po wolnym,wstawaj i do roboty:-D Żartuję;-) Marysiu Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzięki za kawkę , mi też dzisiaj nie chciało się wstawać Jedyneczko Zapaszków nie zazdroszczę ;) Wiem jak potrafi "pachnieć" taki rozkładający się ptak...bo mieszkam nieopodal kurników.Pewien pan,z resztą krweniak męża,zrobił sobie nielegalne wysypisko ze zdechłymi kurczakami. Ostatnio ze 100 kruków przylatywało na darmową wyżerkę :O Jeden z naszych sąsiadów(dyrektor naszej szkoły i myśliwy zarazem)zaczął strzelać do tych kraaaa,tak go wkurzyły :D U Ciebie prawie jak u Kargulów i Pawlaków :D :D :D Mam tylko nadzieję,że nie pasacie kota na sznurku,jak w tym filmie ;) Globusiku Dla Ciebie mam to 🌼🌼🌼❤️👄 I kajam się przed Tobą,że zapomniałam...:( Wszystkiego co dobre,piękne i miłe❤️❤️❤️ Lubię chodzić....więc pomidory muszą być zadowolone :D Lunka Tylko nie sadź swoich przy ziemniakach.Wtedy powinno być dobrze ;) A pamiętasz w którym roku byłaś w tym zoo? Moja mamcia niedawno mi przypomniała,że byłam tam z nią i tatą...jak miałam 2,5 roku! I jeszcze pyta...no jak to,nie pamiętasz?! ;) :D Wieczorkiem wstawię fotki na fb,to sobie popatrzycie na lewa ;) Marysiu Wyłaź spod tego kocyka,dosyć tego rozgrzewania ;) Wpadaj do nas U mnie w nocy też lało Teraz świeci słoneczko ale za ciepło nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ime:-) Kot chodzi luzem:-D Jeśli chodzi o życzenia dla Globusika to proponuję 1 lipca;-) jeśli chodzi o "to" święto,ja się pospieszyłam,bo mi się pomyliło,ale nic nie szkodzi....Z moją mamką mnie się pomyliło... No właśnie dzisiaj Święto.Przesyłam Wam życzenia naj... https://www.youtube.com/watch?v=PrZBEJ_lhrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko kochana Dzięki za info Tak myślałam,że 1 lipca bo moja teściowa właśnie tego dnia też obchodzi swoje święto :D Ale serdeczności nigdy dość,więc Globusik nie będzie miała mi za złe ;) Słyszałam w radiu,że u Ciebie mocno leje i są zagrożenia powodzią Jaka jest sytuacja tam gdzie mieszkasz? Zrobiłam właśnie donicę ogrodową Z kleju do glazury i starego prześcieradła.Teraz sobie schnie Jak mi wyjdzie,zrobię jeszcze kilka :D Pozdro dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,ale cudeńka wymyślasz i inspirujesz mnie:-)Musi to wyglądać oryginalnie.. U mnie świeci słońce i jest bardzo ciepło.Rano padało,ale taki umiarkowany deszczyk. Myślę,że teraz to cisza przed burzą. Zaprosiłam dzieciaki na obiad i wedle ich życzenia będą pierogi z mięsem,upiekłam też Murzynka, również ulubione ciasto dzieci;-) No i koniecznie tort lodowy:-) Mówię wam co ja mam się z tymi lodami,jak nie Grześki,to lody:-( To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od starszego S dostałam piękny kwiat DENDROBIUM. Będę go pielęgnowała,jest śliczny. Studencik jeszcze się nie odezwał,coś mi się wydaje,że zrobi niespodziankę i przyjedzie. Wam również miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
cześć dziewczynki x nie ma sprawy ja lubię przyjmować życzenia. Ime dziękuje za piękny bukiet :) wszystkim dziękuję za wszystko❤️ Imuś u mnie nie pada deszcz jest dość ciepło. Byłam na starówce usiadłam w ulubionym miejscu, sączyłam kawę i patrzyłam na wycieczki. Oj ale ludziska się rozjeździli i młodzi i starsi i jeszcze starsi. Niestety nie posiedziałam długo. Co chwila miałam gościa .... czy ma pani może złotóweczkę!!! przestała mi smakować kawa. Wolę pić w naszym bezpiecznym miejscu. x Dziewczyny za uaktualnienie jakiegoś tam dokumentu zabuliłam 150 zł. Nie mam miedzi i w domu siedzieć. x Jedyneczko mnie dzieci zaopatrują w torby. Tym razem dostałam beżową. Podoba mi się , przepakowałam szpargały i z nią paraduję:) Będę patrzeć na Twojego kwiatka w internecie. x Marylko podpisz listę. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Mąż wraca do domu lekko niewyraźny. - Piłeś? - No coś ty, ani kropelki! - Przecież widzę, ledwo stoisz na nogach. Przyznaj się, piłeś. - Nie piłem. - Powiedz "Gibraltar". - Piłem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Kawa gotowa , więc zapraszam. Wczoraj odrobiłam syzyfy w domu po tym odpoczynku. Tak mnie to wciągnęło ,że klatkę schodową też umyłam. Miłosci ty to jesteś kreatywna, z niczego coś zrobisz, zrób zdjęcie i wstaw na fb. Jestem bardzo ciekawa tej donicy. Ziemniaków nie mam zamiaru sadzić. Aż tak dużego ogródka nie mam. Pozdrawiam was i szykuję się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dzięki Luna,miłej pracy;-) Globusiku:-D :-D :-D rechoczę z kawału:-D dobry... Leje:-( i samopoczucie do kitu.... Ale rolety i tak trzeba podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję za kawę . Witam . x Mam 10 min. na dwa łyki kawy. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×